♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
25. feb 2010

ahojte,
a ktora je dobra skolka?

lucinda7
autor
25. feb 2010

dada,má aj Lili kiahne???? 😕 😕 😕 😕 či prečo trčíte doma??? 😒

tak náš školák práve prišiel domov....beriem ho hned po škole lebo chyba im už druhý týžden družinárka,tak nech má viac poobede času.....

zajtra idú do divadla a potom hurááá prázdniny 😎

dadulka19
25. feb 2010

luci,áno.Vyzerá strašne,bodkovaná od hlavy po päty...len na tvári okolo pusy a nosa,očí ich má 40. 😠 😠 😠

nika,každý si chváli inú.Ja som vyberala podľa lokality 🙂

lucinda7
autor
25. feb 2010

no ale pozitívum je že to budtete mať za sebou a jedným vrzom 😝

petka015
25. feb 2010

ahojte
skore uzdravenie marodikom

aj my ideme na zapis do skolky len neviem ci nas zoberu kedze maju vela deticiek. 😝 😝 😝

aj nas maly bol chory cez vikend sme tracali doma aj MM mal teploty a aj maly tak super vikend ale nastastie uz mame len soplik a kaslik.

dneska chcem ist s malym na kupelny ostrov sak je tak karsne. 😀 😀

zuzanocka
25. feb 2010

cafte!

andy,
hruza...
a co budes robit?
podas odvolanie, ked ti andulku neprijmu?

dadul,
vcera som aj luovi ukazovala tu foto, zhrozeni sme boli obaja.. chudiatko malicke 😔 a tie ociskaaaaa modreeee - krasna je inak 😵

mne bolo v skolke povedane, nech donesiem prihlasku co najskor, lebo to cisluju... a ze rodicia to robia v pondelok rano tak, ze jeden caka v aute, druhy vyzdvihne prihlasku, letia k dokine a potom hned naspat s potvrdenou 😝
my mame prist po rozhodnutie 17.3. - akurat na hviezdicine narodky 😉

a uz je chory aj ocina, snad sa vystrabi, nech mozu ist lyzovat...

mne uz je lepsie,
napachala som sa homeopatikami, zabrali pekne 🙂

zuzanocka
25. feb 2010

peti,
to uz teraz od septembra chces dat kubka do skolky? ci neskor?

bubinko83
25. feb 2010

kočky sorry že vam sem leziem chcem sa len spytat či nemaju v tescu akcie na detske oblečko? 🙂 Dakujem Poprosim IP

zuzanocka
25. feb 2010
zuzanocka
25. feb 2010
kluara
25. feb 2010

čaute!

dada, som rada, že už je Linduške lepšie 😉

andy, no zostala som prekvapená s tou škôlkou, hádam sa to ešte nejako urovná 🤐

Zuzka, som sa najskôr šokla, že si nám niečo zatajila 😀 😀 😀 😀 tie veci sú krásne 🙂

nika2
25. feb 2010

dadulka a ktoru si vybrala? inak kedy je dobre ist zapisat dieta? mala bude mat 2 roky teraz v aprili. takze 3 tiez v aprili 🙂 teda da sa nastupit aj cez rok ?

lucinda7
autor
25. feb 2010

nastupuje sa aj cez rok no zápis je len raz ročne na celý budúci školský rok 😝

andy.a
25. feb 2010

čaute 😎 😎 😎

Dadka,skoré uzdravenie Lily 😉
naša je našťastie zaočkovaná 😔

aj my sme vyberali MŠ podľa bydliska 😝 😝 😝
uvidíme,keď si pôjdem po rozhodnutie 😕 😝

Zuzka,tie legínky Kitty máme aj my,veľk.86,ale je to HM-ko,takže vydrží dllllho,malej sú ešte stále dobré,inak už nosíme 104 😉 a topky č.27 na jar 😉 😉 😉

Nika,tebe stačí na zápis až o rok 😉
ale snaž sa tam ísť ešte tak pol.hod.predtým,ako zápis začne,lebo vidíš ako to tuná je 😝 😝 😝
ale šak máš časuuuuu 😀 😀 😀

malému sa hýbe zub,tak bude štrbáčik-škôlkar 😝 😝 😝 😀 😀 😀

kluara
25. feb 2010

Andy, podľa mňa musí ísť na zápis teraz, lebo teraz sa dieťa zapisuje na školský rok 2010/2011 a ak bude mať 3 roky v apríli, tak jej ju nemusia zobrať a pôjde do škôlky až od septembra 2011 😉

kluara
25. feb 2010

a my sme vyberali škôlku podľa toho, kam išlo väčšie % detí zo sídliska 😝

lucinda7
autor
25. feb 2010

hej,aj podla mna by mala ísť veronika na zápis teraz 😝

milhaus
25. feb 2010

nasa ide zajtra do školky na 4 hodiny, dneska sme boli s riaditelkou, hned chcu od nas 7 euro za skolne a 8 za ZSPS, dali nam polovičku a strava za piatok kolko to nam povie rano
od pondelka bude asi cely den, rado do hansolu nechce nastupit a do konca marca je svokra doma tak bude stražit po školke a potom neviem či mam dat vypoved alebo čo lebo rado chce ist za hranice a svokra id od aprila do prace na dve smeny

kluara
25. feb 2010

milhaus, sa škôlke nečuduj - vždy sa platí na začiatku.
a určite výpoveď nedávaj, lebo ako už poznám z tvojich rečí, tak Rado tak skoro robiť nepôjde 😖

andy.a
25. feb 2010

Mati ,ale 3 roky bude mať až v apríli 2001 😕 😕 😅
naša bude mať 3 roky teraz v júni 2010 ,na šk.rok 2010/2011-teda od sept.sa zapisujú deti,kt.dovŕšia 3 roky v roku 2010 😕 😕 😕
neviem,ako je to s tými,ktorým roky vychádzajú zle 😕 😕 😝 😝

Mati,my sme dostali teraz na marec platiť za stravu 29 € 😕 😕 😕 😕 😕
a to bol malý pár razy odláseny,keď mal logo 😕 😕 😕
koľko platíte za stravu vy,mne sa to nejako nezdá,predtým sme nikdy tak moc neplatili 😕 🙄 🙄
ďalšia vec,že kebyže aspoň máme platiť začo,ale malý tam NIČ neje 😖 😖 😖

Mili a ty niekde robíš,keď ideš dávať výpoveď...nejako som mimo obraz 😕 😕 😝 😝 😅 😅

kluara
25. feb 2010

Andy, no my sme boli tiež na zápise, keď mal malý 2 roky, lebo sme ho zapisovali na šk. rok 2008/2009 a Lukáš dovŕšil 3 roky v januári.... takže musí ísť teraz, keď ju chce dať do škôlky od apríla 2011. u nás v triede sú tak detičky prihlásené, 3 roky dovŕšia aj teraz v apríli, ale už sú zahlásené 🙂

no určite sme neplatili tak veľa, nemáte to za 2 mesiace? 😕

lucinda7
autor
25. feb 2010

jasné,teraz musí ísť 😝 😝 😝 😝

milhaus
25. feb 2010

ešte nejdem davat nič, naprv musim nastupit od pondelka
skolka a straženie zaistene len do konca marca, potom ide svokra do roboty a rado chce ist do zahraničia

andy.a
25. feb 2010

hej,máte pravdu s tým zápisom,mňa asi mýlilo to,Mati,že keď sme sa vtedy na zápise stretli,tak som malého zapisovala už do str.skupiny,to už mal dovŕšené 4 roky... 😕 😕 😕
lebo rok predtým som ho zapisov.na Detv.-to mal dovršené 3 roky...v 2 rokoch by som ho určite nezapisovala,to chodieval na varovku susedke 😝 😝 😝

a keďže na Detv.vydržal AŽ týždeň,potom sme ho dali tam kde teraz 😕 😝 😝

celkom som zabudla,že je medzi Lukáškom a mojím čertom rozdiel 2 roky a nie jeden 😕 😕 😕

Mili a kam ideš nastúpiť,nejaké komplikované 😕 😕 😅 😝
a lord odkedy nerobí ?? 😕 😕 🙄
mal aspoň nejaké brigády ?? 😕 😕 😕

kluara
25. feb 2010

Andy, medzi našimi čertami 😀 😀 😀 😀 😀

nika2
25. feb 2010

teda ostala som zaskocena. a dokedy je ten zapis?

kluara
25. feb 2010

nika, no na našej škôlke napr. do piatku, ale neviem, či všetky škôlky majú rovnako zápis 😔

nika2
25. feb 2010

klaura a to je ktora?

petka015
25. feb 2010

zuzanocka chcela by som az od januara ale na zapis musim ist uz teraz ked v aprili 2011 uz bude mat 3 roky.

a to neviem ci mi ho zoberu lebo nasa skolka sa preraba ale v septembri by maly byt hotova. a teraz vraj beru len 4 az 7 deti. ale ak by ho zobrali od septembra bola by som rada ale to sa nestane este sa nepytame a maju plny stav.

takze mozno do vedlajsej dediny bude chodit tam bez problemov beru.

no nika mala by si ist ak sa nechystas na dalsiu matersku.

petka015
25. feb 2010

nika ved si to obvolaj myslim ze v PN nebudes mat take problemy dat do skolky ako u nas. 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre