♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
26. mar 2009

Sofi urcite mu sibkat nebude 😀
moji synovci ked boli mali,vzdy este dlhooo po fasiangoch doma skakavali s vareskami 😀 😀 😀
ked sme este byvali na Tehelnej na Lesnej sprave tak som na ihrisku sledovala chlapcov ako si po fasiangoch skacu "pod sable"...niekedy ich to drzalo do sibacky alebo aj do prazdnin 😀
teraz uz s tych chlapcov boli 4 sablovnici 🙂
skratka Chtelnica ked su fasiangy zije 😀 😀 😀

miruss
26. mar 2009

Ahojte.
Sofi IP.
Chrustik j my me boli u Bresťanského a bolo to super. 🙂
Kubko poobede zasa sám zapal. A aj ja som si hodila hodinového šlofíka. 🙂
MM je už od 12:00 doma. 😀

jett
26. mar 2009

ahojteee 🙂

aj mne Sandri spinká už 3hodiny 😕 😵 😵 počasie už otras, zase snežilo 🙄

chrustik1
26. mar 2009

miruss, som rada, že to píšeš, zatiaľ som naňho počula samé chvály.
To počasie je veru hrozné, začínam mať naozaj pocit, že na veľkú noc bude namiesto oblievačky gulovačka 😀

milhaus
26. mar 2009

snad niekoho nenapadne v takej zime oblievat 😔

keti
26. mar 2009

ja som si musela ísť nakoniec lahnut s drobcom. Nejako sa budil.

Milka veď na fundiskách bývame my. a neviem, že by tu niekto bol. 😕 😕 😕 opýtaj sa ešte svokry.

Sofi si ma nepotešila. Takže keď prídeme budeme mať čo, lebo Rastíka fascinuje PC. Tak tam bude stále. A hlavne bude naťahovať myš. 😀 😀 😀

A konečne nesneží.jupí 😀 😀 takže poďme von bežkať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
26. mar 2009

hop až teraz som si prečítala, že som nedokončila vetu.
takže keď prídeme budeme mať čo robiť 😀 😀 😀 😀

mimusbe
26. mar 2009

ahojte...

tak my sme sa pred chvilockou vratili z PN....doobeda sme boli s malou u doktorky a potom po nakupoch...
mala stale vraca a ma teploty zvysene...aj soplik ma...robili jej vyter...a dostali sme vincentku, nejake kvapky na vytieranie nosteka, hylak, mame jej davat panadol sirup od tej teploty a repikovy caj na preliecenie bruska...a uvidime ci to trosku zaberie...

vitaj chrustik...u brestanskeho v HC na 3D sone som bola aj ja ...a boli sme aj s MM nadmieru spokojni...nevieme si pristup doktora vynachvalit....

najskor popozeral vsetko ci je vporiadku...ci nie su nejake vady atd...a potom nam chcel spravit zopar fotiek malinkej ...ale bola zle otocena takze jej ani tvaricku nebolo vidiet ....takze nas tam nechal este vyse pol hodiny a venoval sa nam kym sa mala trosku pretocila a spravil nam pekne fotecky....

bol velmi mily a ochotny, ustretovy....my sme boli spokojni....dufam ze budes aj ty 😉

ja som si dala dnes poriadnu zaberacku/prechadzku....od trajana/kauflandu az skoro do kupelov...som bola pockat maminu do prace ....skoro mi nohy odpadli 😀 😀

aspon sme sa vyvetrali...

keti....aj nasej malej sa paci PC....ked pisem tak mi trieska do klavesnice...uz som mala vylupane pismenka ... 😀 😀

martao
26. mar 2009

mimusbe,
čo je malej? podla liekov má niečo s bruškom a teploty, akosi nestíham čítať.

mimusbe
26. mar 2009

marti....stale vracia....nielen ked sa napapa ale aj dve tri hodiny potom z nicoho nic ju napne a vracia...alebo sa napapa a skoro vsetko vyjde von...a teplotky mala 37,2 a vcera vecer 37,5....

akurat sa mala hra pod hrazdickou a bola na brusku a ked som na nu pozrela uz bola pretocena na chrbatiku 🙂 🙂
moja sikulka 🙂 🙂

lucinda7
autor
26. mar 2009

Mima,môže vracať zo zatekajúcich soplíkov....tak nech ste rýchlo fit 😵

nika2
26. mar 2009

ahojte,
dnes bola u mna sestra z malou a potom sme isli mame . mala dnes spala len hodinu a pol za cely den. co ona inak spava aj viac ako 3 hodky. tak dufam, ze to potiahne dlchsie do rana. moje zbozne prianie, ale urcite to tak nebude.
chrustik MM teta byva v Krakovanoch. chovaju pstrosov tak mozno budes poznat. teraz na karpatoch co byva relacia :dom,byt, zahrada , tak tam o nich davaju.
mima dnes bolo v damskom magazine o tom refluxe a ten mal podobne priznaky. len asi teplota vtedy nie je. tak skore uzdravenia Sabinke. a je sikulka 🙂

mimusbe
26. mar 2009

to som nika pozerala...nevolaju sa zuzicovci? 😀

...o tom refluxe som citala aj pocula...ale ona vracia skoro stale...normalne ju nadrapuje a vsetko vyvrati...

no dufam ze jej to rychlo prejde...

milhaus
26. mar 2009

dobru noc

nika2
26. mar 2009

mima ano volaju.

mimusbe
26. mar 2009

nika: 😀 😀

s norom som chodila do skoly na strednu a aj do prace....nejak sme sa nemali v laske...sme si jeden druhemu raidne liezli na nervy 😀 😀 😅 😅

nika2
26. mar 2009

ozaj 🙂 teraz je v Anglicku. aj ja som s nim pracovala . on je taka povaha ako moj svokor.

mimusbe
26. mar 2009

hej? a to je aka? 😀 😀, lebo my sme sa v praci stale hadali .... 😅 😅 ....

hold...dve prudke povahy... 😅

nika2
26. mar 2009

no taka prudka povaha. ked je zle tak vsetko lieta.

elise
27. mar 2009

ahojte 😀
tak my sme včera dorazili domou až o 20 hodine a môžem povedať že bolo supeeeeeeeeeer.užila som si skvelý deň. večer stiahnem pár fotiek, lebo sa hlásim zo súkromného mailu. 😉 premena je očividná aspon to všetci tvrdili vrátane manžela 😀 😀 líčil ma ivan bednárik je to skvelý človek popíšem ešte viacej večer 😉

vysielať zmenáreň budú 19.4.09 tak že povinne pred telku 😀 😀 😀 😎 😎

lucinda7
autor
27. mar 2009

Lindi,Ivan je Piešťanec 😝 😝 😝 😝 😝

lucinda7
autor
27. mar 2009

super že si si to užila....a som zvedaváááááá na tú zmenu 😝

chrustik1
27. mar 2009

dobré ránko, ďakujem mimusbe, nika.
Nika, takže tí, čo chovajú pštrosov sú tvoja rodina? Ja ich osobne nepoznám ale viem kde chovajú pštrosov, boli sme sa tadiaľ prejsť na bicykli s mm. Oni vraj vyrábajú aj akési krémy alebo čo? Lebo také dačo tam tuším majú popísané 🙂
Ako sa mi dnes ráno nechcelo vstávať 🙂

mimusbe
27. mar 2009

dobre ranko...

ja som hore uz od 6...ako kazdy den 🙂 ...ale zvykli sme si ...je to vpohode...mala aj tak zaspi vzdy za hodinku ...aj teraz uz buvka....

uz mam aj oprane..vyvesane...a pojdem zehlit...

chrustik....myslim ze vyrabaju aj kremy....ten chalan co tam byva ..pracoval v tej istej firme ako ja a viem ze to spominal...mal aj nejake letaciky k tomu 🙂

dnes vyzera byt trosku lepsie pocasie...zatial neprsi ani nesnezi...tak hadam to aspon takto zostane....

jeeej elise...ty si tam uz vcera bola?ja som na to zabudla....no jasan ze ta budeme pozerat...ja som veeeelmi zvedavaaa.... 😉 🙂 🙂

ozik...mate niektora ten modry lenor?s postupnym uvolnovanim vone? ja som ho vcera kupila...oprala vnom a teda neeeeskutoocne krasna vona...cely dom mi vonia 😀 😀

zuzidr
27. mar 2009

Ahojter,jáááj zuzicových aj my poznáme ujo robí s mamou u vodárov a s matúšom som ja zase chodila na strednú 😕 😅 🤐

inak ahojte,dnes som išla ku gyndovi a o 7.05 som bola už šiesta a do 7,20 zobral len jednu tak som išla do roboty,skúsim tam ísť cez obed 😅 😀

mimusbe
27. mar 2009

zuzi a komu chodis?

sofi
27. mar 2009

Ahojte,

takze drobec vcera spal uz o 11.45 a o 13.00 bol uz hore. Isla som ho este uspat ale kdeze uz sa mu nechcelo. Aspon isiel vecer skor spat o 20.00 uz spal a ja som si v klude pozrela na jednotke serial Capri.
Spali sme u mojej mamy kedze k nej supol do vane. A potom som s nim nechcela ist domov aby neprechladol ked bol rozhoruceny z vane a este k tomu vecer prsalo.

Dnes bol hore 6.20, ked sa bude posuvat cas tak sa bude budit akurat. Dnes ideme s MM pre tortu kedze mal vcera 30 -tku. Trosku to vecer prehnal som sa dozvedla takze dufam ze uz ma odpite a zajtra to bude po striedmejsie, bude u nas taka mensia oslava. 🙂

chrustik1
27. mar 2009

Ja som si oprala a vyvesila niečo včera, zvyšok chcem dnes. Ráno vstávam do roboty 5:30 takže sa vždy teším na víkend ako si pospím.
Tak vy tu tuším tých krakovancov poznáte omnoho lepšie ako ja. Žeby to bolo tým, že tu bývame iba dva mesiace? 😀 Ale veď teda postupne spoznáme.
Ja dúfam, že dnes už mi sestrička z gynekológie nezavolá, že ani dnes doktor neordinuje lebo je chorý, ale skôr verím, že zavolá, veď za jeden deň neviem či by sa mohol dostať zo 40tok horúčok 🙂

martao
27. mar 2009

elise,

mám poznačené v kalendári. Fotky nemáš?

Ideme dnes na očkovanie, tak nás čaká ,,pekný deň"

milhaus
27. mar 2009

v ten den ako to budu davat to tu pripomen viac krat, dovtedy je ešte dlha doba a neviem čo bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre