♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
16. apr 2009

mi sme sa zoznamili v bare, rado sedel oproti mne a jeho brat vedla mna a kamoska pri radovi
pokukavali sme po sebe, ja som mala ešte plnu hlavu byvaleho
pačil sa mi ale nechcela som ho
stretavali sme sa sice ale ja som to nebrala vážne
3. mesiace som ho sa snažila odpalkovat lebo ma volal k jeho rodičom ale ja som nešla
mal peknu postavu a obliekal sa ako ja, rifle a tričko
stretavali sme sa vo vrbovom asi tri mesiace a potom som ja chodila do V, a odtial ma on bral k nim
tato mu ale prvy krat za mna vynadal, že čo si to domu doviedol aku 15. - ku a ja par dni pred dvadsiatkou
ešte som vtedy chodila do školy do pn do posledneho ročníka na to pomaturitné a mavali sme i praxe 3 tyždne do roka
raz v Liptovskych Klačanoch ale to som ho ešte nepoznala, potom som bola na Murani medzi ciganmi a spavala na zaprašenych perinach a potom v Liptovskej Porubke a on že ide tiež, kedže tam ma rodinu, to bol jun
mala som spavat inde ale bola som u Radovej rodiny s nim a len rano som sa stretavala s tou panou a Rado chodil so mnou po ubytovacich zariadeniach a turistiku robit a ta pani bola nakoniec rada i tak že som nebyvala u nej lebo mala akesi problemy, vraj sa rozvadzala vtedy
o mesiac som skončila školu, v auguste som nastupila do Sony do TT a byvala som u neho tu v CHtelnici
24. 9. 2005 sme sa vzali, fotili sme sa v Smoleniciachon chcel babo hned ako som skončila školu ale ja ešte nie a Lucka sa počala až tristvrte roka po svadbe a narodila sa v decembri na mikulasa
mala sa ale 7. - 12. 1 narodit
aspon by sme stihli to zvyšene kočikove ale takto nie

milhaus
16. apr 2009

stačí vam to či ešte niečo chcete vediet?

keti
16. apr 2009

Ahojte babule

Dobrá téééma 😀 😀 😀

Danke všetúčko najlepšie aj našej rôčikovej. Zdravíčko, šťastíčká........

Milka keď si nechcela, tak si nemusela písať, keď to takto berieš 😠

No ja by som mohla asi aj román napísať. to naše randenie 😀 😀 😀
Ja som sa s M poznala, lebo to bol môjho brata spolužiak 😀 😀 takže sme sa poznali. veď sme z jednej dediny.
Ja než sme začali spolu chodiť. Som sa rozišla s jedným chalanom. A tak ma MM terajší chodieval vyprevádzať.
No, ale jeden kamarát mu to povedal, že sa mi páči. A slovo dalo slova, a ruka v ruke.
Asi tak rok a pól na to, sme sa rozišli. Bola som dosť urážlivá, a to on nemusel. A ešte nemal urovnaný v hlave vzťah predo mnou.nevedel čo vlastne chce. 😔
Dosť ma to zobralo, keď mi to povedal. jedna kamarátka sa ma snažila rozveseliť. Tak ma nahovárala na zábavu do Dechtíc. Tak sa mi strašne nechcelo, lebo som vedela, že tam bude aj on.
no ale čo čert nechcel, bol tam aj jeden jeho spoluhráč, čo hrával vtedy za Chtelnicu. no on sa tam vyjadril, že sa mu páčim, a ako náhle sa dozvedel, že sme sa rozišli, tak tej svojej dal kopačky. No nevedela som čo mám na to povedať. Tak som len skonštatovala, že nemám chuť sa hrnúť do ďalšieho vzťahu. Tak sme spolu tancovali, a bavili sa.
Čo som si myslela, že sa nebudem baviť a budem strčená na balkóne, tak namiesto mňa tam stál MM. Bolo mi strašne keď som ho tam videla takého smutného. Tak som išla za ním, že či sa nechce porozprávať. Povedal, že už to je aj tak zbytočné. No prehovorila som ho. Tak všetko vyklopil. Ako mu je ľúto, že až teraz si uvedomil čo stratil. tak sme si poplakali. No neodpovedala som mu na otázku, či to neskúsime.
Potom prišiel zazvoniť, že prišiel pre bratovú teplákovú. samozrejme výhovorka. Som ho zavolala hore, že ju musím pohľadať. A zase sa k tomu vrátil, a rozplakal sa. A to mne už stačilo. Tak sme to skúsili 😀
A na naše 9 výročie v októbri ma požiadal o ruku. No a v máji bola svadba. A na svadobnej ceste v júli sme zamiesili 😀 😀 😀 A priniesli sme si domov maličkého špióna.

Fúúúú to je, ale dlhé 😀 😀 😀 😀
Aspoň máte čo čítať 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. apr 2009

keti,no fakt na romantickú knižku....ale ako rozprávka 😵 tie majú tiež šťastný koniec 😀 😀 😀 😀

keti
16. apr 2009

ty si , ale rýchla 😀 😀 😀 😀
Ja, že to budete dlhšie čítať 😀 😀 😀

milhaus
16. apr 2009

rado tiež plače ked sa dost pohádame, že nechce aby sme odišli
vraj mu stačilo vtedy ked sme boli preč, že on tu bol sam a stale iba chodil do Luckinej izby
ale kto vie či hovori naozaj pravdu
hra sa sice na tvrdaka ale je citlivy

mimusbe
16. apr 2009

ja som radsej podrobnosti vynechala a len tak okrajovo napisala...
reku nech to tu tri dni necitate 😀 😀

keti
16. apr 2009

mima tak sem. Davaj, aspoň sa poposúvame ďalej 😉

Milka ja som ho odvtedy už nevidela viac plakať. Ale povedal, že keď videl drobčeka tak od šťastia vybehli slzičky.

blcha
16. apr 2009

babulky dobru temu mate 😎 moj muz asi ani plakat nevie to som este nevidela 😉
my sme sa zoznamili na zabave on ma otravoval ja som ho najskor nechcela a takto to dopadlo 😉

keti
16. apr 2009

babule Vasilková by z nás mohla čerpať 😀 😀 😀

blcha
16. apr 2009

moj pribeh by pre vasilkovu asi nebol skor neaka detektivka by to mohla byt 😀

milhaus
16. apr 2009

rada sa už videla tento rok plakat ale to on vždy zaleze volakde a pride s uplakanymi očami

mimusbe
16. apr 2009

ja som od svadby nevidela manzela plakat...tam plakal naposledy 🙂🙂

aaa....neviem ci nahodu pri porode neplakal alebo nie?.... 😕 😅 to som bola mimo takze neviem isto 😀 😀 😀

ale ja revem kazdu chvilu....vcera som pozerala modre z neba...ten prvy pribeh....tak som plakala ani rozpravat som nevladala...hrozne mi to prislo luto a ked som sa pozrela na nasu malu....tak tym viac ☹ ☹

odkedy mam malu tak som strasne precitlevela...a hlavne na deti...ked vidim postihnute dieta, chore atd...tak je mi strasne smutno a luto a placem 😅 😔

milhaus
16. apr 2009

ja mavam odbodia kedy plačem pre každu somarinku

blcha
16. apr 2009

mimis aj ja som taka citlivka ze hned placem aj pri telke a muz sa na mne smeje 😉 tusim odkedy mam malu tak este viac 😢 😢

danca.b
16. apr 2009

jaj ...vidim,ze rozchody boli aj u vas...my sme sa za tie 2 roky randenia tiez asi 2x rozisli...tak na 3-5dni 😀 😀
a vcera som tu pisala,ze sme s MM neboli od seba dlhsie ako tyzden a dnes ma napadlo,ze to nie je pravda 😉 ked sme sa zobrali 1.6 tak MM presne 1.7 narukoval na vojnu na pol roka kedze som bola tehotna 🙂 chodil domov asi raz za 3 tyzdne niekedy za dva a samozrejme, bol najtazsi mesiac do prisahy 😢
v ten den ked on narukoval som ja rukovala do nemocnice s podozrenim,ze mi odisla plod.voda ☹
ale boli to pekne casy...mal aj 2x po 2 tyzdne dovolenku 🙂 jednu v septembri, aby mi pomohol nachystat pre babätko,ale vtedy vrcholi aj jelenia ruja a druhu na Vianoce a vtedy je zas vrchol polovnickej sezony 😉 az pocase mi doslo, ako si to MM dobre vymyslel...sem tam mu to este vytknem 😀 😀 no co uz vasvivy polovnik je ten MM. 😀 😀 Ale ako rocky pribudaju aj pol. vasen slabne 😉 😀 😀 😀

mimusbe
16. apr 2009

my sme boli tusim najdlhsie od seba 5/6 tyzdnov...to bol na skoleni vo Francuzsku....resp. tam pracoval... 🙂

Sabinka mala ist uz davno buvat ale sa jej akosik nechce...miesto toho tu doslova vykrikuje ...dzavoce jak rapotacka a jasi sa ..... 😀 😀 😀

blcha....mne sa MM nesmeje pretoze on zostal od porodu taky citlivy tiez...neplace ale je hrozne haklivy co sa tyka deti...strasne deti lubi a hrozne ho to zarmuti ked je nieco aj cudziemu a tym viac ked je nasemu daco...

danca... 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzidr
16. apr 2009

no tak poviem ešte akoé sa vzťah vyvýjal ked je o tom téma 😀 😀 😀

žačali sme spolu chodiť 14.2 na valntína okolo 25.3 mi Ludo povedal že 3.4 odchádza na vojnu,tak som chvílu plakala,ale kedže som mala 16rokov(ani nie) tak dva dni po narukovaní ma baby zobrali na discu kde som stretla chalna ktorí sa mi strááášne páčil a ja som zabudla že nejakého frajera mám na vojne 😀 😀 😀 tááák som si užívala s dotýčným až jedného dňa mi volala terajšia svokra,či chcem ísť s nimi na prísahu 😅 😕 tak som išla a ked som tam Luda zbadala v uniforme,hodil sa mi okolo krku a slzy v očiach,že som mu chýbala a ako ma lúbi a podobne 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa blbo vtedy cítila,ale som mu slúbila že si na neho počkám 😀 😀 😀 prišla som domov z prísahy,behom 2-3dní som ukončila flirtík,a čakala už len na MM,púrevelili ho do Blavy do kancelárie a mala som ho doma každý víkend 😀 😀 😀 😀 potom po9mes.a sa vrátil a behom pár dní sa od mojej bývalej kamošky dozvedel čo som spravila,tak sme si vyrozprávalimpoplakali si a začali sme nanovo 😀 😀 😀 😀 bolo to krásne,romantické všetko ako má byť 😀

a potom prišli moje dozvuky v štvrtom ročníku v decemvri pre vianocami,a kedže integráli spolužiaci nechceli ísť tak sme sa dohodli že si pobereme frajerov a tak.....no a Ludko sa tam napil jak prasa,uložila som ho spať,a išla som von opekať....a potom som mu našla v posteli moju spolužiačku,tak som ich oboch prepleskla 😀 všetci sa na tom bavili,a na druhý deň mi Ludo povedal že spal,že ani nevie čo tam ona robila a pod....tak som sa s ním rozišla týždeň pred vianocami,a na štedrý deň prišiel s kyticou,a zásnubným prstenom 😀 😀 😀 😀 a sme spolu 😀 😀 😀 😀

zuzidr
16. apr 2009

ozaj a rok na to mi tá dotyčná spolužiačka ked sme sa udobrovali povedala že sa s ním chcela vyspať,ale bol taký napitý,že bol nepoužitelný 😀 😀 😀 😀 😀 a že spolu ani nič nemali 😀 😀 😀 😀

zuzidr
16. apr 2009

tolko chýýýb 😅 😀

lucinda7
autor
16. apr 2009

Zuzidr,. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jááj,tak vojnu sme si aj my preskákali.... 😝 síce 4 dni po tom ako narukoval zomrela svokra ☹ tak sa vrátil neplánovane skoro,ale za smutných okolností 😒 😒 😒 😒 😒

...ale hrozne mu to v tej uniforme seklo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 však preto zostal aj uniforme verný 😝 😝 😝 aj ked trochu inej😝 aj ked teraz už nosí civil 😵

jáááj a tých listov čo sme sa napísali 😀 😀 😀 😀 😀 😀vtedy ešte mobilov nebolo 😝a ja furt poštárku vyčkávala 😀 😀 😀 😀miesto toho aby som sa učila na matury 😵

mimusbe
16. apr 2009

zuzi...dobreeeee 😀 😀

mimusbe
16. apr 2009

moj sice na vojne nebol ale tiez som miesto ucenia na matury za nim stale chodievala do kniznice...🙂🙂🙂

som mu este povedala ze teraz mam matury ze sa budem cely tyzden ucit a na druhy den som mu uz visela na krku 😀 😀

zuzidr
16. apr 2009

ja som maturovala za trošku iných okolností takže som nemyslela moc na frajera 😅 ☹

andy.a
16. apr 2009

ahojte 🙂 😎 😎

Danca,IP 🙂 😉 díky 😵 😵 😵 a všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵

Aj Vikinke všetko dobré k prvým narodeninám,teda k jednému rôčku 😵 😵 😵

a dobrú tému ste nahodili..Danca,no mať doma vášnivého poľovníka.. 😀 😀 😀 😝 jelenia ruja a vrchol poľovníckej sezóny nie je veru sranda 😀 😀 😝

my máme tento rok 10.výročie zoznámenia 😉 😝 😀 letí to 😅 😝

zuzidr
16. apr 2009

ja si idem dnes žehličku kúpiť 😒 😀 😠

lucinda7
autor
16. apr 2009

a čo si spravila so starou??? 😝

zuzidr
16. apr 2009

zhorela mi??????? 😅 😕

lucinda7
autor
16. apr 2009

to zato že si do žehlenia taká žhavá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
16. apr 2009

neviete kde by som zohnala v piestanoch alebo v blizkom okoli tuto stolicku?

velmi sa mi pozdava ale chcela by som to vidiet na zivo...moc to nechcem kupovat z netu...

http://www.vsetkopredeti.eu/shop/vsetko-do-izbi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre