♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
27. mar 2009

čafte 😀 ...prišla som vás skontrolovať 😀 😀 😀

dadulka19
27. mar 2009

trošku som vás dozadu počítala 😎 ...a eliiiis,ja že nová tvár 😀 😀 😀 a to si ty vynovená,supeer 😉 ...snáď nezabudnem pozrieť tv 🙂 ...
...ale jedna nová tvár tu predsa len je 😅 ,chrustik vitaj 🙂

andy.a
27. mar 2009

Lindi,aj v pase máš novú foto 😵 😵 😵 super zmena, fakt 😝 🙂 😵
to líčenie ti ako dlho vydržalo ?? 😕 😅 aj si v tom spala ?? 😕 😝 😅
a vysvetlil ti Ivan,že ako sa máš líčiť sama ?? 😕

Emily,vy idete kupovať dom ?? 😕 😕 😕 😨 😨 😨 to sú mi novinky 😝 😕

Dadka,vitáááj 🙂 😉 😵 dúfam,že ste všetci OK a zdraví 🙂

Peti,malý už lepšie spáva ?? 😕 😉

andy.a
27. mar 2009

Mili,ja som to s tým Radovým platom nepochopila 😕 veď nerobí,či áno ?? 😕 😝 😉

dadulka19
27. mar 2009

andy,díííííííííííík 🙂 ....sme o.k.

petka015
27. mar 2009

andy kdze stale to iste budime sa lepsie povedane on spi ma zatvorene ocka len mrnci ale dame caj alebo ceco a spi dalej. 😀 😝

idora
27. mar 2009

Ahojte, tak som sem opät nakukla a co nevidim! 😉
Elise, fakt Ti to svedci! Ten make-up, uplna bomba. Ak dobre vidim, tak tiene boli ladene do hneda? Alebo skor taka medena farba? Si kocka! 😉

Andy, okna vymenene? Ste si asi "makli"! 🙂

No neviem, netrepe tu este niekto okrem Milinej svagrinej? 😒 😉 😀

lucinda7
autor
28. mar 2009

dobré ránko....

Lindi,svedčí ti to 😝 omladlo ťa to 😝 a bez tých okuliarov si fakt iná 😵

no Mili ty sa nezdáš,dojdeš k domu ani nevieš ako 😀 😀 😀 😀 😀

elise
28. mar 2009

ahojte dobré ráno 😉
dakujem babulky za pochvalu. 😵
líčenie mi vydržalo ešte celý druhý deň teda včerajšok a vlasy mám ešte stále rovnaké. 😵 líčenie som mala zlatohnedé až medené aj mi poradil ivan ako čo mám robiť ako nanášať líčidlá ale v kamere ma musel nalíčiť viacej ako bežne tak mi povedal aby to na kameru vyzeralo lepšie 😀 aj vlasy si mám česať na bok ofinu nechať dorásť a dávať rozhodne nabok len vyfúkať a potom prežehliť aby mi vlasy nelitali odporučili mi aj kozmetiku aj líčidlá aké sú kvalitné aj na vlasy čo mám používať (čo je dostupné bežne kúpiť) lebo oni používali výrobky ktoré nie je možné bežne kúpiť. dokonca tam vyzdvihol aj zykrytie oparu 😀 a spala som zo štvrtka na piatok tak že som sa skoro nehýbala aby som si to nepokazila ráno som si už len doopravovala 😀 😀

elise
28. mar 2009

ja už mám obed uvarený moji chlapi sú vonku. dnes som varila kuraciu polievočku a zemiakovú omáčku mäsovými guličkami.poobede sa pôjdeme určite prejsť vyzerá že bude krásne počasie 😉

milhaus
28. mar 2009

rado chce umyvat okna ( svokra umyvala tak ide opakovat ) tak šiel pre stierku svokrovcom a ako ho poznam tak rychlo hned nepríde
andy rado ešte nerobi ale ked robi tak jeho brat dostava tolko isto ako rado len ma ženu ktora mu všetko minie i ked maju menšie vydavky ako mi

elise
28. mar 2009

milka však nech okná umyje 😀 aspon budeš mať o robotu menej 😀

keti
28. mar 2009

ahojte ženičky 😀 😀 😀 😀 😀

A okná sú už umyté. 😝 od 6-tej som už drhla 😀 . To je des tie staré okná. Rozšróbovať, umyť z vnútra. KATASTRÓFA. musela som to stihnúť, lebo manžel+svokor išli kopať prípojku.

Milka bud rada, že ti umýva okná. Ja som horko ťažko dnes vyhnala manžela do obchodu.
Teda, a ty si stále sťažuješ. 😠 😠 Ja ho vidím ako drhne.

Drobček mi už spinká. Poobede ideme vinšovať bratovi k tej 30-tke.
Tak idem ešte rýchlo doupratovať, a ešte k tomu máme aj službu na chodbe. tak pálim umývať.

mimusbe
28. mar 2009

keti....ty dnes teda mas upratovaci den 😀 😀 a ty byvas na bytovke?

no ja by som veru tie stare okna uz ani vidiet nechcela...si pametam ked sme u nasich umyvali..alebo u babky....🙂 veru katastrofa....
tieto plastove su uplne super...z jednej strany umyjes...z druhej a mas pokoj 😀

ja som dnes len oprala 2 pracky...poutierala prach...vyumyvala umyvadla vanu baterie....utrela vsetky dvere v dome lebo bol na nich trosku prach...a uz sa mi moc toho nechce.... 😅 🙂 🙂

mili...ty sa stale len stazujes....sak bud len rada ze chce nieco spravit....bud umyt okna alebo ist do obchodu atd...ved si aspon oddychnes...

mimusbe
28. mar 2009

inak .....elise...skoro som na to zabudla....

velmi ti to sekne...kocka je z teba 😉 🙂 🙂

keti
28. mar 2009

mima bývame na bytovke v podnájme. A preto ideme aj stavať, lebo to sa nedá do nekonečna takto bývať.
A aspoň budeme mať svoje. 😉

miruss
28. mar 2009

Ahojte.
Aj ja už mám okná umyté, záclony opraté aj zavesené. 🙂
Oprala som dve práčky a na obed sme si objednali pizzu, polievku sme mali od včera. 🙂
Ja by som tiež nechcela umývať staré okná, si si mákla Keti. 😝
Kubko bol von na dvore a aj Zuzka spala von v kočiari. Poobede pôjde s nimi asi MM, ja musím žehliť. 😝

milhaus
28. mar 2009

mi mame plastove, už druhu zimu sme ich tu mali, robili sme ich ked mala lucka rok
ja som ešte okna neumyvala odkedy tu byvame a to bude nabuduci mesiac treti rok
pojdeme von len mala musi dojest a nie sa s tym hrat

miruss
28. mar 2009

Mily a tebe Lucka už poobede nebúva? 😕

keti
28. mar 2009

Milka prosím?????? To rado stále umýva okná???? A čo ešte Rado robí????? 😲 😲 😲 😲

milhaus
28. mar 2009

spava poobede od 11:30 do 13:00
boli sme vonku, na ihrisku a rado ešte fuka kolesa na škodovke

milhaus
28. mar 2009

ja si musím vždy lahnút s nou inak by nespala vôbec

milhaus
28. mar 2009

rado mi slubil že zajtra pojdeme na myjavu, zavolala mu mama a už to nie je pravda čo povedal 😅 😅 😅

idora
28. mar 2009

Vies co Milhaus, ja si myslim, ze Tvoj problem je v tom, ze Ty sa nudis! Rado Ti poupratuje, okna umyje, navari, povybavuje navstevy u svokrovcov 😀 , nakupi, dokonca fuka kolesa na skodovke 😀 😀 😀, a Ty sa potom nemas kde realizovat, tak sa stazujes na MK! 😒
No neviem, ci to je do smiechu 😀 , alebo do placu 😢
Ale to asi vies Ty!
Na druhej strane, keby si sa stale nestazovala, co by sme my tu citali! 😀 Esteze pises, tak prosim Ta sem s Tvojimi novymi prispevkami! 😉 Lebo su fakt kvalitne! 😒

danca.b
28. mar 2009

dobry vecer....
my sme dnes mali taky pohodovy den 🙂
MM bol doobeda v praci a potom sme sa isli trochu prevetrat na ihrisko
my sme akurat prichadzali a Mili odchadzala,ale asi si nas nevsimla 😔
ja som sa k Milke uz vyjadrovat nechcela....je to jej zivot...a bude ho mat taky o aky sa sama zasluzi,ale teraz ked,som si toto precitala, tak musim cosi povedat resp.napisat 🙂
Milka aj na tom ihrisku si cupela a Rado behal za malou...ved ty sa mas vlastne super...klidek,pohodicka
Rado umyje okna ,ty si pospis...komu je lepsie 🙂 😉

mimusbe
28. mar 2009

ahojte...

aj my sme dnes mali v celku pekny den...doobeda som poupratovala...hrala sa s malou ...MM prehadzoval gumy na aute...poobede sme behli do lidlu..zase sme minuli kopec koruniek.....resp. euracov 🙂 🙂
sa nejako rychlo minaju 🙂🙂

a potom sme behli k svokrovcom na navstevu....aj na prechadzke sme boli...

bolo pekne slnecno...len akurat ze strasne fukalo....

danca....podla mna si ta vsimla ale odignorovala.....to som uz pocula viackrat ze spravila....

mna to tiez uz nebavi sa knej vyjadrovat....vzdy si poviem presne ako ty...aky zivot si spravi...taky ho bude zit..

kazdy si je strojcom svojho stastia...ale vzdy ma dorazi tymi svojimi prispevkami a jednoducho to nejde nevyjadrit sa ktomu....

mili...tiez mi pripada ze sa strasne doma nudis a nevies od dobroty co so sebou tak ohovaras rad radom vsetkych vratane TM....
a este sa potom strasne cudujes a durdis ked ta v dedine ohovaraju....

za taketo prispevky asi tazko mozes cakat nieco ine....

ale ak ti to tak vyhovuje ...tvoja vec.... 😖

lucinda7
autor
28. mar 2009

no ja plný súhlas.....zmýšlame všetky asi rovnako....len Mili pravým opakom 😝

keti
28. mar 2009

babulky už na to kašlite, aj tak sa to nevyrieši ☹
proste sa chce stále sťažovať, tak nech sa sťažuje. Ja si myslím, že hoci ktorá by sme sa tu mohli začať sťažovať, ale na čo???? Riešime si to samé. ☹ 😉

zuzidr
28. mar 2009

mili z celého srdca ti prajem zažiť jeden týždeň v mojej koži alebo hoci ktorej z nás..... 😅 😕

ráno 6.15 vstanem,osprchovať,obliecť,namalovaťž,spraviť vlasy,nachystať malej ranajky a veci a letieť do roboty....v robote makať jak šrob,cez obednú prestávku vybavovať poštu,banku nákup a nestihnúť sa najesť....a o piatej letieť domov,medzi dverami zobrať malú na ruky,vystískať ju,s nou na rukách postaviť variť,hodiť do práčky,pozametať dlážky....potom sa hrať s malou,okúpať ju,ísť uspať.....potom požehliť a nakoniec sa do 22-1.00 učiť do školy....a to z malými obmenami denno denne....

samozrejme že stíham aj okná umyť,aj napiecť,aj návštevy stále mať..... 😀 no a nemôžem zabudnúť na to,že mi zo všetkým pomáha MM ktorý je tiež stále v robote...... 😀 😀 😀

chcela by som sa tak nudiť ako ty.......a neumývať okná 3roky,lebo ja ich umývam každé 2mes.... 😝

lucinda7
autor
28. mar 2009

ja každé 3 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre