♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
14. máj 2009

ahojte..

miruss...tak ste maly pekny dnik 😉

no aj ja som rada ze trosku poprsalo...sice u nas leje cely den 😖 ale aspon nemusime teraz polievat 🙂

a to si bola na kontrole prvykrat od porodu? ja som bola tusim ale zaciatkom februara....

danca.b
14. máj 2009

caute
Mirus diky moc 🙂
Nika vsetko naj ti prajem...ze 26 ...aj ja chceeeem 🙂 😉
ten dazd inak fakt pomohol 🙂
baby,kde sa daju kupit topanocky pre drobcov(okrem protetiky) lebo protetika ma od cisla 19 a to je pre nasu velke este 😒 chcem jej kupit take k satkam a jej budu stacit 18tky 🙂 a chcem nieco slusne 😉
dnes sme boli na poradni...mala vazi 9,3kg a meria 70 cm....malo ju tahame za uska 😀 idu jej len do stran 😀 😀 😀 😀

nika2
14. máj 2009

dakujem mirka aj danca.
danca skus pozret v tej predajne co je na teplickej. peta tam tusim kupovala. je to oproti vsetko za 35.

andy.a
14. máj 2009

Ahojte 😎 😎 😵

Nika,aj my želáme všetko dobré k 26-ke 😵 😵 😵 aj budeš mať oslavu ?? a pochváľ sa,čo ti dal drahý ?? 😕 😅

Danca,možno aj v Kocke hore v obuve v tých veľkostiach niečo majú 😉
a naša mala v roku tiež okolo 9 kg..ale 78 cm 😝 takže slížik 😅 😝

Lindi,držím palce s tou robotou 😉 🙂 fakt je to také zlé ?? 😕 😒 ☹ tak nech sa ti pošťastí niečo lepšie nájsť 😉 🙂

ja budem zajtra hýriť u zubára..minule som tam nechala vyše 100 € 🙄 🙄 🙄

tem dážď veru bolo treba 😅 😝

lucinda7
autor
14. máj 2009

aHOJTE....
ale tam na tej teplickej majú skôr len také športové myslím......Danca,v Deichmanne by nemali??? 😝

ja som bola poobede na rodičku.....a veru prší riadne.....už by mohlo aj prestať 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
14. máj 2009

Andy tak máte zajtra doktorský den 😝

mimusbe
14. máj 2009

to potom nasa je buchticka oproti ostatnym detickam.....lebo ma polroka a takmer 8kg.... 😀 😀
ale zase sa velka narodila...tak asi preto...

andy...100e? 😕 😕 ty brdo...ja som platila max 20 sk....ale teraz sa uz od noveho roka nieco doplaca...ale zatial mam zuby v poraidku a nebola som vnovom roku u zubara takze neviem ake ceny su....

nika2
14. máj 2009

andy oslava bola uz v sobotu. lebo aj mala mala v nedelu meniny. a dostala som kvetinku a peniazky.

stanka26
14. máj 2009

ahojte.
aj my sa pripájame ku gratulácii.
Dnes som bola u zubára.no katastrofa,tu u nás v chtelnici je nová zubárka a našla mi kaz.tak som povedala nech ho teda opraví.pol hodiny mi vrtala,myslela som že už asi zomriem. Potom sa strtla s keti a tej som povedala že bych radšej rodila 10krát cisárskym,ako k nej ísť ešte raz

andy.a
14. máj 2009

Mimuš,ten zubár nemá zmluvy s poisťovňami,všetko sa platí 😔 🙄 😕 😝
ale vraj je najlepší tuná 😝 😅

stanka26
14. máj 2009

ja dnes za tú jednu blombu platila 9,20eura

sofia222
14. máj 2009

Ahojte,
Stanka, to uz tam nie je zubar, ale zubarka, alebo ku zubarovi pribudla este dalsia zubarka. Totizto ja chodim k zubarovi a som s nim velmi spokojna a nerada by som sla ku niekomu inemu....daj vediet. Vdaka...

stanka26
14. máj 2009

je tam aj danko aj ona. mám tam íst ešte 28.5 a dúfam že mi tento krát bude robiť zuby on.
Lebo ked mi bude znova ona vrtať tak jej tam asi skolabujem.

andy.a
14. máj 2009

Stanka,a prečo si to nedáš opichnúť,keď ťa to pri vrtaní bolí ?? 😕 😕 😕

sofia222
14. máj 2009

Vdaka, tak to je dobre vediet, tiez mam ist zubarovi, tak si budem ziadat jeho a nie ju, lebo pri takej bolesti tam aj predcasne porodim......
Boli ste dnes vonku...my nie, kedze bol hrozny den, uprsany, ale zajtra uz pojdem, aj ked budu traktory padat, lebo mala bola upistana, ked nebola vonku. hroza. uz som rada, ze spinka..

stanka26
14. máj 2009

tak to ma nikdy nenapadlo.ale mne je to asi jedno stačí len ked mi strčí vrtačku do úst a je mi na vracanie. 😝

milhaus
14. máj 2009

stanka ona je tam viac ako Danko, mne tiež minule našla kaz a mam pocit že mi pomaly blomba vypadava

doobeda budeme na skok v chtelnici, mame doporučenu poštu preto tam idem a pustim pračku, povesam a ked sa mala na obed vyspi tak pojdeme preč zasa
rado by mal prist nabuducu nedelu po novom, pôvodne mal prist v sobotu tuto
ked zasa bude doma len tri dni tak ma porazi a nepustim ho ani na krko i ja ho chcem mat doma
mala za nim neplače, hra sa s babkou ale teraz už spí
mama ide zachvilu na nočnu a tao robi len ranne
na buduci tyžden ma ale mama poobednu a to rychlo utečie, to s nou moc nebudeme
prve tri dni mi bolo strasne smutno ale už je to lepšie
rado sem tam večer napiše cez skype, vzal si nas notebook

sofia222
14. máj 2009

Ahoj Milka,
tak to nepojdes pozriet ani v sobotu na jarmok....my sa tam uz s malou tesime, ze naj rychlejsie ujde cas a mala bude mat na co pozerat.....

stanka26
14. máj 2009

neboli sme vonku. akurát po obede bola u nás dada s Oliverkom a my ja som potom išla s našimi do PN do tesca.tak nám ušiel čas,ale inak hrôza.

Jáj mamulienky poprosila by som od vás rady ako zabaviť dieťe v aute. ten náš Šimi nechce byt vôbec v sedačke a cesta sním je utrpenie..So Sabínkou sme také problémy nemali.

sofia222
14. máj 2009

Stanka,
aj nasa Lenka nechcela sediet v autosedacke, teraz sme ju dali naprostred, doteraz sedela na kraji a pozera dopredu a je spokojna.
Len Simonko este asi sedi vo vajicku, ci nie....

stanka26
14. máj 2009

milka ako to myslíš že je tam viac ako danko? tú blombu mi spavila na h.. bolia ma celé usta.

dadaga
14. máj 2009

stanka nas zvladol cestu z ciech v pohode 1.5 h.. sedel normalne priputany...mama vedla neho tato soferoval.. a len som mu davala striedavo pit..a hrali sme sa.. som vytahovala hracky z igelitkya tak sme sa bavili.. na kratsie vydrzi normalne ale toto bolo na dlho... ma kupeneho psika takeho z rebeci na tej strunke...to mu tam zavesim a bud sa hupe ako radis rychlosti a maly pozera, alebo ho drzi za drevenu nozicku a tak cestujeme.....

stanka26
14. máj 2009

on už má sedačku od 9-18kg,ale nám sa vedla seba dve sedačky nedajú dat.

stanka26
14. máj 2009

no ale ja mám vzadu dve sedačky a ked je to už na nevydržanie tak si musím presadnúť do zadu medzi decká.

sofia222
14. máj 2009

Lenka vydrzi tiez len kratsie vzdialenosti, na dlhsie si uz musim sadat ku nej dozadu a bavit sa s nou, hrat, asi nie je vela deti, ktore sa radi vozia v aute....

petka015
14. máj 2009

ahojte

danca na teplickej som bola v utorok malemu kupovat papucky a pre dievcatka tam maju krasny vyber nie je to len sportove ale ja take spolocenske. 🙂

stanka aj nas tam neobsedi este na kratku trasu ano ale dlhsie...ee 😝 ale v utorok som s nim isla do piestan sama a pekne sedkal ma zavesene na okne plysakov do tych brnka a dam mu medzi nohy flasku s cajom.. 😀 😀 😀 a pije pomalicky.

aaale sofi dik za radu skusim dat sedacku do prostriedka lebo vzdy davame dole nadhlavnik. len stanka ma asi vzedu dve sedacky to jej sa tam zrejme nezmesti. 😝

stanka26
14. máj 2009

Sabínka sa vozí rada.V lete ideme na takú menšiu dovolenku až za BB a Šimiho nechávame u našich,bo sa bojím že by to nezvládol tak daleko.

dadaga
14. máj 2009

stanka ved moj a Simonko su rovnako stary..
hm no to je pravda 2 sedacky to je na maslu...to je ozaj tak..

sofi
14. máj 2009

Čaute babenky,

Lucinda chodím ku Glesovi. Povedal mi, že sa prikláňa skôr k dievčatku, ale nie je to ešte isté nebolo to dobre vidieť. Za 2 týždne idem na 3D do Hlohovca tak uvidíme.
Malý bol dnes s nami spal nám v aute cca 1 hodinu a potom na večer bol strašne upišťaný. Dnes išiel skôr spať. 🙂

sofia222
14. máj 2009

My sme boli pred casom u sestry v Ceskych Budejoviciach, cesta trvala 4 hodiny a to sme si netrufli s malou, preto zostala u svokrovcov...snad neskor, ked bude vacsia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre