♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
11. mar 2009

aj ja vidím Emily za kuzelníčku....

Zuzi,hej dvojnásobok 😝 ale poteší 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
11. mar 2009

dobre ranko...

tu prsi od vcera..katastrofa...uz mi sibe z toho pocasia 😠 😠 😠

no nam asi nevratia nic alebo len nejaku smiesnu sumju...lebo ja som este do marca robila a potom som bola na PN, na materskej ...materska mi konci az dakedy buduci tyzden co prechadzam na rodicovsky...a uhrn prijmov vsetkych mi vychadza vyssi ako co je ta danaa suma od ktorej to odcitavaju....

MM sa uz nato informoval este dakedy zaciatkom roka...aj sme mali papiere doma ...takze tak...

ale my sa tesime na vyplatu aj tak 😀 😀

my mame kapustovu rajcinovu polievku a druhe este nieco take rychle zbuchnem...

no ja sa taktiez pridavam do ,,klubu,, co vidia emili ako kuzelnicku...lebo teda ja som mala vcelku akotak slusnu matersku...MM zarobi velmi slusne a nie vzdy nam vyslo na to naco sme chceli...

a milin manzel nepracuje...ona ma rodicovsky...maju auto byt atd.... 🙄 🙄 🙄 ozaj kuzelnici

milhaus
11. mar 2009

tak setrila som za jeho chrbtom, inak by sme už teraz boli na ulici ale v aprili budeme

milhaus
11. mar 2009

a to polsko je tatkova robota že sa vratili, rado sa priznal

milhaus
11. mar 2009

ale nechcem sa bavit na tuto temu lebo zasa volakto povie že sa stale iba stažujem

mimusbe
11. mar 2009

mili...postazovat sa ked je tazko je uplne normalne....ale tu ti vsetky baby stale radia a snazia sa ti pomoct ako len vedia a aj tak sa stale u vas nic nedeje k lepsiemu....

tak sa potom necuduj ze niekto napise aj nieco co sa ti nepaci...nikto ti nechce zle...

lucinda7
autor
11. mar 2009

Mili,ozaj a tebe sa nikto neozval na tú robotu čo si žiadosti posielala??? 😕

martao
11. mar 2009

Ja tiež otáčam každý cent, kým ho za niečo dám. Pri 3 deťoch sa nedá moc vyskakovať. A to keď začnem zisťovať, čo je deckám malé, hlavne topánky, tak mi asi príde zle. Ešte, že nám pomožu naši. Nám sa občas podarí topánky kúpiť v lacnom. Niekedy tam dajú asi niečo poriadne omylom. Už sme kúpili aj celokožené topánky, alebo aj s ortopedickou vložkou. Máme ich už 6 rokov a že sú po 2 deťoch sú ako nové.

emili, kočky Ti fakt nechcú zle. Hlavne nech manžel ide do roboty, akejkoľvek, pokial nejaká je. Ja moc vyskakovať nemožem. Malého kojím. To čo by som zarobila by išlo na mlieko. Manžela nevidím pomaly celý deň, čo behá okolo roboty, tiež to nevyzerá ružovo. Tak šetrím kde sa dá, Hlavne na strave.

milhaus
11. mar 2009

nie nik sa neozval a ked som volala do kauflandu na informacie, vyplnte si dotazník

milhaus
11. mar 2009

a prevadzkar hotela satelit nebere telefon radšej

mimusbe
11. mar 2009

mili..s pracou jeto velmi tazke a obzvladt teraz...a nesmies to brat takymto stylom ze niekto radsej nedviha mobil...
a nemozes cakat ze ti padne do narucia hned prva praca....niesi jedina kto pracu nema...

treba hladat na nete, v novinach, pytat sa znamych atd...
my szme boli vcera v kauflande a ako spominala zuzka maju tam vycapene ze hladaju ludi...ked pojdete na nakup na informaciach sa spytaj....
alebo si mohla behnut do vrboveho do lidla popytat sa...ved spoje mas dobre a zastavky blizucko..

mimusbe
11. mar 2009

akurat som sa dozvedela ze zomrel sused co byval o 2 poschodia nizsie...tatinov kolega... 😢 😢
mal rakovinu...hrozne

milhaus
11. mar 2009

keby mi mal kto maluj stražit, polovička je od rana preč a lieta si kade tade

miruss
11. mar 2009

Mily tak mu povedz, že si ideš hľadať prácu, nech Lucku postráži. Podľa mňa keď sa chce, tak sa dá. 😒
MM tiež slušne zarobí, ale tiež je celé dni doma. Ja teraz poberám materskú, ale tiež šetrím, lebo chceme na dome ešte kopa vecí porobiť. 😝
A v lete chceme ísť na dovolenku, aj keď len na Slovensko. 🙂

nika2
11. mar 2009

mima akurat mama vcera hovorila, ze stretla susedu , ze jej zomrel kamarat na rakovinu. to bol asi on.
inak neviem ci som ta vcera v kauflande nazahliadla. isla som aj z MM na nakup. a tam pri informaciach . ale az ked som presla dovnutra tak ma trklo ci to si neni .

mimusbe
11. mar 2009

ahoj nika...no ja som ta vobec nevidela....lebo sme sa pri informaciach stretli s maminou a tetou a ujom...a potom sme isli knim...
ak si tam niekde bola ...tak sorry...ale ja som fakt slepa 😀 😀

no...moznoze to bol on...ale vies kto este umrel?zo zaklady si misu vavrovu pametas?tak jej tatino...tiez na rakovinu...vcera mal pohreb...

lucinda7
autor
11. mar 2009

Miša vavrová čo má brata Pištu???a 2 detičky už????či to len menovkyna???

nika2
11. mar 2009

mima ano pametam si ju. ona byvala tusim oproti skole? no sila. ta rakovina je svinstvo.
a jedno dieta mala to viem lebo som ju raz stretla ked bola tehotna. ale ci uz viacej to neviem. a brata ma.

mimusbe
11. mar 2009

luci...no neviem ako sa jej brat vola...uz si nepametam...ale je mladsi od nej...ona ma 26r...a viem o tom ze mala jedno babo...nejak skoro...o druhom neviem....nevidela som ju asi ,,sto rokov,,...
byvali na scherrera ulici...alebo byvaju...

lucinda7
autor
11. mar 2009

to bude ona....
a jej tato bol rybár???a mamina nerobí v Priori???
to je náš rodinný známy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimusbe
11. mar 2009

ja fakt luci neviem...ja som len dostala info dneska ze vcera zevraj mal misi vavrovej tato pohreb....
a ci to bol naozaj on ...neviem..

petka015
11. mar 2009

luci mala brata ma asi 23rokov a miska ma dve deti. viac neviem 🙂 🙂 🙂

luci a vsportovom v kocke ked sa kupuju tenisky maju aj tu ortopedicku vlozku vo vnutry?
lebo my sem boli na namesti v tom sportovom adidase a tam nam povedali ze nie kazde maju tu vlozku. 😝 🙂

milhaus
11. mar 2009

rado bol s malou vonku a začalo pršat, ja som zatial robila zemiaky na cibulke a mäso na prírodno, všetko zo zásob čo sme mali doma

martao
11. mar 2009

My sme mali cestoviny s makom a gulášovú polievku z mrazáku. Stihla som zasiať rajčiny a brokolicu, nejaké bylinky a kvety, tak uvidíme či z toho niečo bude.

petka015
11. mar 2009

my sme boli tiez vonku ked tak krasne slniecko svietilo. ale potom prisla cernava ale neprsalo.

ja som si vytiahla stehna zo zajaca budem robit paprikas s kolienkami. 🙂

bracho si kupil nootbook tak uz budem aj u maminy netovat ked pojdeme na dlhsie k nej. baby mate niektora ten fiber net? je dobry brat si ho chce namontovat. doíkes

miruss
11. mar 2009

Peťka mi nemáme fiber net. 😝
My sme boli tiež von poobede. Bolo super. Dúfam, že aj zajtra bude slniečko vietiť. 🙂

lucinda7
autor
11. mar 2009

čaute....
tak my sme boli na nákupoch vyše 3 hodín 😒 aj Dadagu s Lukáškom modroočkom sme v Tescu stretli 😝

a v takku som si vystála vyše hodinovú radu pri kase.....boli zlavy 30% pre členov 😵

ale som si pokúpila rifle aj chalanom oblečko 😵

Peti,nie každé majú tu vložku....ale my už sme velkáči,my už ortopedickú nepotrebujeme 😎

andy.a
11. mar 2009

čaute 🙂 😎 😎

Luci,aké zľavy pre členov v Takku ?? 😕 😅 ja som tam už opakovane nechala kopec peňazí a nikdy mi žiadne členstvo nenúkali 😖

Mirka,no vy žijete niekde v Stredomorí ?? 😝 😅 😀

lucinda7
autor
12. mar 2009

dobré ránko....
Andy tu to ani neponúkajú 😠
my sme sa stali členmi ešte v T.Turnej....tam vypíšeš dotazník a staneš sa VIP členom...posielajú ti potom vždy takú kartičku kde je kod a na ten dostaneš zlavu....napr.tieto 30% bývajú 4 razy do roka 😝

mimusbe
12. mar 2009

dobre ranko...

ten dazd...to je uz fakt na prasky.... 🙄 hadam prestane prsat coskoro a vyjde slniecko ako vcera...

mne sa v takku nepaci absolutne nic...este ako tak zopar drobnosti v kikku...malej tam kupim max nejake body alebo supravu...ale viac nic...

sa mi mari ze tu niekto cita vasilkovu...?? 🙂 🙂 🙂

http://www.martinus.sk/?uItem=62712&z=netsucces...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre