♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
18. mar 2009

Lopačov 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
18. mar 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
18. mar 2009

ahojte
aj mne sa zdalo,ze sa vcera blyskalo...tak sa mi to nemarilo 😉
MM sa prave vratil z PN bol s tou nohou u dr.Krala...bral mu vodu z kolena a vyfasoval ortezu 😒 ale aj tak som rada,ze nema potrhane krizove väzy,lebo pred par rokmi ich mal, bol na
operacii a mesiac mal sadru az po stehno ☹
ja som chcela dnes doumyvat okna v podkrovi,ale mam obavu,ze keby som otvorila okno,tak ma vytiahne von 😀 😀 tak priserne tu fuci...ale mozno sa neskor vietor utisi 🙂
Luci aj ja chcem skusit ten sidolux...nenechava smuhy na nabytku?
inak ja mam burku rada...ked som v bezpeci 😉 🙂

nika2
18. mar 2009

mima nasla som krasne saty na nete : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=3&albu... . rozmyslam ci si nejake neobjednam. ci no nerisknem. lebo nerada si pre seba objednavam oblecenie takto cez net. ale tieto su krasne. a aj cena nie je zla.

mimusbe
18. mar 2009

nika...krasne...len nie premna...ty si stihlunka a mas peknu postavu....jasom teraz od pasa dolu pribrata 😠 😠 🙂 🙂 a okrem toho do piatku by mi urcite neprisli....

martao
18. mar 2009

mimusbe,
Na sone sme boli. Vždy som tam čakala skoro hodinu. Teraz sme boli vybavený za 7 minút. Bolo akosi málo ludí asi kvoli počasiu. Dopadli sme O.K. Tak o jednu starosť menej. V piatok ideme na preočkovanie.

mimusbe
18. mar 2009

tak super marti.... 😉 my necakavame dlho na sone....

my ideme na preockovanie v aprili...to bude placu...uz bude predsa vacsia a bude to viacej vnimat...

my sme si s malou od 10 schrupli 🙂 🙂 a teraz sme vstali...resp. ja o 11...svokra nam doniesla napecene rozteky a potom som si k malej este lahla....super som si oddychla...

nika2
18. mar 2009

mima to by asi neprisli. ani mne keby ich objednam neviem ci by do 2 maja prisli ☹
a neboj ked mala zacne behat tak vsetko das dole co nechces mat.
inak moja mala cim bola starsia ked isla na ockovanie tak tym menej plakala. dokonca raz ani nevedela, ze ju ockuju. teraz pojdeme ked bude mat rok v aprili tak som zvedava ako to dopadne.

mimusbe
18. mar 2009

no sak uvidime 🙂

a kedy idete v aprili?

mne sa celkom pozdavaju aj tieto....http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5177987

miruss
18. mar 2009

My sme po obede. Drobci spia. 🙂
Boli sme doobeda von, ale fučí nechutne. 😒
Mima, Nika pekné šaty, ale ja nemám odvahu objednať si cez net, radšej si vyskúšam. 😝
Martao mi ideme na sono na budúci utorok. 😝
Danca aspoň že TM nemá teda tú sadru. 😒
Ja budem umývať okná buď tento alebo budúci víkend, keď MM bude strážiť drobcov. 😝

zuzidr
18. mar 2009

ahojte,tak boli sme u dr. Emmka nemá zatial nič vážne dostali sme len sirupy a kvapky ale sople má poriadne,tak v piatok máme prísť,či to náhodou na priedušky nesadlo. 😒 🙂

potom me si v kauflande spravili nákup a behli do daichmanu a krásne topánočky som tam emmke také kotníčkové kúpila za 10€ 🙂

no a teraz Emmka spinká a ja sa pustím do upratovania ked už som doma,chvílu som s nou ležala,ale idem radšej upratovať 😀 a kúpila som si aj AJAX tak potom dám vedeiť či sa mi dlaždice lesknú tak,ako si to predstavujem 😀

nika2
18. mar 2009

mima aj tie su pekne.
miruss prave aj ja sa toho obavam kupit cez net. ze ci dobre sadnu a pod. tak to necham asi tak. dam si to co doma mam . aj ja chcem malej behnut do daichmana pozret topanky na tu svadbu k satam.

miruss
18. mar 2009

Zuzi to je dobré, že Emmke nie je tak zle ako bolo tebe.
Topánky super cena. 🙂
Ty nevieš oddychovať. 😀

sofi
18. mar 2009

Ahojte babenky,
aj ja by som mala umyvat okna, ale pri tomto pocasi to necham na neskor. A o zehleni ani nehovorim. Mam tam taku velku kopu ze sa mi do toho vobec nechce. Nejako som z lenivela pri tomto druhom tehotenstve, ked mi sem tam byva zle. 😒 Vy ste nejake sikovnice mate poupratovane pozehlene. 🙂

Dnes som povedala ze uz musim nieco ozehlit ked bude drobec spat a zase nic lahla som si aj ja tuto noc mal nejaku zlu 2 razy som za nim isla do izby co sa rozplakal volal ma. A rano bol ho o 6.00 hod tak som povedala nech si ide este ku mne lazkat a zaspal do 7.00 hod.

Doobeda bol vonku s MM a s Keti a s Rastikom. Chcela som aby isiel aj teraz poobede von len MM hovori ze tam strasne fuci a je tam zima 😝 Hrozne to pocasie. Jar asi ani nebude hned pride leto.

Zuzi Emke zelam nech jej rychlo prejdu sopliky. My zatial nemame chvalabohu. 🙂

sofi
18. mar 2009

Caute,
tak predsa sme boli vonku s Keti a Rastikom. Boli sme v obchode na nakupe. Potom sme sa zastavili v picerke za babkou a dedkom trosku sa zohriat ten vietor bol neznesitelny.
Maly je po veceri okupany uz ist len spinkat a ja pojdem tiez dnes som akasi unavena, asi z toho pocasia. 😔

zuzidr
18. mar 2009

baby vy čo v tej picerke robite,ved tam musí byť taký nátresk,ved tam stále chodíte bud vy alebo vaši rodinný príslušníci 😅 😕 😀 😀

zuzidr
18. mar 2009

sofi IP 🙂

keti
18. mar 2009

zuzi stačí keď tam prídu naši chlapci (Jarko, Rastík) a to ich je veru plná pizzeria 😀 😀 😀 😀

My sme dnes už konečne volali s tatínkom cez skyp. No ale aj na posledy. Drobec pokiaľ len počul tak to bolo o.k, ale keď videl tatínka tak začal stašne plakať, a len tata, tata, tata. Tak toto mi nebolo treba, lebo hneď vybehli slzy aj mne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dnes bolo fajn vonku, len keby tak strašne nefúkalo. Ale poobede des 😒

Cez obed spe si pospinkali 3,5 hodinky. tak to bola paráda 😀 😀 😀

mimusbe
19. mar 2009

dobre ranko...

prva? 🙂 🙂

keti...tak super ze ste s tatinom pokecali....chudatenko Rastik.... ☹ ☹ tatino mu chyba...ale neboj...utecie to ako voda a za chvilocku bude zase s vami....

ztoho si nic nerob ze ti slzy vybehnu...ja revem skoro pri vsetkom...staci ked nieco pozeram v telke...od porodu som nejaka rozcitlevana 😀 😀

mala je nejaka soplava...stale ma zvysenu teplotu...tak neviem ci jej mam nieco dat alebo behnut radsej doktorke snou...

mne vcera mala vobec nespala ...doobeda 1,5h a poobeda 1h...za cely den... 😕 ale potom sme sa okupkali a o7 uz buvala 😀 😀

dnes co budete baby varit?neico poradte 🙂 🙂

lucinda7
autor
19. mar 2009

dobré ránko....

Keti,aké milé....Rastikovi je smutno za tatikom 😎

Mimus,ked má teplotku tam by som pre istotu išla aj k dr.aby ste nemuseli večer na pohotovosť 😒

a dnešnému Lubkinmu oslávencovi Jožkovi všetko naj k meninkám 😝

elise
19. mar 2009

ahojte ja dnes iba na skok mám toho vyše hlavy. 😉
všetko naj oslávencovi 😵 😵 😵 😵
andy díky zy typ ten ryboflavin zaberá 😉
ešte sa ozvem papa 😉

martao
19. mar 2009

Dobré ránko,

Dnes vyzerá, že bude pekne. Nefúka, tak sa asi pustím do okien.
Dnes varím: vajíčkovú polievku a fašírku so zemiakmi.

nika2
19. mar 2009

ahojte,
mima a vcera si zohnala nieco?

keti
19. mar 2009

Dobré ránko

Tak ja už mám dovarené. dnes budeme mať sójovú polievočku a vyprážaný karfiol, zemiačky, tyt.omačka. MŇAM

A môžme ísť spokojne von. Aj tu svieti slniečko tak sa s toho vytešujem. A zrejme aj drobec, lebo vykrikuje a smeje sa na tom. Chudiatka susedovci. 😀 😀 😀 😀

Rastík bude asi citlivka ako ja. mima ja tiež hneď pri nejakom filme plačem.MM sa mi len smeje 😀 , Ale Katka nič sa neboj to je len film. to neni naozaj.
A ja keď som bola tehu, a počula som plakať malého Jarka(Sofinho), tak som sa hneď rozplakala aj ja. A to bolo môjmu bratovi náramne smiešne. no čo už emócie, alebo teda lepšie povedané hormóny 😀 😀 😀

lucinda7
autor
19. mar 2009

aj ja už mám navarené....robila som znojemskú s ryžou 😝
nás čaká to ORL 😒 aj tu je pekne slniečko,snád to vydrží 😵

mimusbe
19. mar 2009

nika...vcera sme neboli nikde....MM bol na poobednej a prisiel az vecer o 9 z prace ...ani sa mi moc nechcelo vcera nikam ist....nejaka som bola dokrcena...🙂

ale dnes je len do pol4 takze pojdeme pozriet daco...uz kaslem nato...kupim kupim ...nekupim tak nekupim 🙂

luci ...tak drzime palce.... 😉

danca.b
19. mar 2009

ahojte
ja mam navarene od vcera:hribovu polievku a srdiecko na smotane s knedlou 🙂
tak dnes periem a upratujem a este chceme ist von. Je tam prijemne 🙂

miruss
19. mar 2009

Ahojte.
Keti, chudák Rastík. Kubko mi doť čsto narieka, keď ide ráno MM do práce. ☹
Ja som dnes varila zeleninovú polievku a granadír. Aj von sme boli, ale dosť chladno je. 😝
Mima radšej behni k doktorke. 🙂
Sofi vitaj. 🙂
Jožkovi aj ja prajem všetko naj k meninám. 🙂

jett
19. mar 2009

ahojte 🙂

no tak nazbierala som tipy na zajtrajší obed 😀 Ja mám od včera fazuľovú polievku a mäsko na šťave so zemiakmi, ale večer budem robiť zemiakové placky.
včera sme mali návštevu, robila som palacinky, deti sa nám vybláznili, no len malá mi potom nevedela už zaspinkať, tak od 21h. do 22h sme bojovali a strašne plakali kým potom od únavy z vrieskania nezaspinkala 😢
Dnes na obed bolo to tiež ☹ najskôr strašnýýý rev a potom spánok, nechápem čo sa porobilo 😖

petka015
19. mar 2009

ahojteee

vcera sme prisli az vecer s kubikom urobili sme si super den. na sone vsetko v poriadku srdiecko je ok ale cela nemocnica vedela ze je tam kubko reeeeev 😝

a potom sme boli za maminou-babinou v butiku ja som si pokupila v lifeline pekne kratke gate na jar a tricka mali akcie. potom sme behli na trajan kubko sa vybuval a isli sme este do kauflandu a domkov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre