♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

stanka26
10. máj 2009

sofi mi určite budeme vonku tak sa stretneme.a bru nocku.

miruss
10. máj 2009

Zuzi ďakujem. 🙂

petka015
10. máj 2009

ahojte

tak my sme dneska mali ist na cerveny kamen ale MM volali na inzerat predava disko aparaturu ze si pridu pre nu tak mali prist o 16 hod a nakoniec dosli az o 19hod 😠 😠 😠 tak sme nikam nesli len nachvilocku sme sa zastavili na bakchuss vile.

luci o tej podkylave som nevedela v sobotu uz aj ideme a su tam aj velke kone a da sa tam aj jazdit? lebo nasa dena ta len kone aby tam boli to bude volaka pastierka 😀 😀 😀.

a luci dneska si nas nepocula boli sme na vasej ulici zaviest denu tak okolo pol osmej vecer. 😝 😝

a zuzka servuss. tak pri PC aj ja cokosky mozem ale netreba mi. 😀 😀 😀

petka015
10. máj 2009

a dobru noc 🙂

mimusbe
11. máj 2009

dobre ranko vsetkym 😉

my sme uz davno hore...mala vstala pred 6....teraz je v stolicke a trieska s hrackami o stoset 😀

dnes vyzera byt opet pekne pocasko....

zuzanocka....o tych cokolkach mi nieco hovor...ja zjem na posedenie aj dve 😅 😅 a tiez mi to neni treba... 😀

miruss...a zuzanka uz ma zubok?

nasa uz dzavota mammm....bab 😀 😀 v kuse stale dokola....🙂

tento tyzden ideme na kontrolu noziciek...este sme mali balit nasiroko ...tak uvidime...hadam sa zbavime uz aj latkovej plienky a uz bude pokoj....

zuzidr
11. máj 2009

Dobré ránko po víkende 😅 😀 zase bol krásny ale krátky 🙂

v piatok sme mali tatina v robote tak sme robili po dvore a večer sme išli ku kamošovi grilovať 😀 v sobotu som išla ráno do HC na výstavu,bolo dobre ale hroooozne vela ludí a s kočíkom sa nedalo moc chodiť,kúpila som si len strom-granátové jablko a figu 😀 😀 tak sa teším na plody 🙂

a včera sme poobede boli u nás na Deň matiek,bolo fajn,detičky vystupovali 😀

a v piatok ideme na stretko júnovčiatiek tak sa veeeelmi teším 😀 😀 😀

a asi sa mi kazí práčka,musím nájisť záručák,lebo sme si doplácali záruku pri kúpe ale neviem nak olko 😅 😀 mám z toho nervy trochen 🤐

mimusbe
11. máj 2009

zuzi a aku mas pracku a kolko dlho?dnesne pracky uz nevydrzia tolko co volakedy...co mali nase maminy ked sme boli male deticky....nasim tiez po par rokoch odisla...

ja som chcela ist na tu vystavu a uuuuuplne mi to vypadlo z hlavy 😠 😠 😠 az teraz si mi to zuzi pripomenula.... 😅 😅 ...mali sme tolko roboty cely vikend....

zuzidr
11. máj 2009

mimus mám whirpoolku a v novembri boli dva roky 😅 ale ako som písala priplácali sme si ešte záruku ale neviem na kolko,musím pohladať papiere dnes 😅

veru moja mamina menila pračku po 18tich rokoch 😅

nika2
11. máj 2009

ahojte,
tak vcera bolo nadherne pocasie. boli sme na ten obed u svokrovcov a potom sme isli kamoske do ostrova . na terase bolo super.

zuzanocka
11. máj 2009

dobreeeee ranko!

no o pracke mi nehovorte, ja uz kazde pranie trpnem, ci mi neodide... nasa ma uz neuveritelnych 14 rokov, ale perie dobre, ved sa o nu aj poriadne staram 😉

rano sme boli zaviezt nadku do skoly, stihali sme LTT, lebo chrustik buval do pol 8 😝

navarene mame od vcera, takze mame doobeda frei, o chvilu asi vyrazime na bicykli niekam do ulic 😎 😎

zuzik,
ako si dopadla u dr?

mimusbe
11. máj 2009

zuzi....to je ozaj malo aby sa kazila.... 😖

nasi mali 20 rokov 😀 😀 😀 my mame chvalabohu pokoj zatial....mame ju ale este len rok a pol...mozno menej...

my mame tiez navarene od vcera takze v tomto je frei....akurat ze ja som strasne poriadkumilovna a poraza ma ked je len trosku neporiadok takze pojdem upratovat ....prat ale na dve pracky mam toho...zehlit tam mam tiez ale za dva susiaky...umyt zeme...atd atd.... 😅 😅

a poobede chceme ist von na prechadzku s malou...

ozik keti....ked si spominala ze poznas gabiku a luba....uz si videla melaniu? my sme vcera s nimi chvilku klabosili a malinka je strasne krasna....taky maluskavy neznucky drobcek.... 😵 😵 naozaj velmi krasnucke babinko ....
ani sa mi verit nechce ze aj nasa bola take mrne 😀

zuzanocka
11. máj 2009
zuzidr
11. máj 2009

zuzi baby sú nááádherné a Nelka je celý Lu,a asi ste ju strihali že? 😅

zuzanocka
11. máj 2009

dakujem 😵 😵 chrust sa uz vraj zacina podobat trocha aj na mna (vraj) - ale doteraz vsetci vraveli, ze je luova kopia 😀 aspon ju nemoze zapret, keby chcel 😀 😀 😀
strihali sme ju uz dva krat - masinkou, ale uz ju nebudem, ved je ako chlapec 😅
inak, aj starsia miss e ostrihana - uz nema vlasky po zadok, ale len po plecia 😔

nika2
11. máj 2009

a kocky chcem sa Vas spytat. davate deti ockovat proti kliestom?

zuzanocka
11. máj 2009

nika,
ja som chcela, ale neviem, ci teraz uz nie je neskoro. a pocula som, ze aj tak je to ucinne len tam, kde zijes, ze tie vakciny su rozne pre rozne kraje a klieste su vraj tiez vsade ine... ale ja pri najblizsej prilezitosti urcite obe (a aj seba) dam zaockovat

nika2
11. máj 2009

vcera znama spomenula, ze maleho dala zaockovat. tak ma to napadlo, ze by som veru mohla aj ja malu dat. clovek nidky nevie.

mimusbe
11. máj 2009

zuzanocka....krasne baby mas 😉 🙂

lucinda7
autor
11. máj 2009

aaaaahojte,,,,,

tak my sme sa celééééé doobedie túúúúlali...... 😝 mám nachodené kilometre 😝
na juh,stade na Trajan,odtial sme išli chodníčkom ku zimáku,odtial na val,a do mesta.-.....tam sme nakupili a hurá domov.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pomedzi to sme mali 2 medzipristátia na ihriskách v piesku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

len sa mi zdá že sa nejak zmráka a poobede majú byť búrky 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Zuzi,baby sú nádhrené ako vždy....ale teda Nelka je teraz úúúúúplne celučičký Lu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 asi preto ju tak strihá rád 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kliešte....nedávam....lebo chránia aj tak len proti encefalitíde,ale na boreliozu nie......a tej vraj býva aj tak viac 😖
ale ja pravda že mám z toho des 😎

lucinda7
autor
11. máj 2009

a som zabudla,Peti,hej dá sa tam jazdiť....majú tam vela konikov.....
mrkni sem.
http://www.penzion-adam.sk/nova/index.php?page=...

zuzanocka
11. máj 2009

no dakujem, dakujem 😉 😉

luci, striham ju vzdy ja 😀
ale uz jej zhustli vlasky, takuz nechame dlhsie 😉

idem poupratovat a pradlo vyvesit, coskoro pride svokra strazit, ja pojdem do obchodu 😝

lucinda7
autor
11. máj 2009

aj ja som bola ako maličká x krát dohola... 😀 😀 😀 😀
a teraz si ich pre zmenu dávam prestrihávať čo mi husté vadia 😝

zuzanocka
11. máj 2009

ked ona mala len take chumaciky po hlave 😀 smiesna bola. teraz je zas jak chlapec (aj spravanim)... na meniny vies co kupujeme? detsku vrtacku a srobovaky... lebo vzdy sa hrava s "naozajstnymi" - luovymi 😝 😀 a nedavno dotala tatru... no hovorim - chlapcisko - mala byt este tyzden v brusku, aby jej pipik dorastol 😝 😝 😝

miruss
11. máj 2009

Ahojte.
Zuzi ešteže sa tá moja narodila o 12 dní, lebo by jej pipík dorástol. 😀
Zuzi pekné fotky, baby sú kočky. 🙂
Mima Zuzka ešte nemá zúbok, ani ďasná ešte nemá napuchnuté. 😝
Ja som dnes žehlila, s ocom sme robili zapekaný karfiol a zemiaky. Polievku sme mali od včera. A boli sme aj na prechádzke. Keď sa Kubko zobudí, tak pôjdeme zasa. 🙂

stanka26
11. máj 2009

ahojte všetci vospolok. 🙂

Kde ste všetky?

zuzanocka
11. máj 2009

cafte 😝
tak napriklad ja som tu, ale idem este nahnat hviezdicu do postele a poliat zahradu 😝

milhaus
11. máj 2009

to uz je tolko hodin<
v sobotu budem mozno v chtelnici ale neviem to urcite

stanka26
11. máj 2009

no ten môj drobec už spí a Sabínka pozerá ešte telku. Zuzi nepolievaj možno bude pršať.

idora
11. máj 2009

Ahojte, tak napriklad aj ja som tu 🙂 Ale len na maly skok, pretoze ma caka haaaldaa zehlenia! 😠
Zuzanocka nepolievaj, bude prsat 😉 U nas sa uz chysta!
Majte sa krasne! 🙂

idora
11. máj 2009

Stanka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre