♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
25. feb 2009

andy,zapisuje sa rok dopredu....a o rok v máji bude mať Lindula 3r. 😵

ja si predlžujem rodičovskú 😝 na novú MD u mna už nehrozí 😀 😀 😀 😀

andy.a
25. feb 2009

..a to sa dá len tak si predĺžiť RD ??
viem,že zo zdrav.dôvodov myslím až do 6 rokov 😕 😕 😕

lucinda7
autor
25. feb 2009

my zo zdravotných,samo 😵
ale dá sa aj dobrovolne si predlžiť,ale potom to je neplatené 😵

andy.a
25. feb 2009

Luci,no s tými " 😵 😵 😵 ",nepreháňaš to ?? 😀 😀 😀 😝 😅

u Maxíka kvôli tým alergiám a nábehu na astmu ?? 😕 😒 či si to pletiem s Alexílkom ?? 😕

keti
25. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

jej baby som sa zase s chuti zasmiala. MM priniesol domov na podpis list ohľadom stavby a naším susedom, aby sme to mali rýchlejšie.
Dal ím to na podpis doporučenie. Je to motko. Ja som bola posledná. Sa ho pýtam: na čo mi dávaš lístok čo si má nechať poštárka. On na mňa pozerá, že čo??? 😅 😅 😲
Tak mladý pánko pozbieral od každého listy a ústrižky ím nechal 😀 😀 😀 😀 😀
hovorím mu, na čo by boli poštárkam listy????? šak oni potrebujú doklad o tom, že to prevzali. 😀 😀 😀 😀 😀

Tak a máme nový zážitok 😀 😀 😀
Ten MM ma vie vždy tak dobre pobaviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idora
25. feb 2009

andy, tak tie Tvoje A. su fakt zlatulinke deturky, zaujimave, ale aj ja mam dve A. 😀

idora
25. feb 2009

keti 😀 😀 😀

milhaus
25. feb 2009

mala sa kupe, ten lidl som kukala a nešlo mi to odoslat tak skusim potom

milhaus
25. feb 2009

len čo s malou, rado sa so svagrinu pohadal a svokra ma volno len 3 dni do týždna

andy.a
25. feb 2009

díky,Idora 🙂 😵 veru samé A-čka 😀 😀 😀

lucinda7
autor
25. feb 2009

Keti, 😀 😀 😀 😀

Andy,oni to moji majú obaja 😝

a pekné fotečky 😵

idora
25. feb 2009

Alebo tam behni osobne, mas to naskok. Niektore veci je lepsie vybavovat osobne. Drzim palec! 🙂
Napis ako to dopadlo, ok?

andy.a
25. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😕 😕 😀 😀 😀 ...to je čo za tému ?? 😕 😕 😝 😀

idora
25. feb 2009

Moj predchadzajuci prispevok patril Mili, az teraz po precitani vidim, ze vyzera neadresne! 🙂

Andy tu temu som si vsimla aj ja, a teda neviem co to je. Babenka ma sladkych 21 a rozdavala by rady! Ale ten pravopis! Chapem, ze ked tu 12 rokov nezije, tak pravopis zabudne a vlastne sa ho nemala ani kedy poriadne naucit, ale je to zvlasne po nej citat. I ked velmi vela bab, co prispevaju na MK a ziju na SK, robi gramaticke chyby. Co uz.

milhaus
25. feb 2009

a v Anglicku nemajú fórum ako je MK?

lucinda7
autor
25. feb 2009

sa jej opýtaj 😀 😀 😀 😀

mimusbe
25. feb 2009

som si to cele precitala...no tie baby jej tam ale nakladaju 😀 😀

pise ze zije dlho v zahranici a slovencinu uz moc neovlada ale nadavku napisala spravne 😀 😀 🙄

miruss
25. feb 2009

Tá téma je fakt divná. 😝
Moje deti už spia, tak mám veget. 🙂

petka015
25. feb 2009

aj moje ditko uz spi.

no tak ta baba my poslala adresu tej pani a ze pomylila si to preto lebo aj ona sa vola petra 😀 😀 😀 😀no tak balik som nachystala a posielam jej to zajtra do kosic 😝 🙂

mimusbe
25. feb 2009

fiiiha....ten panelak 🙂 to som netusila ze sa to takto vyvrbi....ze angin muz sa zahladi do jej sestry ..

ked som bola tehu tak som panelak nepozerala ...a teraz kazdu jednu cast 😀 😀

hrotka
25. feb 2009

Lusinda si tu?

danca.b
25. feb 2009

no ja poznam cloveka s vysokoskolskym vzdelanim a obilie napisal s "Y".Gramatika robi ludom problemi a vsimla som si,ze taka tema na koniku uz je.Snad si rozumieme aj ked s chybami piseme...Niekedy si tie chyby u druhych vsimnem,ale viem ze ich urobim aj ja 😖

mimusbe
25. feb 2009

danca....ved nikto nie je bez chyby.... 😉 ja urcite tiez kopec chyb narobim ked tu pisem....

danca.b
25. feb 2009

keti na base bolo dost ludi,ale min.rok bolo viac a o dost(asi odradzalo pocasie)
aj to samotne pochovavanie bolo ine...take aktualne... spominali interligu(ze mame muzov na nu pustat)krizu atd.
ale aj tak sa mi to viac pacilo minule,teraz to nejako rychlo odbavili.... 🙂

keti
25. feb 2009

No aj ja som si už prečítala 😀 😀 😀 neviem,a le mne to pripadá na tú Afry. Jej tému zrušili. Tak skúša.

Aj moje dietko spinká. A samozrejme aj ja keď si prečítam po sebe nájdem chyby. No čo už.

petka015
25. feb 2009

keti ale afry tam tiez prispela takze ona to nebude 😝

danca.b
25. feb 2009

no neda mi to...problemy 😀 😀
mima...ale ved hovorim,ze si rozumieme 😀 😉 tie i/y mali zrusit 😠

idora
25. feb 2009

Ozaj Afry ma na Mojej svadbe album ako nevesticka, hned na 1. str. :Eva Grancova a Otis Ighomitedo

elise
25. feb 2009

idora všimla som si a ten jej príbeh som čítala ale nechajme afry žiť svoj život 😉
inak prajem pekný večer konečne mi dieťa zaspalo to obdobie vzdoru je ťažké ale musíme prežiť 😀

idora
25. feb 2009

Jasnacka, ale nevesta z nej bola pekna a ten malicky je rozkosny.
Obdobie vzdoru? Trpezlivooost, bude aj horsie! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre