♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

martinka123a
28. feb 2014

@turistka Ahoj ja chodim ku Kolkovej a som s nou spokojna. Pa

martinka123a
3. mar 2014

Ahojte mamicky, poradte mi, hladam detsku doktorku v Piestanoch. Rozhodujem sa medzi doktorkami Gabrielovou a Zacharovou. Ktoru by ste mi odporucili?
Dakujem
Matka

zalucia
7. apr 2014

ahojte, neviete mi poradit kde sa dá v PN s bábatkom chodit plavušinkat ? dakujem 😉

martinka123a
20. apr 2014

Ahoj plavat sa da s babatkami v penzione Hellene, je to pri zimnom stadione.

armica152
3. máj 2014

ahojte, neviem či to patrí do tejto diskusie. Ale hľadám nejakú dobrú kaderníčku v Piešťanoch, ktorá by mi urobila pekný melír na polodlhé vlasy, a ekonomicky aby ma to nezruinovalo- asi tak max. do 30 eur. Mne totiž robila jedna holka kaderníčka melíre, ale už posledné razy to flákala, a teraz naposledy mi to dohovadila tak otrasne že nevládzem, žlté oranžové otrasné to mám. Tak by som bola vďačná za nejaké tipy. ĎAKUJEM.

momina76
9. máj 2014

@armica152 ja chodím do kocky a som spokojná a cena je prijateľná

armica152
10. máj 2014

@momina76 Ja som tam kedysi dávno chodievala, ale to tam bola iná kaderníčka. Potom som tam už viac nebola keď tam skončila. Vyskúšam a pôjdem sa tam teda popýtať. ĎAKUJEM

momina76
10. máj 2014

@armica152 chodievam ka Vlade a ozaj je super.

nini78
19. máj 2014

@armica152 ja chodím tiež do kocky, ale ja chodím k Maťe, a tiež mám polodlhé vlasy . Robieva mi melír a spolu s podstryhnutím je to okolo 30 eur.

nika2
28. máj 2014

Ahojte, potrebovala by som kontakt na dobreho detskeho zubara v Piestanoch. Poznate niektora?

abbey1
28. máj 2014

@nika2 Ahoj. Ak chcete súkromného tak najsuper je Dr Čechová, teraz sídli na Kukučinovej ulici. Je výborná odborníčka, super prístup k deťom a špecializovala sa na deti. Neobanujete.
Inak z detských zubárov by som išla len k Dr Vetríkovej na Holubyho škole.

nika2
29. máj 2014

A dr. Trojan?

nika2
30. máj 2014

@abbey1 a ako je to cenovo u tej Cechovej?

lujza25
15. jún 2014

Ahojte dievcata. Chcem sa Vas spytat,ci mi viete povedat ako robi dr. Cupka ml v stredu. Nemam moznost sa ist pozriet a na nete nic nieje ohladom ordinacnych hodin. Dik 🙂

lenkaks
9. júl 2014

Ahojte, poznáte nejakú sociálne slabšiu rodinu s chlapcami, kde by som mohla darovať hračky?

mima75
10. júl 2014

@martinka123a obidve sú rovnako dobré, my chodíme Zacharovej a spokojnosť

mima75
10. júl 2014

@nika2 skús MUDR. Brezovská http://www.arthdent.sk/?object_1

kriketa
4. sep 2014

Prozim pekne stahujem sa do Piestan a potrebujem najst cim skor dobru pediatricku pre malu. Ktora ma necha v klude zit aj ked neockujem. Poradi mi tu niekto? Kludne aj do spravy. Dakujem pekne

gresa
23. sep 2014

Ahojte baby, poraďte mi dobrého zubára v Piešťanoch. Ďakujem 😉

livi28
20. okt 2014

@gresa
pri sodovkarni v rod.dome zubar Danko

czechzuzanaba
21. okt 2014

Ahojte, jedeme tento vikend do Piestan a chtela jsem vas poprosit, ci by ste mi neporadili, kam s detmi 🙂 co by jste doporucili na vylet, nebo kdyz bude prset, tak treba nejakou hernu, nebo muzeum nebo tak. Deti maji 3 a 5 roku. A jeste otazka ke koupani - kde konkretne se da koupat v termalni vode? Bo chteli jsme do toho noveho aquaparku, ale jsem prave zjistila, ze neni kryty :D Dekuji velmi pekne za kazdou radu. Zatim jsem nasla lod, Kupelny ostrov a Ranc pod Babicou. I restika s kutikem detskym kdyz vas napadne, prosim napiste. Muzete klidne IP, at vas tu nerusim 🙂 Dekuji.

abbey1
21. okt 2014

@czechzuzanaba Určite pozrite Balneologické múzeum. Je síce maličké, ale expozícia je pre deti veľmi zaujímavä: domček z dávnych čias, kroje, kostra, vykopávky, mamutie kly,...
Ak bude pekne, Kupeľný park je super. S malou tam trávime hodiny pri jazierkach s korytnačkami, rybkami, kŕmime mačky, labute, je tam ihrisko.
Ak bude zlé počasie, pri Mestskom úrade je kaviareň Nika, niečo na spôsob Hoplalandu. Síce maličké, ale deti sa vyhrajú. Pozor! V sobotu majú zatvorené.
Pekný výlet je i na Čertovu Pec. Je tam množstvo zvierat: jelene, daniele, divoké prasiatka, kozy. Naberte jablk pre zvieratká, pozrite jaskyňu.

lusja
18. nov 2014

Ahojte. Mate niektora skusenosti so skolkou na Detvianskej v Starych Piestanoch? Maly tam o 1.12. nastupuje, tak som zvedava, ako sa mam obrnit a co nachystat...
dakujeeeeeeem 🙂

lusja
2. dec 2014

hmmm - vraj moj maly schytal najhorsiu ucitelku v skolke ☹ naozaj nema nik skusenost s Detvianskou?

makkitka
26. dec 2014

Mamičky ak by ste hľadali pre vaše dieťatko opatrovateľku ... dlhodobo, krátkodobo, pravidelne, nepravidelne 🙂

OPATROVATEĽKA PIEŠŤANY - OD JANUÁRA 2015
S opatrovaním mám skúsenosti, opatrovala som cez letné prázdniny dvoch súrodencov 6 ročného
chlapca + 1 ročného chlapčeka ( rok 2012 aj 2013 cez letné prázdniny )Počas škol.roku som opatrovala 7 ročné dievčatko ( každý deň po škole na 3 hodinky + niekedy aj cez víkend podľa potreby rodičov ), 3 ročného chlapčeka ( pondelok, utorok, streda - krátkodobo, 2 mesiace ), 8 mesačné dievčatko (pravidelne, poobede, niekedy aj v noci )
*** NOVEMBER *** - momentálne opatrujem dve dievčatká ( 2r+ / 1r+ ) - nepravidelné opatrovanie.
OPATROVANIE : pravidelne, nepravidelne, dlhodobo, krátkodobo ( celý deň, noc, ráno, poobede, večer )

Ak máte nejaké otázky tak neváhajte a napíšte mi alebo zavolajte ( 0940 829 691 )
Email : makkitka9@gmail.com
http://sluzby.bazos.sk/inzerat/44717087/OPATROV...

branodominika
4. jan 2015

Dobry den, chcela by som sa spytat kde v piestanoch je nejaky predporodny kurz, resp poradna pre prvomaminky? Dakujem

slizovap
5. jan 2015

@kriketa aj ste nasli tu v pn lekara co mu neni proti srsti ze neockujete???

kriketa
5. jan 2015

@slizovap nie nenašli :(

slizovap
5. jan 2015

Sa necudujem... my ked sme hladali tak od dveri na nas mudr ze : "my sme za ockovanie" tak za lekarom cestujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre