♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
20. máj 2009

Zuzi,tak super,tak snád sa jej to samo upraví.... 😝
ja som myslela že e.coli je len v moči 😎

milhaus
20. máj 2009

rado ide v piatok zasa preč na vychod, teraz je na balkone a zachvilu pojdeme von ked mala vstane
dobre popoludnie

zuzanocka
20. máj 2009

no teda baby kde ste....???? som nas musela zo spodku druhej strany vyhrabavat 😝
jaaaaaaaaaj - ved streda je 😀 😀 😎
tak nic... idem sa aj ja venovat 😉

keti
20. máj 2009

ja som práve dopozerala panelák. Poobede sme boli lepiť ipu v pivnici.
Som bola potešená, že konečne sú tam už aj moje ruky zapojené. Tak sa vytešujem 😀 😀 😀

Ale asi idem spinkať. 😀 😀

stanka26
20. máj 2009

ahojte...
tak tý moji drobci už spia.celé doobedie aj poobedie sme boli vonku, bo bolo krásne počasie.

keti v sobotu prídeme do Chtelnice.

mimusbe
20. máj 2009

keti.....to som aj ja robila....aj nopovu foliu som s MM davala 😀 😀

som pozerala ,,ako som prezil,,....teda ...to ma vzdy tak rozlutosti ☹ ☹

miruss
20. máj 2009

Ahojte.
Zuzi to je super, že ssa žiadna pliaga nepotvrdila. 🙂
Musím pochváliť Zuzanku. Dnes som ju začla prikrmovať, lebo posledné dni začala byť mrzutá z hladu. Mlieka mám dosť, len mám pocit, že jej to nestačí, preda len v sobotu bude mať už 6 mes. Tak dnes na obed dostala mrkvu karfiolom. 120 g a pekne to spapala, vôbec nepľula. Pekne otvárala ústa ako keby predtým tajne trénovala. 😀
Aj Kubka musím pochváliť, posledné dni je zlatučký ako keby vedel, že mama má toho veľa bez tatina. 🙂
Zlaté sú tie naše detičky. 😀

mimusbe
20. máj 2009

miruss...tak blahozelame k prvej mrkvicke 😉 😉 zuzanka je sikulka 😉 🙂 a kubko je uz velky chlapisko ...vie ze musi maminku posluchat 🙂

aj nasa jedla s lyzickou uplne super...a vsetci sa tomu v rodine cudovali.... 🙂

veru...zlate a sikovne su deturence nase 😵 😵

danca.b
20. máj 2009

cafte
prave pisem 3x sem 😠 😠 😠 ...stale mi to blblo ☹ 😠 😠 😠
aj my sme pozerali "ako som prezil"...............a mala som robotu,aby moje starsie deti pochopilli,ze su nase 🙂 😀
my sme dnes mali navstevu....bola u nas spoluziacka so svojim M,co ziju v Atenach 🙂
tak sme pokecali a dohodli si dalsie stretko....v Lancari pri kostole 🙂 😉 pojdeme kuknut his. pamiatku 🙂
ziju spolu 12r. v Grecku,ale stavaju si v Lancari vikendovy domcek........skratka ich to taha sem na Slovensko 🙂 🙂 😉 😅 😕 😀 🙂 🙂

danca.b
20. máj 2009

este je tu niekto? alebo mam ist do hajan 🙂 😉

danca.b
20. máj 2009

tak dobruuuu 😔 😔 😔 😔 😔 😔

keti
21. máj 2009

dobré slnečné ránko

no dani konečne si sa ukázala. už som myslela, že sa budeme musieť ísť prejsť, a pozrieť vás či žijete 😀 😀 😉

Mima ja som bola nadčená, lebo konečne som aj ja niečo robila, okrem toho varenia 😀 😀 😀

My sme dnes už od pol siedmej hode.Drobček už aj mával dedkovi, lebo bol pri nás v obchode. A aj tatina vyprevadil. ten zas išiel do Nitry je tam strojnícka výstava. To išiel z práce.

Čo dnes budete porábať??? u nás je to klasika 😀 😀 😀 celý deň strávený vonku 😀 😀 😀

stanka26
21. máj 2009

dobre ránko..

tak mi dnes vstávali o pol šiestej,to zas bude den. budeme musieť ísť von Šimon bude už o 9h nanovo spať a tá naša krasavica sa bude na ihrisku hrať s detičkami.

zabkatt
21. máj 2009

ahoj my tiež o 6tej ale malý sa napapal a dala som ho späť do postielky a spal do 8mej🙂))

nika2
21. máj 2009

ahojte,
tak ta nasa mala vstava o pol siestej. vecer moze ist spat hoci kedy , aj tak vzdy takto stane. a vcera to bolo dobre "ako som prezil". toho jej muza by som niekde poslala ako som to pozerala.

zabkatt
21. máj 2009

nika moja reč. Včera som povedala mužovi že keby to on spravil môže sa porád odsťahovať🙂))) Bol hnusný neviem čo by mu to urobilo keby si tie testy dal spraviť🙂))

nika2
21. máj 2009

aj mna to nastvalo.

zuzidr
21. máj 2009

ahojte,pekný slnečný deň prajem 😀

pridala som už aj sem fotky zo stretka 😀

zuzanocka
21. máj 2009

dobre ranko!

u nas sa spalo klasisky - do pol 8 (nechcem provokovat 😀 )

maminu som bola zaviezt ku kadernicke, o chvilu ju pojdeme zobrat a vyrazime niekam na obed 😝

lucinda7
autor
21. máj 2009

ahojte....
my sme doobeda stihli aj Prior,navariť a zachvílu príde MM z robotky a ja idem ku kaderníčke 😝

Ako som prežil bolo dobré....ako vždy 😝
no ja som si istá že našich nám nevymenili.....jedine že oboch lebo sa nezaprú 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
21. máj 2009

ahojte...

my sme boli vonku na prechadzke....mala zaspala...ja som dala piect crevka...a pojdem spravit puding alebo nejaky kolac...

ja som si tiez ista ista ze mala je nasa...sak to je cely tato od narodenia... 😀 😀

nika...aj nasa presne tak isto...je jedno ci ide spat o pol8 alebo o 10...vstava medzi 5/6 .... 😒

zuzidr...krasne fotky....a ta Katka sa mi velmi podoba na Gogolovu...ale si spominala ze to nie je ona 😅 🙂 🙂

zuzanocka....uz je malinkej lepsie? dufam ze ano... 😉

milhaus
21. máj 2009

radovan rano cestuje preč a neviem kedy príde ale tento mesiac už nie
dneska som robila rizoto
ahojte
začali sme včera večer roznasat letaky z toho proficreditu a teraz poobede sme boli na hornom namesti

zuzidr
21. máj 2009

mlil takže si sa na to dala?držím palce 😉

lucinda7
autor
21. máj 2009

aj ja držím palce...dúfam že ti to vydrží Mili....

no ja som už ostrihaná.....no dooosť mi toho vzala...ale tak dorastú 😀 😀 😀 😀 😀

tatik zobral krpatého na stanicu bicyklom pozerať vláčiky 😀 😀 😀 😀 my so školákom dorobíme ešte úlohy a potom pôjdeme ešte na Prudy hádzať kamienky 😵

zuzidr
21. máj 2009

Luci daj foto aké máš vlásky 😀

lucinda7
autor
21. máj 2009

po ramená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
21. máj 2009

luci....veru hod foto nech vidime aka si fesanda 😀

my sme boli vonku s malou...teraz prisiel MM a pojdeme k svokrovcom na navstevu....mrne akurat zaspalo... 🙂

dneska sa mi takmer postavila v kociku...som mala rucku uplne na najmensie danu a malaa v kociku sedela...chytila sa tej rucky a sup ho na nohy 🙂 🙂 🙂

uz ju nemozem nikde nechavat samu lebo aj minule mi v lehatku visela dolu hlavou 😅 chvalabohu ze som ju predtym uviazala lebo by si hlavu buchla o zem.... 😔 😔 ☹

nechcem vediet co bude robit ked bude behat.... 😅

mili....tak drzim palce nech ti to vydrzi..... 😉 😉

sofia222
21. máj 2009

Ahojte babulky,
chcela by som sa spytat, kedy presne zacina otvorenie kupelnej sezony a ako to prebieha, ci sa nam tam oplati ist kuknut, lebo som tam este nebola. vdaka...
inak prajem pekny zbytok dnicka...

milhaus
21. máj 2009

zatial žiadneho klienta nemam a ešte mi musi dat skolenie ale už je to na 95% vybavené, čakam kedy mi pride ID karta a potom budem mat pristup k nim na www. stranku a tam vraj budem mat svoju stranku
volačo robit musim a kôli malej sa mi nie neda, budem ju muset brat so sebou ked nebude nik strážiť
svokre zasa začínajú vyrastat rožky na hlave, zasa lucku nakrmi čim chce ona i cez moj vyslovny zakaz i predomnou

miruss
21. máj 2009

Ahojte.
Mily aj ja držím palce. 🙂
Ja om bola dnes u zubárky, čo mi liečila ten zapáklený koreň, tak mi vypadla plomba. Musím ísť aj na RTG lebo sa jej ten zub nepozdáva. Dala mi tam vložku. A mám prísť so snímkom 8.6. 😝
Mima ty máš nejaké aktívne bábo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre