♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
16. apr 2009

Mimus,stoličky si mrkni naživo bud v Sandre alebo hore v priori 😝 či majú zrovna tuto na predajni netuším,ale objednajú aj nemožné 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
16. apr 2009

akurat som pozerala stranku laugaricia...nasla som si na nete este jednu super stolicku a zrovna v laugariciu je predajna...tak skusim to tam mrknut...zajtra ma tatik dovolenku cely den takze ideme do Trencina 🙂

no veru...ta sandra ma ani nenapadla 😀 😀 diky moc luci 😉 behneme tam pozret....

no do prioru do tej predajne nerada chodim....resp. odkedy sme tam kupili kocik ...odvtedy som tam ani nebola a ani nemienim tam ist...nemam dobru skusenost s jednou predavackou....

kaciatko68
16. apr 2009

Ahojte maminky. Mohli by ste mi poradiť - zajtra odchádzame do Piešťan na víkendový pobyt do hotela Park. Už je tam bazén, ale voda tam má 30 st. To sa mi zdá pre drobca na kúpanie dosť málo. Je v Piešťanoch možnosť kúpania malých detičiek v teplejšej vode, kde by bol volný vstup ?

nika2
16. apr 2009

ahojte,
teda mate dobru temu 🙂
mima ja mam taku podobnu stolicku fabula sa vola. a som spokojna. len zaberie dost miesta. inak ani ja jednu predavacku v tom priori nemusim. teda ta bola aj na teplickej. taka starsia tmavovlasa.
kaciatko veru neviem kde by bolo taketo kupanie. lebo tu v PN moc bazenov nie je.

danca.b
16. apr 2009

zuzidr....dobreeee 😀 😀 😀
luci aj ja som poctivo nakukala do schranky a cakala na listy....mam ich vsetky odlozene 🙂
ked sa vsak pozriem na tie oslovenia....postarky sa vtedy mohli usulat od smiechu 😀 😀 😀
ze:moja,jedina,tigrica ,micka potom uz mamina,mlada mamicka,mama a vela dalsich...vtipalek bol ten MM 😀 😀

dadulka19
16. apr 2009

ahojte 🙂

Vikinke a Dance všéétko naj 😉

mimus,máme tiež fábulu stoličku zo Sandry 🙂 ..je super 🙂

lucinda7
autor
16. apr 2009

Danca, 😀 😀 😀 😀 😀

kačiatko veru v Pn pre detičky baeny bieda... 😖
my sme boli teraz na dovolenke a voda mala 28C a prišla mi úúúplne v pohode 😵

mimusbe
16. apr 2009

ano ...ta fabula vyzera dobre....sak mrknem ju 🙂

nika....zrovna tu pani z teplickej som myslela... 🙄

danca.... 😀 😀 😀 ja mam tiez odlozene pohladnice ktore sme si davali a raz za cas ich vytiahneme a smejeme sa na tych osloveniach....macko ...chrobacik....laska jedina a podobne medove motuze 😀 😀

milhaus
16. apr 2009

ja so pred rokom kupila v asku žehličku za 100 Sk

andy.a
16. apr 2009

Mimuš,aj my máme Fabulu zo Sandry 😀 😝 ....aj Dadaga 😝 -ozaj čo je s ňou ?? 😕 😕 😕

mimusbe
16. apr 2009

Lukino jej zacina behat...tak nestiha moc chodit na net... 😉 🙂 🙂

milhaus
16. apr 2009

inak keti to o tom bare, rado sa na to strasne pajedí
sak uvidime zajtra či sa dohodnem z tou pani z proficredit a ked nie tak neviem ale ten bar to asi ee, kto mi bude malu v noci stražit ked bude rado preč?

mimusbe
16. apr 2009

mili a kde by mal by rado v noci?pracu nema...tak nech strazi malu 😠 😠

andy.a
16. apr 2009

Mili,aký bar ?? 😕 Rado má robiť v bare ?? 😕 😅 😝

mimusbe
16. apr 2009

alebo som to pochopila zle? 😕 😕 😕 rado mal ist do baru? 😅 😅 😖

blcha
16. apr 2009

mimus tak ja mam tu stolick co chces tu papo ale v zelenom objednavala som ju cez mimibazar je super ja som s nou spokojna a myslim ze je skoro taka ista ako fabula nieje tam skoro ziaden rozdiel 😉

kaciatko68
16. apr 2009

Ďakujem za info

lucinda7
autor
17. apr 2009

dobré ránko....

tak dnes slniečko veru nevyjde 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a to som chcela ísť do mesta....je narciskový den 😀 😀 😀 😀 😀 snád sa aspon trochu vyčasí 😒

mimusbe
17. apr 2009

dobre ranko...

luci...asi ani mozno nevyjde....MM hovoril ze hlasia na dnes aj cely vikend taketo chladnejsie pocasie a prsat....u nas je veru zatiahnute...visi to za nohy ...mozno kazdu chvilu bude liat ako z krhle... 😖 😖

uz vcera bolo oproti ostatnym dnom chladnejsie ...taky vietor fukal... 😖

konecne sme kupili slnecnik....a ono zajde slnko 😀

a samozrejme...chceme ist dnes na ,,vylet,,do trencina po obchodoch a tak....tak ako na just musi byt skarede pocasie.... 😠 😠 😠

no sak dufajme ze sa trosku vycasi.... 🙂 🙂

zuzidr
17. apr 2009

bré ránko 😀 ešte dnes nejako prežijem v robote 😅 a v nedelu ideme aj my do TN tak to tam nevykúp mima všetko 😀 😀 😀

a žehličku som si kúpila super je,len keby sama žehlila 🙂

milhaus
17. apr 2009

rado šiel do lopasova so svokrov kosit
sak rado nebude večne doma, 25. maju ist na vychodne slovensko na 10. - dnovky a tu v chtelnici beru do baru ale kto by malu v noci stražil ked on tu nebude a strasne sa na to včera pajedil

milhaus
17. apr 2009

s keti sme sa včera o tom vypravali osobne, rado sa trocha urazil že mu povedala aby si hladal robotu i sam bez otca ale najviac ho jedoval ten bar

zuzidr
17. apr 2009

mili to akože Rado sa ešte hnevá ked mu niekto povie aby si hladal robotu?????ved je "dospelý" chlap a fakt sa len spolieha na otca kedy on zožene robotu???? 😕

a mohla si to ty v tom bare aspom skúsiť,ved Rado ešte nerobí a je vo hviezdach či bude 😅 zatial mohlo byť doma s malou,a ty si sa mohla dohodnúť,že len na skúšku pôjdeš 😅 😖

čo dnes varíte??? 😕

mimusbe
17. apr 2009

zuzi....jaaaj tak to si zle kupila zehlicku ked sama nezehliii 😀 😀 😀 😀 😀

neboj...daco ti tam necham 😀 😀

mili....aha...ja som nevedela ze ma ist prec... 😖

no sak nic zle mu nepovedala...nema sa preco urazat....ved treba aby zabezpecil rodinu tak nech hlada pracu kde sa len da...moc si vyberat nemoze...

keti
17. apr 2009

dobrééé ránečko 😀

ja som už včera na nete večer nebola, lebo som pozerala ordináciu, a potom panelák. tak M zohrieval miestočko pri PC, pozer nejaký film.

Milka som bola prekvapená, že rado je doma, lebo keď sme sa stretli, tak mi hovoril ako má už robotu, a bude chodiť na týždňovky . To si si dobrého klamára zobrala. 😠 😠 😠 Ešte mi toho veľa narozprával.

Preto, keď sme sa stretli som hneď na neho vybafla, že čo je doma. A to on ako berie, že sa ti črtá práca, a ešte k tomu tu v dedine vo hviezde robiť barmanku. A ešte za slúšný plať. Tak to má trošku blbé názory 😠 😠 😠 😠
Hneď ta tam bude niekto prefikovať. 😠 😠 😠 😠 😠
Prečo si nepovieš aj ty svoje. Mne to tak pripadá, že čo on povie tak ty spravíš. Ty nemáš svoj názor. 😠 😠 😠 😠

A to, že jemu sa nechce ísť na východ. Veď môže byť rááááád, že nejaká robota sa mu črtá. Kokso já by som mu dala. By išiel svínským krokom. 😠 😠

Omlúvam sa, že hneď z rána a takto. No nedalo mi to. 😔

mimusbe
17. apr 2009

keti v pohode...aspon si vyjadris svoj nazor....ja ho tu vacsinou nenapisem cely lebo su tu urcite osoby ktore len citaju a potom sa z nicoho nic zjavia a su strasne mudre a hned za vsetko dzubu 😠 😠 😠

no veru takeho chlapa doma mat tak ,,zoberiem palicu,, a hnala by som ho kade lahsie....

a milka ty preco nic nepovies?na nete sa stazujes aky je ale v sukromi si ASI ticho...sak preboha ste rodina...tak to rieste....ved Lucka musi byt z vas uz riadne domagorena... 😠 😠 😠
🙄 🙄

pracu nema....zatial nikam neodisiel...tak nech Lucku varuje a ty si mohla na skusku tam ist....ved urcite sa tam da s tymi majitelmi dohodnut...aj keby tam ides napr. na tyzden....

aj keby to mas len napr. za 6,7 tis..ved je to stale lepsie ako 4700 rodicovsky......

mili sak nikto ti nehcce zle...este si na to neprisla???? kolko ti to tu mame este pisat aby si sa konecne rozhybala...ved ked je Rado lenivec...tak ty mozes ist do prace ....jednak budete mat koruniek viacej a jednak vypadnes medzi ludi a odreagujes sa....

aaaale...zase si tu len prsty nicim na klavesnici a prt z toho...to je ozaj ako hrach na stenu hadzat....

si tu mozme zalozit psychologicku poradnu 🙄

lucinda7
autor
17. apr 2009

vy ničitelky klávesníc 😀 😀 😀 😀 😀

jáááj,veru tak,mne to príde že rado je despota 😝 a Mili len skáče ako on píska 😔 a jemu to samozrejme vyhovuje 😝

Keti nabudúce sa nenamáhaj ani.....zrejme je to fakt zbytočné..... 😖

mimusbe
17. apr 2009

tak tak luci... 😒

radsej nahodme inu temu lebo toto je neverending story (neviem ci som to dobre napisla 😀 ) 😖

zuzidr
17. apr 2009

no tak ja keby som mala tú česť sa s Mili a Radom stretnúť osobne tak by to asi inak vyzeralo,ja som na takéto veci pes,a je mi jedno komu a čo,ale dokážem dosť kruté veci povedať rovno do očí....a to všetko len kôli Lucke,pane bože ani si neviem predstaviť ako to dieťa u vás doslova trpí 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

by som vás obydvoch prepleskla 😠

zase mám tlak 200/300

danca.b
17. apr 2009

ach jaj....
ahojte
dnes to teda nevyzera na slniecko,ale mne je veselsie 🙂 vcera MM na mna nezabudol a este mi aj oznamil,ze na vikend pride domov 🙂 🙂 tak nam bude veselsie a ten buduci tyzden prejde rychlejsie 🙂
bola som si prikurit....nejako mi zostalo kosno a este som aj presla na cervenu 😠 ...tata bude rad 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre