♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

martao
5. mar 2009

Chcem sa spýtať aké máte vzťahy so svojimi súrodencami? Mám staršiu sestru- zobrala si za muža staršieho brata mojho manžela. Nikdy sme si nerozumeli, ale odkedy má dieťa, myslím, že je to horšie a horšie.

milhaus
5. mar 2009

ja mám mladšieho brata, da sa s nim ked si nevšimam tie jeho niektore puberacke reči i ked v puberte už asi nebude

dadulka19
5. mar 2009

ahojte 🙂

my máme navarené od včera 🙂 ,tak som si mohla dovoliť pobehať doobeda po PN 😀 ......prvý krát som bola autom,čo platí tá 50-ka v meste a čááásto som sa veru zabúdala 😀 😀 😀

marti,ja mám so segrou super vzťah 😉 ,pomáhame si,vieme si povedať pravdu do očí,ale hlavne sa vééééľmi ľúbime.A čo máme deti,tak je to tiež super 🙂 ...

lucinda7
autor
5. mar 2009

a my už sme naobedovaní 😝
aj všetko ostatné dovarené.... 😵

no ja kedže mám len nratov a sme rozlietaní po svete v kontakte sme málo.....najviac si však rozumiem s tým čo je vekovo mne najbližšie....aj ked žije v Anglicku,vždy ked príde je to fajn 😵

vždy som chcela mať segru...presne pre to pre čo má tú svoju rada Dada 😀 😀 😀 😀

keti
5. mar 2009

lucinda ved ja viem. Ja som zas nerobila také komplikované jedlo. Bola to taká rýchlovka 😀 😀 😀

Milka čo si aká, že do pizzérie 😕 😕 😕 aby sa to tam zničilo???Každý by to ohmatkával.

Ja mám staršieho brata. Teraz je to už o.k. síce niekedy máme ešte výmenu názorov, ale ked sme boli deti tak sme sa ľúbili chnápať.

Sme boli už aj sklenú vatu vykladať. A pomaly začíname míňať korunky. Achhhh 😒

Navarené je , mimi spinká.Takže pohodička 😀 😝

danca.b
5. mar 2009

ahojte
aj ja si rozumiem so svojimi sestrami a je medzi nami dost velky vekovy rozdiel...jedna je o 6 a druha o 12r.starsia 🙂 a od kedy mam deti aj ja rozdiel akoby ani nebol 🙂
a tak isto mame dobre vztahy aj s M surodencami,ale s jednym jeho bratom sme si kedysi rozumeli super,ale od isteho casu to uz tak nieje,co nas dost mrzi....nejako to ochladlo medzi nami odkedy je v chomute ☹ ☹ skoda
a to si zobral moju kolegynu 😉

milhaus
5. mar 2009

brat je mladši o dva roky a takisto sme sa kedysi bili

keti
5. mar 2009

dani rodinu si nevyberieme, ale občas dohodíme ☹ ☹

miruss
5. mar 2009

Ahojte.
To počasie je otras. ☹
Ja som varila na želanie MM hríbovú polievku, druhé sme mali od včera. A stihla som aj požehliť. Kubko bol s babkou vonku a Zuzka búvala na dvore. 🙂
Teraz obaja búvajú a ja vegetujem. 🙂
Myslela som, že si zdriemnem, keďže som sa zobudila o 04:30 a už som nezaspala, ale sa mi nechce spať. 😝
Ja mám 3 sestry a MM má jedného brata. So segrami si rozumiem dobre, najmä s tou staršou, je odo mňa o 3 roky staršia. 🙂 Len škoda, že všetky sú v Poprade. ☹

jett
5. mar 2009

Ahojte 🙂
veru, počasie je strašné 😠 ale aj tak chodíme von, bo babka je z nás už na prášky 😀 😀

Ja som mala brata a poviem vám, ešte som nenašla jedinú osobu s ktorou by som si tak dobre rozumela ako s ním a to bol medzi nami 4ročný vekový rozdiel 😔. Občas mi príde ľúto, že ani človek ktorého som si vybrala na celý život za partnera ma nevie tak chápať. Ale čo už, taký sú asi chlapi - partneri 😀

zuzidr
5. mar 2009

jett a stolo sa niečo ked píšeš: mala som brata..... 😅 🤐 ??

martao
5. mar 2009

Súrodencov vám závidím. MM mi povedal 100-krát, že som hlúpa. Ako sa hovorí za dobrotu, na žobrotu. Jediné čo nás spája sú naši manželia, keďže sú bratia, stretnutiam na nevyhnem.

zuzidr
5. mar 2009

martalo to mo je lúto,nikdy si sa so segrou nesnažila porozprávať ako dve dospelé osoby že kde je problém????????????????? 😕 😅 😖

ja mám brácha o sedem rokov staršieho,ako decká sme sa bijávali,potom ja ked som bola v puberte on už žil v nemecku,odkial mi posielal a nosil značkové veci a mobily,tak mi bol vzáááácni,a teraz si rozumieme perfektne,sme radi ked sa vidíme.Hlavne brácho sa zmenil,ked sa mi narodila malá,ktorú neskutočne lúbi a teraz má on syna,tak je to také iné....som rada že ho mám..... 😀 😀 😀 😀 😀

jett
5. mar 2009

jééj, zase prší 😒 Obujeme gumáky - kúpila som sandrike kráásne a ide sa von 😀

baby, nemáte doma pršipláštik niektorá pre moju malú? Andy, Zuzidr,Mili..... veď neviem, kde to mám kúpiť 😕 😕

lucinda7
autor
5. mar 2009

my máme taký komplet do dažda-gate na traky+bunda......dúfam že nám to bude na jar ešte dobré 😝

milhaus
5. mar 2009

mam ale i lucke je ešte velký, rukavy ma dva krat zahnuté

milhaus
5. mar 2009

v megamarkete nemaju? tam mali kedysi tam pred schodami ako boli detske opasky ale možno sa to pomenilo, dlho som tam nebola

miruss
5. mar 2009

Jett, ja mám, ale nechávam pre Zuzku. 😝

milhaus
5. mar 2009

na Myjave je vyhlaseny treti stupen povodnovej aktivity
nasi byvaju nastastie na kopci

milhaus
5. mar 2009

martao sak aj na www.myjava.sk to je že je to vyhlasene

elise
5. mar 2009

ahojte malý mi zaspinkal tak som aspon trošku pozrela na nete kedže ste mi všetky cez den chýbali 😉 idem vás prečítať 😉

martao
5. mar 2009

Moje detská akosi pršiplášte nemuseli. Majú gumáky na nepremokavé bundy- kúpili sme v sekáči. Skús pozrieť v TESCU.

mimusbe
5. mar 2009

ahojte....

tak my sme dnes boli u tych doktorov....vytocena som bola az no...isli sme koznej...mala uz ma davno tvaricku peknu cistu, ani pupacik, fliacik, cervene..nic.. ...a ona nas len stale posiela za dva tyzdne na kontrolu ...neviem naco ked uz davno malej nic nie je... 🙄 🙄

boli sme aj u nozickara...tam to iste...pozrel jej na traciky a vraj mame prist buduci tyzden...ziadne sono klbikov...ziadny rontgon.... 😠 😠 😠

asi nahanaju len pacientov aby to mali zaplatene alebo co...inak to nevidim lebo uz nam toto spravili ale 2/3x ze len na malu pozreli a ze mame prist o dva tyzdne... 🙄 🙄

a u nozickara maju napisane ze stvrtok je DETSKY DEN...a plna cakaren dospelakov ktory sa o dusu tlacili dovnutra... 🙄 🙄

na poradni bolo vsetko ok...mala je dost ziva na 4 mesiace..ked ju pritahovala za rucicky do sedu tak sa pritahovala ostosest...sama si uz sada ked je opreta o podusku 🙂 doktorka nas chvalila 🙂 🙂 tak sa vytesujem 🙂
pribrala z 5750 na 6670 😀 😀 za chvilocku budeme jak mishelinko 😀 😀 ale hlavne ze je zdrava (klop klop)

ockovali ju do nozicky...to zvladla super...len ked ju pichla tak sa pozrela ze co to..

neviem aky mate nazor na ockovanie proti pneumokokom....ale my sme ju dali zaockovat...takze ju pichali hned aj do druhej nozicky...a to uz plakala...ale nie nejak extra....takze bola hrdinka moja mala 😵

ano nika...kazala nam dat pre istotu panadol...mame ten jahodkovy...mala ho tak cuckala... 😵

mimusbe
5. mar 2009
dadulka19
5. mar 2009

mimus,Sabinka je šikulka 😉

a Prevenarom je zaočkovaná aj Linda.Ešte nás čaká druhé očkovanie v máji 😎 ...ja som to chcela,lebo má AE,takže je riziková 😒 .Hoci,dokina povedala,že v ambulancii ešte nemala prípad,žeby pneumokok spôsobil niečo.No nedávno v telke bolo dieťatko,čo ho dostalo a dopadlo to zle,akurát,že nezomrelo,ale ostalo invalidné ☹

petka015
5. mar 2009

ahojte

mima aj ja som chcela maleho zaockovat proti pneumokokom ale ze kym nieje casto chory je to zbytocne ani nam to neodporucala. 😝

to ste krasne pribrali. 😀

andy.a
5. mar 2009

ahojte 🙂 😎 😎

nestíham vás,malých mám boch chorých 😖 malá je od pond.na ATB/Amoksiklav,ešte včera mal vyše 39 tepl..dnes už len zvýšenú..malá to klasicky od neho chytila,tá "zatiaľ"/ ATB nemá..klop-klop.. 😒 ale začala dnes dosť kašľať 😒

jett,ja nemám pršiplášť/pre malú../..ani nemienim kupovať..malá stále pekne vydrží v kočári,pešo s ňou niekam ísť je za trest 😝 to môžem tak v okruhu 20 m dokola sa pohybovať,lebo ona za ruku nepôjde..a stále sa točí na jednom mieste,obchytáva autá na pred barákom a pod.. 😝 😅

Dada,my sme mali obe očkovanie Prevenarom..jedno tuším cca v roku a potom o 2 mesuace,či tak nejak 😕 😝

miruss
5. mar 2009

Mima aj Kubko je očkovaný proti pneumokokom, ale naša doktorka odporúča až po roku, po základných očkovaniach, keď nebýva chorá a nechodí do jasiel, tak kôr podľa nej netreba. 😝
A krásne ste pribrali. 🙂

andy.a
5. mar 2009

..malý je od pond.na ATB-som išla písať.. 😲 zasa preklep 😝

a zasa som skoro nič nevidela zo seriálu 😠 😠 😠 nikto ste nepozeral českú Ordinaci ?? 😕 😉

petka015
5. mar 2009

andy ani ja som skoro nic nevidela zo serialu ja pozeram na prime VKV. maly nechce spinkat v postielke sa tam sam boji tak je na velkej postely tak pekne buvka 🙂 🙂 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre