♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
8. feb 2009

danca tak držíme palce v súťaži a do grecka sa pozvyte psíčkovi na návštevu 😀

keti
8. feb 2009

Danka aj my sme to pozerali. Bolo to zaujímavé.Konečne nejaký dobrý film. 😀 😀 😀
Potom daj vedieť kedy to bude si pozreme.Ono to chodí v nedelu, že??? pozerávame to než ideme do kostola
To si spravne koneksie, nech vás pozvú pozrieť havinka ako sa mu darí.a hned budete na dovolenke 😀 😀 😀

danca.b
8. feb 2009

dik elise,ale neviem ako skola tych malych futbalistov pripravila 😖
aj som rozmyslala,ze sa pribalime k psikovi,ale uz sme sa nezmestili,bolo ich tam viac tych hafanov 😀 😀

keti
8. feb 2009

neboj hanbu si neurobia.ved je tam šikovný Majko 😉 😉 😉 😉 😉 a spol
Páčil sa ti ten film??? Nášmu drobcovi sa akurát v tedy nechcelo spať tak vymýšľal. Tak som mala také utržky.
Ozaj si videla tú Bathoričku.Ak nie tak sme ju doniesli od švagra. keby nebol ten film tak už sme asi v polke. 😀 😀

danca.b
8. feb 2009

jaj baby...ku psovi ist na dovolenku nemusim....ja mam v Grecku priamo v Atenach vydatu najlepsiu kamaratku zo skoly.Navstevujeme sa... 😀 teda navstivi ma vzdy ked pride na Slovensko.Takze mohla by som ist aj ku nej....ale kedze sme mali ine priority, zatial 🙂 tak sme si na taku dovolenku nechali zajst chut 😀 😀 ale mozno raz.....
Katka dam vediet 🙂 mas pravdu byva to v nedelu do obeda 🙂

keti
8. feb 2009

Emily ťa poteším MM má odletieť do USA v marci. A ja sa s toho normálne vytešujem.nie, že by mi bolo s ním zle, ale to stískanie potom.achchchchchch.
A to neni 1X čo ide preč aj ked som bola tehu, aj ked sa drobec narodil. A sme tu. Nič neboj bud rada. 😉 😉

danca.b
9. feb 2009

dobre ranko
vcera to bolo rychle ukoncenie,ze keti 🙂
najprv som pocula na dvore buchot.....a potom v celom dome tma....tak som prasila hore,ze ani struhany vlas..... 🙂 🙂 uz som mala predstavu,ze nejaky zlodeji,ale ked som z balkona uvidela tmu v celej dedine,tak uz som vedela,kde je problem 🙂
to bol vypadok len u nas alebo aj niekde inde?

milhaus
9. feb 2009

ja ti neviem povedat kedže som na myjave
keti a to načo tam ide? to z prace?

mimusbe
9. feb 2009

dobre ranko...

danca...ano bolo to aj v lopiku aj vpiestanoch...vpiestanoch dokonca ani rozky ani chleba nepiekli...asi teda...lebo MM bol v obchode a ze im chlieb ani rohliky z piestan nepriviezli...

inak ja presne to iste 😀 sme boli v obyvke s MM...malu som este uspavala co bola zla ...nie a nie zaspat...asi ju bolelo aj brusko...a najskor bolo par zachvevov a potom len lusk...a tma ....a ja som si tiez najskor myslela ze zlodeji alebo daco take ale tiez som vykukla z okna a cela dedina v tme...tak reku nie je elektriky...

MM hned porokladal sviecky po celom dome 😀 😀 atmoska az no 🙂

lucinda7
autor
9. feb 2009

dobré ránko... 😝
my sme pozerali telku skoro do polnoci a elektrina bola 😒 tak neviem kedy vypadla 😝

a ten film bol dobrý....ja som tu už dávnejšie videla na dvd a sa mi to páčilo 😵

Peti,pekné fotky....ste si to tam užili teda 😀 😀 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

dobré ránko tak my v jasličkách dnes bolluky uplný suverén. 😵 u nás elektrika frčala teda bola som hore do 11 a stále bola ani na budíku nič nehlásilo(máme do ellektriky 😀 )

elise
9. feb 2009

sviečková atmoška super to spravili aby ste sa pred valantínom pripravili taká premiera 😀 😀 😀

petka015
9. feb 2009

ahojte tak u nas tiez na chvilu vypadla elektrina a to bolo nieco pred osmov lebo som uspavala maleho. a hrozna noc no myslela som ze bude spat po vcerajsku ako zabity ale bolelo ho brusko vcera nekakal asi kazdu pol hodku hore len co som zaspala nanovo rev. ach 😠 😠 😠 😠

dakujem za pochvalu fotiek bavili sme sa super aj adag bola len chvilku sarinke sa nechcelo tancovat. 🙂

dadfa tak to je sila s tou trojkolkou a je kovova? inak aj ta leonardo je super len ta cena 😖 tato v draciku je o moc lacnejsia

zuzidr
9. feb 2009

ahojte,jhlásim sa z práce po náročnom víkende 🙄 😅 😕 a krs bol super 🙂 a aj oslava 🙂

a tento týžden mám naplánované veeelke upratovanie vždy po večeroch,tak dnes začnem spálnou-prevliecť periny,povysávať matrace,všľetko umyť a pod..... 😅 🙂

keti
9. feb 2009

dani tak to teda bola sila.Elektrika nás vyhnala od PC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , že baby nekláboste stačilo 😀 😀 😀 😀
Ale my už sme aj dnes nemali elektriku.Tak som si aspoň postavila variť, kedže je segedíííín fuč aj polievka.

Milka áno to ide z roboty.Chodieva tak 2x do roka. A to ja si odpočiniem, lebo MM je veľmi prieberčivý papkáč 😀 😀 takže si budem variť čo ma napadne 😀 😀 😀 😀 .

A tá atmoška sviečkovááá som sa aj ja smiala, že skorý valentín 😀 😀 😀 .
Tak sme si zapli na notebuku Bathor.a pozerali teda ja som to vydržala pozerať až do konca. Ale MM nie, že ho to nebaví tak si išiel laškať. že pod aj ty 😀 😀 😀 beťár jeden. eeeeeeee

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... pridala som fotečky z neterkynej oslavy aj tú čokoládovú kyticu 😉

keti
9. feb 2009

Milka a to už Rado išiel????

dadulka19
9. feb 2009

ahojte 🙂

aj u nás bola elektrika nonstop 🙂 ....ten Tajomný let som už kedysi videla 😀 ,ale nezaškodilo pozrieť ešte raz,keďže som si nepamätala koniec 😀

peti,je kovová.... 🙂 ..no snáď v tom Kaufáči ju budú už mať 🙂 ...Linda ráno vstala a už hrrr na trojkolku,aj mliečko na nej pila 🙂

dadulka19
9. feb 2009

ozaj emily a ako na Myjave?? 🙂

milhaus
9. feb 2009

ano od včera od rana skoreho je fuč v Gdansku v Polsku, oblast Pomorie

dadulka19
9. feb 2009

emily,dík za odpoveď 😀 ,aj varíš tam?...či mamina sa stará...?? 😎 ...

milhaus
9. feb 2009

nasi moc nevaria a maju od včera
mama a tato su v robote

milhaus
9. feb 2009

nechcu od nas za stravu nič

danca.b
9. feb 2009

Milka a co tam budes porabat?nebudes sa nudit?mas tam aj kamosky? 🙂 😉

dadulka19
9. feb 2009

danca,nie viac ako v Chtelnici 😀 ...na Myjave má aspoň nejaké kamošky,nie emily 🙂 ??....a jasné,že nechcú nič za stravu,veď ty toho aj tak moc nepoješ 🙂

milhaus
9. feb 2009

mam, zajtra pojdem s nimi von
maju teraz skuskove volno
nabuduci tyžden budem asi v chtelnici lebo mama chce ist do kupelov a dochadzala by od nas len tam nemam net lebo rado si pc zobral

milhaus
9. feb 2009

to teda nepojem ale ked sme ešte s radom byvali u svokry tak sme sa museli skladat na plyn a stravu

danca.b
9. feb 2009

Aj ja som ten Tajomny let uz 1x videla,ale tiez som si vsetko nepamätala.
pozerala som to aj kvoli tej slov. herecke co tam hrala taku malu rolicku 🙂
ona hrala v Panelaku nevestu Blicharovcov.....myslim,ze Amy sa vola 🙂 🙂

dadulka19
9. feb 2009

tak super,sa zabavíš 😉 ...a ten pc ti mohol nechať,na čo mu tam bude?? 😝

dadulka19
9. feb 2009

danca fákt??tú som si tam veru nevšimla 😀 ...

á,emily,no keď niekde bývaš na stálo,tak treba prispievať finančne,ale keď občas behneš domov,tak je mamina určite rada a už duplom od teba nebude pýtať,keď vie,že nemáš 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre