♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
25. aug 2009

dobre ranko,
dadulka pozeram, ze ste boli v Tatrach ked som odtial odisla 🙂 . Inak stale davaju v telke o Tatrach ako tam malo ludi je. No aspon tu je vidiet , te ich trochu podporujeme 😀

zuzidr
25. aug 2009

Ahojte,neviete mi poradiť kam mám zobrať manžela dnes na večeru k dnešným meninám????????? 😅

elise
25. aug 2009

ahoj zuzi skús bašovce rybník 😝 alebo piešťany hotel pavla 😝 😝

lucinda7
autor
25. aug 2009

čaute....

no veru riadne to tu flákate 😝 už aby sme mali net aj my 😀 😀 😀 😀 😀absťák nepustí 😀 😀 😀 😀

Dada,pekné fotečky....absolvovali ste presne tie isté miesta čo my v apríli na dovče 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi,Ludovi všetko naj....je jedno kam si zájdete,hlavne že si to užijete spolu 😝

nám sa tiež už pomaly končia prázdniny,školákovi sa moc do školy nechce 😎

dadulka19
25. aug 2009

ahojte 🙂

zuzi dík,užili sme si 😉 ..Bývali sme vo Važci na konci dediny pod lesom na chate 🙂 ..a na večeru...,mne moc chutí v Benátkach 🙂...a že všetko naj prajeme 🙂

nika,tak sme sa tam obišli 😀 ...hej,tiež som pozerala v telke o tej návštevnosti,ale ja som nemala pocit,že je tam málo ľudí 😎 ,len sa tam asi neubytovávajú,skôr chodia len na otočku 😀 ...chvíľami som sa cítila ako v Poľsku 😀 ..V Tatralandii ma dokonca Poliak aj obsluhoval 😀 😀 😀

dadulka19
25. aug 2009

luci čaves a dík 😀 ...no,ani nám sa do školy nechceeeeee 😖

milhaus
25. aug 2009

my sme boli dneska s mamou v trnovcoch na myjave, lucke sme dali detske menu a dostala k tomu cukríky
dneska mam akusi depku
nasim zhorela v obyvačke krabica na elektrike tak su tu kable ponatahovane z kupelne len do mojej izby nezvýšilo

dadaga
25. aug 2009

ahojte.. no veru skolakom sa to blizi nejako moc rychlo..
inak dneska behala po piestanoch stv 1 pod kolonadou....

micimacko
26. aug 2009

Ahojte Piešťanky!!Potrebovala by som poradiť... 😕 Potrebujem nájsť dobrého zubného lekára!Poradte mi prosííííím!Ďakujem! 🙂

milhaus
26. aug 2009

dneska sme boli u mojej babky na poriadi skoro cely den a mala sa i kupala vonku v lavore
lord by mal dorazit v nedelu ale neviem to naisto
pondelok idem zubarovi na preventivnu a chcem si zobrat dost veci z myjavy a to sa neda vsetko odniest busom navyse ked mam prestupovat

dadaga
26. aug 2009

iha dneska zase nic? noo niekto si uziva letoooo

petka015
26. aug 2009

ahojte

tak my sme sa vcera vratili z tyzdnovej rekreacii v nemocnici, maly mal stale hnacky tak nas hospitalizovali a akosik mu nemohli zistit co mu je. ale nakoniec zistili campylobacila myslim ze tak nejak tak sa to pise.
dali ATB a isli sme domov.

uz mi to tam islo poriadne na nervy stale v izbe zavrety a nevedeli co mu vlastne je vsetky vysledky boli negativne tak uz len sme cakali vysledky na celiakiu ale som rada ze je to bacil. dufam ze celiakia bude negativna.

nika2
27. aug 2009

dobre ranko,
no teda peta drzim palce nech je vsetko uz ok. a bola tam sestricka Zuzicova? taka nakratko ostrihana.

milhaus
27. aug 2009

to z celiakie su hnačky?

miruss
27. aug 2009

Ahojte.
Ja voľako nestíham. 😝 Zuzka je už šinter ešte obchod do toho. 😝
Dada aj my sme boli v Tatralandii, ale bolo tam vtedy strašne veľa ľudí. Kubkovi s tam veľmi páčilo. 😎
My ideme do Popradu ešte od 8.-15.9. 🙂

zabkatt
27. aug 2009

babule neviete kto predáva registračnú pokladnu? nutne potrebujem

milhaus
27. aug 2009

a bazare si pozerala?

dadulka19
27. aug 2009

ahojte 🙂

mirka,aj našim deckám sa tam páčilo,no ja také nemusím 😝 a ľudí bolo jak nakak...ch 😀 .A obchodu sa darí?

dadaga,nešla si dnes doobeda smerom k trhu 😕?

my sme sa stretli s Peťou,Kubko je už veľký chlapisko 🙂a tie okále 😉 😉 😉

elise
27. aug 2009

ahojte ja točím pračku žehlím, zajtra doobeda ešte dožehlím zbalím, pokúpim zbehnem do banky šeky zaplatiť a pôjdeme na dovču do madarska sa teším 🙂 dnes bol v práci bázninec a to som plánovala pôvodne pol dna dovolenky 😠 ale aspon relax bude od zajtra večera 😉

milhaus
27. aug 2009

poobede sme boli s mamou na detskom ihrisku a lucka si zmyslela ist odtial bosa lebo tam behala bosa po piesku

elise
27. aug 2009

mili to náš lukasko robí dosť často a nechce sa obliekať, ani vyzliekať tak bojujeme ale to vraj má trvať max do 3,5 roka tak uvidíme. 😉

miruss
27. aug 2009

Ahojte.
Elise nestraš ja také obdobie nechcem, kedy u Lukáška začalo? 😝
Dada obchod sa začína slušne rozbiehať, len by som potrebovala, by mal deň aspoň 30 hodín. 😝
Peťa, Kubkovi prajem, aby bol čo najskôr fit. 😒

elise
27. aug 2009

miruss začalo sa to asi tak pred mesiacom a pol takže bojujeme 😒

lucinda7
autor
28. aug 2009

ahojte
Peti,Maximko prekonal campylobactera v 6 mesiacoch.....bolo to hrozné lebo mal aj vysoké teploty 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ale našťastie sme zvládli bez nemocky....
inak berú to ako salmonelu tak rátaj že sa s tebou skontaktuje aj urad zdravotníctva z TT 😎 😎 😎 😎 výsluch jak na súde kde to asi chytil a tak.....no desné 😠 my sme ho inak mali z HIPPKy príkrmovej 😠

tak si pekne užívajte leto 😝 😝 😝 😝 a píšte viac 😎

milhaus
28. aug 2009

lucina alebo ktora to vlačikujete, v kulkturaky su modely vlačikov a idu, boli sme tam a zajtra a pozajtra pojde odtialto parna lokomitva až do veselia nad moravou, aj cez staru turu pojde a vrbovce a poriadie

dadaga
29. aug 2009

ahojte..dari je to mozne to bol aky den? aj s kamoskou sme boli... sak oranzova kara to poznas nie? co si ma nehrkla.. my na ten smer moc nechodime a ked ideme tak len bagre a zeriavy a autobusy pozerame klasika chlapi....

luci fuha taky virus z hippky? no nestras... aj my ich obcas pouzivame a zatim ok.....
nam zase idu dolne stolicky... zatim pohoda akurat je moje zlatko mrzute....

dadulka19
29. aug 2009

ahojte🙂
dani,štvrtok 🙂 ...a oranžový kočík to bol a ak si mala hnedé nohavice a pásikavé tričko,tak si to bola ty.Obišli sme sa na prechode 😖 ,len ja som na teba pozerala a rozmýšľala,odkiaľ ťa poznám 😀 😀 😀 .Napadlo ma to až neskôr 😝 ..ale už si dám pozor a drgnem do teba bárz aj na prechode 😀

baby,neviem ako vám,ale mne to skoré stmievanie moc dobre nerobí 🙄 ...a bude to horšie 😖

milhaus
29. aug 2009

aj mne sa chcelo spat na obed
dneska sme sa boli odviezt tou parnou lokomotivou do vrboviec a moj otec bol potonm pre nas

milhaus
29. aug 2009

teraz som zistila že lord je v chtelnici a mne to akosi zabudol oznamit a ani sa zatial nechystal mi to oznamit
natrela ho sofi na facebooku

dadaga
30. aug 2009

Dari ano bola som to ja... skoda,ze ja ta nepoznam....
inak o tom skorsom stmievany mi hovor... nemam to rada....a netusim co budeme s Lukom robit ked bude tma trebars o piatej lebo vzdy sme vonku... doma je nuda.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre