♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
17. mar 2010

co ja viem, tak vacsinou to funguje tak, ze sa berie urcity pocet deti podla poradia. preto treba chodit na zapis co najskor. uz sa to tu rozoberalo.
ak niekto potrebuje dieta dat do skolky, myslim, ze moze byt rad, ak vobec nejake miesto dostane. je to krute, ale je to asi tak

zuzanocka
17. mar 2010

a tiez musia uprednostnit deti, ktore maju v tej-ktorej skolke surodenca (mozno preto ten posun) a tiez deti, ktore maju povinnu predskolsku...

nika2
17. mar 2010

no nemam na toto uz ani slov.

dadaga
17. mar 2010

ahojte.. to mi chcete napisat,ze ked mam Detviansku 3 min od domu a vidim na dvor z okna mozu mi prehodit prihlasku na juh...napr....
no na to ozaj nemam slov myslim,ze by dieta mali prijat tam ked dieta byva ci rodic si vyberie a nie takto... to ozaj aj v skolke vladne korupcia? kurnik...
no som zvedava na bud. rok co bude... ale ked nie to bude iny bordel.. a v piestanskom o tom budu vediet... kurna....

dadaga
17. mar 2010

ozaj pojde tato debata aj ked prehodia novu verziu? lebo som ju netestovala...
lebo dobre sa mi s vami obcas pise a daktore poznam skoda by bolo stratit kontakty... 🙄

andy.a
19. mar 2010

ahojte 😎 😎 😎

zdravím a vítam všetky na novej verzii 😝 😵 😵 🙂 🙂
takže do písania,nech to frčí 😝 😝 😝 😀 😀 😀

Dani,o tých MŠ sme to rozoberali dávnejšie 😝 😝 😝
mne nezaručila p.riaditeľka,že mi zoberú malú ani,keď malý chodí do tej istej MŠ 😝 a obaja sme zamestnaní 😝 🙄 a máme to najbližšie 😝
však je úplne od veci každé dieťa rozvážať do inej MŠ 🙄 🙄 🙄 😲 🙄

andy.a
19. mar 2010

ahojte 😎 😎 😎

zdravím a vítam všetky na novej verzii 😝 😵 😵 🙂 🙂
takže do písania,nech to frčí 😝 😝 😝 😀 😀 😀

Dani,o tých MŠ sme to rozoberali dávnejšie 😝 😝 😝
mne nezaručila p.riaditeľka,že mi zoberú malú ani,keď malý chodí do tej istej MŠ 😝 a obaja sme zamestnaní 😝 🙄 a máme to najbližšie 😝
však je úplne od veci každé dieťa rozvážať do inej MŠ 🙄 🙄 🙄 😲 🙄

elise
19. mar 2010

tak ja som tiež v novej verzii🙂))) pekný večer kočenky ozaj zuzanočka spravíš aj sukromnu skupinu? či takto verejne🙂))

elise
19. mar 2010

andy to je o ničom aby si vozila deti každého do inej škôlky. ja som sa o škôlky nezaujímala mne robí v trnave mamina v škôlke tak som mala miesto isté už od narodenia lukyho 😀
kde ste všetci????

elise
19. mar 2010

andy to je o ničom aby si vozila deti každého do inej škôlky. ja som sa o škôlky nezaujímala mne robí v trnave mamina v škôlke tak som mala miesto isté už od narodenia lukyho 😀
kde ste všetci????

dadaga
19. mar 2010

Caute...zaase sa niekto postaral aby som na materskej totalne neosprostela a musela aj trosku premyslat... dikes adminky...xixi

Andy takt o je ozaj na maslu vozit kazde inde...a naco aj? ved tolko deti sa rodi som zvedava ci otvoria aj nejake nove alebo stale bude tlacenka o miesto???

kluara
19. mar 2010

ahojte!
tiež sa hlásim na nového koňa 😉 Andy, držím palce, aby ti (vám) to vyšlo s tou škôlkou 😅

kluara
19. mar 2010

a pozerám, že zmenou sa nič nezmenilo, neskutočne dlho mi to načítava 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nika2
20. mar 2010

dobre ranko 🙂

lucinda7
autor
20. mar 2010

ahojte...tiež mi dalo námahu vás najsť 😀 😀 😀 😀

dadulka19
20. mar 2010

uf,našla som vás 😀 😀 😀 😀 😀

krásne ránko aj dník 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanocka
20. mar 2010

dobry vecer!
taaak a sme v novom 🙂 ale im to trvalo 😝

ja len na skok - dnes sme skoro cely den robili v zahrade poriadky, hviezdica bola s dedkom a malou v cirkuse 😉
utahani sme jak kone 😀

miruss
20. mar 2010

Ahojte v novom MK.

S tými škôlkami to máte blbé, u nás je len jedna, ale tiež je tam dosť detí, ale Kubka vzali a nedávala som žiadnu obálku a to som pritom na RO so Zuzkou.

My sme dnes boli v cirkuse. Bol u nás v Kálnici. Celkom ma prekvapil, myslím príjemne. Boli tu aj zvieratká: opička, tú si chcel Kubko vziať domov, hady, veľká korytnačka a krokodíl.

elise
20. mar 2010

pekný večer
čo to čítam všade cirkus a ja o ničom neviem kde bol dokedy bude bol v PN cirkus? nejako idú tie udalosti mimo mňa.
ozaj pôjdete zbierať vajíčka na kupelný ostrov na velku noc? a čo budete piecť?
luky je užazný vela rozpráva, dnes pomáhal okná umývať aj vešať pradlo zlatý bol a kd si obliekol zásterku, doniesol schodíky bol rozkošný ako miešal polievku 😵 😵 😵 😀

kluara
20. mar 2010

Lindi, cirkus je tu do zajtra, posledné vystúpenie je o 14tej 😉 aj moji chlapi boli a veľmi sa im páčilo 😝

ja určite nepôjdem zbierať, a piecť tiež nič nebudem. mám oddychovať, tak to už konečne začnem dodržiavať 😅

lucinda7
autor
21. mar 2010

ahojte...
Zuzi,tak u nás detto....poobede sme boli celý den na dvore.....upravujeme pozemok aby sme mohli nasadiť trávičku.....a utahaní sme boli večer ako kone 😝 sme o 19.30 všetci zalahli 😀 😀 😀 😀

maximko je užasný pomocník,jemu sme museli v Baumaxe kupiť všetky naradia-hrable,lopatu,motyčku...furik ma detský,tak pomáhal o stošesť 😵

do cirkusu sa nechystáme,ale na vajíčka možno hej 😵

piecť budem takú klasiku nejakú....v piatok som kupila v Edische krásne velkonočné vykrajovátka 😵 tak určite sa pustíme do pečenia 😎

trixi
21. mar 2010

krasne nedelne rano, pisete o cirkuse, tak sa pridavam, moji chlapi boli vo stvrtok, bol to Matkov prvy cirkus a bol z toho nadseny. Hlavne z levov. Ja som si myslela, ze je este na 2 hodinovu show malicky a zvladol to super. Ked isli vo stvrtok, tak uz bolo vypredane (vraj bola nejaka akciova cena za 2 €), tatino ukecal riaditela cirkusu a pustili ich a tak mali vstup volny.

Hladanie vajicok bude na velkonocnu nedelu?

ness
21. mar 2010

ahojte, prepacte, ze som sem vtrhla, len by som chcela poradit, kde sa da v pn plavat, kde je nejaky dobry bazen, dakujem

milhaus
22. mar 2010

teda nevedela som kde sa mam prihlasiť
ešte som tu nebola odkedy je nova verzia

zuzanocka
22. mar 2010

cafte!

milka, dnes som stretla jednu kocku od vas z Ch. - ze jej muz sa velmi dobre pozna s radom. mala take asi 6 rocne dievcatko 😉 ona bola taka nizsia, v okuliaroch 😉

a tesiiiiiiiiiim zo slniecka!!!!! 😵 😵

zuzanocka
22. mar 2010

a este cosi... KDE MAM PRISPEVKY???? vam nezmizli???

lucinda7
autor
22. mar 2010

aj my sa tešíííííme....hned je krajší den ked ten oskar zasvieti 😎

kluara
22. mar 2010

ahojte!

Zuzi, aké príspevky? 😕 😕 😕

aj my sme dnes boli do 17.30 vonku a bolo super 😎 len ku koncu mi už bola zima, lebo hééééérečka mala iba tričko a riflovú bundu 😝

lucinda7
autor
22. mar 2010

Maťka ja som bola v trojštvrťovych rifliach 😝 😝 😝 😝 a tiež mi po 17 prituhlo tak sme išli dovnutra už 😵

zuzanocka
22. mar 2010

maťka,
pocet prispevkov som mala pooooodstatne vyssi, ako mi to pise teraz 😝

vam idu pridavat smajlici z toho riadku ? ja ich musim zadavat "rucne"

nika2
23. mar 2010

ahojte 🙂

kluara
23. mar 2010

ahojte!

ale je vonku krásne teplúčko 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre