♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nini78
25. okt 2010

@ejuska79 ja netuším či mu idú nejaké zuby, zatial máme dva, ale zajtra idem do lekárne pýtať tie homeopatiká na zúbky, lebo napríklad dnes, zaspal o 20.15 čo je super, teraz je 22.07 a už bol 3x hore, a takto to je celú noc. A čo sa týka toho očkovania, tak prvé úplne v poho, a pri druhom mal jeden večer trocha zvýšenú teplotu, inak nič.

ejuska79
25. okt 2010

@nini78 a potom ze chlapci su lepsi 🙂 ako vidim, je to jedno... a to sa ti zobudi a zas ho musis uspavat? chudiatko, tak to sa nevyspi ani on, ani ty 😢
@jana17 ved to, clovek sa snazi, prekonava vselijake laktacne krizy a potom toto...nie zeby boli radi ze maju co papat, motovidla male 😉

elise
26. okt 2010

babulky ahojte ktoré ste dnes prišli na protest v piešťanoch? 😕

ejuska79
26. okt 2010

@elise ja nie, mala sa mi zobudila uz o 3 (v kociku place, ked nespi), tak som utekala domov, skoda!!!ale videla som v TV novinach....

elise
26. okt 2010

@ejuska79 škoda mohlo nás byť viacej☹

nini78
26. okt 2010

@ejuska79 našťastie ho nemusím uspávať, len mu strčím dudel, alebo mu dám potiahnúť a spí, chvílu...

ejuska79
28. okt 2010

dobre ranko kocky....mala este spi, tak to vyuzivam a surfujem 😀

nini78
28. okt 2010

@ejuska79 no mne keď malí spí, tak spím aj ja 😀 , ráno, cez deň nie.

ejuska79
28. okt 2010

@nini78 ja som taky nespavy typ..ani cez den ani v noci sa mi nechce, iba sem tam ma to chyti, ked potrebujem dospat

janka_pn
31. okt 2010

ahojte dievcata 🙂 vie mi niekto odporucit trpezliveho zubara pre moje dieta v pn a okoli?? dakujem 😵

abbey1
31. okt 2010

@janka_pn Neviem,či chceš i súkromného.Ale zlatunká je Dr Čechová na Kupeľnom Ostrove.Sú na kešovku,ale dobrí.

janka_pn
31. okt 2010

@abbey1 da sa niekde online pozriet cennik? neviem aky je rozdiel medzi cenami sukromnych a nesukromnych ☹

abbey1
31. okt 2010

@janka_pn Rozdiel je asi značný.Zajtra ti hodím kontakt,alebo skús Dental studio 2000.

nini78
31. okt 2010

@janka_pn ahoj,ja som sa zrovna minulý týždeň pýtala zubárky že kedy treba prísť prví krát s dieťatom a ona mi povedala že okolo 3 rokov, ak sú neni problémy.

elise
1. nov 2010

ahojte, my sme boli prvýý krát u zubára ked sa vyklul prvý zub, a som rada že sme tak boli malý si pozrel ordináciu povozil sa na kresle, zubár mu pozrel zubok, dal nám zubnu pastu a povedal čo a ako, teraz chodíme každého pol roka a som rada lebo ísť prvý krát k zbrovi s problémom tak sa dieťa zbytočne stresuje lebo ani si na ordináciu nezvykne a hned mu zubár musí dačo na zuboch urobiť. 😉 my chodíme k bednárikovi do trnavy a som spokojná

janka_pn
1. nov 2010

@elise a myslis, ze by ma vzal?? teda nas s malou? ako je na tom cenovo? co stoji npr plomba pre dospelaka?

janka_pn
1. nov 2010

@nini78 ktoreho zubara? 🙂 ved ja nemusim ist akoze hned zajtra, len potrebujem zohnat toho zubara a prihlasit sa k nemu a "okuknut" s malou na prvy krat ambulanciu a tak...

elise
1. nov 2010

@janka_pn janka vyskúšaj mohol by ťa zobrať ale je v trnave má ordináciu v budove policajtov oproti starej polikliniky teraz je to právnická fakulta trnavskej univerzity.blombu som platila až teraz 15 €

janka_pn
1. nov 2010

@elise a to normalna plomba pre dospelaka stoji len 15?? ja chodim v pn breznemu a neviem porovnac ceny s inymi

dadaga
1. nov 2010

ahojte...my sme s malym boli uz u zubarky ked mal daco cez rok... a vobec sa nebal, ale bol len tak ocumovat.. a berieme ho vzdy ked ide daktory z nas nech sa nauci,ze to nic nie je... takze pohoda... mame skvelu zubarku sukromnicku tu v PN

ejuska79
1. nov 2010

@janka_pn ahoj, aj ja k nemu chodim, je sice super doktor, ale velmi drahy...mna teraz oprava jedneho zuba stala na stare 15 tisic, takze ja asi zmenim..je jeden z najdrahsich...a i ked je super, nemozem si to dovolit ☹

skazka
1. nov 2010

pozdravujem vospolok, zajtra ideme na taky maly vyletik do PN, chcem sa spytat, ze na akych uliciach by sa dala kupit detska zimna obuv...??? Dakujem

jana17
2. nov 2010

Ahojte babulky,
my sme opat placlivy ☹ asi pojdu dalsie zubky. Samozrejme, ze pri tom nic nestiham... ach jaj chudiatko moje male. Kolkokrat si poviem, ze nech to radsej boli mna ☹
@skazka ja ti viem poradit jedine Deichmann pri Tescu. V sobotu som tam bola pozriet, sice pre seba, ale vsimla som si, ze tam maju aj celkom slusny vyber pre deticky.

nini78
2. nov 2010

@janka_pn super zubárka je Paulíková, nechá dieťa v ordinácii popozerať si to tam, povozí na kresle, je sráááášne zlatá. A je z Piešťan. Poznám asi 4 maminy ktoré tam boli zhruba so 4-5 ročními deťmi, ktorím vrtali, a u všetkých to bolo bez plaču.

nini78
2. nov 2010

@jana17 ahoj, aj nám ide vrchný zub, už mu ho je vidieť pod kožou,ale za živí svet sa nechce prerezať 😠 , má to hore úplne opuchnuté, takže aj mi sme podobne na tom ako aj vy.

nika2
2. nov 2010

ahojte,skazka aj si kupila? lebo ja tiez pre malu zhanm zimne topanky. a v deichmanne co som tam ja bola, nic nebolo. teda taka velkost do 25.

dadaga
2. nov 2010

nini78 k tej chodime aj my cela rodina...je proste skvela osoba aj zubarka...

dadaga
2. nov 2010

aj na kocke sa daju kupit dobre... ja tam malemu kupujem povecsine....

nini78
3. nov 2010

@dadaga ja so sebou chodím inam, ja sa zubárou nebojím, ale s detmi je fajn ísť k takejto 🙂 ...

gresa
3. nov 2010

Ahojte, viete mi odporučiť dobrú detskú lekárku v Piešťanoch? Čo hovoríte na Kabátovú?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre