♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

stanka26
15. máj 2009

ja som išla okolo9h do ringu na poštu a do lekárne a potom boli len na dvore,prišla Mariška sa decká hrali a ja uspávala Šimiho.Ved aj tá naša Sabína len krhličku hladá,inak ked ste išli domov tak som vás videla.práve som išla vysávať.

keti
15. máj 2009

stanka inák včera som aj myslela, že aby ste prišli k nám .Deti by sa pohrali, keď sme to Sabínke sľúbili, že prídete keď bude pršať. Len mi potom volala Janka so Sebíkom, že či sme doma, že by prišli. Tak sme to prvý krát zvládli doma. Rasík mal spoločnosť a my sme aspoň trochu pokecali. 😀 😀 Tak potom som to už nechala tak.

A Rasťo keď išiel zaviesť auto svokrovcom tak samo, že drobec musel ísť s ním. Lebo brm,brm,brm. 😀 😀 😀

stanka26
15. máj 2009

jaj baby tak ešte k tomu Brešťanskému. určite zoberie hocikoho a odkial kolvek.si myslím že mu to jedno hlavne že má pacientky.ale ked by ste k nemu len tak náhodou chceli ísť na prehliadku musíte ísť skoro ráno.On tam má totiž čísla a niekedy o 8:30h neni ani jedného a pritom ich tam má ale okolo 30.
ja som chodila z domu o pol siedmej a to som niekedy už bývala 5. chodí k nemu veľa žien.

stanka26
15. máj 2009

Katka to nevadí. ved druhý krát,k nám včera po obede prišla Dada s Oliverkom tak sa trošku zahrali a potom sme išli do PN trochu do tesca a potrebovala som ísť aj do DM.

stanka26
15. máj 2009

ako pozerám tak sme tu zase len my dve.čo ty nato?

keti
15. máj 2009

stanka hlavná vec, že bývame oproti sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vykecávame sa tu 😀 😀 😀

stanka26
15. máj 2009

no vidíš.a čo budeme na seba kričať s balkonov?

som zvedavá či sa mi nezobudí Šimi lebo Tomaškovič tu niečo skladá a malý spí na dvore. 😉

keti
15. máj 2009

stanka môj už je hore asi ho začul, lebo on je do neho blázon. Keď počuje tak bucha na balkonove dvere mama,mama, tam,tam.tak musím ísť s ním pozerať ako vykladajú 😀 😀 😀

stanka26
15. máj 2009

no ten môj ešte spí.ked sa zobudí dám mu papať a pôjdem s nimi von.
Sabínka len na ulicu a pritom má dvor.

miruss
15. máj 2009

Pridala som fotky do Kubkovho aj Zuzkinho albumu, ak chcete mrknite. 🙂

andy.a
15. máj 2009

hallo 😎 😎 😎

Mirka,fotečky krásne 😵 😵 😵 Kubko je aký vlasatý 😝 😅 😕 😵 a Zuzka je už slečna 😝 😕 😵
..a teda Miri,divila by som sa,kebyže napíšeš,že Zuzka ti po ceste do Popradu nespí 😝 😀 😀
u nás skôr v aute zaspí mladý ako Aťa 😕 😅 😀

Luci,veru dnes sme mali doktorský deň 🙄 🙄 🙄 ja hneď ráno u toho zubára..idem aj v pondelok,takže platiť budem až potom naraz a určite to bude poriadna pálka,dnes zasa minimálne tých 100 € 🙄 🙄 🙄 nuž,ale také vybavenie ako má on, som ešte nevidela 😕 😕 😕 treba to ale samozrejme zacvakať 😝 😅

a potom s mladým u dvoch Dr....konečne sme mali aj to EEG a to bol horor,čo tam vyvádzal 😖 😔 🙄 dúfam,že záznam bude hodnotiteľný 😖 😕 🙄 lebo absolvovať ešte raz by som to nechcela 😠 😖

a potom ešte klasika Tesco,nákup za vyše 100 €,v tom bola väačšina jogurty a iné mliečne výrobky pre decká 😝 😕 ledva som to do chladničky napchala 😝 😝

jáj a na 3/4 D-UZV v HC som bola tiež a Brešťanského môžem tiež len odporúčať 😝 😝 😵 super prístup 😵 😵 😅

lucinda7
autor
15. máj 2009

ahojte....

my sme boli v meste oplieskať materskú 😀 😀 😀 😀 😀

aj lenku/Loryannu/ s Timkom sme stretli....strašne je zlatunký 😵

a Mirka,fotečky peknučké....aaaaaa,zatial čo Kubko je stále celý ty,zdá sa že Zuzanka bude tatova 😝

sofia222
15. máj 2009

Ahojte babeny...
my sme dnes rano boli skor vonku, tak sme uz pred obedom neboli, az poobede sme sli na zmrzku a babke na hojdacku, tak bolo fajnovo dnes oproti vcerajsku. vcera bola mala zla ako certica, asi to bolo aj tym pocasim...

miruss
15. máj 2009

Ďkujem za pochvaly. 🙂
Ja zatiaľ neviem určiť na koho sa Zuzka podobá. 😕 Iba farbu očí má po mne, ak sa jej ešte nezmenia. 😎
A Kubko sa naučil už aj večer sám zaspávať, to som rada, lebo večerné uspávanie bol boj. 😝

sofia222
15. máj 2009

Miruss a ako sa naucil Kubko vecer sam zaspavat, nasa bude mat dva roky a nie a nie sa naucit sama spat, musime pri nej lezat aj pol hodiny kym zaspinka v postielke.

milhaus
15. máj 2009

sofia222 a kedy ju davas spat? moja pokial je svetlo tak niekedy vymysla ale pri tme zaspi

milhaus
15. máj 2009

dobry večer

milhaus
15. máj 2009

rado pride až nabuducu nedelu
dnes som bola doobeda v chtelnici ale nestihla som čo som chcela vdaka svagrovim kamaratom ktorych dlho čakal vo vrbovom a on sa ponukol že ma vezme na byt ale musel ich tam dlho čakat
nabuduce ked bude s hentymi ludmi pojdem radšej na bus ale i ten ako na potvoru dneska meskal, inak by sme sa nestretli

sofia222
15. máj 2009

Ahoj Milka,
ved to, v zime ked bola skoro tma, chodievala spavat uz o 7 vecer, lebo ona skoro vstava, ale teraz chodi tak najskor o pol deviatej aj neskor a to cely vecer aby sa jej clovek venoval, lebo uz je upistana, unavena, ale nevie sa ulozit.

sofia222
15. máj 2009

takze na jarmok neprides kuknut....ja uz mam dohovorene s kamoskou, ze tam zajdeme rano a potom este neskor tam pojdem s MM, lebo este som mu nekupila darcek k narodeninam, tak mam co robit....

andy.a
15. máj 2009

..tak k tomu spaniu..moja vyhlásila,že "nejde hajky,ale ide tany"/pozerá Senzus 😀 😀 😀 / a tancuje 😝 😀

keti
15. máj 2009

andy tak pošli tú tanečnicu k nám, lebo náš Rastík tieš eeee buvať, ale na senzus ruka hore 😀 😀 😀

stanka26
15. máj 2009

ahojte
tak Sabínka už spinká a Šimik štrajkuje,stále k nemu odbehujem a čičíkam ho. 😠

mimusbe
15. máj 2009

ahojte..

tak nase mrne uz od 8 buva...my zatial (klop klop) so spanim problem nemame...napapa sa a buva...niekedy ju otocime na bok...hladkame po chrbatiku a zaspi.... 🙂

keti....ano chystame sa na jarmok...len pojdeme skor ..rano...lebo sa ideme dat este obidvaja strihat...a potom chceme okolo domu este porobit...

ved sa Rastik vytancuje...unavi a pojde buvickat 🙂🙂

miruss....pekne fotecky....zlatunke deticky mas...aj mne sa na fotkach vidi ze Zuzanka je na tatina 🙂 🙂

my sme boli s tatinom na prechadzke...potom sme isli svokrovcov pozret na zahradu...a ja som si este vykopavala zelinu okolo domu... 🙂 🙂 naprsalo a hned aj burina vysla... 😠 😠

dadaga
15. máj 2009

ahojte... vidim,ze nas Lucik nie je sam kto tani tani... uz vie co to znamena...ruka hore a aj zavyska obcasne..
no ale dneska od 20.30 uz je zalomeny sa unavil otvaranim suplikov a tak...

mimus nehovor o burine...vec vcera tusim len prsalo a ja pozriem do zahrady ako by som tam od jari nebola otrasne....

dadaga
15. máj 2009

aj ja som si robila nadeje do chtelnice na jarmok..ale nejdeme zial daco nam do toho prislo takze smola....

mimusbe
15. máj 2009

sak to dadus....ja som si predvcerom?? tusim okopala zahradku...aj okolo domu...pomaly sa stym mordujem...a vcera zaprsalo a pozeram...a sama burina... 😠 😠 😠 skoro ma vystrelo...ved to ozaj vyzeralo ako keby som este do toho vobec ani nestuchla 😅 😀 😀

to je dobra zabavka ...otvaranie suplikov 😀 😀 😀 tak ked budeme starsi a nebudeme chcet spat...posadim do kuchyne pred supliky a budeme otvarat aby sme sa unavili 😀 😀 😉 😉 😉

miruss
15. máj 2009

Zuzka tiež zatiaľ zaspáva v pohode. Dám ju do postieľky a do piatich minút spí. Kubko tiež takto dobre zaspával, kým sa nenaučil postaviť. Potom sme urobili chybu a začali sme ho uspávať, tak, že sme si k nemu ľahli. A ten zlozvyk sa nám dlho nepodarilo odstrániť. Asi pred dvoma mesiacmi, som ho nahovorila, aby poobede zaspával sám, že už je veľký chlap. To sa mi asi po týždni podarilo, lebo na obed vždy ľahšie zaspával. 😝
Ale včerné uspávanie bol boj, musela som pri ňom lezať a zaspával aj 40 minút. Až teraz sa mi ho podarilo presvedčiť, že už je naozaj veľký a už tri dni zaspáv tak, že umyjem mu zuby, uložím ho do postele, dám mu fľašu s mliekom a idem preč. O chvíľu prídem pre prázdnu fľašu a poviem mu, že nech už búva dám mu pusu a do 10 minút spí. 🙂

andy.a
15. máj 2009

Dani,zdravím 🙂 😉 😵 už sem dosť málo chodíš 😕 😕 😕

a Zuzka tu dnes nebola 😕 😖 Zuzi má alibi,je na stretku 😝 😅

v Chtelnici je jarmok ?? 😕 a ako to tam vyzerá,pár stánkov a kolotoče alebo je toho víacej ?? 😕 🙂

Milka,Rado išiel niekam za prácou ?? 😕 😉 asi som prehliadla 😕

dadaga
15. máj 2009

mimus, ale probolem je v tom,ze ja ho tam nenecham sameho a sedim pri nom...lebo aby si dacim neublizil.. ja som taka sibnuta matka vies....

andy ja vseobecne malo chodim na net... kedze Lukasko za jednu ruku chodi tak travime moc casu vonku na dvore s havkom a na travicke piesku hupacke a tak a po veceroch bud makam alebo spim.... unavena ako pes...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre