♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
10. sep 2012

@macekova tá sukromná škôlka sunny day, inak nikde v klasickej škôlke ak by ti dieťa zobrali tak maximálne od 2 - 2,5 roka ale to by tvoje dieťa zabralo 2 miesta ☹ skus opatrovateľku poladať alebo maminu svokru ?

macekova
10. sep 2012

@elise ...ale aj to sunny day má na stránke písané že až od 2 rokov :( ... tebe tam malý chodil keď mal menej ako 2 ?

elise
10. sep 2012

@macekova mal už 3,5 roka ale ked sa stou pani dohodneš tak ti ju zoberie je to velmi zlatá pani.

macekova
10. sep 2012

@elise ...aj ty si zlatá 😉 ...ďakujem ti veľmi pekne za rady 😎

lea132
16. sep 2012

Ahojte,vedeli by ste mi poradiť,resp.dať nejaké recenzie na skolku A.Dubčeka? Ďakujem

nika2
19. sep 2012

@lenkaks aj moja mala k nej chodi. a som spokojna. 🙂

klaudis
5. okt 2012

ahojte baby z piestan a okolia chcem sa spytat ci idete na demonstraciu do BA tuto sobotu 6.10.
http://www.facebook.com/#!/events/285865081517694/ pred prezidentským palácom v Bratislave
http://www.facebook.com/#!/events/349693708454379/ Námestie Slobody Sereď..

Ak sa chcete niektora pridat idem vlakom

lea132
10. okt 2012

Ahojte,prišla som si po radu,je niekde v okolí Valovej nejaký mäsiar? Hladam hladam a nic

lenkaks
10. okt 2012

@lea132 áno je,Varga pri kostole...

lenkaks
10. okt 2012

Ahojte, je tu nejaká mamička čo neočkuje? Ak hej,nech sa mi prosím ozve do IP.... ďakujem 🙂

abbey1
10. okt 2012

@lenkaks V Piešťanoch nás je dosť.Kľudne napíš IP, čo ťa zaujíma. 😉

lea132
10. okt 2012

@lenkaks len ja netuším,kde je kostol,bývame tu tyzden😲
A ked už otravujem,potrebujem malej pokupit nejaké oblečenie,nie moc drahe,zatiaľ som pozerala v auparku,tam nič neni,vedeli by ste mi poradiť nejaký obchod? A nejakú lekáreň,kde majú detske topánky,príp. Protetika alebo take niečo...ďakujem a ospravedlňujem sa za toľko otázok 😅

lenkaks
10. okt 2012

@lea132 ja sa chystám s kamosku v piatok na burzu detského oblečenia do materského centra Úsmev (ulica A.Hlinku) a Protetika je v Tescu...ja tu bývam 2mesiace 🙂A ten kostol tí neviem ani ja vysvetliť 😀 len som sa pýtala drahého a on mi povedal že pri kostole 😀

nini78
10. okt 2012

@lea132 topánky majú aj v lekárni na Valovej, oblečenie zaké lacnejšie je v Takku pri Tescu.

lea132
11. okt 2012

@lenkaks asi budem musieť ísť na prechádzku a pohľadať to 🙂

lea132
11. okt 2012

@nini78 dik🙂

shira_
14. nov 2012

ahojte, ospravedlňujem sa, ak to tu už bolo, neviete poradiť, či sa dá chodiť v piešťanoch niekde plávať s dvojročným dieťaťom? chodili sme do tn od 8 mes. až do teraz, chodím už do roboty takže plávanie sme presunuli na 16.30 len v dopravnej špičke mi to trvá hodinu, kým sa tam dostanem, takže zabijem s tým pol dňa pomaly..

ejco
20. nov 2012

darujem dudliky zn.NUK,aj vacsie mnozstvo.Su po zaruke,ale nic im neni,alebo detom na hranie.Aj viac kusov.Napiste mi do ip.Len osobne v Pn.

eviikuu
27. nov 2012

Nenajde sa tu mamicka, ktora chodila s dietatkom plavat do hotela Park? Chcela by som vediet ako to tam prebieha a ci ste boli spokojne. Dakujem 🙂

petka015
30. nov 2012

@eviikuu ahoj aj z malym tak sporadicky chodiavam na recepcii zaplatis vstupne deti do 3 rokov maju vstup zadarmo ja som vzdy na 1,5hod kupila listok to je najkratsi cas to uplne staci.
A prides do satne kde mas skrinku na klucik ten ti daju na recepcii a ked sa prezlecete hned za dverami je sprcha a potom sa ide hore schodami na plavaren na lehatko si dam uteraky a ideme plevat je tam aj virivka a samozrejme listok ozaplteni si kontroluje plavcicika. A treba zobrat ja slapky guumove dovody lebo zem je strasne klzka.

eviikuu
30. nov 2012

@petka015 Ahoj a to hovoris o tom hoteli Park? Lebo ja som mala na mysli kurz plavania co tam organizuju, ale toto by tiez nebolo zle. Musis sa aj dopredu ohlasit ci nie? A ake su tam otvaracie hodiny? Dakujem

petka015
1. dec 2012

@eviikuu ano o tom hoteli Park a kurzy ani neviem ze tam organizuju. Ja tam vzdy zavolam dopredu asi hodku ci maju volny bazen a kolko tam je ludi a ci mozem prist s malym. A ja chodim okolo 3 az4 hodiny a myslim ze od rana ale od 8 do vecera do 9 maju otvorene tam chodia plavat hostia z hotela.

eviikuu
1. dec 2012

@petka015 No pojdeme to tam vyskusat. Dakujeme za informacie 🙂

petka015
1. dec 2012

@eviikuu nie je zaco nam sa pacilo

shira_
2. dec 2012

hmm tam som bola, mne je tam zima ☹

8mamina8
4. dec 2012

ahojte, najde sa tu nejaka mamina, co surne musi do prace a treba jej strazit dieta? ja mam podobny problem a bolo by super najst podobnu maminu. ja budem pracovat doobeda a bolo by skvele najst maminu co by pracovala poobede alebo vecer, ze by sme si navzajom vypomohli so strazenim dietata

ejuska79
29. dec 2012

ahojte, nema niekto skusenosť zo škôlkou na Díčovej ulici? dik

alena76
8. jan 2013

@ejuska79 to je kde ?? 😅

abbey1
8. jan 2013

@ejuska79 Ahoj, tak zvažujete tú škôlku? Ja som sa na ňu pýtala kamarátky a oni osobne boli nespokojní s niektorými učiteľkami. Vraj už nikdy. Ale vieš, každý sme iní.
my ideme tento týždeň obehnúť 2 vybrané škôlky. Uvidíme, či bude miestečko pre nás. 😉

ejuska79
9. jan 2013

@abbey1 ahoj, nakoniec nie, pojdeme skusit na Dubčeka...mala tam pracovat mužova znama, ale to si zmylil, ta pracuje az na Detvianskej a to mam velmi daleko, rano tahat dve deti...aj my pojdeme omrknut, vy ktore skolky zvazujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre