♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
12. jún 2009

nstuhame-nestihame 😀

miruss
12. jún 2009

Mima tá autosedačka vyzerá dobre. 🙂
Mne sa pozdáva táto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5504012
Andy zbožňujeme grilovanie grilovanie, decká sú rady vonku a my si aspoň oddýchneme. 🙂

danca.b
13. jún 2009

ahojte
dnes to vyzera,ze vsetky piestanky maju uz hlavy hore a pozeraju do oblakov 😀 😀 😀
ja som prave umyla dlazky a peciem kysnute cesnacky ku gulasu 🙂 deti a MM ho uz vyrazili varit do lesa na jednu hajovnu 🙂 ja potom pojdem za nimi 😉
dnes je dost veterno,ale hadam pocasie vydrzi a aj vietor ustane...mohol by teda 😖

nika2
13. jún 2009

ahojte,
miruss tu sedacku mam ja a je dobra.
dnes sme boli pozret letecky den. mala pozerala na lietadla 🙂 len ked isiel MIG-29 tak sa trosku bala lebo hucal. inak bol fajn den. aj pocasie bolo super. zajtra bude asi uz dost teplo.

lucinda7
autor
13. jún 2009

ahojte....
my sme strávili krásny den v Blave na vláčikoch 😝a po obchodoch 😀 😀 😀 😀
letisko nás čaká zajtra 😝

miruss
13. jún 2009

Ahojte.
My sme si užili grilovačku. 🙂
Nika to si m potešila, tak ju Zuzke objednáme. 🙂

petka015
14. jún 2009

ahojte

my sme vcera boli na offroudoch v HS malemu sa strasne pacilo jazdit po terene. a poobede sme boli az do vecera na ihrisku oneskorene den deti a pre malych vselijake atrakcie veeeelmi sa Kubkovi pacilo. 🙂 🙂 🙂

a dneska ideme k mame a vyzera pekne tak mozno aj na lodenicu skocime kuknut.

petka015
14. jún 2009

zuzidr dobre si sa modlila vcera neprsalo 😀 😀 🙂 🙂

mimusbe
14. jún 2009

ahojte...

peti...my sme tu v lopiku mali tiez oneskorene den deti....pretoze to mali spojene aj s oslavami ukoncenia skolskeho roku....boli tam modely lietadiel...kuzelnik...skakaci hrad...strielali s lukom....vecer bol ohnostroj a discoteka ....🙂🙂

dneska sme boli na prechadzke v smoleniciach pri zamku...bolo tam neskutocne veeeela ludi...sme si najskor mysleli ci tam nie je daky jarmok alebo co 😅 😀 😀
potom sme behli u nas este na prechadzku.....mala sa okupkala a uz od 8 buvka...

my ideme zajtra od rana k mamine na cely den... 🙂

milhaus
14. jún 2009

bola som s kamoškou v pn, na pešej zone je teda riadne ludi po kaviarnach a deti behali po fontánach

lucinda7
autor
14. jún 2009

aaahojte...
my sme boli skoro celý den na letiusku...super bolo,ale teplooooo 😝
a večer sme ešte stihli Trenčín 😵

Mili,v lete Piešťany ožívajú...aspon na teraskách 😀 😀 😀 😀

milhaus
15. jún 2009

dobre rano
dneska idem na pol dna do chtelnice, v kuchyni nam tiekol odpad, svokra včera volala
ja tam idem ale kôli poste
to stretnutie s kamoskou po dlhom čase nebolo take ako som to očakávala a myslela som že tu bude viac ako zasa len tri dni

lucinda7
autor
15. jún 2009

dobré ránko....
Mili a na tej inventure v tom TESCU si nakoniec nebola??? 😕 😕 😕 😕
ja som to potom urgovala telefonicky a neter tam išla.... 😝 už je aj doma odtial 😵

anika
15. jún 2009

ahojte, aj my sme boli vcera na leteckom dni, bolo super, ale myslim si, ze autosalon by mal u nas vacsi uspech 😀 lebo armadne terenaky Branka fascinovali najviac 😉vyblaznil sa na nafukovackach a vecer sme sa stretli s gajou 🙂
skolu mam uz za sebou, teda zase na chvilu 😉 (mna by mohli za to ucenie zacat aj platit 😀 😝 )

nika2
15. jún 2009

dobre ranko,
ja som bola na kontrole u koznej. no samozrejme tento tyzden tam nebude. tak zas buduci ☹ .
mala uz aj zaspala co bola taka unavena lebo stavala o pol siestej.

miruss
15. jún 2009

Ahojte.
My sme si víkend tiež užívali vonku, bolo super počsie. 😎

miruss
15. jún 2009

Zuzka sa dnes prerezal druhý zub. 🙂

milhaus
15. jún 2009

dneska teda bolo riadne horko len som malu musela niest, asi bola unavena z toho horka a odmietala kracat

milhaus
15. jún 2009

baby vy to akosi flákate

dadaga
15. jún 2009

ahojte,...
stanka nie je chtelnicanka je tam len pristahovana vy byvate tiez v tych bytovkach? ci kde?

inak Zuzke gratulujeme k 2 zubku... Mimus Sabinka este nema?

anika nie si sama koho fascinuju stroje.. Lukasko ani zaspat dneska nemohol stale stal v okne a cakal kedy pojdu lietadla..
a ked isli tak sme museli utekat na dvor pozerat.. jaaaj aj s lietadlami... usta otvorene a sledoval a nebal sa vobec nic.. co som bola moooc prekvapena...

stanka26
15. jún 2009

ahojte....

dadi ja som písala že už je chtelničanka.Ja som bývala oproti tým bytovkám.Inak už sme doma v HC.
Dedko nás dnes zaviezol.

milhaus
15. jún 2009

napisala som už dva krat dobru noc a neposlalo mi to

granado
15. jún 2009

😉 Ahojte, aj vám nefungoval koňo alebo to iba ten môj je neaký pokazený?

miruss
15. jún 2009

Kôň štrajkoval aj mne.
Dobrú noc. 🙂

zuzidr
16. jún 2009

😀 ahojte,víkend dopadol super,teda aj oslava,trocxhu síce fúkalo ale bolo super.....všetci boli spokojní a malá dostala veeela darčekov 😀 a okolo 22.30 sme robili ohňostroj,tak tie čo ste z okolo VO ste možno aj videli 😀

ak sami podarí tak dám aj foto 😀

milhaus
16. jún 2009

dobre rano
Lucka si vyspevuje v izbe s bábom a už tretiu noc po sebe je plienka suchá, žeby sa konečne .....

miruss
16. jún 2009

Ahojte.
Zuzi teším sa na fotky. 🙂
Mili, Luck je šikovná, Kubko má ešte aj po obede keď spí nacikané v plienke. 😝
Dnes to vyzerá n upršaný deň. Aspoň požehlím. 😔
Práve sa budí Zuzka. 🙂

milhaus
16. jún 2009

sak kubko je mladší, mojej to došlo že v noci sa tiež da necikat až teraz

milhaus
16. jún 2009

a to som ju v noci nebudila ani raz a tri noci po sebe plienka suchá
a dúfam že nám to takto ešte vydrží

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre