♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

barbora80
30. apr 2011

@martinkamm robili to malému v PN u Mrázika. Platili sme 100 eur. Od pól noci nemohol Lukáško nič jesť ani piť. Mali sme tam byť na ôsmu ráno. Išiel s ním muž, kedže kojím, musela som ostať doma s malou. Prišli tam, dali ich na izbu a čakali. (toto ma tam nahnevalo, lebo malého zobrali na sál až o 10:30 a on chudáčik smädný, už pýtal vodičku. Som myslela, že keď tam prídu na ôsmu, tak o deviatej je malý na sále) Takže od tej ôsmej čakali a hrali sa, potom o desiatej dostal sirup, ktorý ho mal utlmiť. Za 20 minút ho muž odniesol na sál, dali mu na tvár masku a povedali nech tam nafúka balónik a malý hneď zaspinkal. Potom muž odišiel a povedali mu, že mu ho za pól hodinu donesú. Po necelej pól hodine mu ho priniesli, už bol prebratý ale taký omráčený, znova zaspal a mal spinkať čo najdlhšie. Malý sa zobudil asi za hodinu a pól, na nič sa nestažoval, nič ho nebolelo, len bol smädný.
O pól druhej ich pustili domov, malý odišiel normálne po svojich. Doma bol taký nijaký, chvíľku sa hral, chvíľku si poležal. Ale nevracal, ani sa na nič nesťažoval. Dali nám telefónne číslo, na ktoré sme mohli v prípade hocijakých problémov zavolať. Mali sme mu dať na noc nurofen a aj ráno a povedali nám, že je možné že mu vybehne teplota, ale tú našťastie nedostal. Na druhý deň sme sa mali ohlásiť aká bola noc a ako sa mu darí a o týždeň sme mali prísť na kontrolu. 🙂
Do PN k Mrázikovi chodí veľa ľudí, viem že aj z Trnavy. Dokonca keď tam bol Lukáško, tak tam bolo jedno dievčatko z Bratislavy. Že už jej mandle vyberali v Bratislave, ale jej tam niečo pokašlali, tak musela ísť ešte raz a to už radčšej prišla sem.
Držím palce, nech vám všetko dobre dopadne a nech už nemusíte behať po doktoroch 🙂

martinkamm
30. apr 2011

@zuzanocka ja ti z celegho srdca dakujem !!!!!

martinkamm
30. apr 2011

@zuzanocka prisla ti IP zuzik?

zuzanocka
1. máj 2011

@martinkamm ahoj, prisla, zaciatkom tyzdna sa s tebou spojim. zatial mi, prosim, napis do IP diagnozu a prip. liecbu malinkej. ja zistim, co sa da robit a dam ti vedeit.

gaja
2. máj 2011

kukuk kočky.. potrebujem zmenu vlasov.. poznáte odvážnu a šikovnú kaderníčku kaderníka??? sem s číslami, chcem to čo najskôr.. proste dačo brutálne uletené - k mojej povahe.. 😉

ejuska79
2. máj 2011

@gaja ahoj, ja chodim k sonke munkovej, len ma teraz 2 mesacnu dcerku, tak robi len 2 hodiny denne, ja tiez idem v piatok konecne 🙂 ....ale co kukam fotky na fb, tak ty vyzeras super, uces a farba stale nove, co ty chces s tym urobit, ved to mas super... inak stale obdivujem maleho na foteckach, je to velmi krasny chlapcek....

gaja
3. máj 2011

ejus - no ved to, že sonka je MD.. tá mi to kedysi fasa ostrihala.. a už to mám dlhé a tá teta čo som si k nej naposledy zvoleja sadla do kresla mi nejak nesadla.. nemám rada ked sa každých 5 minút niekto vypytuje, či ešte môže z dlžky a či takto hentak.. no to nee.. 😀

Dakujem, no ved každé bábo je zlaté.. 😀 Dnes ideme na poradnu, tak som zvedavá kolko že vážime meriame a tak.. 😀 čibíz malý neposedný.. už si necítim lavú stranu tela.. ale šak to prejde.. 😉

ejuska79
4. máj 2011

@jaruska6 ahoj, ako sa mate? uz je malemu lepsie?

turistka
9. máj 2011

Nemala by niektora mamička záujem o Nutrilon? IP 😉

dadaga
11. máj 2011

turistka...radsej bebu ani moj nutrilon nechcel.... ☹

monuli1985
13. máj 2011

Baby,kolko stoji 3d(4d) u Kubranskeho?????????????

nini78
13. máj 2011

@monuli1985 pred vyše rokom som platila 30 eur.

dadaga
17. máj 2011

monuli1985 tam by som na 3D nesla ani omylom...chod radsej do HC to je ina kvalita... tam sice stoji 45 E ale stoji to za to.....

lucinda7
autor
17. máj 2011

Dani,to iste jej aj ja hovorím 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

juliagregor
23. máj 2011

ahojte kočky..
prosím Vás neviete, či sa niekde v Piešťanoch organizuje v nedeľu 29.5. nejaká akcia pre deti ku MDD?
dakujem

zuzanocka
26. máj 2011

@martinkamm ako ste pochodili?

zahrika
27. máj 2011

caute kocky..viete mi poradit, je v PN nejake baby plavanie? V TN to je totalka obsadene na dlho dopredu :(

juliagregor
27. máj 2011

@nini78 dakujem, len to je cez týždeň...hladám program v nedelu...

ejuska79
29. máj 2011

@zahrika ahoj, tu v pn nic take nie je, my chodime uz piaty mesiac do hlohovca..

zahrika
30. máj 2011

@ejuska79 diky moc.. Uf to je trosku dalej, ja som z NMnV. Ale keby sa dalo prihlasit a hned zacat, tak pojdem, lebo vsade sa dlho caka a ja som si to uvedomila az neskoro. Nevedela som aky problem bude chytit flek na plavani ☹ Nemas prosim nejaky link? Dakuejm

ejuska79
30. máj 2011

@zahrika no teraz sa ti uz neoplati, aspon v hlohovci....zajtra zacina dalsi kurz a ci zacina aj nový to neviem....potom v juli sa chodi len dva prve týzdne a v auguste tiez len dva posledne..aspon tak nam vravela minule,ked sa pýtala kto bude pokracovat... cez prazdniny ich vsak chodi len malo, potom spajaju skupina..napr. z nasej ide len jedna, ostatne az od septembra...my tiez cez prazdniny nebudeme chodit, potom asi az v tom septrembri...tu si pozri viac - www.plavecke-jaslicky.sk, je tam na nu aj kontakt....ja som vyplnila tu prihlasku, a potom sa mi ozvala, ale kludne zavolaj a popytaj sa, ja si myslim ze az taky naval tam nie je...

zahrika
30. máj 2011

@ejuska79 dakujem pekne, si zlata, ja si to teda pozistujem... lutujem ze sme nezacali skor, v Sept budeme mat 9 mesiacov, snad nie je neskoro :(

ejuska79
30. máj 2011

@zahrika to vobec nie je neskoro, my sme zacali ked mala necelych 6 mesiacov, a mala bola najmladsia, boli tam aj skoro 2 rocne...teraz sme v skupine kde su vsetci augustoví 🙂 skor mne sa vtedy zdalo, ze sme zacali moc skoro, bola take babo, este moc nevnimala, teraz je to uplne ine, jasi sa tam, spliechla, ma strasne rada deti....

jana17
31. máj 2011

ahojcek @ejuska79 pozeram, ze uz spinkate len 1x za den 😀 tusim mas take sidlo ako ja 😀

ejuska79
31. máj 2011

@jana17 tak to ano, len sa mrvi, lozi vsetko ju zaujima, hlavne deticky a hupacky a dopravne znacky 🙂 🙂 tie vsade okukame 🙂

jana17
1. jún 2011

Babulky, od kedy treba zacat ucit na nocnik? Lebo par-krat som mala taku snahu ju tam posadit, ale strasny rev a panika a poobede sa ma sused pytal, ze co malá tak plakala. No super... @nini78 vy uz skusate?

jana17
1. jún 2011

@ejuska79 My uz ani do obchodu nemozeme, lebo to je 1-2-3 a malej nikde. Naposledy som bola kupovat dake handry a musela som zobrat mamu a braska a uz sa len vypytovali, kolko mi to este bude trvat 😀

ejuska79
1. jún 2011

@jana17 tak mas co robit 🙂 🙂 a odkedy ti mala chodi? ninka sa uz stavia vsade okolo nabytku aj sa posuva, aj za ruky ked ju drzim ide...ale zatial lozi, ma cas....dnes ideme na preteky lezunov, ak nezaspi, lebo spala len 20 minut...inak ja uz davam malu na nocnik asi tyzden...mozno sa to niekomu zda skoro, ale davam, nech si zvyka a uvedomi si na co to sluzi...ked moze vediet ine veci 🙂

jana17
1. jún 2011

@ejuska79 To hej, dava riadne zabrat 😀 nieco malo jej chybalo do 11.mesiaca, ked sa sama pustila po izbe. To som vtedy riadne oci vygulila 😕
To s tym nocnikom bude u nas boj, len neviem ci mam bojovat, alebo este pockat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre