♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
19. sep 2009

ahojte,
tak dnes sme boli na jarmoku v NM. ale teda asi tou krizou nic moc. a ludi bolo dost. malej som akurat balon kupila a MM burcak. ale bolo pekne pocasie 🙂 mala ma od vcerajska teplotu. vcera som bola aj u dr. ale ze je vsetko ok. tak asi to bude zo zubov. alebo, ze sa to cez vikend ukaze ci bude choroba. tak dufam, ze len tie zuby.

miruss
19. sep 2009

Ahojte.
Jarmok teda naozaj nič moc. 😝
Dada prajem aby bol Lukáško čoskoro fit. 😝
Nika u Viki dúfam, že to budú len zuby. 😖

dadaga
19. sep 2009

Miruss dikes..no uz je lepsie tak snad nas to prejde....

a jarmok v NM som pocula,ze nic moc... tak neviem ved tam ani neplanujeme ist..takze co uz..

milhaus
20. sep 2009

aj lucka ma trocha sopel

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika2
21. sep 2009

ahojte,
tak dnes som bola z malou u dr. teplotu uz nemala ,ale vcera sa vyhadzala na brusku a dnes uz aj na cele a chrbate. tak, ze bud to bude na nieco alergia, alebo je to ta siesta choroba. lebo mala 3dni teplotu a potom sa vyhadzala. tak nam dr. dala fenistil kvapky a uvidime.

miruss
21. sep 2009

Ahojte.
Nika tak to je blbé. Prajem Vikinke nech je čo najskôr fit. 😝

nika2
21. sep 2009

dakujem miruss.

dadaga
21. sep 2009

iha ani noha?

elise
22. sep 2009

dobré ránko ja v práci klasika ale podávam si žiadosť do štátnej správy ani by som si nemyslela že by som sa tam niekedy vrátila ale tuná je to na slučku a byť na liekoch nie je bohvie čo takže radšej budem byrokratický úradníček ako mama liečiaca sa na psychiatrii 😠 už sa to dosť vyhrotilo to čo robí môj šéf je totálny sychoteror ako ukážkový z kníh.ked som v strese tak "žeriem" už som dosť pribrala ale hlavne obalujem nervy čokoládou.dúfam že sa to porieši čím skôr a na pripravovanom konkurze do štátnej správy budem úspešná aj keby plat mal klesnúť, stále lepší klud ako psychoteror.......
inak lukasko je už zdravučký ešte trošku pokašliava ale mucosolvan zabral. teraz idú zadné stoličky tak soplíkujeme a strká sipršteky do pusky. tak idem pracovať papa 😉

lucinda7
autor
22. sep 2009

čaute....

Lindi,dobre robíš.....držím palce na pohovor 😔
apropo,v sobotu som na teba kričala/išla si v sprievode na vláčiku 😝 / ale si práve fotila a neregistrovala ma 😎

my inak o.k.,našťastie zdraví tak si užívame babie leto plnými dúškami....

a zdravíme všetky chorôbky 😒 nech sú čím skôr fit 😝

miruss
22. sep 2009

Ahojte.
Lindi držím palce na pohovore a som rada že je Lukáškovi lepšie. 🙂
Aj mi sme našťastie všetci zdraví a počasie je fakt super. 😎

granado
22. sep 2009

Joj no baby ale to tu flákate.

granado
23. sep 2009

No baby ale nebudťe také akčné 😎 čo je s vami? Ja sa idem pochváliť, budeme mať dievčatko. 😀 Tak čafte 😅

zuzanocka
23. sep 2009

deni, tak vam to vyslo, GRATULUJEM! 😵 😵

dadaga
23. sep 2009

grando gratulujem k dievcatku...inak teraz akosi moc dievcatiek bude tu v okoli..no neva aspo si LUko moze vybrat...xixi

zuzi co je s tebou..zijes?

andy.a
23. sep 2009

Ahojte 😅 😎 😎 😎

Granado,gratulujeme aj my 😵 😵 supeeeeeer 🙂 😎 😉

Linda,držím aj ja palce na ten pohovor 😉 nech ti to dobre dopadne 😉
berieš aj lieky,či len to sladké si dávaš na stresy ?? 😝 😕

Nika,skoré uzdravenie Viki 😉

a fakt je to tu bieda,kde je Dada,Maťa,Gaja,dnes tu ani Zuzi nebola...ĽUbka už 100 rokov a napr.taká Rim... 😕 😕 😕 neviete,čo je s ňou ?? 😕 😕

a Emily + comp.z Chelnice,kde sú ?? 😕 😕 😕

v Depkách to tuším frčí lepšie ako tuná 😝 😀 😀 😠

nika2
23. sep 2009

ahojte,
tak dnes uz malej preslo to vyhadzanie. asi to bola ta siesta choroba. teraz je zase podrazdena lebo jej idu zuby. tak zuzle dudel.

miruss
23. sep 2009

Ahojte.
Granado aj ja gratulujem. 🙂
Veru nejak to tu viazne. 😝

elise
24. sep 2009

ahojte
andy beriem aj lieky (inak by sa nedalo v práci fungovať ☹ 😠 ) aj občas čokoládou ale dúfam že ma na to miesto zoberú a všetko bude dobré 😉
granado gratulujem k dievčatku 😉

zuzanocka
24. sep 2009

caute kocky!

my marodujeme o 106 😒
nejak sa hviezdica nevie dostat z kasla... mna obchadza nejaka viroza, aj usi ma bolia 😝
babatko je zivel, svokra mi chodi pomahat, lebo stary je na sluzobke, ale nejak malu nevieme unavit, skorej unavi ona nas 😀

do roboty sa mi voooobec nechce, uz sa mi to krati, takto o tyzden uz budem mat za sebou prvy pracovny den 😖

inak ok, psisko rastie ako z vody, uz je velikansky, neviem, dokedy chce takto rast 😅 😅

dnes tu ani mili nebola, tak ziadne vzruso? 😎

dani, vcera som vas videla na prechadzke vsetkych 3 (luky na rukach 😀), prefrcala som vam poza chrbat, isla som z rodicka - strasnu furu penazi stale len pytaju v skole 😠 😠 😠

miruss
24. sep 2009

Ahojte.
Zuzanocka to je blbé s chorobami, prajem Vám, aby ste boli čo najskôr fit. A držím palce v práci. 🙂

dadaga
24. sep 2009

Zuzi no chodievame na prechadzky kym tato dovolenkuje ale uz konci a v nedelu frci do prace.. tak uz koncia dobre casy.....inak aj Lucik bol chory uz je ok....

zuzanocka
25. sep 2009

caute baby....
dnes nikoho?
drobec ma zas vystavil, ta ma energie za piatich, len neviem, kde ju berie, ked cez den spi pol hodiny 😠 😔 🙄 🙄 zit by mohla len na polievkach 😝
cakam draheho, vali sa z levoce, od stredy sme mali doma babinec 😉

dadaga
25. sep 2009

ozaj dneska nuda kde su vsetky... alebo bojkot? ci ako?

danca.b
25. sep 2009

ahojte
no ja som sa tu opät dlho neukazala,ale ani nebol cas
mame sa dobre,sice trochu soplime,ale inak je vsetko OK 🙂 trosku uz mala blaboce,skusa opakovat,ale zatial jej to moc nejde 😒
pribudlo nam do rodiny 8 steniatok Slovenskeho kopova,tak teraz riesime ich predaj
mala je z nich uplne hotova a dava im riadne zabrat,ale uz jej to steniatka zacnu vracat aj s urokami,lebo im rastu zubky 🙂 🙂 🙂
zajtra mame brigadu ideme zaliat konecne tu terasu(uz bolo na case),ale skor sa ani nedalo...muz bol opät sluzobne na Liptove a skor nam to ani nevyslo 😖 ale nevadi,hlavne,ze uz bude fajront 🙂 😉
nemam tu taky prehlad co sa tu udialo,ale chorym prajem uzdravenie a oslavencom vsetko naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadaga
25. sep 2009

danca nejde jej to moc? nasmu sa usta nezatvoria od rana do vecera.. vsetko zopakuje a je mu aj rozumiet tak si musim davat pozor na jazyk aj ja...xixi

mimusbe
25. sep 2009

ahojte

nam uz drobec zacal sam behat...tak mame radost aj starost 🙂 prejde sama uz dost...ale este treba stale istit alebo drzat za jednu ruku 🙂

ale dakedy jej nestacime....leti ostosesto...mama potom ledva vladze 😀 😀...ale nevadi....aspon su mi dobre rifle zpred tehotenstva 😀 😀 😀

dada...nasej sa tiez pusa nezastavi....naucila sa ako robi konik 🙂 tak cele dni len ,,luska,, s jazyckom 😀 ...samozrejme wowow...havinkovia su jej milacikovia 🙂

naucila sa spulit pusinu a tak smiesne ju otvara...akoze tak robi rybicka...tak sa bavime 😀 ...

vie si vypytat mnamnam....a najnovsie mame ze vsetko hadze na zem a povie bac....a potom sa na tom smeje...

a miluje hupacky...akekolvek 🙂 a kvetinky a travu trhat ked sme na prechadzke...🙂

a ked poviem ze aby ukazala ako sa velmi lubime... tak sa kumne tak silno prituuli ...jaaj malinke moje krasne 🙂 🙂
tak som sa trosku pochvalila 😅 🙂 🙂

dada....no veru...uz si treba davat pozor... 😉 🙂 nasa je sice este mala...ale tiez nam dakedy nehccene nejake to slovicko vyleti a hned sa zbadame...lebo ona vsetko registruje az moc a dost vela veci opakuje...takze tiez davame bacha...🙂

ale zase..mozes si davat pozor....a aj tak to raz urcite povie....to su proste deti 😉 🙂

dadaga
26. sep 2009

Mima gratulujeme k chodeniu...som ti vravela,ze Sabinka je sikovna...a to zuzlanie neboj to sa este rozbehne...sa budes tesit,ze ide spat nech je chviku ticho ako u nas...xixi
dneska sme boli u babky no a lez predviedol cely repertoar co vie babka bola z neho hotova a dedo tiez...xixi

elise
27. sep 2009

😀 ahojte ja som mala od piatku voľný víkend 😀 dieťa sa varo valo u príbuzných ja som si konečne trochu porobila doma a požehlila lebo v práci je to otras ale uvidím ako bude na výberovom konaní dufam že ma zoberu 🙂 🙂 ešte keby sa lepšie platená práca manželovi pritrafila bolo by super, ale tiež intenzívne hladá.u nás v práci celkovo je to otras hmbím sa že v tej organizácii pracujem 😠 😒 😔 😔
mimus sabínka je šikulka a gratulujeme k chodeniu už to bude čím dalej tým "horšie" náš luky aj schudol ked frčí ako šarkan ozaj kupili sme mu šarkana tak si budeme pušťať ak bude dobrý vietor.
na koniec septebra je celkom slušné počasie.
manželov brat nám požičal druhé auto, on je dlhodobo v zahraničí a má tam druhé auto a toto bolo celý čas v garáži tak nám ho dlhodobo požičal(inak super výbava, autíčko staršie ale klíma, rádio je 3 dverové ale malý ho miluje že malinke auticko a je v ňom úplne dobručký sedí jak päť peňazí 😀 )ono sa to na zimu bude hodiť ked pôjde manžel ráno na 6 do práce a ja s malým do jasiel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre