♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
19. mar 2009

tu je dnes nejaké podozivé ticho 😀 😀 😀 😀 😀

MM ma poobede riadne prekvapil,doniesol mi krásnu srdiečkovú tortičku 😵 k zajtrajšiemu výročiu 😝
dnes má meninky,tak zajtra spojíme príjemné s užitočným 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
19. mar 2009

ahojte,dnes ste toho moc nepopísali 😅

ja som si dnes poumývala dlážky a poupratovala,Emmka celý deň ležkala na gauči a pozerala rozpávky alebo driemkala,ani sa nepohla,bolela ju hlavička 😢 😢 mala len zvýšenú tplotku 37,4 ale potom asi pospala dve hodky a potom sa polepšilo.
😀

ja som piekla slivkový kysnutý a osie hniezda,ešte stále vonia celý dom 😀

zajtra ideme na kontrolu,potom spravíme nákup a poobede mi príde kamoška s mužom gratulovať 😅 😕 😀

a MM zase v sobotu robí,to je už 5ty pokazený víkend,tak som z toho smutná,no ale čo sa dá robiť ☹ 😒

a oslávencom všetko naJ 😀

mimusbe
20. mar 2009

dobre ranko vsetkym 😉

no veru...je tu nejako mrtvo...

inak...vsimli ste si ze tu uz skoro dva dni nebola mili? asi sa nahnevala.....

Luci....vsetko NAJ TM k meninam vcerajsim....a vam obom k vasemu vyrociu vela lasky ...aby ste boli spolu este aspon 100 rokov 😀 😀 😀

Zuzidr....zaregistrovala som ze budes mat narodeniny len som nezistila kedy....tak asi aj popredu vsetko NAJ ...hlavne vela zdravia ...aby ta tie choroby uz neotravovali a aby Emuska posluskala maminu 😉 😉

ja uz mam opranu jednu pracku...vyvesene a idem oprat druhu...uz mam poumyvanu kuchynsku linku, parapety, zaluzie...chladnicku, mikrovlnku...idem poutierat v obyvke prach atd....

dnes ma chytil akysi upratovaci osial hned od rana 😀 😀 😀 mala vstala pred 6 ...napapali sme sa a uz sa mi nechcelo spat...mala teraz zabuvkala tak zatial rychlo poupratujem este co sa da...

dnes budeme mat fasirky a asi pyre k tomu spravim...

lucinda7
autor
20. mar 2009

dobré ránko....

ja som už stihla aj mesto pobehať,trochu nakúpiť....

tiež už točím práčku....mi došiel z MMB taký nový Persil vankušikový tak testujem 😀 😀 😀 😀 😀

Mimus,dík moc 😝

poobede sa chystám s kamoškou na čokoládku a do kina.....na Sneženky a machri po 25 rokoch..... 😵
tatik bude varovať,ale ved mu to potom vynahradím 😀 😀 😀 😀 😀

Mili,ty sa na nás hneváš??? 😝 😝 😝 😝 😝

danca.b
20. mar 2009

ahojte...
nejako je tu mrtvo 😉
aj ja sa pripajam ku gratulantom...Luci vsetko naj k vyrociu a Zuzi vsetko naj k narodkam 🙂
MM dnes isiel s Barborkou do TT na endokrinologiu a poobede sa chystame do PN nieco vybavit a pozriet si vystavu polovnickych trofeji v kupeloch... potom trosku nakupit pojdeme 🙂
do kina by som isla veru aj ja...daaavno som nebola a ten film by som si rada pozrela 🙂

jett
20. mar 2009

ahojte 🙂

zuzka má narodeniny až 23. marca 😝 😀

danca, MM vášnivý polovník?? no môj oco tam minulý rok mal 1vé miesto za srnca 🙂 s nadšením tam bol každý deň 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
20. mar 2009

Ahojte.
Mima aj ja som dnes mala upratovací ošial, vyupratovala som celý dom. Začala som ráno, Kubko mi pomáhal. Potom vstala Zuzka. Spala od 21:15 do 10:15. Potom som sa venovala drobcom a teraz, keď obaja spia som doupratovala. 😝
Ja som mala navarené od včera. Zajtra chcem robiť lososa, mám také plátky. Neviete nejaký dobrý recept?
Luci všetko naj k výročiu. 🙂
Do kina by som aj ja išla. 🙂

miruss
20. mar 2009

Pridala som nové foto do Kubkovho aj Zuzkinho albumu. 🙂

andy.a
20. mar 2009

Ahojte 🙂 😎 😎

Mirka,krásne fotečky 😵 😵 pozerám,že u vás sa pasie dosť 😝 😀 😅 a Zuzka je aj niekedy hore ?? 😕 😀 😀 ..že spala od 21:15 do 10:15 😕 😕 😕 tak to si neviem ani teoreticky predstaviť 😀 😅 😕 😨
..Miri a díky za IP 🙂 😉

lososa som kedysi robila,len tak na prírodno ako sa aj iné ryby zvyknú robiť 😉 bol celkom dobrý,ale čakala som od toho /za tie peniaze/ viac 😝 😝 😅 my teraz už len pangasia mávame,to ja decká môžu,nie sú tam kosti 😝 mali sme zrovna dneska 🙂

ja som dnešnú dovol.využila na behanie s malými po Dr. 🙄 boli sme s na kožnom a na neurológii 😝 malého musím objednať ešte na EEG,naša dr.mi vravela,že od 3 rokov robia aj tuná v nemocnici,tak dúfam,že tam pochodíme,nechce sa mi trepať do TT 🙄 😝

Luci,tak si to užite 🙂 😵 a všetko naj k výročiu 😵 😵 😝

Mili som naposledy videla v "Zámene manželiek"-pýtala sa ma,ako to že chodímí na toľko tém 🙄 🙄 🙄no,fakt ic navštevujem velmi veľa 😒 😨 😕 😝

Helicobact.sa našťastie u malej nepotvrdil,tak sme zato boli na kožnej ambul..dostala vodičku a zarábanú mastičku,tak uvidíme 😕 😖

a čo je s Dadou ?? 😕

andy.a
20. mar 2009

zasa mi nejako blbne klávesnica 😕 a ten predchádzajúci príspevok som mala inak napísaný,iné poradie odsekov 😕

posledné som písala o Lucke a úplne inak sa to nahodilo 😕 😕 😕

kluara
20. mar 2009

ahojte!

Lucka, Dodovi dodatočne všetko naj k meninám a vám k výročiu 😵

ja mám malého zase chorého 😖 tento týždeň bol doma, som myslela, že to zvládneme bez ATB, ale nestalo sa tak, a tak sme boli dnes u dr. ☹

ja net teraz nestíham, robím daňové, takže mám toho vyše hlavy 😅

elise
20. mar 2009

ahojte. lucka všetko najlepšie aj od nás k výročiu 😵 😵 😵 😵 idem vás dočítať 😀

miruss
20. mar 2009

Andy. MM zabudol tie blahoželania doma, tak pošlem na budúci týždeň. 😝
Zuzka zbožňuje byť na bruchu, Kubko to neznášal, museli sme ho stimulovať. Zuzka býva hore od tej 16:00 do 21:00, niekedy si pol hodinku zdriemne aj v tomto čase. 🙂
Ty sa teda nabeháš po tých doktoroch. Som rada, že a Anetke helicobakt. nepotvrdila. 😝
Kluara, Lukáškovi prajem skoré uzdravenie, my sme našťastie všetci zdraví. 😝

zuzidr
20. mar 2009

ahojte,mali sme návštevu 😝 😅 😀 od tretej doteraz 😉

andy ja mám veeelmi vela oznamiek a podobných kravín,ale mám to v šatníku v krabiciach,a nemám na to čas..pokial to neponáhla snád behom týždna sa k tomu dostanem a prinesiem ti to....pa 😀

radka_26
20. mar 2009

Ahojte piestanky, ma niektora z Vas skusenosti s detskym doktorom Cernohorskym?????

lucinda7
autor
21. mar 2009

dobré ránko....

ten film včera....čo ja viem....nič moc....slabé mi to prišlo....na jednotku to nesahá ani po kolená 😝
andy super že helicobacter sa nepotvrdil....ale ani sa vlastne nezistilo z čoho to Anetka vlastne má,že???

Maťka,Lukimu skoré uzdravenie.....vychytávate škôlkárske bacily ☹ ☹ ☹ ☹

Dada je o.k.,snád sa nám ozve 😝

Radka,prečo sa pýtaš???k č.chodí moja švagriná....my nie 😵

Lososa robím tiež len na prírodno s bylinkami....ale nekupujem to často.....tiež som od toho čakala viac 😝

kluara
21. mar 2009

ahojte!
Radka, ja som k nemu chodila ako malá, a veľa známych chodí k nemu a sú spokojní 🙂
Lucka, no aspoň viem, že je to môj syn 😀 😀 na mňa sa totižto v detstve nalepila každá choroba ☹ 😖 😢

dadaga
21. mar 2009

ahojte...
babenky nahodou nepoznate niekoho kto preda slnecnik na kocik? oranzova, seda alebo bezova? mam cam combi family? dajte vediet kupim

jett
21. mar 2009

Ahojte babuľky 😵

miruss pekné fotečky 😵 zuzanka je podarená 😵 x

Andy, ešte že tak, aspoň toho helikobaktera nemáte 😉 želám už len nech je lepšie! obom tvojim ratolestiam a samozrejme aj tebe!

Mili sa hnevá? 😕

Aj Lukimu želám skoré uzdravenie! ☹

zuzi, tým návštevám sa niejako u vás páči 🙂 Skúsim prísť či vydržím posedieť tiež celé poobedie a večer 😝 😀 😀

radka, černohorský je supeeeeer!!

Dada, ja mám doma slnečník, ale čiernej farby 😝 taký "nesceš" 😝

miruss
21. mar 2009

Ahojte.
My čakáme návštevu každú chvíľu. 🙂
Zuzka pí od 09:00 a Kubko tiež búva. 🙂
Zuzka spala doobeda na dvore a MM omietal vchod čo dostavujeme, tak som si užila 2 hod. prechádzku s Kubkom. 🙂
Ešte raz ďakujem za pochvaly detičiek, to poteší. 😀
Mily sa asi naozaj hnevá, alebo jej Rado zakázal sem chodiť? 😕

lucinda7
autor
21. mar 2009

ja už si už "odvolila",vyupratovala celý byt,poprala aj záclony,urobila jarnú výzdobu 😵

jaj,keby to slniečko vydržalo..... 😎

a miri ja som zabudla,fotečky krásne,drobci rastúúúúú....a zuzanka krásne "pasie"....moji boli obidvaja bruškoví 😝

miruss
21. mar 2009

Ja som mala upratovaciu mániu včera. 🙂
Na budúcu sobotu chcem oprať záclony a umyť okná. 😝
Luci ďakujem. 🙂
Voliť a chystám večer.
Slniečko by teda mohlo vydržať. 😎

keti
21. mar 2009

Ahojte

Idem sa pochváliť, že už máme tatulda domenka. 😀 😀 😀 Som zvedavá ako bude drobec reagovať, lebo tatík keď prišiel tak Rastík už mal poobednú siestu.

včera drobátko moje bol strašne mrzutý. Len by sa pestoval, a len čo som sa vzdialila, tak už aj plač. ☹
Asi stával hore riťkov. Ale chvaľa božku už dnes o.k. Veď ani my nemávame každý deň slnečno 😅

keby už to počasie chcelo vydržať. Dnes je ale krásne.

martao
21. mar 2009

Konečne som sa sem dostala.
MM mal byť vo volebnej komisii. Včera kýchal a dnes sa zobudil s očami ako angorák. už sa na ňom prejavila pelová alergia.
Dnes bolo fakt super. Decká otrasné, MM opuchnutý.
Čo je s emili?

miruss
21. mar 2009

Keti tak to je super, že už máš TM doma. 🙂
Ja som bola voliť večer. 😝
Dnes bolo fakt krásne, ale na budúci týždeň hlásia dážď a zasa ochladenie, tá jar snáď tento rok nepríde. ☹

dadaga
21. mar 2009

Jett dakujem ale cierny ee.. nehodi sa mi ku kare...xixi

zuzidr
22. mar 2009

dnes ešte nikto??????????????,,to čo má znamenať? 😕 😅

a tá mili fakt nepríde? 🙂

lucinda7
autor
22. mar 2009

Zuzi,nečuduj sa...... 😝 😀 😝 😀
neni Mili neni diskusia 😖 asi to všetky omrzelo 😵

zuzidr
22. mar 2009

tak akože asi sa na mna hnevá ale ja som vyjadrila svoj názor 😅 😀

martao
22. mar 2009

Čaute!
Mili- diskusia asi skončila.
Zmenáreň ste pozerali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre