♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
12. jún 2009

ja mam Zooty a tu svieti slnko

nika2
12. jún 2009

ahojte,
mima ja som kupila sedacku v TT. lebo tu v sandre maju drahe a ked som ja kupovala tak tam ani moc nebolo z coho vybrat.

nika2
12. jún 2009

a citala som v PT, ze ma byt 20-teho otvorenie v moravanoch tych domov pod lesom , a ze tam bude predaj detskeho oblecenia H&M, CaA,Next ... neviete co to tam bude? ci to budu nove veci alebo ake?

mimusbe
12. jún 2009

nika....sak hadam to budu nove veci.... 😕 😅

http://www.byvaniepodlesom.sk/

mimusbe
12. jún 2009

teda ale ta cena domu....podla mna dost... 😖

lucinda7
autor
12. jún 2009

čaute...
tak my sme už z velkého nákupu doma... 😵
Zuzi,v kauflande sme aj vašich videli 😝

ono sedačka sa dá kupiť aj na MMB....myslím novú...len ked si to chceš vyskúšať....by si si mala niekde v obchode vyskúščať a tu ktorá sa ti pozdáva objednať cez net...niekedy to vyjde fakt lacnejšie....

o tom otváraní domov som aj ja čítala.....tiež sa mi tie ceny zdajú vysoké....ale ako lokalita pekná 😵

zuzidr
12. jún 2009

ahojte,dnes mám fofry od rána 😀 ale ved ja to mám rada 😀 😀

a my tiež musíme kupovať ešte jednu sedačku,lebo teraz stále prehadzujeme hore dole jednu....včera ráno som ju dávala svokre do auta,potom ked som prišla domov som si ju dávala do svojho lebo sme išli na nákup,dnes ráno som ju dávala zase svokre,lebo ide na poštu,poobede ked prídem zase ideme do drahoviec takže na nervy....musíme kúpiť ešte jednu 😀 😀 😀

zuzidr
12. jún 2009

a inak ja som mala vybratú z netu a chcela som si ju vyskúšať v Sandre,tak som tam prišla akože omrknúť a skúšať sedačky a predavačka že,každý si sem chodí skúšať a potom kúpi na nete,a prečo ju nechcem ked sa mi tak páči a tak 😀 😀 😀 ja so sandrou nemám velmi dobré skúsenost 😠 😠 😠

teraz asi objednám z netu a hotovo 😀 😀 😀

miruss
12. jún 2009

Ahojte.
My máme pre Kubka Zooty od 9-36 kg a pre Zuzku chceme kúpiť Zenith od 9-25 kg polohovteľnú, pozrela som si ju v obchode a objednám cez net. 🙂

mimusbe
12. jún 2009

mne sa velmi tato pozdava...

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4277

zuzidr
12. jún 2009

inak hrozne fúka a zčalo pršať....

babyyyyy modlite sa aj vy aby bolo zajtra aspom bezvetrie a nepršalo..... 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ved mna porazí,ale fakt....kam nasáčkujem 17ludí ked bude pršať? 😅 😅

zuzanocka
12. jún 2009

no...ci len poprsalo 😝

luci,
heeeej? 😝 a slusne sa spravali? 😀 😀 😀

my mame tiez dve sedacky - jednu u nasich, jednu v nasom aute... u nasich mam este vajicko, co bolo ku kociku, kilogramovo nam je este dost, ale na dlzku uz moc nie 😒
doma co mam je este po nadke - renolux, polohovatelna, je fajn 😉

boli sme pozriet v skolke, tak sa mala vybehala s detmi, hadam bude dobre spat, lebo pride ocino varovat 😉
a videli a hlavne POCULI sme koooopu lietadiel, min. rok chrust spal na letisku rovno pod miginami, tak hadam sa ani tento rok nebude bat 😕 😝 😉

ideme sa napapkat a potom hajiiii 😉

zuzanocka
12. jún 2009

zuzi,
dobre pocasie sa aj nam zide, tak budeme dufat spolu 😉

lucinda7
autor
12. jún 2009

aj myyyy potrebujeme zajtra pekné počko...ideme na vláčiky do BA a to je tiež vonku 😝

tak sa budeme "modliť"spoločne 😝

a kono mi zas štrajkuje,odosielam už asi 4 krát 😠 😠 😠 😠 😠

nika2
12. jún 2009

ja tiez nerada chodim do sandry. lebo je tam ochota az no. v TT su dobre obchody. aj cez net predavaju.

nika2
12. jún 2009
milhaus
12. jún 2009

a jja chcem zajtra pekne aby mala mohla behat po dvore

miruss
12. jún 2009

Ja chcem hlavne aby bolo pekne v nedeľu, chceme grilovať, ale držím palce, aby Vám vyšlo počko aj v sobotu. 🙂

milhaus
12. jún 2009

stanka ta elektrika to vyrovnanie ked je preplatok dokedy sa to da vybrat?

milhaus
12. jún 2009

rado pride až za tyžden v piatok ževraj a nechce sa mi tam ist kôli pošte ale asi budem muset, bude tam viac veci nie len elektrika a nechcem aby tam šla svokra lebo keby bol preplatok tak zasa povie že sme milionáry

andy.a
12. jún 2009

Ahojte 😎 😎 😎

Nika,my sme chceli tú istú autosedačku ako si dala link,aj som poslala MM kúpiť ju do Sandry 😝 a doniesol túto :-ale tú červenú :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2223173

značka tá istá,ale viac sa mi páčila tá drahšia 😝 v Sandre povedali MM,že to je to isté,len za lepšiu cenu 😔 😝 🙄 🙄 🙄 takže fakt sú tam úžasné "odborníčky" 😝 😀 😀 😠

Mirka,čo toľko grilujete ?? 😕 😅 😝 😀

zuzidr
12. jún 2009

Prajem pekný víkend 😀

lucinda7
autor
12. jún 2009

už sa ti to kráti 😀 😀 😀 😀
a zajtra dobre oslávte 😝

zuzidr
12. jún 2009

už odchádzam 😀

lucinda7
autor
12. jún 2009

sa mááááš 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
12. jún 2009

ahojte 🙂

to dnešné počko je fakt super 😀 😀 😀

zuzka,tak dobre pooslavujte 🙂 🙂 🙂

milhaus
12. jún 2009

na jojke povedali že vikend by mal byt teplý, 23 stupnov
oblačnosť by sa mala počas noci stratiť

nika2
12. jún 2009

andy tak to je teda dobre, ze je to to iste. ved tato asi nieje polohovatelna. a to je hadam rozdiel. no odbornicky 🙂

andy.a
12. jún 2009

Nika,myslím,že aj váhová kategória je troška iná 😝 😀

ja som bola najviac naštvaná ,keď nám predali nánožník na Casual,ale na novú verziu..3x sme tam potom boli aj s kočíkom,aby nám ukázali,ako sa ten nánožník tam upína..vždy to úplne od veci pozapínali..malej to vychádzalo hore až k čelu 😕 😕 🙄

a nakoniec som tuná na Koňovi zistila,že ten nánožník nám dali zlý,mali nám dať staršiu verziu,ktorá by nám pasovala na náš kočár 😠
no,ten nánožník som potom na MMB predala a kúpila ten,čo sme potrebovali-tiež na MMB 😝 na Sandru som sa už vy@rdla 🙄 🙄 😀

petka015
12. jún 2009

http://www.ajuty.cz/shop/obrazky/varianty/th_12...

ahojte mima my mame tuto objednavala som cez net a sme uplne spokojny a dokonca sa da pouzit od narodenia.

my ideme zajtra rano na offroad do Hornej stredy MM je pozvany pojdem etroska pojazdit po terene. a poobede je na ihrisku u nas den deti.

a na starej turej je jarmok aj tam by sme chceli ist ale to uz nstuhame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre