♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
7. apr 2009

ahojte

mima kamoskin maly to mal aj na tvaricke nic mu nepomahalo ani kozna tak isla ttej pani korenarke co som aj ja chodila a ta jej poradila kupat maleho v dubovej kore a nekremovat ani ziadne sampony pouzivat a ma krasnu cistucku tvaricku aj telicko.

miruss
7. apr 2009

Ahojte.
Mima aj moja malá keď je hore, tak vyžduje pozornosť, ale dosť často jej stačí pozorovať Kubka. 🙂
Zuzi Emmka je zlatučká. 🙂
Luci tak si to užite. 🙂
Ja som doobeda balila, potom som išla za Kubkom von. Zuzka zaspla v kočiari o jedenástej a odvtedy spí. 🙂
Aj Kubko búva, tak chvíľu vegetím. 🙂

milhaus
7. apr 2009

doobeda sme boli s keti vonku
elektriku pustili už a mrazak odmrazujem, aj tak som ho už chcela odmrazit
rado mi povedal večer ked volal že na obed pride a neni ho a nema pri sebe mobil, zdvihol to pred hodinu jeho brat

martao
7. apr 2009

V Laugariciu som bola s MM, tak sme nepobehali všetko. Na poschodí je detský kútik. Budú mať od budúceho týždňa aj varovanie detí. Možno raz pobehám viac obchodov.

milhaus
7. apr 2009

o akom laugaríciu sa tu bavíte?

zuzidr
7. apr 2009

ahojte 🙂

mili to je nový obchodný dom v trenčíne niečo ako polus,avion,max a pod..... 😀

dnes som bola cez obed meniť pneu,z roboty pôjdem domov rýchlo navariť perkelt na smotane s cestovinou a potom pôjdem s malou von 😎 😀

včera som oprala,upratala a ešte o 21.30 som umývala dlážky 😖 .....ešte zajtra a vo štvrtok doumývam okná lebo tie čo som pred dvomi týždnami umývala sú už hrozné 😠 😀 😀 a v piatok budem piecť a chystať a potom tri dni oddychovať a príjmať návštevy 😀 😀

milhaus
7. apr 2009

zuzidr i ja sa to chystam varit ale asi až zajtra
ty mas na to aky recept?

zuzidr
7. apr 2009

mili nič dám cibulku na olej,na to hodím mäso,,podlejem vodou,nechám podusiť do mäkka,dám koreniny,a potom si v šlahačkovej smotane+mlieku rozhabarkujem hl.múky,šupnem to tam cez sítko a je to 😀

milhaus
7. apr 2009

aj ja to tak neak tušim robievam, dlho som to už nerobila
rado prišiel konečne domov, mala je zasa upistana ako vždy ked je tu on
zasa sa nadarmo prešli, nič z toho nebude

andy.a
7. apr 2009

ahojte 😎 😎

Pozdravuje vás Zuzka,majú sa OK,len stále nemajú net 😉 🙂 ale inak v poriadku 😝

Mili,aj u nás je to tak,že keď je MM doma,tak je malá hrozne upišťaná,chce aby ju stále vláčil na rukách a pod..tak si ju naučil 🙄 🙄 🙄 inak je celkom dobrá,keď sme samy doma,pekne sa s Aďom prehrajú 😉

malý dostal druhú dávku ATB,k tomu ešte Ventolin a ďalší sirup od kašľu 😒 v noci tak kašľal,že som sa bála,že sa zadusí 😖 dala som mu rýchlo Ventolin a doobeda šli zasa k Dr. 😒

Mili,aspoň si si od Rada trocha oddýchla,nie ?? 😕 😅 mala si kľud 😝 😅

Marti,ty si písala ,že najstarší syn ti zle jedával..presne ako ten náš,akurát s tým rozdielom,že aj teraz jedáva stále zle alebo vôbec 😕 😔 má 5 rokov,v školke nejedáva nič,ani nepije..pokiaľ tam ale práve chodí,lebo je stále chorý ☹
a dcéra je tiež zlá jedáčka..obaja mlieko len v spánku-malý fľašu,malá kojenie len v noci v spánku/do 1 roka,potom už nechcal ani v spánku/ atď..
to máš super,že tých 2 menších máš dobrých papkáčov 🙂 😉

andy.a
7. apr 2009

Zuzi,pekné fotečky,zdá sa mi,že Emmka dosť podrástla,odkedy sme sa videli 🙂 😉 😕 😅

milhaus
7. apr 2009

to som teda mala klud i mala je uplne ina ked je sama doma so mnou, vie sa aj sama zahrat a poslucha ma
ked je tu ale rado tak sa nevie sama hrat a najradšej by sa mu za nohu zavesila, to si ju ale sam tak na seba naučil
vrešti po mne že som mu nemala malu davat na krky

keti
7. apr 2009

ahojte babulky

ako si sa sem už nemám ani kedy dostať.

Celé dni sme vonku, akurát čo sa ideme naobedovať a vyspinkať. Už aj stavba sa rozbieha.

Dani ešte nekopeme základy, ale včera nám boli odhumusovať pôdu,ktorá sa použije potom na úpravu okolo domu, a na budúci týždeň má prísť jeden pánko z Lopašova kopať pivnicu a základy.

Milka von by si mala isť každý deň, nie len keď nieje elektrina. Ja viem, že chodíš, ale myslím medzi deti. Veď sama vidíš ako sa Lucke páči medzi detičkami. 😉 😉

a utekám pozerať. 😀 😀 zas vás sem niekedy prídem mrknúť. Len neviem kedy, lebo budeme mať roboty ako na kostole 😉 😉 😀

A ak by som sa sem do vtedy nedostala, tak vám praje príjemnú šibačku, a máličko vodičky 😉

mimusbe
7. apr 2009

keti....to vam pride asi Simna s UNCckom ze? nam kopal tiez....aj nam rozhrnal vcera hlinu....on je v pohode 🙂 🙂

keti
7. apr 2009

mima jasné Simna, včera ho bol M zobrať, že nech sa ide pozrieť či sa mu to bude dať. Ja ho poznám z videnia, chodieva občas do pizzerky som ho nejeden x obsluhovala.
ale chvaľa bohu sa dohodli. Tak sa bude kopať. 😀 😀

som čítala, že ma Milka videla fotiť. to si robím dokumentáciu. 😉

milhaus
7. apr 2009

lucka bola strašne umrnčana tak som ju dala skorej spat, asi bola unavena
aj poobede sme boli trocha vonku a zasa madam utekala, sak ona nevie ani pomaly chodit niekedy

miruss
7. apr 2009

Mily aj Kubko len lieta, ale to sú decká. 🙂
My zajtra odchádzame a vrátime sa až 26.4. 😝
Všetkým Vám prajem príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov. 🙂

petka015
7. apr 2009

miri prijemnu cestu a uzi si to doma. 🙂 🙂

danca.b
7. apr 2009

caute
aj nam robil Simna vykopove roboty na unc...s MM su kamosi 🙂
fuuu...dnes som si pozrela ordinaciu...tu abrupciu placenty(hadam som to napisala ok) som mala aj ja pri 1 dcere 😖 mi to pripomenulo nepekny zazitok...vsade plno krvi a ked som sa prebrala z narkozy uz mi tiekla transfuzia.Nastastie malá bola v poriadku, v inkubatore bola len kvoli udrziavaniu teploty...narodila sa v 37 tyzdni.Az potom mi doslo ake sme mali obidve stastie 🙂 🙂

andy.a
7. apr 2009

Mirka,šťastnú cestu a tiež príjemné prežitie Veľkon.sviatkov 🙂 😉
tie DVD necháme na potom ?? 😕 😅 😝

miruss
7. apr 2009

Andy MM bude v Piešťanoch, tak mi napíš kedy môže po Veľkej noci prísť. 🙂

nika2
8. apr 2009

dobre ranko 🙂
nejak blbne MK.

milhaus
8. apr 2009

ahojte
zatial je akosi zamračene, rado šiel zasa preč, že hladat robotu

mimusbe
8. apr 2009

dobre ranko...

nika...mne ide v pohode 🙂

miruss....tak stastnu cestu a prijemne prezitie velkonocnych sviatkov 😉 uzite si to 🙂

mili...tak chod aj ty s Luckou prec a nebude ta to stvat ze TM isiel prec...
sak niekedy je to aj dobre ked je manzel prec nie?🙂 🙂 sak si trochu oddychnete od seba...a budete si vzacnejsi 😉

veru...aj tu je nejak pod mrakom...slniecko sa ledva prediera cez mraky....

lucinda7
autor
8. apr 2009

ahojte....
tu je stále krásne slniečko a teplo....

akurát včera na štrbskom plese bolo ešte snehu po kolená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dnes doobeda sme boli v demanovskej jaskyni....tam tiež kosaaaaa 😝
inak sila jak je tu všetko drahé 😠 😠 😠 😠 😠 sa čudujú že cudzinci už nechodia...ale všade napr.len parkovné 5 euro 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
dnes nás čaká bazen a mna masážna postel.... 😵

tak zatííím sa majte krásne....

a mirka ty už asi cestuješ...tak šťastnú cestuuuuu 😵

siskasdetmi
8. apr 2009

Ahoj mimusbe, no na floreate je velmi pekne. Len mi tu chyba nejake ihrisko pre male deticky a nejake kamosky. A ty kde byvas?

Silvia

vitaj sisa.... jaaj na floreat by som isla byvat...neviem teda kde presne byvas...ale do piestan by som isla hned

siskasdetmi
8. apr 2009

Ahoj andy.
diky za tip malemu nieco odtial objednam len musim najst nejake dobre foto.Ano volam sa Silvia, Ajka ja moj nick na mojej stranke. Napis aj ty o sebe nieco viac.

diky

Silvia

Siska a ty si Ajka,teda Adriana,alebo Anka,Andrea ?? a prečo máš nick siska..?? človek by si myslel,že si Silvia

mimusbe
8. apr 2009

ahoj siska..

nemusis tam davat aj nas text 😉 😉 😉

ja som povodne z Piestan ale teraz byvam v Dolnom Lopasove...som sa sem privydala 🙂

no kamosky aj mne tu nejake chybaju....a ihrisko tu tiez nie je... 😖 sak snad po case niekoho splasim kto bude mat male deti ako ja...🙂

no veru na floreate nie je ziadne ihrisko aspon co viem...ale na trajane je...alebo na juhu....to mas sidliska kusok od teba...taky vacsi kusok🙂🙂

dadulka19
8. apr 2009

siska,veď popri Váhu sú ihriská 😉 ...alebo fajn ihrisko je aj na kurtoch za zimákom 🙂 ,boli sme tam pred pár dňami a už veselo fungujú 🙂 a detí neúrekom 🙂

inak ahojte 🙂

andy.a
8. apr 2009

čaute 🙂 😎 😎 😎

mať také dobručké dievčatká,ako má Dada,brala by som 🙂 😵
Lucka je veľmi rozumná na svoj vek,Dada 🙂 😉určite aj dosť pomáha,že ?? 😕 😅 a Lindula spokojná,kľudná 😵

prečo ja musím mať takých čertov ?? a oboch ?? 😕 😅 😝 😀

chcela som ich zobrať von,ale Aďo leží..teplotu nemá,tak reku aspoň do chládku za barák..ale on nechce,čo mi je divné 😒

dnes sme mali zlú noc,baby..jednak bol spln,takže som zaspala až okolo 2.hod. 🙄 🙄 🙄 o pol 6.budíček do práce 😝 😅 a ešte večer malý sa tak rozkašľal,až sa príšerne dovracal,všetko sme s MM čistili,dnes sa to opralo,koberec ešte musím poriadne pretepovať 😝 😝 😝
spal potom v obývačke,lebo posteľ sa sušila a celú noc sa vetralo naplno 🙄 🙄 🙄

dnes už došli tie jedlé tortové obrázky,čo som v nedeľu večer objednala,ale ešte sú na pošte 😝 😝 😝 MM má ísť pre to,dúfam,že bude stíhať,keďže pošta je do 19.hod. 😝 😝 😝
potom napíšem,či sa to oplatí 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre