♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

vladazien000
26. máj 2012

@elise No vy ste asi neni z piešťan alebo? Lebo tú vašu lekárku by som chcela poznať :o) A vy ste tak dohodnuté? Lebo ja som to tak skúšala a ona malej odmerala teplotu a vlastne zistila že nemá. To musíte mať naozaj výbornú lekárku.

elise
27. máj 2012

@vladazien000 ja bývam 3 km od piešťan ale ked som bola tehotná som si sondovala PN lekárov-pediatrov a ani jeden neprešiel mojim výberom (prístup, názory, predávkovanie antibiotikami, chorobnosť......) tak som si hladala v trnave a našla som super doktorku ktorá prešla na 100% a som snou spokojná aj ked cestujem 35 km. teplotu nemeria lebo teplota vyskočí večer a ráno byť nemusi nestresuje teplomerom dieťa.

nika2
28. máj 2012

@vladazien000 je na trajane. to neviem co hovori na neockovanie,ja som malu dala na vsetko povinne ockovat a este aj proti zltacke B a este proti pneumokokom. ockuje vramci poradne.

agnes28
1. jún 2012

ahojte baby, idem vás poprosiť, či niektorá nemáte kontakt na MUDr. Kabátovú, ordinuje v Piešťanoch ako pediater + gastroenterolog. Máme tam ísť so staršou dcérou, naša alergologička mi dala tel. čísla ale žiadne neni platné... ďakujem vopred 🙂

agnes28
2. jún 2012

@nini78 internet som už samozrejme prešla, to číslo nie je platné. ale vďaka. už som sa ho dopátrala u nášho lekára 😉

luba0705
2. jún 2012

Ahojte ja chodím k dr.Gabrielovej.Som s nou maximálne spokojná.Má dobrý prístup,ide z nej pozitívna energia,čo hlavne detičky vycítia.Ale keď som zháňala pre dcerku pediatra,tak na každého jedneho som počula pozitíva ja negatíva.Takže ťažko je radiť.Ja by som nemenila... 🙂

lea132
10. jún 2012

Ahojte, prepacte, ze Vam sem leziem, ale potrebujem poradit. Stahujeme sa do Piestan, hladam nejaky podnajom, potrebovala by som nieco v okoli zimneho stadionu a vobec netusim ake su tam ulice, alebo sidliska. Piestany nepoznam, neviem co mam hladat a tie mapy co su pri inzeratoch, tak z tych som uplny magor 😅 Dakujem za kazdu radu 🙂

abbey1
10. jún 2012

@lea132 To budeme skoro susedy. My sme kúsok od štadióna. Sídliská tam máš blízko Juh, alebo Adam Trajan.Inak sú na okolí rodinné domy v lokalite Malý a Veľký Floreát.

trixi
10. jún 2012

@agnes28 ahoj, neviem ci este zhanas tel.c. na MUDr. Kabatovu, pretoze uz ma zrusene vsetky telefony uvedene na nete, ma len mobil. Ak potrebujes cislo, poslem Ti ho do IP.

lea132
10. jún 2012

@abbey1 ďakujem,teraz už len niečo prijateľné najst:-P 😀

abbey1
10. jún 2012

@lea132 No ľahké to asi nebude. 😒

lea132
10. jún 2012

@abbey1 z toho čo som zatiaľ videla mám aj ja taký pocit 😕

turistka
10. júl 2012

Nemate niektora skusenost s tou gynekologickou,co v tom zariadeni oproti nemocnici?myslím,ze sa vola kolkova

1977
10. júl 2012

@turistka kolkova neni nahodou aj v Radosine?

turistka
11. júl 2012

@1977 Neviem,ci tam je,ale zda sa mi,ze tam bola 🙂

agnes28
1. aug 2012

@trixi ahoj dakujem krásne, číslo som zohnala v jednej ambulancii v našej nemocnici, ale vďaka za ochotu 🙂

andreah25
3. aug 2012

Ahojte mamičky, neviete mi poradiť, kde v Piešťanoch by som mohla darovať na charitu detské oblečenie, hračky, nejaké potreby do domácnosti,pánske a dámske a i tehotenské oblečenie? Ak by ste vedeli i adresu budem veľmi povďačná. Ďakujem.

arletka
9. aug 2012

mamičky,kam sa chodite kupat s deťmi v piestanoch?

janka_pn
9. aug 2012

@arletka dnes som bola na prudoch, inak asi nikam. chodievam do trencina alebo na vincov les

xenicka13
9. aug 2012

my sa kupeme na dvore v bazene, lebo z nasho jedineho kupaliska sa nosia salmonely, zapaly mocovych ciest, kozne infekcie a pod., da sa kupat vo viacerych hoteloch, co ale ide do penazi

aamanda
10. aug 2012

caute maminky, neviete mi poradit, kde aktualne sa da plavat s babatkami v pn a okoli?

lenkaks
3. sep 2012

Ahojte mamicky,som cerstva Piestanka 😀 nastahovali sme sa na sidlisko Juh mesiac dozadu a hladam detskeho pediatra.Dost mi odporucaju Mudr Kabatovu,ale Jesenskeho je dost od ruky a nasla som na Trajane Mudr Ondrusovu.Mate s niektorou z tychto skusenosti? Dakujem 🙂

dadulka19
3. sep 2012

@lenkaks ahoj,my chodíme Ondrusovej,odporúčam 🙂

lenkaks
4. sep 2012

@dadulka19 Ďakujem za odpoveď 🙂 Snáď aj my s ňou budeme spokojní 🙂

lenkaks
7. sep 2012

Caves mamičky,to som zase ja 😀
Nenájde sa tu nejaká šatkárka,čo mi názorne ukáže,ako správne viazať bábätko do šatky? 🙂

macekova
10. sep 2012

Ahojte, ako je to s jasličkami v PN ? sú plné ? v tomto čase je asi nemožné tam dieťa umiestniť ? myslím len tak zo dňa na deň 😉 ...a čo škôlky ? ....tiež beznádejné ? ... budem vďačná za info 😉

elise
10. sep 2012

@macekova v jasličkách sa môže do decembra ničo uvolniť treeba zájsť za veducou jasličiek. (uvolnia ho detičky ktore idu od januára do škôlok že dovršia 3 rôčky) škôlky iba ak by si obehala mimo piešťan, v piešťanoch je to plne na tento školský rok

elise
10. sep 2012

@macekova ešte je šklôka-jasle sukromne sunny day v záhradnickej škole je to peknučké zariadenie malý mi tam chvilku chodil je cenovo celkom prijatelná 160 euro sa plati čo je menej ako tej bilinguárnej sukromnej škôlke

macekova
10. sep 2012

@elise ...vďaka za ochotu ... okrem tých jaslí na tej Javorovej tuším, nikde v PN nič nie je, kde by zobrali aj 1,5 ročné ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre