♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
14. feb 2009

ja som radovi kupila tie čokoladove srdiečka čo mali v pt v chtelnici s napisom pre teba

petka015
14. feb 2009

ahojtee

ani mi moc valentina nemusime. nedavame si nic mi si spravime romantiku ked budeme chciet a bude cas. 😀

baby poradte nieco pre dieta dievcatko k prvym narodeninam. chodim uz asi mesiac po hrackarstvach a nic ma ta neoslovilo. 🙂

dadaga
14. feb 2009

aj my zelame krasneho valentina vsetkym... xixi my sme vcera oslavovali tato dostal velku milku a mamina merci... no a Lukasko nam to musel odbalit vsetko...tak sranda sme ho pofotili nech ma pamiatku na valentina...xixi inak sme dneska sami tatik ma 24ku takze moc nejako neoslavujeme...xixi

milhaus
14. feb 2009

akosi ste toho malo popisali

mimusbe
14. feb 2009

ahojte...

aj my zelame vsetkym krasneho valentina 😉

dada....u nas to bolo presne tak isto 😀 tatino dostal velke srdiecko milkove....a ja obrovitanske merci a mozartove gule 🙂

ja peciem kolacik...este by som chcela nejake slane pecivko k veceru...si spravime trosku oddychovy vecer ak nam to mala dovoli 😀 😀

ani mi moc valentina nemusime....je to len tah pre obchodnikov...lubkame sa pocely rok 😀

pripomenieme si to vzdy drobnostou 🙂

dadulka19
14. feb 2009

ahojte 🙂

aj od nás krásneho Valiho 😀 😀 😀

my si dávame sladkú maličkosť 😉 ...už cez týždeň nám Lucka zo školy nosila srdiečka,čo vyrobila 🙂

lucinda7
autor
14. feb 2009

naši vyrábali na výtvarke takú krásnu krabičku s polepenými kvetinkami zo servítok....fakt milé 😵 a vo vnútri bola vata....a že.maminka tam si môžeš dať darček aký chceš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
14. feb 2009

mňa tak desne dnes hlava bolí 😠 😠 😠 ....

eliiiis,ako na pleseee 😵 ???

dadulka19
14. feb 2009

jéj,zlaté,aj si si tam dala darček? 😀 ...inak,strašne sa mi páči,ako veľa toho tvoria v škole na výtvarke aj v družine.Nádherné veci a niekedy zložité..sa až čudujem,že to tí krpci zvládnu.Tie srdiečka vyšívali 😉

elise
14. feb 2009

ahojte práve som dopila kávičku bolo suprovo 😵 , jedlá boli aj teplé aj studené celý večer vinikajúce, ovocie koláče, pečené prasiatko syry....výborne sme sa zabavili zatancovali mali sme super predalentína 😵 😵 😵

všetkým krásneho valentína 😵 😵 😵 😵

dadulka19
14. feb 2009

elis,tak paráda 🙂 ...a prasáááátko,nerob mi chuť 😉

lucinda7
autor
14. feb 2009

no naši na svojej výtvarke v škole veru nič tvorivé....toto na krúžku 😵

Lindi,kto vám varoval?? 😝

dadulka19
14. feb 2009

nuž,nie je učiteľka ako učiteľka 😀

lucinda7
autor
14. feb 2009

tak tak... 😀 😀 😀 😀

dadulka19
14. feb 2009

jéj luci,krásny krabička,Lucka také robila pred Vianocami 🙂 ..na darčeky

lucinda7
autor
14. feb 2009

dík...fakt je to milé 😝

elise
14. feb 2009

malého si z jasličiek včera odniesli naši do tt a ešte išli aj pre bratovú mlú tak majú na celý víkend vnúčatá. ja už v práci ešte musím fofrovať tak idem makať. ale občas kuk aj sem 😉

milhaus
14. feb 2009

elise človek by myslel ked je šéf preč že bude klud ale nie je

elise
14. feb 2009

to nie robím na jednom projekte ktorý sa musí v pondelok doobeda odovzdať a chcem to v pondelok ráno predložiť vedeniu ako sa k tomu postavia. 😉

milhaus
14. feb 2009

tak sa teda posnaž aby si to mala dobre
rado šiel stražit svokra lebo je mu zle a svagor musel odist a prasvokra ho nedvihne keby padol

milhaus
14. feb 2009

kluara a mali ty vydrží celú noc necikat či ho budis

mimusbe
14. feb 2009

mili...videla som tvojho svagra v lopasove...

milhaus
14. feb 2009

sak on tam ešte asi je, ja viem, šli na karneval a jeho žena je sesternica Maji Načinovej

milhaus
14. feb 2009

baby ked pôjdem na zapis do školky čo mi tam treba?
to potvrdenie od dr. sa dava až potom či ho už musim mat ked tam pojdem a riaditelka chce aby sa na zapis chodilo bez deti ale kam ju dam ked tu rado nebude náhodou
3. - 4. marca že je tu zapis som počula

milhaus
14. feb 2009

4. 3 ideme alergologičke tak tretieho, snad nezabudnem

milhaus
14. feb 2009

danca tvoje deti chodia do školky? kukni mi to tam na dverách ak sa ti dá

milhaus
14. feb 2009

čitala som temu extremny nedonosenci, nechcela by som teda
lucka je celkom dobra
len ta choroba sa jej tahala s kaslom a soplom aj tri tyždne

lucinda7
autor
14. feb 2009

emily dobrý monolog 😀 😀 😀 😀
na zápis potrebuješ hlavne rodný list...oni ti dajú papier ktorý potvrdí lekárka....

a Dancine deti už nie sú dávno škôlkári 😵

keti
14. feb 2009

Ahojte

Lucinda ja som to tak spravila, aby som bola prváááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Milka Dankiné deti už chodia do školy. Šak som písala, že majú PC v oprave.Tak skoro sem asi nepríde.Škoda ☹ ☹
Milka tvoja švagriná chodí pre deti do škôlky prečo sa neopýtaš jej??? Alebo si daj v rámci prechádzky kuk do škôlky. Alebo pri najhoršom si tam zavolaj.

Tu budú na budúcu nedeľu fašiangy. Takže bude veselo 3dni.A zas nám bude veselo
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
14. feb 2009

A ja idem ešte rýchlo upiecť pernik. A bude aj na zajtra k raňajkám. Teda ak ostane. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre