♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

miruss
22. apr 2009

Aj my sme boli do večera von. 🙂
Ináč popršať by mohlo, lebo je posadené, tak aby sa tomu darilo a nemusela by som polievať 😝
Andy DVD sú ok. Díky. 🙂

dadaga
22. apr 2009

ahojte babenky tooolko ste toho popisali,ze ani nevie na co mam reagovat .. tak len vas pozdravim a citam dalej...
miruss prsat by mohlo ale len v noci nech nemusime polievat xixi... som narocna co? cez den nech je pekne nech mozeme byt s Luuucikom vonku...

stanka26
22. apr 2009

ahoj keti pozerala som si tvoje albumy a ten náš Paťo tam vyzerá hrozne.kde to bolo fotené?pa

elise
22. apr 2009

ahojte. takže hlásim že bude pršať. inak moja psychika je na bode 0☹ ☹ ☹ normálne nemám chuť ráno vstávať do práce kôli istej osobe, ktorá intrikuje, ohovára....ale podrobnosti napíšem zajtra večer do ip kto bude chcieť vedieť.
inak zdravím špionov 😀 ak by si to náhodou prečítala tá osoba síce pravdepodobne sem nezablúdi ale dnes keby som ju stretla aj po práci v meste tak má na sebe vyliatu kofolu 😠

stanka26
22. apr 2009

to nemyslíš že bude pršat ja mám na balkone prádlo.

elise
22. apr 2009

stanka ano bude ale najskôr zajtra, hlava ma bolí 😉

stanka26
22. apr 2009

tak už odchádzam lebo už ani na monitor nevidím.brú nocku a dúfam že budú deti dobre spať.zdravím baby od nás.majte sa tu do písania.

idora
22. apr 2009

Ahojte!
Stanka zdraviiiim 🙂

Elise, ja mam dnes tiez den "blbec"! Naco siahnem pokazim, s kym sa rozpravam nakoniec sa pohadam, a tak... No otras. Chytila som sa s kolegynou, s ktorou si inak rozumieme, len sme sa asi strasne nepochopili, ovladol nas hnev a uz to bolo! ☹ Teraz ma to stve. 😠 A psyche trpiiii, Andy si tu? SOS! Ako to mam rozchodit?

mimusbe
22. apr 2009

ahojte....

my sme dnes mali velmi pekny dniiik...poobede som sla s malou do PN...isli sme babine naproti do prace...odtial k tete na navstevu....potom na kofolku ....pochodili po meste trosku a potom sme boli u babiny....

mala bola velmi dobra...som sa az cudovala...len parkrat zamrnkala inak stale posluskala....🙂🙂

mne je to jedno ci bude prsat....ja si ztoho tazku hlavu nerobim....pradlo si dam na susiak pod balkon na terasu kde mi neprsi 🙂🙂 a vcera som prala dve pracky takze toho pradla tolko zatial nemam na dalsie pranie...🙂

jedine zeby zaprsalo koli posadenemu 😀....a MM to polieva...takze pohoda🙂

elise....ja som si v praci intrig uzila az az......ja som vyklepana chodila z roboty aj do roboty....a moja psychika bola na bode mrazu z toho hodne dlho....

skoda kofoly elis.... 😀 😀 😀 kasli na takych ludi...nestoja za to....kazdemu sa raz vsetko vrati....aj tej dotycnej osobe ktora mi robila zo zivota peklo v praci....pomaly sa jej vsetko vracia....kazdemu co mu patri....:-I

andy.a
22. apr 2009

Idora,zdravím 🙂 😉 😵
čo by som ti asi tak poradila ?? 😝 jednoducho sa s kolegyňou zajtra porozprávaj,vysvetlite si to a udobrite sa 😕 😅 neviem teda,vo co kráčí,ale to je najjednoduchšie riešenie 😝

Elis,držím palce 😉 a zajtra napíš IP 😉

a zajtra má fakt pršať,resp.minimálne zamračené má byť 🙄 aj mňa začína bolieť hlava 😕 😝

idora
22. apr 2009

Andy chcem s nou hodit rec, lenze ona je tazky introvert- umelecka dusa. Ak sa nieco zomelie, uzatvori sa do seba este viac a nekomunikuje. Hoci som tu hadku nevyvolala, tak mam vycitky. ☹

dadulka19
22. apr 2009

idora,asi kolegynka potrebuje viac času,aby sa"oddula" 😉

elis,tiež čakám IP 😉

mimus,to máš pravdu 🙂 ,život veru vracia 😎 ,mne sa to potvrdilo už veľakrát 🙂

idora
22. apr 2009

Riesili sme isty pracovny problem, navrhla som riesenie, ktore vsak ona pochopila "asi" ako ju osobne ohruzujuce(pozicia? komfort?) v istom zmysle, ale ja som sa na to pozerala cez potrby deti, no asi tak 😝

idora
22. apr 2009

potrby- potreby 😉

idora
22. apr 2009

Dadulka ano potrebuje cas, ale aj tak ma to s.... 😒

idora
22. apr 2009

Andy co marodi? Prajem skore uzdravenie.

mimusbe
22. apr 2009

idora....a ked jej to jednoducho a na rovinu vsetko vysvetlis ako si to myslela...? myslis ze by to bolo len na skodu?

idora
22. apr 2009

Ja jej to urcite poviem, alebo sa budem snazit, len sa bojim, ze sa odmietne so mnou o tom vobec bavit. Je to u nej mozne. Je to fain clovek, mam ju rada, ale tazka, pretazka povaha. Myslim si, ze to bude chciet nechat tak, nebude sa chciet k tomu vracat a ja som zase taka, ze si potrebujem vsetko vydiskutovat a vyriesit a vyjasnit vztahy, situacie, problemy, skratka vysvetlit si to.Mam rada cisty stôl! Mam pocit, ze ked sa taketo situacie neriesia, tak navzdy ostanu medzi tymi ludmi a uz to bude skripat, kdezto, ked sa veci vysvetlia, tak sa mozu ludia pochopit, odpustit....

mimusbe
22. apr 2009

moja rec idora 😉 🙂 🙂

no idem ja spat...dnes mam toho akurat dost...mala bola v noci hore niekolkokrat...rano o 6 zase ....idu jej zubky takze sa castejsie budime a ja som jak vyzmichany citron teraz 😅 😅 🙂 🙂

dobru nocku 😉

andy.a
22. apr 2009

presne,Idora,základom akéhokoľvek vzťahu/aj pracovného-profesného,kamarátskeho a pod.../ je komunikácia 😉
treba si všetko vyjasniť 😝 a nie chodiť okolo horúcej kaše a mať veci nevyriešené 😒
tiež som za úprimnosť a vyriešené veci 😕

no,ale s niektorými ľuďmi je to ťažké ☹
takže zajtra to skús-vydiskutovať s tou kolegyňou,len tak jemne 😉

..a ďakujem..maródi už spia a aj ja by som mala 😝

tak dobrú noc 🙂 😉 😔

idora
22. apr 2009

Majte sa babenky, dakujem za podporu a pych. poradnu. 🙂 Zajtra Vam prajem pekny den prezity s Vasimi ratolieskami, ci uz bude slnecny alebo bude prsat, prezite ho naplno a s laskou!
Dobru noc 🙂

milhaus
23. apr 2009

dobre rano
tu kosia travu a strašne to hučí tak sme s radom hore už asi pol hodky

zuzidr
23. apr 2009

dobré ránko 😀

mili a Lucka ešte spí?

Ludo má dnes dovolenku,tak ma viezol do roboty lebo o 11.30 ideme s malou na imuno,a to mám akurát obednú prestávku tak to dobre vyšlo,len dúfam,že nás aj o tej pol dvanástej zoberú a stihneme spoločný rodinný obed niekde v meste 😀

malá v poslednej dobe vstáva okolo 7mej,sa mi tak ťažko odchádza do roboty 😅 ona inak spávala aj do deviatej a desiatej 😕

milhaus
23. apr 2009

je hore len ona sa hned neozve, zašpinila sa a rado sa tu so mnou vadi že si ju mam stražit, ved on bol pri nej

zuzidr
23. apr 2009

miil bože vy sa pre také maličkosti hádate?čo by ste robili keby si nebodaj nejako ublížila?by ste sa hádali kto mal byť pri nej?ved ste obaja doma a nič na robote nemáte....

moja malá odkedy je doma s babkou zašpiní denne!!!!! 3je teplláky a dve tričká,lebo sú celý deň na dvore,a malá sadí kvety,polieva,hrabe trávnik a podobne,takže furt je od hliny,mokrá,od čokolády,od lízatka 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
23. apr 2009

dobre rano...

boze...take malichernosti....kolki ludia riesia ovela vaznejsie a dolezitejsie veci.... 🙄

to su uplne normalne veci ze sa deti zaspinia....sak nemoze sediet s rukami za chrbtom 🙄

milhaus
23. apr 2009

dobre ale ked bol pri nej a dovoli jej sa zaspinit od milačika, vela veci potom nejde ani oprat a potrebujem mat i volačo bez flakov
včera jej dovolil aby sa ponatierala lekvarom z palacinky, vôbec ju nesleduje a ja som pritom mala inu robotu v inej miestnosti
aj tak je to naprd, v maji sa asi stahujeme, ešte furt je doma, vôbec sa nevie uskromnit, večer mi tu vyplakával

zuzidr
23. apr 2009

mili a kam sa sťahujete?prečo?

a na doma jej dávaj veci ktoré môže aj zašpiniť,ktoré kúpiš za pár šupov v sekáči alebo na MMb 😅
a s radom sa kludne porozprávaj a povedz mu že ked ty máš inú robotu a ona sedí pri Lucke,že musí trošku na nu dať pozor a usmerniť ju 😅 🤐

a nad čím vyplakáva,nech ide do rovboty,akejkolvek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aj záchody umývať a nemusí vyplakávať 😠 😠 😠

milhaus
23. apr 2009

prečo sa stahujeme? sak to vies, zadarmo sa žit nedá

zuzidr
23. apr 2009

a kde budete žiť zadarmo?? 😨

a čo predáte byt? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre