♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
28. apr 2009

zajtra idem do PN na to sono pŕs, nechce sa mi tam ale čo už ked musím

dadulka19
28. apr 2009

emily,ja tam idem v júni 😀 ,aspoň to budeš mať už za sebou 😎

martao
28. apr 2009

Dúfam, že fúka naším smerom ak nejaké prádlo doletí k nám, vrátim.
Ja mám povešané na verande prádlo. Von som ho ani nemala odvahu dať.

rora, ahoj!!

milhaus
28. apr 2009

môžem zasa prat
Lucka sa dostala do postele, čokolvek tekute pred obedom dostane vždy je to na plachte a ani za svet sa mi nezobudi že by chcela cikat a rado je zasa ktovie kde, tatko zavolal a je to

miruss
28. apr 2009

Rora ahoj.
Ja som Zuzku zobudila o desiatej, lebo dnes výnimočne papala o 05:30, aby sme mohli ísť von. A od pol dvanástej zasa spí. Kubko spí v detskej, tak mám veget. 🙂

zuzidr
28. apr 2009

mili namiesto slova "dostala"(došťala) by si mohla použiť aj slovo pocikala,lebo som si myslela že sa lucka DOSTALA do postele 😅 😕 😀 😀

milhaus
28. apr 2009

nechce sa mi pisat dlžne a mam zasa blbu naladu
tak to vypada že malženice nevyšli a že stvrtok ide do velkych kapustan na vychod, nech si ide, ja tu skapem od hladu a moja mama je už na neho taka najedovana že sa nechce vypravat ani so mnou

andy.a
28. apr 2009

Ahojte 😎 😎 😎

pozdravuje vás Zuzanočka,stretli sme sa v Bille,bola s oboma babami 😉 Nelka je už riadne veľká 😵 😅 😝 a Hviezdica rastie tiež do krásy 😝 majú sa OK,mám pozdravovať 😝 😅 🙂
na novom sa im býva dobre,len Nelka tam zle spáva ,v noci sa jej každú hodinu budí a odkedy chodí,tak sa drží Zuzky ako kliešť 😝 😅 😕 ale inak sa majú fajn a sú všetci zdraví 😉 🙂 čo je najhlavnejšie 😅 😝

my po starom,v robote zaberák,doma mám stále 2 maródov 😒 už iba kašlú a soplia obaja,len mladému včera z ničoho nič vyskočila teplota na 38,5 st...ale snáď sú to už len také dozvuky 😖 😔

Zuzi,tak to je fajn,tie výsledky 🙂 😉 super..len si písala,že to môže byť ešte alergia na BKM,tak hádam aj to budeš mať negatívne 😕 😝 a skúška -snáď dobre,nie ?? 😕 kedy budeš vedieť výsledok ?? 😕 😝

Rora,vitaj 🙂 😉 mohla by si napísať niečo viac o sebe 😅 😉

Dada,až teraz ste mali 2.dávku Prevenaru ?? 😕 😝 my sme to mali tuším cca 2 mesiace po prvej,ešte minulé leto 😝 😕

a čo je s Elis ?? 😕 dúfam,že je OK 😉 spomínala,že nám popíše všetkým IP-čky a nič 😕 😒
v Zmenárni zasa nebola,dávali reprízu z jesene 😠 😖

Emily,hádam to nebude až také zlé 😒 😕 😝

stanka26
28. apr 2009

ahojte babulenky. 🙂

tak ja až teraz za pc. doterz nebolo kedy.

do obeda som bola vonku s keti a so sofi a našimi detičkami na chvílu sa pridala aj milka.

potom obed,čakala som že Sabínka zaspí no po desiatich docupitala z postele že ona buvať nebude. tak sme išli na dvor. Tam som potom uspávala Šimona tan tomu spánku tiež nič nedal. 😝
zase papanie a teraz ich zobrala mama ešte na prechádzku.

martao ty si rodila všetkých troch cisárskym?takže ty už podviazali vaječníky. lebo ja obidvoch tiež a z toho tretieho by som mala už asi strach. ☹

rora
28. apr 2009

andy hej,mohla by som teda napisat daco o mne ale neni toho vela 🙂 nuz co, momentalne mesiac nezamestnana tak cele dni travim na nete a hladam. ale je to zacarovany kruh... bez prace sa bohuzial nemozem pohnut dopredu. a toooolko toho som mala v plane. hmm inac donedavna som patrila k tym co odmietali akekolvek zavazky, nedajboze rodinu a deti.. ale cosi sa zmenilo a sem tam chytam take nalady hlavne ked pozeram tie fotky tych malych drobcov co tu mate 🙂 a uz len co chytim daku dobru robotu a konecne budeme moct splatit uver za auto tak by sme sa chceli s priatelom vziat. nuz tot v skratke o mne 🙂

milhaus
28. apr 2009

rora tak ti prajem veľa sťastia v hladani
kde si predtym robila a skadial presne si?

rora
28. apr 2009

som z centra piestan. a pracovala som predtym v jednej firme mimo PN na 3 smeny sice ale bola to pohodka. az na to dusno niekedy medzi kolegynami.

milhaus
28. apr 2009

samsung nabera do stavu ale neviem či firemne busy chodia i z PN

rora
28. apr 2009

viem o samsungu ale tam by som nesla, nepocula som o tom zo skusenosti nic dobre, takisto aj o peugeote. a tie firemne busy idu iba z trnavy a tusim blizsich dedin. ale inac diky 😉

dadulka19
28. apr 2009

ahojte 🙂

andy,áno,až teraz 😎

rora,máš super motto 😉 ...ešte hoď vek 🙂 ,asi si ešte mladučká 😵 ..teda,aj ja som 😀 😀 😀

stanka26
28. apr 2009

ahojte. tak deti mi už spia. 🙂
zasadla na chvíľu za pc a čo chvíľu pôjdem spať aj ja

milka na tvojom mieste by som bola rada, že bude mať rado konečne robotu,aj keď pôjde tak ďaleko.
veď si pobaľ pár vecí a choď na pár dní k mame.keď nechcete byť samé doma....

rora
28. apr 2009

dadulka mam 22. a ze mladucka 🙂 to mi este nikto nepovedal. a to mama mi hovori ze uz som stara korcula a ze chce konecne vnucence 😀

stanka26
28. apr 2009

jáj rora len sa nikam neponáhlaj.ja mám 26 a už 2deti.a pred chvíľou mi volal M že by chcel nové auto,ale rázne som povedala že nie.no a vieš čo mi povedal? že tak budeme mať tretie bábo 😎 .no skoro ma porazilo 😕 to by som mohla ísť zrovna do blázinca. 😝

milhaus
28. apr 2009

ja mam 25 a jedno dieta, rora mas čas
stanka ale neviem ako sa tam dostane kedže nema na stravu aby tam mohol ist a ani na benzin a nik nam nepožičia lebo nevracia dlhy tam kde by mal a iba otcovi veri
ešte stale nie je doma a kluče od bytu si nechal doma, ked bude zvonit dostane lebo lucka spí už
len najviac ma jeduje to že tatko mu zavola a on hned leti ani neviem kam a ani kedy príde, cítim sa potom ako sa tomu hovori ako posledne husle alebo ako

rora
28. apr 2009

no ved neponahlam, ale neznasam z kazdej strany vety typu "a naco cakas", "ine v tvojom veku uz davno maju"... a tak. hmm nove auto by sa veru zislo.ale momentalne splacame uver na ojazdene auto a to na 3 roky, teda uz mame pred sebou len 2, ale nove neprichadza potom uz do uvahy kedze budu treba potrebnejsie veci zariadovat. a to byvanie a svadbu. uz teraz mam z toho nervy. 😖

idora
28. apr 2009

Ahojte Piestanky!

Pozdravujem novu tvar, vitaj! Ze 22 😉 , no to uz bolo u mna taaak davno, ale inak som mlada a pekna! 😀 😀 😀 Ja som sa v 22jke vydavala a tiez som v tom roku stihla 1. dieta a druhe v 25tke.

Stanka, takze tretie? No parada, tak uz sa o demograficky vyvoj nasej krajiny nebojim, len tak dalej! 😀

Andy, ja som naposledy Elise zaregistrovala v teme Psychoteror na pracovicku, zrejme to ma Elise dost vazne a tazke, tak jej drzim palec, aby to bolo fain.

Ten vietor mi uz nejak vadi, ja chcem teplo! 😠

Inak v hokeji prehravame 😠 ,no co uz!

stanka26
28. apr 2009

idora.daj pokoj s tretím.zatial určite nie.možno tak v tridsiatke 😀

idora
28. apr 2009

Ok, ako povies! 😀

miruss
28. apr 2009

Ahojte.
Rora máš čas ja som mala prvé v 27 a druhé v 29 rokoch. 🙂 Ale ináč som mladá a krásna. 😀
A o treťom tiež nechcem ani počuť. 😀

rora
28. apr 2009

miruss tak si ma ukludnila ze som ozaj normalna ked chcem pockat este par rokov 🙂 a ja planujem byt mlada a krasna aj v 40tke alebo 50tke len neviem ci si to bude aj okolie o mne vtedy mysliet 😀

milhaus
29. apr 2009

najradšej by sme zastavili čas keby sa to dalo
do piestan sa mi nechce ist preto lebo ide i svokra a to musime ist už teraz a ja som až na 11, tu objednana
a svokor a svagrina budu stražit Lucku a nechce s nimi cikat a ktovie kedy prideme lebo svokre idu rezat necht na nohe, zarasta jej

milhaus
29. apr 2009

už viem kde bol rado večer, povedal mi to ale to by som sa i tak dozvedela keby mi to nepovedal lebo niektore osoby neudržia dlho jazyk za zubami

zuzidr
29. apr 2009

aaaachhhhhhhhhh 😖

dobré ránko želám,aj ked počasie o ničom 😒

lucinda7
autor
29. apr 2009

dobré ránko....

aj ja som mladá a krásna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a dvaja čertíci mi v pohode k životu stačia 😝 😝 😝 😝
a kedže sme ich mali skoro,nás už čaká len druhá mladosť ked odrastú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
29. apr 2009

elise asi nema čas sem chodit, sak neviem či ten manžel už robi a či je maly uplne v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre