♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
27. mar 2009

mimus chodí čupkovi..... 😅

zuzidr
27. mar 2009

tam malo byť že mimus,ja chodím k čupkovi,,,,ved sa chápeme nie?

milhaus
27. mar 2009

zabudla si m

zuzidr
27. mar 2009

mili ale ja som sa hned aj opravila,ty sa nemýliš??????? 😅 🤐

lucinda7
autor
27. mar 2009

pozor na to 😀 😀 😀 😀 lebo však picerka je úplne v pohode 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
27. mar 2009

tak všetky tu môžete každeho dodžubat za chybu a mna hned sprdnete ked to spravim

lucinda7
autor
27. mar 2009

Mili,čo sa urážaš,ale je rozdiel ked vynecháš písmenko/to sa stáva aj mne lebo ja ho aj tuknem ale nenapíše sa 😒 /a rozdiel ked dáš takú pravopisnú chybu čo až oči kole,napr.vydím 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusbe
27. mar 2009

zuzi...aj mimus chodi cupkovi 😀 😀 😀

zuzidr
27. mar 2009

mili ale ved v pohode niekedy sú to aj vtipné preklepy ale ked ty nedáš ani smejka ani nič a už ked ten príspevok od teba čítam, beriem ho ako podrypačný 😀 a nie ako zo srandy.... 😅 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
27. mar 2009

Ahojte.
My sme po obede, drobci spia. 🙂
Ráno som upratala, povysávala a oprala 2 práčky. Potom som bola s drobcami von. 🙂
Dúfam, že zajtra už bude to sľúbené slnko. 😎

milhaus
27. mar 2009

aj ja by som chcela ist von ale madam obeduje a buchoce pritom a rado šiel sa zasa poradit k tatičkovi

keti
27. mar 2009

ahojte

Milka, a kde pracuje tvoj švagor čo je ženatý.

zuzidr
27. mar 2009

a ja by som išla s malou vooooon ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😀

tak je pekne vonku 🙂

a dnes večer ideme do Ostrova s MM bratrancom a jeho ženou na vínko,včera sa dozvedeli že budú mať chlapca a dlllho sme spolu neboli 😅 😀

a asi zoberieme aj malú,ved tam sa nefajčí je tam príjemne,a pôjdeme ale o 19tej a do 21-22hod lebo zajtra mám skúšku 😠

nie že na mna pošlete sociálku 😕 😅 😀

nika2
27. mar 2009

ahojte,
chrustik ano robia aj kremy ,oleje a pod z pstrosov.
zuzi to tam byvalo take plne ked som chodila do poradne. teraz ked som tam bola uz aj tri krat tak nikoho. ale to som isla okolo jedenastej.
dnes som bola malej kupit papucky lebo sa zacina pustat chodit.

nika2
27. mar 2009

inak bola som dnes u ondrusovej pre recept na vigantol a bola tam plna cakaren aj u rohonky. a v lekarne tiez ludstva.

mimusbe
27. mar 2009

nika aj my ked sme vcera boli u ondrusovej tak bolo vsade kopec ludi ale nastastie sa najdu ludia ktori nas pustia...ze aby sme isli prvy ked mame male babetko 😵 🙂

milhaus
27. mar 2009

keti robi tak isto ako rado

milhaus
27. mar 2009

vola sa Boris, Peter je ten slobodny

milhaus
27. mar 2009

inak keti dneska som tak vyzerala či ta neuvidim na balkone bo sme šli okolo
chcela som nech sa lucka hra s dievčatkom čo tam bolo len ušlo a hambilo sa tiež

miruss
27. mar 2009

Ahojte.
My sme boli von aj poobede. Bolo super. 🙂
Zajtra chcem umyť okná, oprchovať presadiť kvetiny. 😝
Čo idete variť cez víkend, už mi dochádzajú nápady. 😝

elise
27. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... ahojte babulky tak tu je pár amatérskych záberov ale zbytok bude vraj na nete v stv po odvysielaní relácie. 😉

keti
27. mar 2009

elis veľmi ti to sekne. kočica 😉 😉 😉

Milka to ja sa len tak pýtam, lebo som počula, ako sa tvoja švagrina chváli, že jej muž veľmi dobre zarobí. Tak som bola zvedavá, že kde robí.Lebo oni sú tak dobre na tom, že si nemusia brať ani nijakú pôžičku na stavbu.
To je spravodlivé???????? jeden má véééľa, a druhý prt 😠 😠 😠 😠

My sme dnes boli aj so Sofi na ihrisku, lebo MM mal mať tréning. Tak sme išli na to akože detské ihrisko.

miruss
27. mar 2009

Elise pristane ti to. 🙂

elise
27. mar 2009

Ďakujem 😉 inak bolo super aj som si oddýchla ale je to saj dosť náročné ešte stle ma nohy bolia 😀 😀

andy.a
27. mar 2009

ahojte 🙂 😎 😵

Lindi,super zmena 😵 😵 😝 kočka si veľká 😝 😅 niežeby si aj predtým nebola,ale toto je lepšie 😵

a okuliare nebudeš nosiť,len šošovky ?? 😕 😅

elise
27. mar 2009

peter (čo mi vyberal oblečenie) sa zhodol že okuliare mi neseknú 😀 tak niečo poriešim 😉

milhaus
27. mar 2009

teda elise, vydela som ta i naživo a je to zmena, takto ti to pasuje viac
keti on dostava taky isty plat ako rado a svagrinu moc nepočuvaj, trepe do vetra niečo

milhaus
27. mar 2009

tak to vies ked sv. lezie svagrina do r..., minie mužovu vyplatu a on ju ešte podporuje dalej aby mala čo utracat, mesačne tak minie ešte okrem svojej vyplaty asi 500 € čo jej sv. dava kedže už nemaju €
hento čo ma staval zatial bez uveru

milhaus
27. mar 2009

ja som sa dneska dozvedela že kupujeme dom tu hrubu stavbu po beate čo sa rozviedla, že o tom neviem ani ja ani rado
radovi to povedal kamos

petka015
27. mar 2009

ahojteee

elise si krasna 🙂 🙂 🙂 super ta spravili dufam ze budm mat cas is to pozriet pretoze akurat vtedy budeme oslavovat Kubkov rocik 🙂 🙂 🙂

zuzidr ste u jana kovaca na vinku???? aj my tam chodime je tam super este ked tam otvori tu terasu detska sa mozu hrat a mamicka statickom mozu chlastat 😀 😀 😀 😀 😀
a u cupku bolo preto vela ludi lebo mal dovolenku ja som tam bola v pondelok a musela som ist na valovu k staremu on ho zastupoval. 😖 ale pristup uplne super som bola velmi spokojna. 😵

mimus moj maly mal presne to co tvoja mala ke dmal 5 mesiacov ale my sme mali 40stupnove teploty nechcel vobec mliecko len pil cajik ale nastatsie som o mlieko neprisla po tyzdni zacal papakat. ale bolo to strasne. 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre