♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
19. feb 2009

dadulka tak to uz asi bolo ozaj davno lebo nejak si nespominam . ja som obcas vonku ako slepa a hlucha 🙂 tak hadam ked teraz pojdem okolo tak pozdravim 😀

sofi
19. feb 2009

Caute babenky,

skor som sa nemohla ozvat mali sme teraz taku smutnu vec v rodine. Zomrela mi babka a dnes sme ju pochovali.

Dakujem za gratulacie. Este nevieme co budeme mat. Dam potom vediet. Mne je to v podstate jedno, len je to zdrave, ale ak by som si mohla vybrat tak by som chcela dievcatko. MM hovori ze to bude chlapec vlastne on by chcel chlapca tak uvidieme.
Pri malom so vobec nevedela ze som tehotna. A teraz mi byva trosku zle, ale nie kazdy den len niekedy. Aj mam trosku mensie problemy ktore som pri malom vobec nemala, tak dufam ze ked pojdem na poradnu bude vsetko v poriadku.
Drzte palce.

sofi
19. feb 2009

Idem si vas este rychlo precitat kym nepojde maly spat.

dadaga
19. feb 2009

hm sofi tak nech je hlavne zdravucke...

no luci grtulujem aj ja... xixi aj a som vyhrala v casaku kozmetiku, ale este mi neprisla.. v mamine... tak som zvedava ci daco vobec pride?

hm hodte inspiraciu na varenie? uz vobec netusim,ze co? dneska sme mali cesnakovu polievocku a granadir... ani malemu neviem co ten ma zleninovu polievocku... mi dajako dosla inspiracia

elise
19. feb 2009

sofi uprimnú sústrasť ☹
držím palce aby bolo na kontrole všetko v poriadku 😉

dadaga
19. feb 2009

sofi a kolko mala babka?

milhaus
19. feb 2009

svokra mi to hovorila o tej tvojej babke
rado ešte nedorazil ale mal by sa dneska vratit, písal

milhaus
19. feb 2009

cez 80? tušim tak to hovorila svokra, neviem presne

elise
19. feb 2009

milka tie cesty sú teraz dosť zasnežené tak asi pôjdu pomaly.dnes nebudú spať na orave? (myslím že si písala že u rodiny prespia včera)

danca.b
19. feb 2009

ahojte ja este stale z mini netu,ale co uz zdravim sofi a vyjadrujem uprimnu sustrast a zaroven gratulujem k mimi...hm zivot je taky ani som nevedela,ze niekto u nas zomrel,zle tu pocut rozhas keti mas dnes pauzicku?

petka015
19. feb 2009

moj drobec nechcel vobec zaspat az teraz zaspal a to sa jedoval az bol mokry. 😠 😠

lindi mala by som mat kupcu na kocik tak ak ho predam dojdem omrknut tu karicku ci sa nam zmesti do auta.

petka015
19. feb 2009

dadaga aj mne dochadza inspiracia na varenie ale malemu robim zajtra rybku zo zemiakmy a pre nas asi granadir a polievku voooobec neviem.

😖

mimusbe
19. feb 2009

my sme mali dnes este od vcera ale tiez neviem co na zajtra ...

peti....mne uz hodne davno dosla inspiracia 😀 😀 uz si pomaham vselijakymi receptami z kniziek atd...aby som nevarila to iste 🙂 skus spenatovu, alebo kremovu mrkvovu...alebo zemiakovu s parkom, zeleninovu s krupicovymi haluskami 🙂 🙂

to ma mrzi peti ze ti malinky tak zabuvkava...ale sak hadam sa mu to upravi po case....😒

moja mala chvalabohu...(klop klop) zatial zabuvkava vcelku dobre...ked si zmoli ocka a .mrnka trosku, ja si ju polozim na prsia...bruskom k sebe a hladkam ju po chrbatiku a tak mi vzdy zaspi...a potom ju dam do postielky...

vitam sofi a vyjadrujem uprimnu sustrast ☹

kluara
19. feb 2009

Sofi, úprimnú sústrasť ☹

elise
19. feb 2009

peti IP 😉

milhaus
20. feb 2009

keby zle cesty, navsteva u rodičov ešte musela byt

elise
20. feb 2009

milka zober to tak že sa dlllllho nevideli 😀 😀 😀

lucinda7
autor
20. feb 2009

dobré ránko...
Keti,úprimnú sústrasť 😖

a drobátko nech je v poriadku 😵

my máme navarené odvčera tak asi pôjdeme obchody pobehať ked máme tatika doma 😝

lucinda7
autor
20. feb 2009

jáj,ja krepá,nie Keti ale SOfi.... 😎

elise
20. feb 2009

Dobré ránko prajem všetkým 😉
ahoj lucka a milka normálne som zabudla pozdraviť to som v jednom kole tak som chcela hned reagovať a teta sklennároza sa u mna ozvala 😀 😀 😀 😀 😀

môj manžel včera spravil skúšky na zvýšenie paragrafu 23 v elektrotechnike tak sme si to večer trošku oslávili 😀

zuzidr
20. feb 2009

ahojte,ja makám 😀

zajtra máme karneval,a emmka bude lienka tak idem dnes cez obed ešte čisto červené pančušky zháňať 😀 😀

milhaus
20. feb 2009

mi máme jedny a jedny s motýlikmi

danca.b
20. feb 2009

ahojte tak uz tu mame o chvilu vikend...dnes by mala ku nam prist sestra z BA s rod.zajtra chcu ist lyzovat na Javorinu.A v nedelu u nas zacinaju fasiangy...u nas je to dlhorocna tradicia.,.mladi chlapci-regrtuti tancuju sablovy tanec po celej dedine od nedele do utorka a koncia pochovanim basy.Teraz ide ,,skakat,, 1x aj moje 17 r. krsna tak sa tesime...V pondelok skacu u nas MM ma akurat 35r. tak to bude tazkeee...

zuzidr
20. feb 2009

jeeej ja mám rada takéto tradičné veci po dedinách,u nás to neni ☹ chcela by som to vidieť,to čo vlastne robia?idú od domu k domu a tancujú s babmi?či ako?poprosím podrobný popis,ja baba z mesta 😀 😀 😀

elise
20. feb 2009

zuzidr ale basu vlani u nás pochovávali 😀 boli sme okuknúť kultúrny program 😀

zuzidr
20. feb 2009

elise hej ale je to u nás suche 😅 😕

petka015
20. feb 2009

ahojtee

elise mas IP.

tak boli sme u dokiny maly je uz ok dadulkovcov sme nestretli. 😝

myska k pocitacu nam uz fuguriruje MM ju vcera preletoval a opravil bol kablik zlomeny. 🙂 😝

sofi
20. feb 2009

Ahojte babenky

dakujem za prejavi sustrasti.
Ale kdeze Mili babka nemala cez 80 mala 71. ☹

idora
20. feb 2009

Danca. b, zasmiala som sa na tych "regrtutoch" 😀

petka015
20. feb 2009

zuzi dievca z mesta 😀 😀 😀 ved si skoro pri drahovcach byvala 😀 😀 😀 kusok cez rolu 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre