♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
1. máj 2009

čaute....
no moji chlapi sú už našťastie o.k.všetci traja.....bola to len nejaká jednodnovka 😖

a s tým pipikom....preeesne ako u ANdy....boli sme s tým u Pamulu.....ale teda 3 dni potom sme pri cikaní plakali aj my s ním ako strašne plakal od bolesti 😒

andy.a
1. máj 2009

Luci,aj my u Pamulu ☹ 😒

lucinda7
autor
1. máj 2009

jako dr.zlatý to je všetko pekné ale ubližovať by mojim deťom nemusel 😎 😎 😎 😎 😎

andy.a
1. máj 2009

no,určite to nerobí z radosti 😀 😀 😔 😕
ale tiež ako chirurg je dobrý 🙂 😵 😝

loryana
1. máj 2009

lucka
ja som to ja 🙂 ako sa ti dari ??? Drobčekovia ta posluchaju ???

Petka015
pracovala som vselikde ale najdlhsie som bola v cukrarni na pešej zone,zeby som ti mohla byt odtial povedoma ????

andy.a
1. máj 2009

Lory,Timko je zlatučký 😵 zvlášť na tej poslednej fotke-tam má nejakú Disney súpravku,že ?? 😕 😅 😵
a na tej spoločnej fotke je aj tvoj muž ?? a ktorý to je ?? 😕 😅 😉

no,ja idem žehliť,tak zatím 😎 😎 😝

lucinda7
autor
1. máj 2009

Leni,my v pohodičke 😝 jasné chalani sú zlatíčka ako vždy 😀 😀 😀 😀 😀
a teba ako zavialo do Chtelnice??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

a na tej fotke je celá lenkina rodinka....sestry+brat+mama.....všetci tmavovlasí....len mužík je bledovlasý 😝
my sa poznáme "odjakživa"...sme z jednej ulice 😵

loryana
1. máj 2009

lucka,
ja nebyvam v Chtelnici ,ale na Banke s priatelom,ako si prisla na Chtelnicu ??, Kadial sa tulas,neni ta vidiet po meste.
Este si pamatas celu moju rodinku ??? sme na nej vsetci len moj tatino tam chyba 😉
andy.a
No je to ten bledovlasy 😀 az na to ze zatial nieje muzikom ako sa patri,ale to mozno casom doriesime.

lucinda7
autor
1. máj 2009

Leni,ja som to tak pochopila 😒 že sa poznáš so Stankou a ostatnými z Chtelnice....
asi ste sa len naraz pripojili 😝

jasan že si vás pamätám....špeci ako sa Roman narodil 😕 😕 😕 😕 😕 a jakýýýý kus chlapa z neho je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a myslela som že ste s drahým zobratí 😎 aj s ním sa poznáme 😵 ale to je len formalita....hlavne že sa lúbite 😝

stanka26
1. máj 2009

ahojte.tak som si vás prečítala.celé poobedie som bola vonku kedže mám len jedného čertíka 🙂

loryana ale si dnes toho napísala. no vidíš že si tu našla aj známe.

lucaska
1. máj 2009

ahojte, prepacte ze vas skocim do diskusie, len som sa vas chcela spytat ci je v Piestanoch nejaky KIK Market??? kamoska o niecom takom hovorila, ale neviem ani co je to za obchod ani nic??? viete o tom nieco??? daakujem

lucinda7
autor
1. máj 2009

Lucaska,KIk je vo family Centre pri Tescu.... 😝
http://www.kik-textilien.com/sk/ 😝

lucaska
1. máj 2009

dakujem.........................aj sa tam da nieco kupit::?????

lucaska
1. máj 2009

este prosim ta nemozem to tam najst , ako je to otvorene???

lucinda7
autor
1. máj 2009

čo ja viem???ja to nemusím,ale sú baby čo si chvália....otvorené je myslím od 9 do 20.00

lucaska
1. máj 2009

dakujem si zlata................... 😉

miruss
1. máj 2009

Peťa, Kubko to nemá zrastené, len mu to išlo trocha ťahšie, tak mu to vždy keď ideme do poradne ponaťahuje, ale plakal máličko a pri cikaní vôbec. 😝

stanka26
2. máj 2009

ahojte ako sa tu máte? no vidím že nikto nepíše asi ste všetky niekde vonku.
mne sa moc nechcelo,lebo som si umyla hlavu tak malého zobrala von svokra.

vidím že ste tu písali o pipíkoch no mi zatial taký problém nemáme,malému to ide dolu v pohode, chvalabohu lebo som o tom počula že to hrozne bolí.

petka015
2. máj 2009

ahojte

tak my sme dnes boli v lesnej super bolo.

andy nam povedala ze ma virozu ale to mal len teplotu a to sa ma aj pytala ci nema hnacku ale ta mu zacala az vecer. 😝

a toho pisulka sa nam neda stiahnut dostatocne tak nam kazala kupit framykoinovu mast dat do mraznicky a s tym prist a robit mu to bude obvodna-detska dokina. no a dufam ze az tak hrozne to nebude. 😝 😠

petka015
2. máj 2009

loryana tak uz viem odkial ta poznam ja z videnia ale moju svagrinu a mamu asi poznas. Alenu z obuvy vedla delikatesu a Jana moja mama tiez z obuvy. Ale Alenu urcite poznas 😀 😀 😀

loryana
3. máj 2009

Petka015
No jasne ze poznam,kazde rano chodili na kavicku,ale uz tam teraz nieje obuv,ale nejaka panska kenfekcia,alebo tak.
Pracuju tam este ??? Odkedy som na materskej som ich nevidela.

Stanka 26
Ahoj...co porabate ??My ideme s Timuskom na chvilku von,lebo neobsedi na mieste.

majte sa pekne

stanka26
3. máj 2009

ahoj lory.ja dnes varila,lebo svokra bola v robote a celé poobedie sme boli vonku.
no máme sa tak trochu nanič. 😒 zase hnačkujeme asi nám pôjdu ďalšie zúbky 😀

a vôbec nám nechce spávať v postielke, a môj M povedal že ju zruší ak v nej nebude túto noc spať. aký máte názor na zrušenie postielky v prvom roku života vášho drobca? 😕

a ešte sa chcem spýtať nebúchajú sa vaše deti o mreže postielke, lebo ten drobec hrozne. ☹

milhaus
3. máj 2009

moja sa buchala ale už je naštastie od toho pokoj
dneska som v chtelnici do utorka
rado je doma od večera ale vraj utorok rano ide zasa preč, mal by na 10 dní ale uvidíme ako príde
to tie tri dostane zaplatene ale až o mesiac a niečom, šak asi poznate splatnost faktúry, taký pojem

elise
3. máj 2009

ahojte 😉
my sme dnes boli vonku velmi sa malý vybehal 😉

stanka my máme ešte postielku rozloženu ale malý v nej spal týžde 😀 spáva medz nami.

milhaus
3. máj 2009

naša od roka v postielke spavala v svojej izbe a od roka a pol na valende v izbe

milhaus
3. máj 2009

som zvedava či ho zasa otec neokradne ked s nim zasa robí
teraz by som potrebovala auto a on si ho zasa bere, nech sa tatko stara ako vyplatit firemne zo servisu

lucinda7
autor
3. máj 2009

ahojte....

dnes bolo vonku fakt krásne 😝

stanka,my sme mali okolo postielky také to mäkké "hniezdo" aby sa nebuchal.....ale potom ked vyrástol a začal aj popod to vystrkovať ruky a nohy a budil sa na to,drevenú postielku sme predali a spí v cestovnej kde má pevný matrac z tej pôvodnej..... 😵

lucinda7
autor
3. máj 2009

Mili,tak dlho si neslamenila 😝 ale tak povedzme si pravdu že sme to čakali 😝

stanka26
3. máj 2009

luci ja mám okolo postielky pretiahnutú deku,ale ani to nepomôže asi ju zajtra načisto zrušíme. aj ja som chcela cestovnú postielku ale moja milá svokra povedala že je to blbosť.

mimusbe
3. máj 2009

ahojte....

tak ja som tu po dlhsom case.... 🙂 🙂 uz sme konecne zdravi....

stanka....no ja by som teda urcite svokru nepocuvala...zariadili by sme sa s MM po svojom 😅 🙂

ja si mysim ze ta cestovna postielka je super...mne osobne sa to velmi pozdava...

aj my mame ,,hniezdo,, a sabinka uz je vymyselnik....zdvihne ho a pozera popod to na nas a skeri sa....ale hlavicku si nebucha zatial... 🙂 len sa toci dokolecka a cestuje po celej postielke...

veru dnes bolo krasne....sme boli skoro 3 hodinky vonku na prechadzke....

sabinka uz sama sedi....tak uz aj v karicke je lepsie...chyti sa za boky a vystreta je ako luk a skeri sa naokolo.... 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre