♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
25. feb 2010

to ano peta. budem muset zajtra zavolat. mozno bude uz aj neskoro. len nemam absolutne prehlad, ze ktora.

petka015
25. feb 2010

ved uvidis ak sa ti nebude pacit das do inej mas na vyber 😝 😝

ale ved u nas je az 10 marca takze vsade je to inak a ten zavrety kut uz nefunguje??? ved tam sme chodili ja my nie???

nika2
25. feb 2010

asi funguje. lebo na nete som nasla kontakt. aj na juhu su dve. len tusim niektora pisala, ze jedna je horsia.

dadulka19
25. feb 2010

baby,dík za Lili 🙂 🙂 🙂

nika,my sme boli na zápis na Juhu v tej vysokej,aj Lucka tam chodila,takže nás tam poznajú 🙂 🙂 🙂

nika2
25. feb 2010

dadulka a zapis tam je ako? to je na javorovej ci 8.maja?

nika2
25. feb 2010

no nasla som na nete, termin a tusim vsetky maju od 22.2.-26.2. tak jedine ,ze zajtra rychlo behnem.

dadulka19
25. feb 2010

nika,na 8.mája 😉 ..zápis od 22.2. ale neviem,či tam bolo napísané do 25.alebo 26.2.Ale veď to nevadí,rozhodnutie dávajú až 25.3.,takže to nezačnú asi hneď tak riešiť.Prípadne cinkni ráno riaditeľke(je veľmi milá).Ale aj tá malá škôlka vedľa je obľúbená,no berú podstatne menej detičiek 🙂 ..

kluara
26. feb 2010

Nika, ja som už včera spala 😔 no my chodíme na staničnú, a zavretý kút patrí tiež ku staničnej, takže tam bol zápis asi tiež teraz.

škoda, že sme to tu nesomenuli skôr, nemusela si mať teraz v posledný deň taký zhon 😖

nika2
26. feb 2010

ahojte,
mas pravdu klaura. ale je to moja chyba, ze som si ja nespomenula skor.

milhaus
26. feb 2010

tak mala je v školke do dvanastej, sesternica ju tam zaviedla a nevšimla si ani kedy sme odišli
od pondelka mam nastupit do hansolu vo voderadoch
lord od konca septembra je doma, robil v decembri 4 dni
ja 6 dni v decembri

nika2
26. feb 2010

tak volala som do tej skolky 8.maja. zevraj terza nemusim chodit. staci az buduci rok. ale samozrejme, ze nezarucuju nastup presne ked bude mat 3 roky. ale v septembri ano. no uvidime. ked tak bude mama strazit alebo pozreme tu sukromnu na zahradnickej skole.

zuzanocka
26. feb 2010

cauteeee

ale ste sa rozpisali... neverim 😀

tiez som nepostrehla, mili, ze mas nastupit do prace 😕
a lucka isla prvy raz do skolky?

inak, pozeram, ze ako si davate "nacas" s tymi skolkami 😝 to len u nas beru podla poradia, ako im donesu rodicia potvrdene prihlasky? 😕

zuzanocka
26. feb 2010

andy,
kde mas inz. fotky z mmb?? 😕 😕

zuzanocka
26. feb 2010

a, maťka, az teraz som si uvedomila tvoj "šok" 😀 😀 😀 😀 😀 no ja by som bola asi sokovana najviac... 😝 by som si pekne zavarila popri tych mojich troch vykvetoch, co mam doma 😝 😝 😝
hviezdica paradne zacala vystrkovat rozky... co rozky - ROZISKA 😠 😠 , maly cert je certisko neskutocny a o luovi ani nehovorim 😀 😀

vcera som po dllllhej dobe zabludila na strechu, som cumela, ze jaky novy image 😎

dadulka19
26. feb 2010

ahojte 🙂

nika,nie len ty si si nespomenula na škôlku 😀 ...Ja som minulý štvrtok stretla kamošku a len tak sa opýtala,či sme už boli na zápise a ja reku nie,veď ani nebolo v AB-čku.A ona že,veď už sú zápisy.Tak som hneď volala riaditeľke 😀 😀 😀 😀

zuzi,neviem o tom,žeby v našej škôlke brali podľa poradia 😎 😎 😎 .Keď som bola na zápis s Luckou,ju vtedy zobrali do obidvoch škôlok na Juhu 🙂 🙂

zuzanocka
26. feb 2010

no u nas je to tak... mi povedala riaditelka... samozrejme, ak je niekto "pod ciarou" a ide o deti predskolskeho veku, ma prednost... alebo surodenec...

nika2
26. feb 2010

zuzka a do ktorej chodite? alebo idete. presne dadulka. nikde to nepisu a clovek ked zabudne tak ma smolu.len o zapise do skoly bolo pisane.

zuzanocka
26. feb 2010

na detviansku, nika 😉 to mame aj najblizsie, aj hviezdica tam chodila, aj sme tam boli spokojni 😉

lucinda7
autor
26. feb 2010

ahojte 😎
aj u nás práve zapisujú do škôky tento týžden.....mali minulý ale boli chrípkové prázdniny tak to presunuli 😵
my pôjdeme asi až o rok 😝 ked už bude predškolák 😎

Zuzi,teeeda,strecha má už dávno nový image...si tam asi dlho nebola 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
26. feb 2010

luci,
veru davno 🙂 piestany tam spia 😉

kluara
26. feb 2010

ahojte!

aj na našej škôlke berú podľa poradia, teda aspoň vlani to tak bolo 😉

Zuzi 😀 😀 😀 ale mala by som aspoň na pár mesiacov parťáčku 😝 a nejaký pilník na tie rožky nemáš? 😕 😀

milhaus
26. feb 2010

tak naša madam cela uplakana ale nepocikala sa, mame ju už doma

kluara
26. feb 2010

milhaus, neboj sa, zvykne si 😉 my chodíme tiež občas uplakaný zo škôlky, ale preto, že Lukáš nechce ísť domov 😅 😀 😀 😀

milhaus
26. feb 2010

teraz tu zaspala na kresle na lordovi, aspon na niečo je dobry

lucinda7
autor
26. feb 2010

ahojte 😎
to počko je otras 😠 také na spanie 😝

náš školák dnmes doniesol další diplom 😵 3.miesto v speve 😎

dadaga
26. feb 2010

Nika ja to tento rok tiez neriesim.. ked bude treba dam ho na tie 2 - 3 mesiace do sukromnej, alebo babky su obe na dochodku nech makaju... a potom na rok zapisem... hoci mam detviansku 50 m od domu... ale naco to silit...

dadaga
26. feb 2010

Luci len zalahnut.. moji chlapi chrapu obaja.. maly od pol druhej a starsi odkedy prisiel z prace...xixi

andy.a
26. feb 2010

čaute 😎 😎 😎

Zuzka,stránku na MMB mám ako vždy 😝 😝 😝 😀 😀 😀 napíšem ti IP 😉
akú veľkosť nosí malá ?? 😕 😅 🙂

no,už mám aj malú chorú,teplotuje,chytila to od malého 😔 🙄 🙄 🙄
ten už bez teploty,len pokašliava a trocha soplí 😖 keby už začal aspoň trocha jesť 🙄 🙄 🙄

aj ja som maród,dnes som si dala v práci do žily kalciovku pichnúť 😝 😝 😝 mali sme 3 prvovyšetrenia 😝 😝 😝

takže sa hlásime do klubu maródov a malých čertov 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Luci,Alexík mal byť dievčatko,gratulujeme 😵 😵 😵 moc je šikovný,takých chalanov šikovníčkov moc nepoznám 😕 😅 😀 😵 😵 😵
nám to nehrozí 😝 😝 😝 😀 😀 😀

Mili a lorda vôbec netrápi,že nemá robotu ???? 😕 😕 😕 😕 😕mal by byť živiteľ rodiny-teoreticky 🤐 🤐 🤐 😲 😲 😲
a z čoho žijete ::

MM robí do noci,šľak ma trafí,ak bude aj cez víkend...my všetci maródi a treba mi kopu vecí porobiť 😝 😝 😝
keby aspoň zarobil,keď je tam stále 🙄 🙄 🙄

dadulka19
26. feb 2010

Luci,Alexíkovi gratulujeme 🙂 🙂 🙂 ,je veľmi šikovný šikulák 🙂 🙂 🙂

andy,to už neni možné tie vaše choroby 😠 😠 😠 😠 😠 .Tak sa pekne kurírujte cez víkend 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
26. feb 2010

dakujeme 😎
náš tatik sa dnes celý den morduje s branou 😵 ani dážd mu nevadí 😀 😀 😀 😀

andy k vám som sa zas celý týžden nedostala 😒 ale aj tak ste marodi ☹ ☹ ☹ ☹ rýchle uzdravenie 😔 je to nafigu stále s tými chorobami 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre