♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
29. apr 2009

baby neviete niektorá čo je s Mimus??? 😒

dadulka19
29. apr 2009

krásne ránko 🙂

rora,jáááj,tak to máš času na dieťatko,si fakt ešte mladulinká,na blbé reči nedaj 😉 ,ešte si užívaj slobodného života 🙂 ...Ja som porodila Lucku,keď som mala 26 r.a pre mňa to bolo akurát 😵 ....

Lindula bola včera po očkovaní taak mrzutá ☹ ,ale už je o.k. 🙂

zuzidr
29. apr 2009

veru mima tu dlho nebola,snád sú v poriadku 😅 🙂 nemá niekto na nu číslo? 😕

sofi
29. apr 2009

Ahojte babulky,

vitam novu tvar roru 🙂 Veru si este mlada. To bolo kedysi, ze v 20 svadba a potom deti. Dnes je to uplne inac.
Ja som mala prve v 28 a teraz v septembri cakame druhe a mam 30. Takze tak akurat. 2 deti do 30-tky. 🙂

rora
29. apr 2009

ahojte 🙂

sofi praveze ja si to tiez myslim ze je kopec casu. ale v praci kde som robila som bola zdesena ze sa ma vsetci vypytovali a divili ze este som neni vydata?? a deti este neplanujem???? vekovy priemer kolegyn tam bol asi 45 rokov. ale bolo tam aj par mladych bab ako ja a vsetky sa povydavali a par mesiacov po svadbe uz mali aj deti. a to vsetko v priebehu jednoho roku. tak som sa citila trochu tak divno. sa na mna pozerali jak na nenormalnu... a dost vidim aj na okoli ze je trend akychsi "mladulinkych" mamiciek tak ma to milo prekvapilo ze sa tu najdu osobky ktore sa nikam nenahlili 😉

milhaus
29. apr 2009

ja som nemala malu až tak skoro po svadbe, narodila sa 1,5 roka po svadbe

petka015
29. apr 2009

ahojte

rora ja som sa vydavala 22rokoch a maleho som mala v 25 ale to sme chceli skor len sa nam nejak 2 roky nedarilo.

a druhe zatial neplanujeme. 🙂 😝

miruss
29. apr 2009

Ahojte.
My ideme zajtra so Zuzkou do poradne a na očkovanie, hexa vakcína a prevenar. ☹ Som zvedavá na miery našej modelky. 😀

martao
29. apr 2009

Ja som sa výdavala v 22. rokoch. Prvé dieťa po 3 rokoch.

milhaus
29. apr 2009

sestra mojej mamy ma nazory ako keby bola v sekte a mama už tiež, zmarila to aby sme si mohli požičat na byt od rodiny

milhaus
29. apr 2009

zajtra mal rado odist na vychod ale kedže tu pôžičku zmarili tak môže byt doma 🙄

idora
29. apr 2009

😕 😕 😕

idora
29. apr 2009

No inak ahojte, dnes ste toho teda vela nepopisali!
Ja som mala dnes dost frmol, ale inak v poho 🙂

idora
29. apr 2009

Vsimla som si, ze Lucinda prispieva viac doobeda ako poobede, tak rozmyslam, ze si asi teraz uziva tu druhu mladost! 😀 😀 😀 Luci, zdravim 😉

milhaus
29. apr 2009

tak zajtra idem na myjavu, rado ide na vychod
a byt a všetko ide do kelu

dadulka19
29. apr 2009

čafte 🙂

emily,ako na sone?

zuzidr
29. apr 2009

Ahojte.ja som prišla z roboty,trochu som upratala a hrali sme sa s malou,potom sme tatinovi zohriali večeru,deti sa mi najedli a už obaja spinkajú 😅 😀 ja pozerám panelák,potom hodím sprchu a pôjdem spinkať 😀

zajtra posledný deň v práci,snád sa mi podarí trochu skôr odísť a o 18tej je u nás majáles tak sa pôjdeme pozreť,a samozrejme že na cigánsku v žemlki ideme 😀

elise
29. apr 2009

ahojte babulky 😉 len vás chcem pozdraviť.psychoteror pokračuje iným spôsobom som už na inom oddelení ale som vlastne vykonávatel nie zamestnanec. spravím čo chcu odomna aspoň že na wc sa nemusím pýtať 😀 😀 😀 potom napíšem viacej 😉
idem vás aspon prečítať

stanka26
29. apr 2009

ahojte mamulienky.čo už buváte.

tak detičky už aj mne spia 🙂

Dnes bol konečne lepší čas.skoro celý deň sme boli vonku.deti padli do postele ako polená.

loryana
29. apr 2009

dobry vecer mozeme sa s Timkom medzi vas zapojit???

elise
29. apr 2009

jasné loriana 😉 pridaj sa ty si z piešťan? 😉

elise
29. apr 2009

loryana a kolko má timko rokov?

stanka26
29. apr 2009

loryana no konečne .vitaj medzi nami

sofia222
29. apr 2009

Ahoj stanka, tu je Andrea Cisarova, musela som sa prihlasit pod inym heslom, nejak mi to cele zblblo....tak uz to snad bude fungovat, nasla som vas tu....

stanka26
29. apr 2009

no ahojček,tak vitaj medzi nami.

sofia222
29. apr 2009

vidis, ja som citala skor prispevky v trnavskom regione...tak teraz uz clovek vie, kde patri...hihi...konecne mala spinka, tak ma clovek aj cas na seba....

stanka26
29. apr 2009

no veď aj tý moji čertíci zaspali hneď.Sabínku naši zobrali do Vrbového a js s keti čiže katkou sedeli v pizzerii.možno si nás aj videla,lebo ste išli s tvojím M niekam na aute.

stanka26
29. apr 2009

a potom môžeš pridať aj nejaké fotečky.

sofia222
29. apr 2009

milka, si este tu....dnes sme videli tvoju malu lucku ako si to slape na bicykliku....bola zlata, lenka ked ju videla ,tak chcela po nej utekat.....hlavne, ze ma v garazi trojkolku a vobec ju nebavi...

stanka26
29. apr 2009

no veď aj našu sabínku zaujímajú iné okoloidúce hračky ale tých svojich si ani nevšimne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre