♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
2. jún 2009

ahojte,
inak aj moja mala dnes rano bola hore uz o piatej. dala som jej mliecka a este sme spali do pol osmej. aj ja som sa konecne vyspala. doobeda sme boli trosku vonku na hupacke. a potom pekne papala obed. konecne. prisla k nam sestra a od samej radosti sa nejak zatackala a co ma takeho leva, odrazatko aj choditko v jednom, tak sa jej uhol a ona spadla na zem . a nic by jej nebolo len si zakusla do perny. tak si poplakala a ma trosku kusnute v spodnej perne. chuda moje male.
a nejaka je uz od vcera vyhadzana na tvaricke az take fliacky bledo hnede. stretla som doktorku , ze jej mam nato dat len repik a ja ju natieram sebamedom. no neviem z coho to moze byt. nechcela by som ist ku koznej. lebo jej urcite daju nejake hormonove maste ☹ . lebo nieco podobne mala aj minuly rok.

zuzanocka
2. jún 2009

dobry vecer sa praje!

ja som ostrihala 40 nechtikov, poumyvala dva kusky, ulozila a uz sa spinka 😵 😵
poliala som este travu a idem sa vyvalit pred telku, pozerat ordinaciu 😉 a dnes konecne v "ludskom case" spat - slamenim, tak si mozem dovolit ist do hajan skorej 😀 😝

baby s deturencami, s ktorymi uz chodite k zubarovi, kam tu v pn mam ist? kto ma aj nejaky vztah k detom a podla moznosti je aj na poistovnu? lebo ja mam pre hviezdicu fajn zubarku, ale v ripnanoch, nechce sa mi tam trepat 🙄

zuzanocka
2. jún 2009

nika,
tych uderov je unas pozehnane... v nedelu sa mala smykla, spadla pusinkou na drevenu opierku na kresle a rozrazila si pusinku... krvi plno ☹ kolienka ma modre ako futbalista, nastastie uz obdobie hrc a uderov do hlavicky uz skoncilo, ale istu dobu som vazne uvazovala o NO SHOCK helme 😲

zuzanocka
2. jún 2009

Muž měl už po krk stálého komandování od manželky, tak zašel k psychiatrovi,co s tím.

Psychiatr mu poradil jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě.
Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl.
Přijde domů, rozkopne dveře, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne:

"Od teďka chci, abys věděla, že JÁ JSEM PÁN V TOMTO DOMĚ. MOJE SLOVO JE ZÁKON!
Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo a až ho sním, očekávám dezert.
Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout.
A po koupeli, hádej, kdo mně obleče a učeše?"

"Asi někdo z pohřebního ústavu," odpoví manželka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maja177
2. jún 2009

🙂

zuzanocka
2. jún 2009

nova tvar?

petka015
2. jún 2009

ahojte

stanka na tepovaca mam cislo od lucindy poslem v IP.

nika a mala ti uz chodi sama? na sje jak šinter. do vsetkeho kope dneska kopal do cici-macicky 😀 😀 😀 😀

mimusbe
2. jún 2009

chudatko macka 😉 🙂

petka015
2. jún 2009

ja neznasam macky fuj 😝

petka015
2. jún 2009

majka odkial si ?

mimusbe
2. jún 2009

peti ani ja nemam rada macky....je mi to slizske...ale tiez nemam rada ked sa im ublizuje ... 😉 🙂

veru maji...daco napis o sebe... 😉

petka015
2. jún 2009

mima kde ste kupovali obklad do kupelky kde maju take priatelne ceny a hlavne pekne obklady? dik

petka015
2. jún 2009

ved jasne to bola nasa kocka ja mu nedovolim ju hladkat tak on ju z nohu akoby hladka- kope do nej
😀

mimusbe
2. jún 2009

hehe 😀 😀 😀 podareny je 😉

kupovali sme v novom meste nad vahom...firma domex....http://www.domexm.sk/katalog/index.php?cPath=30

stanka26
2. jún 2009

babulky dakujem za to číslo. 🙂

mimusbe
2. jún 2009

alebo aj tu maju celkom pekne...odtial mame dlazbu do kuchyne a chodby....

http://www.dunapiestany.sk/

aj niekde za strekou je tusim daka firma....

keti
2. jún 2009

dobrý neskorý večer prajem 😉

Ako tak pozerám, tak sme nestávali sami o tej 5-tej 😀 😀 😀 . Asi bolo niečo vo vzduchu. 😀 😀

My sme dnes boli zase v PN. Len škoda, že sme niekoho z vás nestretli, lebo sme boli na sklenom moste, zatiaľ čo bola svokra u doktora. A samozrejme, že bola fontánka pustená pri barlolamačovi, a maminka drobcovi pomohla aby si omočil ručičky vo fontánke. A to potom ho už ani labute nezaujímali. Nemohla som ho ani odtiaľ odtrhnúť. 😀 😀 😀
cestou domou drobec zaspal. To bolo asi tak pol jednej, a zobudil sa až o pól piatej 🙂 🙂
Asi dobiehal to ráno 😀 😀

Aj my sme už skúšali uspávať, že ho položíme do postieľky, len drobec nad nami vyhral. Lebo ten keď spustil , tak nebolo konca 😔 😔. A teraz niekedy zaspinká pri fľaške, ale to musí byť dobre unavený, a niekedy sa spolu objímame, a tak zaspinká 🙂 🙂
Tak držím palce nech ste silný 😉

Milka aj ideš do toho tesca???A posielala si si aj nejakú žiadosť???daj vedieť. lebo si my dala chrobáka do hlavy.
😉trošku si prilepšiť nie je zlé 😉

No musím utekať, lebo drobec je už asi 3x hore, a len mama. Tak si idem s ním laškať.
Dobrú noc 😉 😉

lucinda7
autor
3. jún 2009

dobrééé rááánko....

Keti,ja som bola na sklenom moste tiež včera...ale o 8.30 ráno 😀 😀 😀 😀
sme holubkov krmili.....to ho baví viac ako labute,lebo holubkovia sú pri nom 😵

na tú inventúru sa treba prihlásiť len na informáciach 😝 je to budúci víkend z nedele na pondelok myslím 😝

milhaus
3. jún 2009

to bol inzerat na profesii asi pred dvoma tyždnami tak som nan odpovedala a chcela ešte občanak a čislo uctu a že ked vyhotovi zmluvu bude mi volat
sak skus zavolat do teska do piestan, ja pojdem ked mi zavolaju, je to tušim 15. 6, jedna noc, inventúra

lucinda7
autor
3. jún 2009

Mili to ideš ale cez agenturu a tá ešte za teba berie províziu 😝

miruss
3. jún 2009

Ahojte.
Ja už som v Poprade.
Kubko nakoniec ostal na prázdninách u babky. Ale zvláda to super. 🙂
Zuzka ešte spí, tak si užívam voľna. 🙂

mimusbe
3. jún 2009

dobre ranko vsetkym....

dnes vyzera byt zatial celkom pekne...tu svieti slniecko a je aj v celku prijemne...nie je zima... 😉

mili a to mozes ist aj ked si na rodicovskom prispevku?takto si privyrobit?
to je ako keby druhy zarobok a to ti potom zoberu rodicovsky....ci ako to vlastne je?????

lebo ked som bola na urade tak mi strasne prizvukovali aby som si v ziadnom pripade nenasla ziadnu pracu lebo pridem o rodicovsky.... 😒

mimusbe
3. jún 2009

miruss....no super...Kubko je uz velky chlapisko...to je jasne ze to zvladne 😉 😉

tak relaxuj 😉

zuzanocka
3. jún 2009

dobre rano

mimus,
urcite nie. uz mozes aj zarabat a zostane ti rodicovsky. len nemozes dat dieta do s skolky alebo jasli

mimusbe
3. jún 2009

ahaaa....no ja som presne nevedela ako to je....popravde...ani som sa vtedy na urade tej panej neopytala...lebo bola strasne dolezita a straaasne mi to davala na doraz ze si nesmiem najst pracu.... 😖 😖

takze kludne mozem mat aj rodicovsky aj pracu a napr. mi moze malu varovat niekto? nie jasle ani skolka....?
to by bolo fajn.... a treba potom aj nejake papiere alebo co niekam posielat alebo to je az take jednoduche? 😕 😅 😅

zuzanocka
3. jún 2009

nie, nic netereba. mozno len nahlasit (resp. poslat kopiu prac. zmluvy) na urad - odkial poberas RP. do troch rokov mas RP, aj ked pracujes a dieta nie je v st. zariadeni 😉
ono sa to menilo teraz niekedy - tusim po novom roku, alebo tak nejak

lucinda7
autor
3. jún 2009

no tu už neni pekne ani náhodou....čierno čierna tma ☹ a vyzerá to že bude pršať 😲

zuzanocka
3. jún 2009

tu svieti slnko 😝

lucinda7
autor
3. jún 2009

kdeeee??? 😕

milhaus
3. jún 2009

idem cez tesko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre