♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
28. feb 2009

nemyslím žeby sa dopočul ale je zvedavý

petka015
28. feb 2009

mima nechce sa mi ani fotit a davat to do pocitaca zasa taka modelka som neni 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
28. feb 2009

Peti,tak si kočka 😝 😝 😝 😝
si si dala farbu či melír??? 😎

petka015
28. feb 2009

luci farbu jak vzdy taku tmavsiu a len podstrihnut aby som to dala do gumicky lebo pri kubkovi sa neda mat nobl uces kedze ma sčicuje. 😀 😀 😀

melir si uz nedavam mne to hned vybledne casto umyvam vlasy.

maly uz spi dve hodky taha co zameskal v n oci ked sa jedoval 😝

petka015
28. feb 2009

dneska mame rozlietany den ked sa maly zobudi napapame sa a ideme do tesca a kauflandu na nakup a potom zase domov a vecer ideme na nejake posedenie z MM roboty tak babka varuje.

a zajtra ideme do noveho mesta k domce vynsovat malej tak vikend rozlietany 🙂 😀

petka015
28. feb 2009

no idem papkat majte sa vecer mrknem tak veeela piste nech mam co citat papaa 😀 😀 😀

lucinda7
autor
28. feb 2009

Peti cez víkend je tu poriedko....
my už sme napapaní.....tiež nás poobede čaká Tesco a chcem ísť aj do Kiku nejaké Disney vecičky pokúpiť 😵

mimusbe
28. feb 2009

my sa dnes chystame na pizzu...este neviem kam 😀 😀 na prechadzku....

a zajtra ideme vinsovat svagrininmu muzovi....

veru...cez vikend byva poriedko 🙂

keti
28. feb 2009

jaaaaaaaj Milka zabudla som. Nemusí sa dozvedieť stačí keď si prečíta pár strán dozadu.

My sme už tiež po obede. Rastík s tatínom vonku. Ja ešte doupratuvávam.
Ešte som si vytiahla lístkové cesto. tak potom ešte nejakú mlsanicu. 😀 😀 😀

A kde je Danka??? Aj ty abstinuješ???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Alebo sa venujem mužíčkovi??? Dobiehaš zameškanéééé 😀 😀 😀 😀 😀

Peťa aj mňa malý stále šticuje. Teda keď ide spinkať tak mi naťahuje vlasy, alebo štípe, alebo škrábe. 😒 😒 😒
Už som povedala, že ho nebudem uspávať ja, lebo budem za chvíľku prešatá 😀 😀 😀 😀

jett
28. feb 2009

Ahojte Piešťanky 😝 😀 😵

Andy, nové nič, len sme stále choré, už ma to prestáva baviť 🙄 4ry razy túto zimu 🙄

Petka, no mne sa malá budievala 13mesiacov každú hodinu a pol v noci, po tom 13mesiaci ako keby uťalo a pekne spinká (v noci si cucne 2x čajík) . Nevstáva už ani s plačom, ale pekne s úsmevom na tvári, že je oddýchnutá. A tiež spáva len so mnou v posteli, postieľku máme na okrasu 😀 ale neriešim to, mne to nerobí problém 😝

jett
28. feb 2009

mili, taká otázka. čo by si robila, keby sa to rado dozvie? alebo prečíta? nemrzelo by ťa to? 😕 lebo to by bolo pre neho asi veľké sklamanie 😔

inak baby, no ste mi moc nepovedali, kam sa dá s deťmi v PN ísť 😖 ☹

lucinda7
autor
28. feb 2009

mariett,ono fakt neni kam...musíš počkať na AUpark 😀 😀 😀 😀 😀

jett
28. feb 2009

Luci, si predstav, že sa naň hlavne kôli tomuto teším 😀 budúcu zimu budeme mať kam chodiť 😵

miruss
28. feb 2009

Ahojte.
My sme po obede, drobci spia. 🙂
Ja som bola doobeda s deckami vonku, oprala som 2 práčky a MM varil obed. Guľášovú polievku a pečené zemiaky.
Jett ja sa už teším kedy bude teplejšie, aby sme mohli byť viac vonku. Kubko má 8.3. dva roky dostane šmýkačku. Už má vonku piekovisko. V lete tam máva aj bazén. Hneď bude lepšie, nebude sa tak nudiť. 🙂
Teraz má také nejaké upišťané obdobie už týždeň. Dúfam že ho to čo najskôr prejde. 😒
Peťa ja som bola u kaderníčky, keď som bola v Poprade. 🙂
Mimus mne malá tiež zatiaľ v pohode zaspí sama, len ju položím do postieľky a zobudí sa až o 12 hod. ráno. Aj Kubko tak spával do 9. mes., kým sa nenaučil postaviť. Potom sme ho museli začať uspávať. 😝

jett
28. feb 2009

miruss, no na teplo sa teším najviac aj ja 😵 pieskovisko, bazénik, holá riťka 😵 😵 no proste supeeeer

a tá tvoja zuzka teda pekný anjelik 😵 😵 nie len že krásne spinká ešte aj bohovsky zaspáva 😵 , nech vám to vydrží čo najdlhšie, tak do takej 18stky 😀

elise
28. feb 2009

ahojte kočenky konečne malý po obede spinká. včera bol manžel v blave na pohovore, vyzerá to slubne tak uvidíme sme si spravili vílet do ikei, kúpili sme pár drobností...a na jedlemajú tie guličky za 0,50 centov no nenajdz sa ked si tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak ked sme si kúpili tie guličky tak balíček servítkou (50 ks) boli potom zlavnené na 1,50 tak to nepúp 😀 😀 😀 😀 😀 malý bol super všetko sa mu páčilo. idem vás prečítať. milka vyzeráš super na fotečke v pase 😵 😵 😵 😵

miruss
28. feb 2009

Jett, ďakujem. 🙂

kluara
28. feb 2009

ahojte!
aj my sme už po obede, mali sme rajčinovo-kapustovú polievku. druhé som nerobila 😝
a my na obed nespávame 🤐 🤐 🤐 🤐 takže u nás sa sleduje teraz rozprávka, ja som akurát šupla piecť perník a odbehla si sem 😝

lucinda7
autor
28. feb 2009

Maťka,a v škôlke Luki spinká cez obed či nie???

mimusbe
28. feb 2009

neviete mi poradit kde bysom kupila fialove navlecky na periny?

kluara
28. feb 2009

Luci, spí 😉 ale doma eee
Mima ja neviem

lucinda7
autor
28. feb 2009

Mimus,v JYsku by mohli mať 😵
ja som dnes objednala tieto:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=786194

andy.a
28. feb 2009

ahojte 🙂 😎 😎

Mimuš,ja všetky návliečky mám objednané z Quelle 😝 😝 😝

Luci,to Japonsko/Čína sa nezaprie nai na návliečkách,že ?? 😵 😝 😀
podľa mňa Jysk nič moc,čo som tam videla 😕
Luci a v Kike majú original Disney značku ?? 😕 😕 😕 však to má úroveň tak Megáča 😕 🙄 videla som tam aje lepie značky ako Kiki-Koko alebo neviem či aj Coccodrillo nie 😕 😕 😕 ale Disney sa mi nezdá.. 😕
a čo konkrétne od Disney ?? 😕 😝 🙂

Milka,pekná fotka v pase 😝 😵 aj mne sa tam moooc páčiš 😉

dadulka19
28. feb 2009

ahojte 🙂

keti,aj ja brávam malú nad ránom k nám do postele a potom ešte zaspí 😉

na obedík sme mali pohánkovú polievku ,knedlu,rajčinovú kapustu a fašírky 😀 ..Knedle najprv vyzerali,že z nich nič nebude,no nakoniec sa fajn podarili 🙂

...a ja dnes idem na Nestydu 😀 😀 😀 ...zuzi,ty si už bola 😕 ?

lucinda7
autor
28. feb 2009

ozi,aj ja som mysleli na Zuzku či bola....
lexik ide zajtra na Príbeh o zúfalčekovi 😝

andy ja netuším či je to origoš...ale chcem ten letný klobúčik pre Maximka a nádobku na ovocie do školy pre lexika 😵

a heeej,Japonsko nezaprieme 😝

dadaga
28. feb 2009

mimus svagrova tam robi opytam sa...? brachova frajerka...

dadaga
28. feb 2009

baby len sa na ten aupark moc neteste lebo tu v PN vsetko dohukaju a nic nie je take ako napr. v blave alebo kde...
aj to family center.. no mam na to svoj nazor... hruza....

andy.a
28. feb 2009

no,na ten Auparka si treba hlavne nachystať peňaženku plnú € 😝 😝 😝
veď tam za všetky te detské vláčiky a atrakcie a neviem čo sa platí,nie ?? 😕 😅 😝 a určite nie málo 😖

lucinda7
autor
28. feb 2009

Dada,ale furt lepšie ako nič... 😝

andy.a
28. feb 2009

Auparka..ešte že som nenapísala Au,párka 😀 😀 😝 zasa mám preklepový deň 😝 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre