♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
24. apr 2009

ahojte...

ja som poprosila o IP ale tiez nic neprislo 😕 😀 😀 😀

no noc bola v pohode...prespinkala celu ale kym sa ulozila....tocila sa jak vrtula po celej posteli....a to sa vzdy len otoci na bok a zabuva....

rano mala 37,8 teplotu...a teraz som jej este nemerala lebo odvtedy stale spi....takze az ked sa zobudi....

ale volala som s doktorkou a pre istotu ideme tam lebo hovorila ze to moze byt aj nejaka crevna viroza....a nerada by som nieoc zanedbala...je predsa este malicka ....

ja mam navarene este od vcera....zemiakovu polievku s parkom a masove gulicky v rajcinovej omacke s knedlou...

a zajtra by som chjcela spravit spagety...uz tyzden mi idu na chut 😀 😀

milhaus
24. apr 2009

ja mam chut na rajčiny ale su drahe tak musim vydržat bez nich
sofi a keti s detmi su už v picerke, videla som ich ked som šla z obchodu

dadulka19
24. apr 2009

ahojte 😉

tak MS v hokeji pôjde u nás naplno 😉 ..,keď boli vo Viedni,MM bol priamo tam a domov prišiel bez hlasu 😀 .A ja od vtedy,ako som našich hokejistov videla na živo,rada si ich pozriem aj v akcii 😀 😀 😀

ani ja som nedostala IP od elis 😒

na obed máme zemiačky s dusenou zeleninkou a teraz som dorobila šalát so surimi 🙂

zuzi a nepomáhajú ti lieky proti bolesti na to brucho? 😕

dadulka19
24. apr 2009

emily,vydrž,tieto rajčiny ešte nemajú bohvieakú chuť 😖

danca.b
24. apr 2009

ahojte
dnes som nevarila...mame na obed kapustnicu...mama mi priniesla 🙂
Keti...vcera som sa aj chystala,ze vybehnem hore,ale mala zaspala o 2hej a potom prisla k nam mama,
tak sme boli na dvore a potom sme isli pozriet na ihrisko Majka ako trenuje 🙂
nika aj my mame take botasky z daichmanu...bez vlozky,ale tie nosi len ked je "nahodena"...
na doma mame aj s vlozkou a samozrejme aj papucky ju maju...takze to hadam staci 🙂 aby sa jej nozicka formovala
my sme velki fanusikovia hokeja...teda ja sledujem ,tiez len majstrovstva 🙂 ale iba ked sa nam dari...inak to vzdavam 😀

zuzidr
24. apr 2009

dada Ibalgin a podobné lieky mám uakázané,že to si len zhoršujem takýmito liekmi...... 😅 😕

danca.b
24. apr 2009

Milka ved si kup 2-3 rajciny...to hadam nestoji tak vela 😒
ja kupujem tie co su na strapci...celkom maju dobru chut...nase deti zeleninu(rajciny,papriku,uhorku a hl.salat) miluju odmalicka,tak im ju doprajem aj mimo sezony 😉 je to urcite lepsie ako sladkosti 😝

dadulka19
24. apr 2009

zuzi a nepísala si,že ti niečo doki dal? 😕 ...si to motám?

milhaus
24. apr 2009

ja viem že byvaju bez chuty len neviem čo mam varit, mäso mi stale jest nechuti, palacinky a spagety boli a so zeleninou je to tu biedne
chcela by som karfiol radovi spravit vypražany ale kym ho zoženiem ma i prejde chut to robit a kôli tomu do mesta ist sa neoplatí, jedine počkat do stredy, idem na sono prsníkov

zuzidr
24. apr 2009

dada hej dal,volá sa to Lomac ale to je na preliečenie zápalu pankreasu,a nie od bolesti 😅 a užívam jednu ráno na lačno a okolo obeda mi býva zvyčajne zle nanovo 😅

už nech sú tie výsledky,lebo fakt neviem čo mám jesť včera mi malej alergologička povedala že to nemusí byť celiakia ale alergia na BKM,tak ja od pondelka sa snažím nejesť aspom pečivo a rožky a kolče,že kým prídu výsledky,tak jem len ryžu,zeleninu ovocie,jogurty a tak.....ale snád prídu na to,z čoho to je a bude to v pohode 😀

danca.b
24. apr 2009

Milka srandujes? 😅 😕 ja som tento tyzden kupila karfiol v pekarni...ved su tu aj ine obchody ako jednota za vasim domom 😖 skus PTcko,Krajcovicovu a este je aj Bala v hornom konci...ved je tu 5 obchodov s potravinami,tak hadam niekde bude....a dnes vozia tovar.

martao
24. apr 2009

Ja tiež nevariím, mám od včera.
Natka mám doma, kým mu nevyberú štich, Libko spí.

Mimus,
my sme mali teplotu cez víkend. Bolo podozrenie na 6. chorobu. 3-4dni teplota, potom sa decko vyhádže. My sme sa nevyhádzali, tak asi nejaká viróza. ☹

dadulka19
24. apr 2009

zuzi jáj,no teda riadne ťa to trápi ☹ ,snáď sa to rýchlo polepší 😉 ,inak,aj v jogurtoch niektorých je lepok 😖

tak papriku my kupujeme po celý rok 🙂 ,tá býva dobrá aj v zime 🙂 a baby ju papkajú len tak samú 🙂

kluara
24. apr 2009

ahojte!

aj u nás fičia MS v plnom prúde, ja šport môžem 😝 😝 😝

ja neviem, čo budem ešte variť, dnes mi zostal doma malý, lebo je zase chorý, tak som až teraz došla domov od dr., z lekárne 😖

danca.b
24. apr 2009

dadulka,ked bola Barborka mala a prisla k nam sestra z Ba na navstevu ,tak jej namiesto sladkosti vzdy priniesla papriky 😀 vsetkych farieb 🙂

dadulka19
24. apr 2009

danca,rozumná to sestra 😉 .Ja so tiež rada,keď návšteva donesie niečo zdravé.Sladkosti ma vytáčajú,hlavne cukríky 😠 ...

maťka,no teda ☹ ,tak nech je Lukáško rýchlo fit 😉

..a žeby sme vycapili zástavu von z okna,keď už tie MS začínajú 😀 😀 😀 ?...

lucinda7
autor
24. apr 2009

no tak sem sa na vás nehrabem,my MS nesledujeme 😀 😀 😀 😀
my máme hustú šošovicovú s párkom 😝

tiež kupujeme ovocie a zeleninu po celý rok....MM si kupuje cherry paradajočky....tie lúbia aj chalani 😵

Zuzi,snád ti to rýchlo prejde 😝 a nech už máš výsledky nech vieš na čom si....kedy majú byť ???

stanka26
24. apr 2009

ahojte všetky vospolok.dnes je krásne počasie,do obeda sme boli v meste a detičky už aj spia.Rýchlo spravím kafku 🙂

no veď aj ja pozerám hokej len cez majstrovstvá ale moj M to nemusí.
no keď je reč o tých sladkostiach moj malý bude mať rok a svokra mi ho už naučila na čokoládky a za každým povie že dieťa musí jesť aj sladké.vždy mám také nervy mať chuť sa zbaliť a odísť prvým autobusom do k našim

keti zajtra už prídeme a budeme minimálne do štvrtku, možno aj dlhšie uvidíme.

kluara
24. apr 2009

dada, díky..... no ja zástavu nemám ☹ ...... ale u nás bude grilovačka a hokej 😀

milhaus
24. apr 2009

v PT som dneska bola ale do pekarne som nešla, nechcelo sa mi a na trhu mali len redkovky, zemiaky a salat a kalerab

stanka26
24. apr 2009

kto to tu spomína grilovačku?aj mi ideme zajtra k našim a M už chystá kuracinku do marinády.

dadulka19
24. apr 2009

nechcelo sa mi 😀 😀 😀 😠 😠 😠 jaj ,emily ,jaj

kluara
24. apr 2009

stanka, tak to bude dobrá kuracinka 😝 ja ešte len utekám do obchodu ju kúpiť a rýýýýýýýýýchlo naložiť 😅

zuzidr
24. apr 2009

mili ty si fakt dobrá že nechcelo,tak chcela si kjarfiol,ale nechcelo sa ti ho zháňať.....ved ja ti v PN kúpim a prinesem ti ho domov 😀 😀 😀 😀 😀

Lukimu skoré uzdravenie 😀

ja tziež keds sú majstrovstvá tak si hokej rada pozrem,ale zajtra mám skúšku,tak dnes budem nad papiermi,hoci dopredu viem,že mi to nepomôže 😖

miruss
24. apr 2009

Ahojte.
Včera nám blbol net. 🙄
Ja tiež pozerám MS. MM to nebaví. 😝
Ovocie a zeleninu tiež máme denne, Kubko strieda chute, momentálne zbožňuje uhorky, mrkvu, jablká a hrušky. 🙂
Už sa teším, keď budeme mať jahody. 😎
Ja budem karfiol vysmážať zajtra na obed. Dnes som ráno uvarila zeleninovú polievku a cestoviny so syrovou omáčkou. A požehlila som. Potom som bola s drobcami von. 🙂
Teraz som nakojila Zuzku a Kubko búva, keď sa zobudí pôjdeme von. 🙂

zuzidr
24. apr 2009

a inak mi zeleninu a ovocie kupujeme počas celého roka vo velkom množstve,lúúúúbime šalátiky a podobné veci 😀

dadulka19
24. apr 2009

karfiol je dobrý aj surový,napr.do šalátu alebo aj samotný 😎 ....

nika2
24. apr 2009

dominika nemala este prave jadierko uplne vporiadku ale uz su obe dobre.

danca aj ja som kupila sadalky v protetike a maju taku vlozku a aj papucky maju tiez taky hrbolcek 🙂

mala prave zaspala. ked stane pojdeme aj zo sestrou do TT na nakupy.

nika2
24. apr 2009

stanka moja mala prvy krat ochutnala trosku cokolady na velku noc. ale tiez jej nechcem davat moc sladkosti. aj moja svokra by ju uz napchavala cokoladkami ,ale nedovolim.

milhaus
24. apr 2009

moja sa so mnou hostila na chleba s redkovkou a to predtym zjedla polievku
teraz ju tu rado vozi na trojkolke dookola po chodbe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre