♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
21. máj 2009

miruss....az moc aktivne 🙂 🙂...neobsedi ani chvilku nikde...uz aj ked ju davam do stolicky na papanie tak napne nohy a za nic na svete si sadnut 😅

tak dufam ze budes mat zub v poriadku... 😉

my ideme zajtra konecne na tie nozicky...tak hadam uz budeme poobede bez plienky a postoliek 🙂 🙂

a potom pojdeme na cely den k mamine... 😉

miruss
21. máj 2009

My keď sme boli na nožičkách naposledy, tak ešte nemala vyvinuté jadierka, tak ideme 2.6., dúfam, že už bude všetko ok. 😝
Zajtra Vám držím palce. 🙂

milhaus
22. máj 2009

dobre rano
tak rado teraz odišiel a ja pojdem tiež preč, idem kuk busy a počkam kym mala vstane, ja už nezaspím
niekedy cez tyžden sem musim prist lebo čakam id kartu z toho proficreditu a potom mi ta baba pride dat školenie
neviem kedy rado príde ale tento mesiac už asi nie a nebral si ani pc lebo chce vytrestat svagrinu, stale ho na skype otravovala a chcel aby si svagor vzal svoj pc lebo ja ho tu budem potrebovat ked pride ta id karta
v utorok alebo stredu bude to školenie, ešte jej mam pondelok večer zavolat a to školenie bude tu u mna

miruss
22. máj 2009

Dobré ránko.
Dnes to vyzerá na upršaný deň. 😝

zuzidr
22. máj 2009

dobré ránko,.ešte ked som išla do roboty,tak svietilo slniečko a bolo teplooo a teraz už je zatiahnuté 😅

milhaus
22. máj 2009

tu ešte nestihlo slnko svieti, nie je ale zima, včera bolo strašne horko

lucinda7
autor
22. máj 2009

dobré ránko....

aj ja som bola vonku ešte kym bolo slniečko a teraz sa zatiahlo jak na 100 rokov 😒
ale hlásili na celý den prehánky a búrky 😖

zuzanocka
22. máj 2009

dobre ranko 🙂

veru...pocasie nam nejak strajkuje... a ja som mala ake plany...ze co vsetko obeham, povybavujem... nejdem nikam...nebudem riskovat, ze zmokneme...

ozaj, baby, co je na zabku...okrem gencianky? malej sa stale vracia, dokina povedala, ze to suvisi s tym bruskom, ale asi ju to aj boli, lebo vcera moc nechcela papat...
mali sme uz 2 dobre noci, ale tuto noc zasa plackala, asi ju brusko bolelo...neviem, kedy sa zbavime tej hnusnej choroby... je to trocha lepsie, ale nie je to este bohvieco ☹

zuzidr
22. máj 2009

zuzi do dva deci vody daj lyžicu sody bikarbona,prevariť a s plátenným kapesnímkom povytierať 😕 😀

zuzanocka
22. máj 2009

ahoj,
zuzi,
diky, vyskusam. pomaha to naozaj?

zuzidr
22. máj 2009

no moja malá mala minulý rok celú pusu hnisavú a vyhádzanú a dr. nám poradila toto,ale malej sa tam potom spravili plesne,takže sme dostali ATB a mastičky a toto sme skúšali len raz.....ale ževraj to pomáha...za vyskúšanie nič nedáš 😅 🙂

lucinda7
autor
22. máj 2009

Zuzi,nemáš doma Betadine??? 😝
kamoškin malý sa nemohol sooru dlho zbaviť,dr.jej poradila Betadine zmiešať s vodou v pomere 1:3 myslím a tým mu to vytierala....za den bolo po žabke 😝

miruss
22. máj 2009

Zuzi ja ti neporadím ešte sme to našťastie nemali. 😝

milhaus
22. máj 2009

mi sme tu žabu tiež skoro vôbec nemali ani ako malý

zuzidr
22. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14417 Luci 😀

a v sobotu som tú skúšku spravila za AAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀

ešte mám tri skúšky a fajront 🙂 jednu 30.5 jednu 6.6 a 16.6 mám tú opravnú ale to neviem či aj na druhý krát spravím,kedže som zabudla aj to čo som vedela na prvý krát 😀 😀 😀

nika2
22. máj 2009

ahojte,
vonku sa zatiahlo zase. ale je celkom fajn. dnes je doma aj MM. isiel dat umyt moje auto. sice bude asi prsat, ale stale sa chystame a nebolo umyvane uz asi rok.
mima ako nozicky? tusim som ta videla aj zo sestrou si isla po vonku.

lucinda7
autor
22. máj 2009

Zuziii,mnaaaam 😝 😝 😝 😝 😝 😝

no veru akosik čierno ostalo 😖 chcel som behnuť do Dm-ka ale mrne ešte spí.... 😎

milhaus
22. máj 2009

môj tato šiel s malou von, akosi zima mi je tu vnutri
nemohlo byt aj dneska take počasie ako včera?

zuzidr
22. máj 2009

tu už svieti slnko 😀 😎

zuzidr
22. máj 2009

baby čo máte chlapcov?čo k trom rokom kúpiť krsniatku?dala asom mu spraviť tortu-policajné auto 😀

milhaus
22. máj 2009

to sa mu bude istotne páčiť

zuzidr
22. máj 2009

no ale neviem čo k tomu 😅

lucinda7
autor
22. máj 2009

Zuzi,podla toho na čo má mániu 😀 😀 😀 😀 😀
a takým policajným ked má rád policajtov 😀 😀 😀 😀 LEGOM tiež nič nepokazíš 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
22. máj 2009

ahojte...

tak my sme o 7 prisli z PN...boli sme na ortopedii...nozicky chvalabohu v poriadku...takze uz nemusime balit nasiroko 😵 😵 s MM sa vytesujeme...

boli sme aj v meste na prechadzke a malej som bola kupit veci....a veru...som sa bala ze zmokneme...cely den bolo straasne zatiahnute... 😠 ale nastiastie z toho nic nebolo...

potom sme behli k tete na navstevu a boli tam aj dalsia teta so segrankou a bratrancom....takze sme sa super zabavili a stravili prijemny den... 🙂 🙂

keti....tie remesla co si sa pytala...su tento vikend...resp. uz dnes boli na kupelnom ostrove poroztahovane vseliake stanky ....a cez sklenny most az do mesta isiel folklorny sprievod a spievali...hrali na harmonike...na fujare...bolo to velmi pekne... 🙂 🙂 🙂

nika....ano boli sme so sestrou trosku malu povozit aby zaspala...ale samozrejme nebuvala takmer vobec ...len 2x po 20 min... 😖 😖

zuzanocka
22. máj 2009

dobry veceeeeeer

tak mrne uz spinka, hviezdica si ide ku mne do obyvky citat s lua sme vyslali na pivo 😕

zuzi,
gratulka k AAAAAAAAAAA-cku 🙂 si nasa sikulka

miruss
22. máj 2009

Zuzi gratulujem k Áčku. 🙂
Mima to je super, že už nemusíte baliť na široko, dúfam, že aj nám to 2.6. povedia. 🙂
Zuzi ja si tiež myslím, že niečo na čo má mániu alebo nejaké lego. 😝

mimusbe
22. máj 2009

miruss....ano je to uplne super...mala si hned zacala nohy prekrizovat jednu cez druhu 😀 😀 uz jej latkova plienka nezavadzia 🙂

budem vam drzat palce na 2.6. 😉 😉

dnes som dostala mailom recepty na rozne kolace, torty, zakusky pecene nepecene, muffiny, atd....ak by ste niektora chceli tak vam poslem....je toho na 38 stran 🙂 🙂

zuzanocka
22. máj 2009

mimus,
ja nepeciem, lebo by som s tym doma veru u nikoho nepochodila... nie, ze by sa to nedalo jest, ale moji ludia moc na sladke nie su 😉
teraz na leto bez latkoviek je to parada...zbytocne je tym drobcom teplo...ale co uz, ked to treba... a tebe odpadne kus roboty 😉

ja som kukala stranky so servitkami, fuuuuha... aj matersku by som im poslala... musim sa krotit 😝 😀

mimusbe
22. máj 2009

zuzi .....co zbieras servitky?

je to veru super bez nich....mala ich strasne nerada nosila hlavne teraz ked je tak teplo...sama si rozopla postolky aj pampersku 😀 😀 😀

zuzanocka
22. máj 2009

nieeeee...to na servitkovu techniku...sa umelecky realizujem a zahrnam okolie obrazkami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre