♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

daniela1974
11. okt 2011

@aamanda ja sice nie som uz tehotna ale tiez nemam ani jednu tehotnu ani mamickovsku partacku a nikoho tu nepoznam len baby co na mna nemaju cas 😒

cobhan
11. okt 2011

ahojte holky, mozem sa k vam votriet? Sice nie som z PN, ale manzela ma Piestanca 🙂 a ked sme na Slovensku tak polovicu casu travime v PN a tam pomaly objavujem krasu vasho mestecka. Drahy ma znamych na kazdom kroku, len ja zatial nepoznam nikoho (teda okrem jeho rodiny a kamaratov).

aamanda
11. okt 2011

@daniela1974 tak mozme dat niekedy stretko...aspon budu mat aj deti trosku neskor partakov 🙂)

monuli1985
8. nov 2011

@tara_ ahoj,chcela by som sa spytat,ci si bola u toho ortopeda,kolko sa tam plati?oplati sa mi tam ist?maly bude mat dva mesiace...dik

isabella_fly
19. nov 2011

ahojte baby, ja by som sa vas chcela spytat, ci neviete o nejakej organizacii v piestanoch, co zbiera pouzite oblecenie pre ludi v nudzi? lebo ja som nedavno vyhadzala cely satnik, kedze po tehotenstve mam mensie cislo ako pred a ani uz taky sportovejsi styl oblecenia nepreferujem, ale kedze je oblecenie bez poskodeni a flakov a nesie len primerane znamky obnosenia, tak by som ho chcela darovat niekde a nie ho vyhadzovat, neviete mi poradit??? dakujem

dadulka19
21. nov 2011

@isabella_fly my nosíme do Domununa na Bodone detské aj dospelácke veci.Práve včera sme tam zaniesli kopec vecí...čižmy,hračky,kočík,oblečenie...

isabella_fly
21. nov 2011

@dadulka19 a aka je presna adresa? ze by som sa tam vybrala to zaniest

dadulka19
23. nov 2011

@isabella_fly presnú adresu neviem,no keď pojdeš napr.od Povodia Váhu popri Váhu smerom na Hornú Stredu,prejdeš kúsok za kamenný most/nie cez 😀 /po ľavej strane za tou firmou,čo predáva tuším tašky na strechu,tak tam uvidíš také malé parkovisko a bráničku za ním.Zaklopkáš vpravo na okno,tam je vrátnik.Niekedy tam síce pobehujú naši tmaví spoluobčania,ale veci treba dať len vrátnikovi.

jana17
23. nov 2011

@dadulka19 prosim ta a to je co za organizaciu? My by sme tiez prispeli riadnou davkou 🙂

dadulka19
23. nov 2011

@jana17 viem akurát,že to zriadilo mesto,v jednej časti bývajú matky s deťmi,ktoré nemajú kam ísť.V druhej prespávajú bezdomovci.Sǔ vďační za čokoľvek,aj hrnce,taniere,šálky sme tam kedysi zaniesli.Hlavne to treba nosiť tak sezónne,teraz hlavne tie zimné veci.

andreah25
24. nov 2011

@janastanova v PN je dobrý Dr. Braun, no počula som o ňom tiež aj dobré aj zlé. Najlepšie referencie čo však mám sú ná Dr. zo Starej Turej, neviem ale ako sa volá...

andreah25
24. nov 2011

@daniela1974 @cobhan @aamanda Ahojte, nie som síce priamo z PN, kúsok mimo, ale tiež mám problém s tým, že nemám s kým čo ako pokecať, lebo všetko známe je pracujúce, no ak by bol záujem, nebránim sa spoločnému kočíkovaniu, alebo pokecu........

cimo
24. nov 2011

Ahojte, mám prosbu - neviete mi poradiť nejakého zubára pre 5-ročnú dcéru? Prisťahovali sme sa pred 2 rokmi, neviem, kam sa obrátiť, neviem, kto je dobrý a kto nie 😉 Nebývam priamo v PN, ale chodím s dcérou na logopédiu na polikliniku, takže trošku poznám PN, a keď nie, mám predsa mapu - tlačenú aj na nete 😀
Prosím pomôžte. Myslím, že jej rastú spodné zúbky hoci mliečne ešte nevypadli.....

jana17
24. nov 2011

@cimo priamo v PN neviem poradit, ale super dr. je v Moravanoch, MUDr. Markovicova, velmi prijemna

cimo
24. nov 2011

@jana17 díky, a nevieš robí aj na poisťovňu alebo len za hotové - aby som sa mohla pripraviť 😉

abbey1
24. nov 2011

@cimo Super sú Dental Studio 2000, ale patria k drahším, ale asi naj v Pn.Sú na Kúpeľnom Ostrove.

jana17
25. nov 2011

@cimo robi s poistovnami, ale vzdy tam aj doplacame. Ale stoji to za to, my sme spokojni 😉

cimo
25. nov 2011

@jana17 volala som, neberie nových pacientov. ☹

jana17
25. nov 2011

@cimo tak to mi je luto ☹ je ozaj dobra, tak asi preto ma toho vela

tara_
5. dec 2011

@monuli1985 nakoniec som tam nebola, takze ti neporadim ☹

dajnaburger
8. dec 2011

Ahojte, som dva mesiace po porode a už by som chcela nieco zo sebou robit, nechodite niektora na nejake cvicenie alebo akýkolvek šport v Piešťanoch, rada by som sa niekam privtrela len nemam žiadneho akčneho znameho...dik
😀

daniela1974
11. dec 2011

@dajnaburger ja som raz bola na trampolinach skakat ale nesla som do taktu, kmisala som sa ako matrioška, tak to som zabalila.
A po Vianociach som si dala slub ze pojdem normalne do posilky. Ja mam 6 mesiacov od porodu a asi 20 kilo navyse 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

dajnaburger
12. dec 2011

@daniela1974 Na trampolinach? to by som si vyskusala, len neviem kde...posilnovna nie je zly napad, ale skor by ma bavilo zahrat si hry, uplne by stacil bedminton alebo voleyball len sa tak na chvilku vyblaznit 😀 to si clovek ani neuvedomuje ze cvici. Ja som sice pribrala len par kileciek ale aj tak by som niekam sla aspon ze by to bolo mimo domu 😀

veronikam
12. dec 2011

Baby odporucam Vitali centrum, chodim tam na zumbu, najuzasnejsi sport aky som kedy vyskusala, fakt sa tam odreagujem neskutocne. A je tam aj jumping-trampoliny.

dajnaburger
12. dec 2011

@veronikam dakujem nasla som si tu stranku a je tam fakt z coho vyberat a tie trampoliny to musim vyskusat 😀 neprida sa niekto?

daniela1974
13. dec 2011

@veronikam
@dajnaburger
tam som bola na tych trampolinach - vitalicentrum. Nehovorim, ze je to zle, je to fajn, len asi nemam spravnu koordinaciu 😉 😉 😉 😉 .

dajnaburger
13. dec 2011

@daniela1974 No ved netreba to vzdávat, možno to casom príde 😀

hannah82
2. jan 2012

stastny novy rok vsetkym! baby neviete mi poradit detskeho neurologa v Piestanoch? ja sa neviem k nijakemu dopatrat, nasa pediatricka ma teraz dovolenku, takze jej sa nemozem spytat.

nini78
2. jan 2012

@hannah82 no neviem ako teraz, ale niekedy sa muselo chodiť do Trnavy alebo do Trenčína. Tu detský neurolog nebol, len kupele mali svojho a k tomu sa dalo dostať len po známosti. Ale je pravda že už je to 4 roky čo nás poslali do TT. Možno sa to už zmenilo.

hannah82
2. jan 2012

@nini78 vyzera to tak, ze sa nezmenilo nic. pregooglila som vsetky mozne stranky a v PN proste neurolog nie je... tak pockam koho nam poradi Zacharova ked jej skonci dovolenka. dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre