♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
21. apr 2009

keti ...a to co vam tam tolko robi??? 😕 😕 😕 😅

mala uz buva...mala poobede teplotu 38....dala som jej panadol sirup a trosku klesla...teraz mala 37,6...asi to ockovanie ...aj zubky nam idu...uz vidiet ze sa potvory tlacia....len nie a nie sa prerezat.... 😠

dnes sme bojovali s brokolicou...no moc tomu nedala....ale spapala aspon par lyziciek.....

mili...a co sa Sofinmu malemu stalo ked ma hrcu? 😅

mimusbe
21. apr 2009

jeeej stanka....mas pekne dievcenske meno 😀 😀 😀 😉

stanka26
21. apr 2009

tak to ty dakujem.inak som sa medzi vás votrela aj ked nie som z okr.pn ale rada sa doň ho vraciam

mimusbe
21. apr 2009

v pohode....my sme radi ked sem niekto novy zavita... 😉

a napis daco o sebe...ak chces...nech vieme 😉 😉

keti
21. apr 2009

čau suseda.stanka čo Sabínka zostala u vaších???? stanka, len niečo napíš o tvojích detičkách, ja ,danka Milka a sofi ťa poznáme, ale ostatné nech majú prehľad 😀 😀 😉

babule ja hovorím, že sem celú Chtelnicu dostanem 😀 😀 😀 😀

mima strašne ím dala zabrať pivnica. Tú ešte robil o 18-tej. ešte len pred chvíľkou odišiel 😔

mimusbe
21. apr 2009

ahaaa...tak vam kopal aj pivnice...my sme vlastne kopali len zaklady a pivnice komplet vystavili...vyzeralo to ako trojposchodovy barak 😀 😀 a pivnice postupne obhrname....tak preto nam to trvalo o moc menej 😅 🙂

petka015
21. apr 2009

keti aj nam to predavacka pri pokladni povedala ale je to pekna blbost. ja idem zajtra kupit tu vlozku uz kupujem topanky len s vlozkou.

domi serus veru uc sa nech to mas zmaknute. moj maly bol dneska od 12hod hore az o 20hod zaspal pekne vydrzal som bola prekvapena.

petka015
21. apr 2009

domi a kedy prides? dones vyskusame dobra cena. 😀 😀 😀

stanka26
21. apr 2009

ahoj.Sabínka išla s nami do hc a už mi to pod nosom brble peter že ským si to zase vypisujem

elise
21. apr 2009

ahojte 😉
mimus ja som začínala ovocnými šťavami na striedačku zo zeleninkovými potom som šla na jablčko mrkvičku striedala som ovocie a zeleninku a potom som pridávala 2 zložky naraz a v 8 mesiaci som dávala mäsko, kašu som nikdy nedala, a jogurt biely smotanový zvolennský až v 10 mesiaci. kupovala som frutapurky a jogirt aj v tescu kde predávajú frutapurky, malý lubil s jahodami čučoriedkami.po každom príkrme som čakala 3 dni čiže jedno kojenie som vynechala a dávala malému 3 dni napríklad na obed jablčko, mrkvičku, brokoličku. cestoviny som dala až po roku 😉 aj maslo aj tvaroch 😉

elise
21. apr 2009

mimus ja som miešala pol na pol varené a kupované 😉

miruss
21. apr 2009

Vidím, že sa chystajú hromadné výlety do ZOO. 🙂

stanka26
21. apr 2009

tak sa teda majte krásne už odchádzam do ríše snov.len neviem do kedy.najlepšie zaspím a v tom sa ten moj malý zobudí na mliečko.tak papaap.

danca.b
21. apr 2009

ahojte
ja som dnes kaput...idem do hajan 😔
ahoj Stanka 🙂 dobehni aj castejsie medzi nas....
MM sa mi dnes nehlasi...volali sme spolu asi o 5tej a len mi stihol povedat(a aj som pocula v pozadi),ze za nim prisiel spoluziak zo str.skoly...co tam blizko byva a aj pracuje 😉 no keby tu bol smailik s poharom v ruke...hned ho sem supnem 😀 😀 😀 😀
som zvedava ako pochodia 😅 😕

sofi
21. apr 2009

Ahojte babulky,

dlho som tu nebola. Akosi nemam cas. Normalne vas obdivujem za to ze sem tak casto chodite a to mate niektore male deticky a ine viac deti.
Jarko ked bol maly, tak som nemala ani pomyslenie ist na internet. A ked bude dve, tak to uz vobec nebude cas asi len semo tamo.

Mimusbe, Milkina Lucka si pozicala maleho motorku on jej ju chcel zobrat ona mu ju nechcela dat, tak si sadol za nu a potom spadli na chrbat a maly si udrel hlavicku. ☹ Nema tam ziadnu hrcu ma to odrane trosku. ☹ To bola uz druha baba co mu dala taketo KO. 😠 Musime ho naucit bit. 🙂

sofi
21. apr 2009

Dobru noc 😔

zuzidr
22. apr 2009

bré ránko 🙂

vítam stanku 🙂

elise dnes ked pôjdem z roboty sa stavím 😅 😉

milhaus
22. apr 2009

ahojte
stanka, jasne, pozname sa
rado dava do spacebackov zimne bundy, dal tam štyri a vyzera to ako keby tam bola jedna

zuzidr
22. apr 2009

mili vidíš rado ti aspom skrine upratuje 😀 😀 😀 😀

milhaus
22. apr 2009

ano a lucka mu jeden pretrhla

stanka26
22. apr 2009

ahojte.zdravím všetky známe aj neznáme.čo dnes varíte?

mimusbe
22. apr 2009

dobre ranko...

sofi...to mi je luto...snad sa mu to rychlo zahoji ☹ 😉

my dnes ideme hned poobede do Piestan....MM ide pomahat tatinovi nieco majstrovat a ja pojdem za maminou do roboty a potom na prechadzku...snad Sabinka nebude vyvadzat ako naposledy...rev na cele piestany bez sance na utisenie... 😅 😅 😖

my dnes este podojedame co mame...a vecer budem robit masove gulicky v rajcinovej omacke s knedlou....a k tomu este vymyslim nejaku polievku.... 🙂 🙂

nika2
22. apr 2009

ahojte,
peta a ake vlozky kupujete do topanok? inak mne povedala nasa znama co je ortoped , ze nemusim pozerat ci maju vlozku. lebo jej sa stale formuje a teraz tam maju taky tukovy vankusik.

nika2
22. apr 2009

toto som nasla: Mnohí rodičia si kladú otázku, či je potrebné, aby malé deti mali v topánke anatomickú vložku - onen známy "hrboľček". Odborníci tvrdia, že do štyroch rokov sú v podstate tieto komponenty pre podporu klenby zbytočné. Detská nožička aj preto v útlom veku pôsobí dojmom, že je plochá, pretože v mieste klenby má tukové vankúšiky, ktorých cieľom je nohu chrániť pred preťažením. Viaceré detské topánky však majú poddajnú anatomickú vložku, ktorá je prípustná.

zuzidr
22. apr 2009

ja som včera robila čínsku polievku a perčenú kačicu kapustu knedlu,ale kačica sa zjedla aj kapusta,tak dnes spravím guláš k tej knedle 😀

mimusbe
22. apr 2009

zuzi....to ste dobry jedaci.... 🙂

my mame kacku v mrazaku tiez...ale keby ju spravim pre nas dvoch...tak sa to bude jest asi aj tyzden...jato nelubim a MM by to jedol sam ....

stanka26
22. apr 2009

tak musím ísť do obchodu chýba mi ryža popritom vyvenčím ešte deti.zeleninovú polievku mám už hotovú a masko sa dusí.inak zdravím chtelnicu.tak sa tu zatial majte uvidíme sa neskôr.papap

martao
22. apr 2009

To stretko by bolo super. U nás - Hrádok je jedna reštika /Majer/ Je mimo cesty, veľa priestoru na behanie, majú húpačky, a pštrosov.

Do Lešnej chceme ísť aj my. Musím si hodiť najmenšieho do pasu. Náhoda je blbec, tak nech si nemyslia, že ho pašujem.

My sa trápime so 6. chorobou ešte nám idú aj zubky. V noci vreští, tak je super.

lucinda7
autor
22. apr 2009

ahojte....

Mili to máš nejaké slabé spacebgy ked to malá pretrhla 😕 😕 😕 😕tie našše sú totál hrubé....nezničitelné 😀 😀 😀 😀 😀 😀tiež som cez víkend "sťahovala"do nich zimné veci a vyberala letné 😵

vítam novú tvár Stanku....cíť sa tu ako doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Marti,snád vám to už konečne rýchlo prejde 😵
moji chalani majú svoje pasy.....musím mrknúť dokedy im platia....ale myslím že už je to na 5 rokov 😕

zuzidr
22. apr 2009

mimus ale MM hrozne kačicu lúbi,ja to tiež nejema prišli aj svokrovci ked im zavoňalo....preto sa to hned zjedlo 😀

a ja chcem dať malú do pasu zapísať do leta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre