♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
23. apr 2009

Mimuš,keď ju preháňa,tak je lepší sirup,čípok by išeil hneď von 😖

na teplotu je najlepší Panadol 😝 doporučuje sa aj Nurofen/Brufen/,ale to deckám aspoň mojim zaberie skôr od bolesti ako od teploty 😕

Viburcol čípky sú na ukľudnenie -homeopatikum-napr.keď je dieťa nekľudné pri nejakej chorobe,prerezávaní zúbkov a pod.. 😝

zajtra je piatok,ide víkend..uvidíš aká bude malá v noci a ráno..ale radšej by som zajtra šla k Dr. ..

andy.a
23. apr 2009

Stanka,ja mám zasa lepšie skúsenosti s čípkami,lebo sirupy mi krpci,keď sú chorí,vyvrátia ☹ 😒 hlavne s ATB je to horor 😠 😖

stanka26
23. apr 2009

no mne Sabínka sirup vypije len v čaji a Šimonovi je to jedno čo mu dám do pusy tan zhltne skoro všetko.

stanka26
23. apr 2009

no kde ste baby od nás?

mimusbe
23. apr 2009

sirup mi v pohode vypije...negrcka a ani neni nekludna....aj zabuvkala v pohode...napapa sa ...otoci na bok a buva...len sa bojim tej vysokej teploty...predsa je to este babo 😖

veru...uvidim co vnoci a keby bolo horsie radsej by som isla aj na pohotovost...ja som hakliva a bojazliva....
radsej sa 10x prezeniem ze nic nie je ako raz a bude zle....

stanka26
23. apr 2009

jéj mimusbe tvoja Sabínka je narodená v ten istý deň ako ja.ty kokso tak tomu hovorím zhoda náhod aj mena aj dátumu.

domi9
23. apr 2009

🙂 Ahoj mima.Urcite bez zajtra k doktorke,ona je este velmi malicka a 38,5 teplota da zabrat aj tebe a nie este takemu malemu telicku.Aj ked ti mozno dr.nic nepovie ale ty budes kludnejsia.A ked ju prehana tak urcite len sirup.Aj moju malu prehana,dnes 5x ale teplotu nema.Idu jej stolicky tak asi preto. 🙄

mimusbe
23. apr 2009

stanka...jeeej ...veru to je nahoda.... 🙂 🙂

ahoj domi....no ja by som isla aj hned teraz....sa velmi bojim aby jej nieco nebolo ☹ ☹ predsa...prve babo ...zo vsetkeho som vyklepana... 😒

stanka26
23. apr 2009

mima nemusíš hneď ukekať na pohotosť,aj tak jej nič na zníženie horúčky nedajú povedia ti keď neklesne aby si jej dala zábaly alebo sprchovala vo vlažnej vode.
my sme to mali presne takto pred mesiacom.šimon bude mať už rok a má len 2 zúbky. a viem že to bude aj horšie.

danca.b
23. apr 2009

caute babenky...
ja som vas najprv precitala....a jedla som pri tom olomoucke syrecky,rajcinku a cibulku 😀 😀 momentalne nemam komu smrdiet,ale ved to viete 😀 😀
taaak... suhlasim s vami...tyka sa to dr. Lasaba, ale hlavne Komarkovej...1x som tam bola pred 15r.....asi... a pristup o nicom 😠
teraz som tam bola uz ako tehotna a predtym si pred 3-4 rokmi....totiz vzdy v polovici septembra sa mi nieco "vykoti"okolo ust a ja som na ksicht veeelice haaaklivaaa 😠 😠 no aby som to skratila...nic moc mi o tom nepovedala...z coho to moze byt,comu sa mam vyvarovat a bla,bla...
prave jej niekto volal a riesil problem resp.sifylis(ani neviem ako sa to pise)a ona na to...ze to pod nu nespada,ze to ma liecit venerolog a komentarov mala okolo toho...no hruza...venovala sa tomu dlllho,predlllho a samozrejme to preberala so sestrickou 😠 ...teraz to vsak chapem,ked ste to uz objasnili 😅 ale vtedy ma aj bus odbehol,takze som mala nervy 😠
dufam,ze tento rok ju nebudem musiet navstivit 😝 😝
dnes som posadila jahody,bola u mna mama a potom sme boli s Barbi na ihrisku ako Majko trenuje...

stanka26
23. apr 2009

ahoj dani.a čo nové u nás?asi nič moc?že

danca.b
23. apr 2009

Stanka prave som pozerala tvoje albumy 🙂 🙂 🙂 deticky mas zlate 🙂
ale aj ty s M ste podareni...ty si taky chrustik a on...ako tvoj osobny stazca 😉
a pri vasom Patovi bola tento rok na fasiangy sranda 😀 😀 😀 boli v pare s nasim Patrikom 😀

stanka26
23. apr 2009

no stým mojím M máš pravdu to hovoria skoro všetci.a ten Paťo ani na fašiangy nedoskál,veď ani na base nebol. 🙂 🙂 fotky ešte popridávam len nemám všetky v počítači.ešte len pred nedávnom sme kúpili a ja som to mala všetko u Paťa v PC tak musím všetko kopírovať znovu. 😀

Inak keď sme pri tých albumoch aj ty ich máš pekne urobené. 😉

dadaga
23. apr 2009

ahojte... no ked mozem salgovi starsi je primar a salgovic mladsi maka ako lekar...a su to odbornici ako sa patri...

danca.b
23. apr 2009

Stanka na fotke, kde je hajduch a kapelnik....mna sice neni vidiet,ale sedim na sedacke s vasim Patom 🙂 a viem,ze na base nebol, 😉 lebo sa liecil

danca.b
23. apr 2009

ahoj dadaga...
si mi pripomenula...sa tu spominal ...primar Ranostaj 🙂 neni tomu davno... sme sa s nim stretli na gulasi z diviny u kamarata a fakt milo posobill... a nasu vtedy 8 m. Paulinku otypoval,ze ma asi rok,ze je z nej riadna baba 🙂 😀 😀

stanka26
23. apr 2009

ahoj dadaga. s tvojim bráchom som chodila do školy.a ak sa nemýlim tak máš v Chtelnici sestru,býva tam kde aj keti, som vás minule videla ako ste išli od nej.

stanka26
23. apr 2009

tak sa tu majte odchádzam do ríše snou bo sa mi budí malý.

mimusbe
23. apr 2009

stanka ty si chodila s dankynim brachom do skoly? 😕 😕 😕 to si potom este mladsia jak ja 😕 😅 😀 😀

danca.b
23. apr 2009

no ja uz idem drichmat 😀 uz len raz sa vyspim a tata je doma 😀 😀 😀 som jak mala,ale snad ma chapete...tesime sa na seba jak za mladi 😅 😉 🙂 😀 😀

milhaus
24. apr 2009

wanish som mala pred pol rokom a moc sa mi neosvedčil, ten flak kde som ho dala sice pustil ale akoby sa chytil na druhom pradle

zuzidr
24. apr 2009

mili preskakújú ti flaky? 😅

ahojte,mne je dnes od rána zase blbo,ma žalúdok bolí až sa zahmlieva pred očami 😠 😠 😠

a včera sme už o pol deviatej celá rodinka spali 😀 😀 😀

MM išiel o pol osmej čítať malej do postele,a hovorí že,dám sa do pyžama asi zaspím aj ja,tak ja som si dala sprchu,a učila som sa,a o pol deviatej,že idem pozreť či už spia,a zaspala som tam aj ja......tak nám malá lampa v obyvke svietila až do rána 😀 😀 😀

milhaus
24. apr 2009

ked som dala wanish na škvrnu i do pračky tak skrvna z toho oblečenia zmizla a na druhom sa ich objavilo viac

lucinda7
autor
24. apr 2009

dobré ránko....

no dnes to vonku vyzerá lepšie ako včera.... 😎 snád bude aj teplejšie 😵

Mimus,aká bola noc??? 😝

Danca,už sa ti to blíži 😝 sa ti mužík vráti 😀 😀 😀 😀

Stanka,pekné fotečky 😝 zlaté detičky máš 😝

nika2
24. apr 2009

dobre ranko,
tak uz sme absolvovala Lasaba. a je uz vsetko ok.teda obe jadierka. a pytala som sa aj na tie vlozky v topankach. a ze ked su tam tak je dobre ,ale nemusia byt. lebo reku tenisky znackove co som jej kupila tak ju nemaju. deti do 2 - 2,5 roka maju aj tak plochu nohu. hlavne musia pevne drzat nozicku a patu hlavne.

nika2
24. apr 2009

a z ineho sudka. pozeravate hokej? dnes zaciname. ja pozeram len tieto majstrovstva inak nemusim.ale toto si nenecham vzdy ujst 😀

keti
24. apr 2009

dobréééé ránečko 😀

Milka som sa pobavila na tvojích škvrnách 😀 😀 😀 😀 😀 😀, mne škvrny neskáču 😀 😀 😀 😀, len občas nejdu vyprať 😝 😝 😝.
To máš asi kúzelnú pračku 😀 😀 😀.

Tiež používam wanisch. No nejde to. musím skúsiť niečo iné.

Včera mi drobček cez obed spinkal 4 hodinky, tak aspoň jednu hod. som si schrupla s ním. 😀

danka no čo si neprišla. Teraz už keď budeš mať M doma tak už neprídeš ☹ ☹

Dnes mám uľahčené varenie 😉Svokra upečie dukátové buchtičky, tak ja už len puding a polievku. 😉

Cez víkend sa sem asi nedostanem, tak vám prajem príjemný víkend. 😉 😉

domi9
24. apr 2009

🙂 Dobre ranko 🙂

No ako mima? Teplota neklesla?

Vanis je priserny,stoji len kopes penazi, reklamu mu robia fantasticku ale stoji za ......... 😠 Ale skvrny mi neskacu,, asi si musim kupit inu pracku. 😀

Nika,
a vy ste nemali este v poriadku nozicky? Dnes zacinaju majstrovstva? Ja ani neviem?

Co dnes varite?
Ja som chcela palacinky ale MM asi nebude tak mu asi spravim spenát.

Zuzi,
prosim ta co sa ucis z toho zakona 305? Ma tam byt 9 paragrafov.ale ja ani netusim ,ktore su to,ved je to tam nejake popletene.Ak to vies,napis mi ich ako idu po sebe,lebo ma z toho trafi. 😠 Uz toho mam dost. Vies to uz?

zuzidr
24. apr 2009

a dostali ste včera IP od elise??lebo ja nie,som si teda ani nepýtala ale som myslela že mi pošle vo co go,tak chcem vedieť či vy ste dostali 😅 😕

ja tiež zvedavá 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
24. apr 2009

Zuzi,ja som nedostala 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre