♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
27. jan 2009

zuzi,ja robím takýto:
http://www.katherine.sk/post/mliecna-hmota-falo...

emily a ty sa mu čuduješ??? 😕 už by inak mohol aj do práce ísť....tiež ma ako zuzku zaujíma či viete žiť zo vzduchu ked je stále doma 😝

my sme mali na obed cestovinky so šunkou a syrovou omáčkou.... 😵

dada,tak tiež sa ti to lepilo????mne desne 😠 😠 😠 😠

elise
27. jan 2009

ahojte ďakujem vám za povzbudenia dúfam že to bude lepšie. 😉
dnes bol lukasko v jasličkách aj s papaním raňajokk zajtra ide na doobedie a od pondelka naplno.
zistila som že o rodičovský neprídem budem ho dostávať plný a nemusím nič peukazovať. 😉

milhaus
27. jan 2009

a kde ma ist do prace ked neberu živnostnikov?
ZOS TT ide prepustat viac ako 50 živnostnikov a chcel ist do nemecka ale nevie ani ceknut po n.

milhaus
27. jan 2009

a že sa nudi,
ja sa tiež niekedy nudim a nemôžem povedat lucke ostan sama doma, idem sa vyvetrat

mimusbe
27. jan 2009

ozik...v marci prestupujem na rodicovsky prispevok...a chcela som vediet ze ci mi neviete poradit ake papeire kam by som mala zaniest atd...
diky moc 😉

mili ...nehnevaj sa namna...ale fakt divna domacnost....

blcha
27. jan 2009

caute dievcence tak zasa po malej prestavke som tu parada ze riesite torty okrem ineho ja sa chystam malej upiect k roku neaku bude to sice moja druha torta co budem piect ale sak sa naucim lucinda recept na marcipan mam uz vytlaceny a ta kitty sa mi velmi paci tak asi aj ja neaku taku vymyslim na kitty sme trosku zatazeny 🙂

lucinda7
autor
27. jan 2009

Mimus,ja som bola v socialnej poisťovni tam mi dali potvrdenie a odtial som išla na UPSV a R 😎 rodičovský mi chodí teraz odtial 😔

lucinda7
autor
27. jan 2009

Blška,teeda tak budeš vypekať....nás torta čaká až v juni ale už si tiež lámem hlavu akú....ale chalanom vždy dávam robiť 😝 pre istotu 😀 😀 😀 😀

blcha
27. jan 2009

lucinda aj ja ju budem az v marci robit a samozrejme ze bude kupovana lebo ta moja sa asi moc nepodari 😀 😀

zuzidr
27. jan 2009

mili MM bol doma 3týždne s malou a ja som chodila do roboty....ked som prišla domov bolo upratané,navarené,poobede sa boli sánkovať a čakali na mna,aby sme boli spolu a išli von....

boli ste dnes Luckou vonku,alebo včera?je krásne počasie,chodte aspom na dve hodky na prechádzku,sadnite do auta,a chodte do PN do kúpelov,ved tá lucka musí byť zmagorená medzi 4stenami 😠 😠 😠 😠

a rado sa nudí????????,,,,hhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm,závideniahodné,my si s MM nestíhame s prepáčením ani prdnúť,len aby sme sa mali čo najlepšie,ked je doma,upratuje pivnice,vymaluje izbu,umyje okná........hocičo..................... 😅 😕

alebo si lahne s malou do postele a malá sa po nom vešáááá jedna radosť a MM je vtedy najšťastnejší človek na svete že má čas na svoju lásku......

vy ste divný 😠

mimusbe
27. jan 2009

diky moc luci 😉

mimusbe
27. jan 2009

zuzidr...u nas je to podobne...MM pomaha ako sa len da...vo vsetkom... taktiez sa smalou pohra...aj ked je este malinka...venuje sa jej kolko sa len da...chodi do prace...ma pohotovost...aj cez vikendy doma musi robit co je na telefone atd...ale chce...snazi sa....

ale to ako to u vas funguje...resp. nefunguje...to fakt tomu ja ani trosku nerozumiem.... 😖 a urcite nie je vsetko len TM chyba...kazdy ma na niecom podiel...

neriesim to...len sa ktomu vyjadrujem....to len pre istotu keby mal niekto blbe reci 🙂

lucinda7
autor
27. jan 2009

môj názor som prezentovala už x krát...však hrach na stenu 😝

práve pozerám STV a je tam totálne stará Zmenáren....presne tá seria čo som tam bola aj ja 😕 😕 😕 😕 😕 uff,som nevedela že to reprízujú 😝
Lindi,ty si ako dopadla???už sa ti ozvali???? 😎

miruss
27. jan 2009

Ahojte.
Tak ja nudu tiež nepoznám 😀 a MM je šťastný, keď sa Kubko po ňom vešia, alebo keď sa rozpráva s malou a tá sa naňho usmeje. 🙂
Kubko bude mať 8.3. dva roky, tiež nás čaká torta, ale ja nie som talent na pečenie, u nás tortu pečie svokra. A 4.3. má narodky MM a na budúci týždeň svokor. 🙂

adag
27. jan 2009

ahoj, ja som sa doteraz zvŕtala v kuchyni ešte aj návšteva prišla a teraz oddychujem.
S malou som doktrorke nešla nechala som ju pekne doma v teplúčku dávam jej sirup Sinupret na sprechodnenie nosa a hrdla a je to zatial OK, ešte ten kašlisko hádam do konca týždňa prejde a teploty chválabohu nemá, nebudem do nej pchať stále tie ATB, a chrípka to chválabohu nieje.

Ale dnes sa mi super darí, dávala som do pekárničky robiť cesto, nejako sa nedarilo, prečo? zabudla som tam napichnúť lopatku skoro ma porazilo 😠 ale dala som ho vymiesiť znova a ako vatička super, už je aj v trúbe.

A mili rada by som vedela na čo má urobenú živnosť aku prácu robí tvoj M. Pretože MM je tiež živnostník a roboty má toľko že ho sem tam ani nevidíme.
By som povedala že sú to len výhovorky, keď sa chce tak sa dá všetko 😝

adag
27. jan 2009

A skúšali ste na tortu tie jedlé obrázky? niekto

zuzidr
27. jan 2009

adag my sme mali na torte obrázok macka pooh,je to normálna oblátka a natom vytlačený obrázok 😀

adag
27. jan 2009

Ozaj Zuzi nakreslila si na stenu toho Púa? Mne sa to celkom zadarilo len musím ísť farby kúpiť.

dadaga
27. jan 2009

ahojte... oslavencom zelame vsetko naj.. a chorim skore uzdravenie....

nika neboj nas tiez cvicil a uz si ani nespomenie... dneska sme boli v tt na neurologii na kontrole.. chodime tam ked uz sme raz zacali kvoli hlavicke,ze nedrzal, ale uz to je davno prec... a bral lekarovi to kladivko co skusa reflexy...sranda taky bol zlaty.. rarasik moj maly... takze uplna pohoda...

dadaga
27. jan 2009

inak aj ja frcim na falosnom marcipane.. klasika sak pri tooolkych tortach co som robila by nebolo ani mozne robit orig. marcipan.. a ten sa moc lepi... takze som narobila ruzicky a take ozdoby z falosneho a pohoda...

andy.a
27. jan 2009

čaute 🙂 😎 😎 😎

aj my máme v tomto období veľa narodenín,menín,výročí..Valentín do toho 😵 🙂 😉 ale na oslavy si moc nepotrpím 😝 aj tak sú to zvačša zo strany MM 😝 😀

Zuzi,stačia ti tie podklady ?? 😕 😅 už si to začala písať ?? 😕 😉

MM mi moc nepomože doma,jednak ani doma skoro vobec nie je 😒 zháňa robotu,je zlá doba teraz na zákazky 😒
ale keď je doma,tak je malá stále na ňom zavesená 😝 nenormálne si ju rozmaznal 😕 😅 😔 to len tatí,tatí..inšie nepočujem 😀 😀

Milka a Rado je už nejako dlho doma,nie ?? 😕 z čoho žijete ?? 😕 už si opakovane spomínala,že má ísT robit tuším do Írska..do Holandska..či kam..nič z toho nebude ?? 😕 😖

Mimuš,čo robí TM ?? 😕 😅 Dr.asi nie je,že ?? 😕 😉 🙂 to len podľa tých služieb a pohotovostí a že musí byť na telefóne 😝 😅

Luci,no škoda,že som tú Zmenáreň prepásla ☹ 😒 rada by som si ťa pozrela v TV 😅 😝 🙂

elise
27. jan 2009

lucka zatial čakám vraj do mája uvidíme čo sa týka tej zmenárne 😀 😀 ale beriem to v pohode 😀 adag my sme mali toru s jedlým obrázkom- fotkou malého kuk album 😉 robili nám ho v trnave v www.tack.sk aj tortu bola suprová ešte sme včera nevydržali a rozmrazili si zbytok 😉 ale aj v piešťanoch v monsalvy robia jedlé obrázky na marcipáne, ale neviem aká je cena 😒

elise
27. jan 2009

chorým prajeme uzdravenie nás chytajú zatial soplíky, dúfam že nechytíme nič vážne. 😉
oslávencom prajeme včetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵

andy.a
27. jan 2009

Mili,keď Rado chodí tak často preč,čo mu aj Lucku nevychystáš ?? 😕 😅 viem si síce domyslieť,kam by s ňou išiel..ale aspoň by si mala chvíľu kľud 🙂 😉

inak ja som mala dnes hnusnú migrénu 😒 no,už je to trocha lepšie,konečne som čosi dostala do žalúdka 😝 v práci som sa teda moc príjemne necítila 😖 ale dalo sa 😝 😅
a malá spí od 12.. 😝

zuzidr
27. jan 2009

ada my sme obreázok na tortu kúpili v čokoládovni na sasinkovej za 85sk 😀 aj s jedlím lepidlom 😀 😀

andy zatial som to včera len študovala a musím si to dať dokopy a zohnať aspom jednu knihu po roku 2000,nech mám to čo je treba 🙂

ada ešte sme to nekreslili ale cez víkend ked nám zostane čas aspom to nakreslíme 🙂 farby potom v emaile kúpim 😀

andy.a
27. jan 2009

akí sú dnes oslávenci ?? 😕 😅
veď je Bohuša 😀 😀 😀

nejakí narodeninoví ?? 😵 🙂 😕 čo som zasa prepásla ?? 😕 😉 🙂

Zuzi,žiaľ z detskej psychiatrie vychádza toho strašne málo 😒 ☹ a moja doména je dospelácka 😝 😀

nika2
27. jan 2009

aj moj MM sa vie o malu super postarat. teraz v sobotu som bola zo sestrou v TT na nakupoch a on bol doma z malou. pekne jej uvaril obed a potom isli spolu von. a aj ked bol teraz v piatok doma tak sa pekne hral z malou.
a aj ked pride domov z roboty tak ju pomojka. este skor nez mna 😀
luci a ta zmenaren je z akeho roku. pozrem na nete na teba 🙂

adag
27. jan 2009

Zuzidr a kde prosím ťa zoženieš odbornú literatúru, u nás v knižnici je to otrasné 😠 všetko po jednej knihe a ešte teraz všetci píšu ročníkové práce tak ako naschval nič nemajú. Ja tiež neviem kde čo budem zháňať. ☹
A už je najvyšší čas, nemam ani čiaročku.
A díky za tip na tú tortu lebo na tie obťahované si netrúfam, hoci torty pečiem často.

milhaus
27. jan 2009

ja som bola s nu vonku dneska sa kuk do školky kedy bude zapis ale na dverach nemaju nič a Rado hovori že tušim 2.2 je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre