♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
26. okt 2009

ten somar odišiel na aute bez dokladov a mobilu i penaženky a to som sa ho este pytala či doklady ma a povedal že ano

milhaus
26. okt 2009

naštastie som ho zohnala u tatka

mimusbe
26. okt 2009

ahojte

kluara ....no to mate super s tou dohodou o darcekoch 😉 🙂

my mame toho teraz trosku dost...mala meniny, narodeniny, hody, manzel meniny, sestra meniny, segranka narodeniny a tak 😀 a potom vianoce....🙂

ani ja netusim co komu pokupit... 😖

my uz mame od piatku tatika doma....tak sa tesime 🙂 Sabinka ho v pohode po 9 tyzdnoch spoznala....len sa par minut ,,okunala,, 😀 ....a tatik bol v nemom uzase co sa drobec za ten cas vsetko naucil 🙂 🙂

dostala som super darcek...parfem Calvin Clein...moja srdcovka 😉 a mala knizku paradnu....tak ciiita o stosesto...😀 ....a samozrejme vsakovake sladkosti pre svokrovcov aj nasich...

milhaus....tvoje prispevky su fakt silna kava....necudujem sa ze sem uz nikto nechodi....citat toto denne.... 🙄 🙄 nikto z nas nema LEN ruzove dni....samozrejme mame vsetci problemy...o tom je zivot....ale toto je dakedy fakt moc...
sa prosim ta zamysli....nezda sa ti to trosku blbe v kuse okydavat svoju rodinu?? este k tomu na verejnom fore??? 🙄

dadaga...no jasne dani....ubehlo to strasne rychlo....ani sme sa nenazdali a tatik bol spet 😉 inak...Lukino je straaaasne zlaty....ako uzasne uz dzavota 🙂 dyne... baby ;-D 😀 😀

dadulka19
26. okt 2009

Ahojte 🙂

andy,išla som kuk tie tvoje čižmičky a tuším si ich už predala 😎

Vianoce riešime podobne s rodinou ako Maťka 🙂 a už aj niečo mám nakúpené,nech sa potom nenaháňam 😀

adulak,tancovanie pre tak malé deti nie je.Tuším až od 4 rokov v súkromnej umeleckej škole.Potancovať si teraz môžte v materskom centre na karnevaloch 🙂

emily,aj ja občas jazdím bez papierov 😀 😀 😀

dadulka19
26. okt 2009

a ozaj,jedna super správička...Lucindovci už bývajú v domčeku 🙂 🙂 🙂 ......

milhaus
26. okt 2009

mimushe ak si si nevšimla ja sa tu už tolko nestažujem ako kedysi
môžem vôbec volačo napisat aby si to neskritizovala?

milhaus
26. okt 2009

poobede by sme mali ist do pn do unibanky ale neviem kedy sa lord dostavi domov po mna

kluara
26. okt 2009

ahojte!

Mimus, tak super, že už máte tatíka doma 🙂 a neviem, či sa mi sem zajtra podarí nazrieť, tak Sabínke všetko naj k meninám už dnes 😵

no s tými darčekmi prišla moja segra a svokra, tak mi fakt uľahčili rozmýšľanie 😀 😀 😀

Dada, to je super, že Lucka už bývajú - že ich pozdravujem a hádam sa jej podarí aj rýchlo pripojiť, nech nás môže informovať 🙂

mimusbe
26. okt 2009

milhaus....nie som jedina ktora nieco napisee k tvojim prispevkom, tak neviem co sa ohradzas ked ti nieco napisem zrovna ja......a nie nevsimla som si ze sa tolko nestazujes...
pretoze ty sa LEN stazujes....a kludne si pis....ked ti to nie je trapne ....mne to je 4....ja som si napisala svoj nazor....

kluara....velmi pekne dakujeme 😉

dadul...tak super ze luci uz byva....tesime sa 😉 hadam sa coskoro ozve...uz som velmi dlho o nej nepocula...ani ju nestretla ☹

milhaus
26. okt 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

andy.a
26. okt 2009

ahojte 😎 😎 😎

Tak Lucindovcov aj my pozdravujeme a želáme príjemné bývanie 😵 😵 😵 a možno sa Lucka aj s Jett stretáva 😉 /pokiaľ Jett nie je na východe 😕 ozaj,čo je s ňou,tiež tu nebola 100 rokov 😒 😕 /

Dadka,tie čižmičky sa už dosť dávno predali 😉 😕 😅 a skriňu už máme hotovú 😵 😵 😵

Mimuš,ja mám pocit,že Mili už píše o dosť menej o rodine 😕 😕 😕 ale je to asi aj zato,že všeobecne sa tu takmer nič a takmer nikto nepíše ☹ 😖
ale zasa keď písala viac,tak to to aj frčalo 😀 😀 😝
len máš pravdu,rodinné veci sem nepatria 😉

a ostatné baby z Cht.tiež nejako nepíšu 😕 😕 😕
napr.taká Idora 😵 😕

Mati a synovcov a netere nemáte,tým nič nekupujete k Vianociam ?? 😕 😅 ja som už nejaké drobnosti pokúpila,dedkovcom a babkovcom klasika kalendáre a rôzne iné veci s fotkami krpcov,z toho majú vždy najväčšiu radosť 🙂 😝 😀

miruss
26. okt 2009

Ahojte.
Mimus tak už je TM doma, tak ste sa dočkali.
A Sabinke prajem všetko naj k zajtrajším meninám. 🙂
My sme v Poprade a je nám super. Včera sme boli v aquacity, Kubko sa cítil ako v raji, on zbožňuje vodu. 😎
Domov sa vrátime vo štbrtok spolu so segrou a neterou, budú u nás do nedele, sa teším. 🙂
Ja už som kúpila darčeky Zuzke na narodky, aj nejaké drobcom pod stromček, aj synovcovi, ešte mi treba pre netere a pre našich, svokrovcov a MM. So sestrami sme sa dohodli, že si nekupujeme.
A našim a svokrovcom, chceme podobné ako Andy. 🙂
A Lucka už bývajú, super, tak sa dočkali. 🙂

milhaus
26. okt 2009

sofi vôbec ani nestretavam odkedy ma lianku a keti malokedy, ta je stale na stavbe a teraz už robi v picerke

milhaus
26. okt 2009

idora už asi nema čo komentovat tak nepíše
vydeli ste spravy na markize? ten bezdomoc v tt je pôvodne z tejto dediny, mal tu dom ale musel to predat a hovorilo sa že mu vezmu deti ale asi mu ich ešte nevzali

nika2
27. okt 2009

dobre ranko,
mima vsetko najlepsie Sabinke. vela zdravicka 🙂

kluara
27. okt 2009

ahojte!

Andy, veru nemáme..... teda, máme, ale sa vôbec nestretávame..... takže nemáme ☹

ale máme krsniatko, a to určite od nás niečo dostane - veď má v jeden mesiac meniny, narodeniny a aj Vianoce, tak budeme mať čo robiť 😀 😀 😀 😀

nad tými kalendármi rozmýšľam aj ja, vlani som nedávala robiť a svokre to veľmi chýbalo, tak možno sa ešte prekonám a niečo vymyslím. Andy, mohla by si mi dať, prosím ťa, nejaký kontakt? lebo ja som si to robila doteraz sama - navrhla, upravila, dala spraviť ako veľké digi fotky a zviazať, ale momentálne fakt nemám bunky na to rozmýšľať 😔

nika2
27. okt 2009

aj ja dam tento rok nasim a svokrovcom kalendar s fotkami malej. dam to spravit vo fotolabe. cez net.

miruss
27. okt 2009

Ahojte.

Klaura aj cez Happy foto cez net si to môžeš dať spraviť.

elise
27. okt 2009

ahojte prajeme sabínke švetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵 mimus tak super že sa vám ocko vrátil vychutnávajte si ho 😉

lucke prajem krásne bývanie v novom domčeku 😵

u nás bude všetko skromnejšie ja chodím od lekára k lekárovi dobrala som druhé antibiotiká a hned na orl ma poslala kde zistujú že sluch stále sstrácam dalej takže užívam tebocan....finančne nám tento mesiac vela nevyšlo pomohla mamina aj kolegynka s drobným nákupom jogurtov pre malého. ja jej to oplácam jedlými gaštanmi aspon takto jej dlhujem menej.konečne mám dovolenku tak aspoň načerpám sily.darček bude mať iba lukasko a to musím niečo zohnať lebo má aj narodeninky týždeň pred vianocami. my si darčeky nedávame teda dospelý a dávame iba mojej neterke niečo drobné musím ešte vymyslieť čo už je prváčka.

milka máš to ťažké s lordom ale musíš to riešiť, buď sa od neho oslobodíš a budete si žiť každý svoj život alebo zostaneš s ním a budete trpeť aj ty ale hlavne lucka. ozaj ako to vyzerá u teba so škôlkou? luky ide do škôlky od januára.

ja som objednávala hrnčeky s malého fotkou cez cewe fotosvet 😉

andy.a
27. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=7853...

-Mati,tuná som už druhý rok objednávala plagáty a kalendáre 🙂 😉

potom zapaľovače a pohľadnice u ID tuším 847-Janka Lorincová/bublinka/ 😉

v žiadnom prípade nebudem nič už objednávať cez bess..tam som pred 2 rokmi čakala skoro 2 mesiace,ešte že som to objednala v predstihu ale jeden kalendár som posielala do Čiech a to bolo na doraz 😝 🙄

Mimuš,Sabínke aj my želáme všetko naj k sviatku 😵 😵 😵

Lindi,skoré uzdravenie 😉 a z čoho strácaš sluch ?? 😕 😒 ☹ nech vám svitne na lepšie časy a tá robota nejaká dobrá sa pritrafí 😉 😅

Mili,šli sme opakovane okolo vašej bytovky tieto dni,bola som na lek.kongrese 😎 😎 😎 aj som ťa vyzerala,či sa tam niekde s Luckou nemotáš,ale nevidela som ťa 😕 a tá Cht.je teda poriadne členitá dedina,hore brehom,dole brehom 😕 😅 😀 😝

inak čaute 😎 😎 😎 ..nepozdravila som 😔 😝 😅
a píšte viac,však nás čoskoro zamknú 😒 😖 😕

dadulka19
27. okt 2009

ahojte 🙂

u Lorincovej som raz vyhrala aukciu na šálky s fotkami 😠 ,aj som jej ich poslala späť 😖 ,niečo desné 😠 😠 😠

Sabínke všetko naj naj naj k meninkám!!! 🙂 🙂 🙂

andy.a
27. okt 2009

Dada,to fakt ?? 😕 😕 😕 nad šálkou som tiež uvažovala 😕 😝 🙄 😨

milhaus
27. okt 2009

andy v nedelu sme neboli doma, boli sme u našich
lord ma zapal pluc ale okrem kašlu nevypada že by mu volačo bolo
dneska sa po dvoch tyždnoch konečne odhodlal ist k dr. a svokra vyhlasuje že nie sme jej rodina, stala sa určitá vec ale to sa tu neda napisat

milhaus
27. okt 2009

ja a Lucka sme zdrave a zajtra idem rano do Vrbového Borodáčovi na výter z kŕčka, som objednana
potom 16. 11 s Luckou na druhu davku očkovania proti chripke a este by som sa mala objednat zubarovi na preventivku, už som bola objednana na posledny augustovy den ale ked som tam prišla na dverach že ma dovolenku

dadaga
27. okt 2009

Petka mozne to je... ale ja mam zlu pamat na tvare.... tak si ma kludne mohla kopnut...xixi

Miruss aj Lukovi sa v aqucity pacilo len sa zoznamil s vodou a isli sme stade placom...klasika...xixi

Mimus no vidis super,ze si Sabinka rychlo zvykla...no ked tyzden take male dieta nevidis je ine a nie este 9 tyzdnov.... to je dost....

Lindi tak skore uzdravenie...
a aj ja som premyslala nad tymi kalendarmi.... no ved uvidime?

Luci super,ze uz byvate... no tak rychlo sup sup aj net zriadit...xixi

milhaus
28. okt 2009

rado ked chodil robit preč tiež zakaždym povedal ako sa lucka zmenila a ako narastla

dadulka19
28. okt 2009

ahojte 😉

andy,fakt a bolo tých šálok dokonca 6 kusov 😝 ,ani som ich MM neukázala a hneď zabalila späť.Potom som objednala cez Fotolab,aj som si to pekne virtuálne na tej šálke nastavila a napísala,komu je venovaná.Prišli mi to do 3 dní do predajne v Kaufáči.Teraz je to tam už zrušené,ale niekde ešte predajňa určite je. 🙂

mimusbe
28. okt 2009

ahojte

dakujeme za gratulacie 😉

miruss
28. okt 2009

Ahojte.

Tie šálky sú tiež dobrý nápad. 🙂

nika2
28. okt 2009

dadulka aj v priori je. ale sa to da aj postou domov poslat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre