♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
15. mar 2009

dobre ranko...

co sa dohodli? 😀 nasi vlastne vyburali cele to jadro...vystavali nove priecky ...kupelka wcko a kuchyna komplet nove a vymalovat...no jetoho pozehnane...
mama ma uz ztoho hlavybolenie 😉tento tyzden im idu uz malovat a kuchynu davat tak pojdeme upratovat 🙂

MM mal chut na raznici tak dnes budeme mat...polievku uz mame navarenu ...nedelna klasika slizikova....

luci...pekne boticky....

milhaus
15. mar 2009

lucinda aj sa v tom dobre chodi?

lucinda7
autor
15. mar 2009

výýborne....lahučko...ja mávam kadý rok nejaké takéto vsuvky 😝

milhaus
15. mar 2009

ja som si raz kupila u činana a tlači ma to pod pätou, asi su male alebo čo tak to nosim ked idem vysypat koš

danca.b
15. mar 2009

cafte
my mame dnes zase oslavu...pridu Barborke vinsovat krstni a babka 🙂
tak sa od rana zvrtam v kuchyni...robim divinu.Polku zapekam s ananasom a syrom a polku so sampinonmi a syrom 🙂 ku tomu ryzu s hraskom a kapustovy salatik+obloha a klasika polievka nedelna 🙂 este urobim par sendvicov oblozenych.
Keti tortu som nakoniec nespravila...Barborka strasne lubi kivi kolac...tak mame ten,ale mrzi ma,ze som sa do toho nepustila.Ale ona si ten kivi zelala 🙂 nenarocna moja dcerenka 🙂 😀 .A babka jej tortu dnes prinesie 🙂

miruss
15. mar 2009

Ahojte.
My sme už po obede. Drobci spia. Kubko v detskej a Zuzka von v kočiari. 🙂
U nás dnes zasa varil MM. Fazuľovú polievku a mäso na hríboch a ryžu. 🙂

keti
15. mar 2009

ahojte

tak my sme už od 7 hore. Navarené, aj do kostola sme stihli ísť.Drobec napapaný a už aj spinká. 😉

M ráno písal, že už sú v Tucsone. Takže už mám dušu na mieste. teraz už zrejme spinká, lebo je tam 8 hodinový posun.

Dani čo neurobíme pre naše ratolesti. 😉 A ešte keď babka prinesie tortu, tak neni problém. 😉

mne sa na výstave strašne páčili kachličky do kúpelne. Teda bolo tam toho viac čo sa mi páčilo.
A boli ste aj v tom pavilóne, čo tam ohurovali na tie pepermintové kvapky?? že len 29. Som skoro obrptavela 😀 😀 😀. Že ďakujem pekne. Dovidenia

ja mám tiež také teniskové šľapky, a dobre sa mi v nich chodí. to je taká šikovná obuv. len už by som si mala kúpiť nové. Už len čakám, kedy sa rozpadnú 😀 😀

milhaus
15. mar 2009

ja sa idem kupat, rado šiel s malou k svokrovi a o troch som mu kazala dojst a ja sa kupem hodinu ked mam čas

miruss
15. mar 2009

Aj ja a idem vyvaliť do vane. 🙂
Kubka si vzali svokrovci a Zuzanka spí v potieľke. 🙂
MM nahadzuje omietku, dostavujeme vchod. 😝

milhaus
15. mar 2009

už som okupana len mi je teraz teplo a predtym mi bolo zima

mimusbe
15. mar 2009

ahojte..

my sme dnes boli po navstevach...najskor u svokrovcoch a potom u nasich...bola tam aj teta takze nam bolo veselo....🙂

aj sme behli do family centra...pre malu sme pokupovali....ale teda pocasie otrasne...lialo ako z krhly....

keti a akej farby sa ti pacili obkladacky?

Sabinka sa dnes zacala pretacat na brusko...tak sme sa velmi tesili 🙂 vzdy sa kazdemu jej krociku vpred veeeelmi tesime .... 🙂 🙂

andy.a
15. mar 2009

ahojte 🙂 😎 😎

niktorá nemáte tie rôzne pozvánky a oznámenia/svadobné,stužkové,promočné,krstiny..kalendáriky.. a pod:/
však stále tu píšete,že ste boli na svadbe,oslave,krstinách a neviem kde 😉 😝 😅
chcem to pre jednu známu- je postihnutá,na invalidnom dôchodku a zbiera takéto vecičky.. 😉
ja som bola naposledy akurát na vlastnej svadbe pred 9 rokmi,takže nemám nič také 😒

lucinda7
autor
15. mar 2009

andy ja čo mám od iných tak to si nechávam na pamiatku....ale v poho darujem vlastné 😝 donesiem ti ked dobehnem,oki???

nika2
15. mar 2009

ahojte,
teda dnes bolo spacie pocasie. ja som dala malu len na balkon spat a som si tiez poslala pol hodinu 🙂
inak tento tyzden ma byt zase chladno a prsat. hlavne, ze uz sa malo oteplovat ☹
mima aj unas sa vsetci tesime ked nieco nove ukaze mala 🙂 teraz sa uz vie aj sama posadit a uz zacala stvornozkovat a stavat sa na nozky.

mimusbe
15. mar 2009

nika....tak super...viki je riadna sikovnica.... 😉 😉

andy...aj ja mam oznamenia vselijake ale tak isto ako luci si to nechavam na pamiatku...a vlastne svadobne tusim uz ani nemame...neviem...

andy.a
15. mar 2009

aj ja som si to nechávala na pamiatku,ale bolo toho časom toľko..za niekoľko krabíc od topánok,že som to povyhadzovala 😒

Luci,díky 😉 máš u mňa aj to DVD 😉 😝

martao
15. mar 2009

Deti už okúpané. Len nejako nechcú ísť do postele a to všetci traja naraz.

andy, my nejaké oznámenia máme. len nájsť ich treba. ak nájdem pošlem ti odpoveď na IP

miruss
15. mar 2009

Mima, Nika máte šikovné detičky. 🙂
Aj ja sa vytešujem, keď a drobci niečo nové naučia. 🙂 Zuzke sa raz podarilo pretočiť z bruška na chrbát, keď mala 3 mes. a odvtedy nie. Ale posledné dni sa už dosť nakláňa na stranu, tak si myslím, že sa jej to v dohľadnej dobe začne dariť častejšie. 🙂
Andy ja popozerám a ak nájdem pošlem ti IP, lebo väčšinu toho mám u svokrovcov na povale. 😝

milhaus
15. mar 2009

nechce sa mi spat

zuzidr
16. mar 2009

Dobré ránko,tak mne choroba vôbec neprešla,dokonca kašlem ešte viacej a celkovo mám pocit že to je horšie 😨 tak dnes cez obec idem znova k dr. 😠

v sobotu som mala skúšku poobede,potom som robila super muffiny a prišla návšteva ktorá odchádzala 22.30 a mne bolo tááák blbo 🙄 😖

no a včera sme mali tatinka na fuške,tak sme len oddychovali,cez obed som s malou 2h. spala 😅 😀

milhaus
16. mar 2009

lucka hovori kaku hua

nika2
16. mar 2009

dobre ranko,
zuzi skore uzdravenie.
zase je nafigu pocasie.

zuzidr
16. mar 2009

mili ahoj 😖 😀 🙂

a čo je kaku hua?

naša emmka už kompletne všetko rozpáva dokonca aj zaspieva Anička dušička kde bola,čižmižky alosila,bola hájičku-tlávičku,duša mojááááááá a toto včera spievala asi 30x 😀 😀 😀 zlatko noje...ale rozpáva už úplne všetko 🙂

nika díky 🙂

jett
16. mar 2009

ahojte kočky. čo varíte?? zistila som, že nieje problém navariť, ale vedieť čo variť 🙄
dnes som spravila hovädzí vývar a ryby idem dať do trúby, zemiaky k tomu, ale čo budem zajtra variť netuším 🙄

aj tu je otras počasie tiež. včera bolo ale krásne. malú mám aj niejakú upišťanú, ani vonku nechcela byť 😕 ..

jett
16. mar 2009

jééj zuzi, emka je šikulka 😵 😵 😵 venuješ sa jej, to preto. teším sa na to, keď sandrika bude rozprávať 😵 . Je to také krásne, keď teraz na včetko hovorí tata tata tata 😀 A tata je takýý pyšný!!

zuzidr
16. mar 2009

jett no ja som v robote,tak cez deň sa s nou babka rozpráva ale ja v momente ked prídem domov už ma čaká s knižkami a sadneme si na postel a minimálne hodinu čítame,povie všetky zvieratká a proste všetko z knižky a často spolu spievame....a ked ide spať čítame leví král alebo pingu a ked nápoky aby som to mala čím skôr za sebou preskočím stranu a tak sa na mna Emma pozre a zavelí : vláť sa !!!!!!!!!!!

jett
16. mar 2009

😀 😀 😀 ona je podarená. A od kedy jej čítaš?? ja som to skúšala - pred spánkom myslím a žiaden úspech, malá total nezáujem 😒

Emili, čo robí Lucka celý deň? Myslím, keď si na nete? Lebo ty si tu stále 😅 Či Rada máš doma? Je on s ňou?

jett
16. mar 2009

No ja som Sandriku uspala, lebo vážne bola nekľudná. celý režim sa nám teraz prekrúti, ale neva, hlavne že ona je spokojná a možno ani dlho spinkať nebude a pôjde o 13stej zase buvať 🙂 Ale asi nás niejaká tá vyróza obchádza, keďže "prehánkujeme" odušu všetci 3ja 😅

zuzidr
16. mar 2009

jett no mi čítame knižky od pol roka,stále 😀 😀 😀 už od nejakého 8meho mes. vedela základné zvieratká ukázať a potom neskôr aj napodobniť 🙂 a od nejakého roka fungujeme na rozprávke pred spaním,aj pred obedným aj večerných 😀

a mili tu nieje tak často ako kedysi 😀 niekedy mi to chýba,ked si sem nepíše denníček 😀

milhaus
16. mar 2009

lucka tu prebera gaštany, ona sa s nimi rada hrava a rado je ktovie kde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre