♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
7. júl 2009

dakujem luci.

lucinda7
autor
7. júl 2009

je to tu fakt biedne 😒 a že kúpelné mesto ☹

nika2
7. júl 2009

to teda je. vsade len kopu, ze ani prejst sa neda ☹ este , ze pojdeme do toho jana. tam je tatralandia a hadam pocasie bude priat 🙂

mimusbe
7. júl 2009

dobre rano...

v tatralandii je super...🙂

no kupaliska su tu naokoli veru neni ziadne...a o HC som ani netusila ze tam je... 😕 😕 v celku schopne to vyzera....

nika....teraz je to vsade rozkopane ale ked to spravia...tak to bude uz trosinka lepsie vyzerat 😉 🙂 🙂 dufam ze tam budu nejake dobre obchody s oblecenim a tak 🙂

ozik...neviete mi niekto poradit...mala spala na nasej posteli...a nejako sa jej ,,pohybala,, plienocka a ocikala nam matrac 😅 😖 😖 ...s cim by som to mohla vycistit....alebo je nejaka cistiaren kde sa daju matrace cistit? 😕

nika2
7. júl 2009

ani ja som nevedela, ze v HC je kupalisko. a na foto je to celkom dobre. mozno niekedy tam behneme pozret.
mima dufam aj ja , ze tam budu schopne obchody.

milhaus
7. júl 2009

aj na myjave je kupalisko vonkajšie a je tam i volačo pre deti na tom kupalisku a v tt su tri kupaliska co ja viem ale neviem presne ako sa tam da dostat

andy.a
7. júl 2009

čaute 😎 😎 😎

Luci,tiež som pozerala link na to kupko v HC-ale je to ešte aktuálne ?? 😕 😕 😕
tá stránka je z r.2006 a ceny sú tam moc ľudové 😝 😀 😀 a v korunách 😅 😝 😀

fakt je to hanba,kúpeľné mesto a kúpaliská....no comment 🙄 🙄 🙄
tej SĹňavy je škoda 😒 ☹

a v tej Diane kde je zvonka bazén ?? my sme to nedávno celé obišli a nevideli sme žiaden vonkajší bazén 😕 😕 😕

lucinda7
autor
7. júl 2009

Andy,dnes som videla tvoju maminu s obidvomi detmi a TM stál za mnou v rade na pošte 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to kupko netuším,do HC nechodím....

a vonkajší bazen v Diane nevidíš lebo to je vo dvore 😝 tam z ulice vidno neni....

milhaus
7. júl 2009

vonku je strašne horko, do chtelnice idem až piatok na obed

zuzanky
7. júl 2009

Včera keď som pozerala televízne noviny zostala som zaskočená, že v PN je už len Eva aj tej hrozí, že ju zavrú ☹ . Dúfam, že nie ale preventívne vám dávam linky na trnavské kúpaliska

Sú to tieto
Bývala Lokotka, sú tu 2 detské malé bazény nie su na obrázku http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&...
http://www.kupaliska.sk/Bazeny-letne-kupalisko-...

kúpalisko Slavia je tam ale studena voda
http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=32&id...

a kúpalisko kamenný mlyn neviem posúdiť nebola som tam
http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&...

najčastejšie chodíme na lokotku alebo do Senca do aquaparku. Po diaľnici s PN to nie je až tak ďaleko
http://www.aquathermal.sk/v2/galeria.php?jazyk=sk
http://www.aquathermal.sk/v2/galeria.php?jazyk=sk

miruss
7. júl 2009

Ahojte.
To je fakt, že na kúpeľné mesto, je to bieda. 😖

petka015
7. júl 2009

ahojte

mima aj nas ked bol babetko sa na posteli pocikal vrch som vytepovala s vanišom.

no my sme boli na eve v sobotu ale aj to je bieda dost malo ludi tam bolo. 😖

petka015
7. júl 2009

no my v sobotu zaciname prerabat sa tesim na ten bordel 😒 😝

okna nam uz od ulice zamerali ale dodanie az o 5 tyzdnov.

stanka26
7. júl 2009

ahojte.
ako vidím riešite kúpaliská.No áno u nás v HC je kupko.My sme tam boli minulí rok len raz,lebo tam je hrozne studená voda.a momentálne funguje len malý bazén.Veľký plavecký bazén opravujú.

milhaus
7. júl 2009

tak pridite na Myjavu ale byva tam dost ludi a detsky bazen je tam a i tobogan a neaky maly domček plastovy pre deti ale neda sa tam moc schovat do tiena, je to z cesty vidiet

nika2
8. júl 2009

dobre ranko,
stanka teda asi nic moc to kupko v HC.
vcera som bola vonku okolo tretej. ale take bolo horko, ze sme boli len hodinku. malej som potom dala na balkon vanicku a trosku sa omocila 🙂 . ja som sa na vecer na rukach tak vyhadzala. take drobne. teda neviem ci zo slnka alebo z coho. a pritom som sa aj natrela kes sme isli von.

nika2
8. júl 2009

peta neboj, ked budes mat prerobene bude potom pokoj 🙂 .
stale sa tak dlho caka na okna aj ked je kriza?

miruss
8. júl 2009

Ahojte.
Peťa, ale potom to budete mať peknučké. 🙂

stanka26
8. júl 2009

ahojte.

nika2 máš pravdu momentálne kupko v hc nič moc.ja osobne by som tam nešla,no neviem aký názor majú ostatný.radšj pôjdem niekam dalej kde to bude aj pre deti lepšie a hlavne teplá voda.

aj my ideme v hc prerábať balkón a na okná čakáme už 3týždne.

keti
8. júl 2009

áááááahojte babenky 🙂)))) 😉

no ako sa my tu máte????ale pomaličky si to tu idem prečítať, a dozviem sa 😀

aby som hneď na začiatok nezabudla všetkým narodeninovým a meninovým prajeme len a len to najlepšie.

pozerám, že tu riešite kúpaliská. tak vám môžem odporúčať v Galante- Galandiu. boli sme tam teraz v nedelu. Je to tam veľmi pekné, a ani nie tak drahé ako v Senci. 😉
Nášmu Rastíkovi sa tam veľmi páčilo. A to by som ani nečakala koľko známych sme tam postretali.

A nieje ani Vincov les na zahodenie. 😉 😉

My teraz máme zaváraninové obdobie, lebo všetko ovocie dozrieva. Takže džemy a kompóty frčia o 106.

Mima to ja som na teba mávala, keď sme išli z Lopašova. nebolo moc vidieť do auta. 😀

Milka a ty už si zas u rodičov????

lucinda7
autor
8. júl 2009

ahojte 😝

Peti,my sme na okná čakali tiež vyše 5 týždnov....ale naše sú až z Košíc....včera docestovali do BA a v piatok už snád budú aj na domčeku 😵

Keti,vy ako pokračujete??? 😝 som nepostrehla na streche žiadne nové fotos 😅

milhaus
8. júl 2009

ešte stale som u rodičov, nkie že už zas, lordovi sa nechce domu iba na mna si vie usta otvarat
mal prist v pondelok, potom to presunul na teraz piatok a dneska povedal že nepride a vyplata eštťe nie je tak je otazne či sa vôbec vratim do chtelnice ked nebude vyplata, co tam budem jest

milhaus
8. júl 2009

to mate lucinda asi neake specialne okna

miruss
8. júl 2009

Ahojte.
Veľa ste toho nenakecali.
Ja som sa dnes bola v tescu, celkom slušné akcie na textil sú. 🙂

zuzidr
8. júl 2009

ahojte,ja vás vôbec nestíham,ale ved vidím že o nič ani neprichádzam 😅

dnes sme boli ešte s MM vybaviť jemu občiansky a vodičák,lebo vodičák mal ešte ružový a občiansky v hroznom stave 😖

potom som dala piecť strehná,ryžu a šalát,najedli sme sa,MM sa hral hral s malou a ja som žehlila 😀 ale už mi je teplo,nechám si aj na zajtra 🙂

keti
8. júl 2009

no konečne náš drobec už zaspinkal 🙂

Luci konečne pivnica hotová. dnes nám priviezli železo. Tak urobíme armaturu. a ideme na deku. Len ju budeme robiť aj na 3x. takže prvá bude pivnica.
som pozerala tvoje fotky ako to chlapom dobre ide. ty už máš teraz iné starosti. A to zariadovanie 😀 😀 😀
my si ešte trošku počkáme. Akurát som MM hovorila, že by som tam rada oslávila 30-tku, a to je na druhý rok.
povedal, že šak osláviť môžeš. ale ešte asi bývať nebudeme. 😅

Ozaj ten ŠFRB sme dostali. teda poviem vám toľko papierov čo sme poposielali. Ale chvala božku máme. 🙂

Miruss aj my sme boli na výpredaji v tescu. A hlavne drobcovi sme tam dosť oblečenia pokúpili.

Jéééj a aj v tom tescu na tej inventúre som bola, ale bolo to poriadne únavné. no a ráno som sa vytešovala ako si pôjdem na obed ľahnúť s drobcom.
luci tuším ty si písala, že tam bola aj tvoja neter??? A kde??? ja som bola na odevách. Som hneď popozerala detské oblečenie. takže som bola v obraze, kde čo je. Lebo keď idem s M tak len rýchlo, rýchlo to čo treba.

ach to mám zas dlhokánske príspevky. 😀 Dobieham zameškané 😀 😀 😀

mimusbe
8. júl 2009

ahojte...

keti...ja som videla iba TM...az potom som neskor zaregistrovala teba ked si tam tak maavala o dusu 😀 😀

tak super ze sa vam dari s domcekom.... 😉 drzim palce...

ty si od andreja starsia?? nechodili ste nahodou spolu do triedy ? 😕 😕 😅

no tie papiere...my hovor...my sice sfrb nemame...ale aj tak papierovacky nemali konca kraja...

keti
8. júl 2009

Mima chodili, ale mne vychádzajú zle roky

ja som sa smiala, a aj MM. Že chudiatka veď ani nevedia kto to tu na nich máva. Ale musíš povedať, že som sa fakt snažila. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
drobec tiež so mna nechápal, len tak pozeral. Čo tá moja mama zas vyvádza 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
8. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀

no jasne....musim uznat...fakt to bolo super a snaha riadna 😀 😀 😀

keti
8. júl 2009

mima nechodíš na facebook???? ja som tam teraz bola stále strčená. Keď som nechodila na MK 😉
je tam občas sranda. Keď tam postretáš toľko ľúdííííí. no paráda 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre