♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzka1.
25. jún 2009

danca pytala sa na teba nasa Vladka, ci som ti dala ten kontakt, som jej vysvetlovala, nech sa da sem na kona.

milhaus
25. jún 2009

zuzka z videnia si mi známa ale neviem kto si

zuzidr
25. jún 2009

bré ránko 😀 konečne nepršíííííí 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
25. jún 2009

ahojte....
veru konečne neprší 😝

nám tiež hapruje comp....a to má len pol roka 😠 😠 😠 😠 😠pôjde do opravy tak zatial máme starý....

andy nie vybavovačky boli ohladom rodičovskej 😝 tie okolo domu majú ešte čas 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
25. jún 2009

Luci a tebe v pohode predlžia materskú na 6rokov????? 😅 😀

a Maximko aj do škôlky pôjde?

lucinda7
autor
25. jún 2009

Zuzi,to sa každý rok obnovuje.... 😝 vždy na rok dopredu.,..tak uvidím dokedy ostanem 😵
nie,tento rok ešte nejde do škôlky,možno o rok....

zuzanocka
25. jún 2009

caute

mili,
ty si aky nocny vtak... co si prosim ta robila o 2 v noci hore???? 😝

u nas sa maroduje o 106 ☹ ☹
vecer sa nam zasa dogrckala mala a hviezdica v noci ☹ ☹ ☹ dr. tam dnes nie je, tak som s nou len volala, ze mam dat zatial medrin... a zajtra mame prist
v lekarni som zas nechala 20euro 😝

a aby toho nebolo malo, vraj nemam z preventivky bohvieako dobre vysledky zo sterov 😒 takze parada

andy,
pytala si sa na psa - takehoto: http://www.ttsk.szm.sk/portret.htm

nemam naladu ani dychat 😔

zuzidr
25. jún 2009

😉 jáááj zuzi ked d.be tak poriadne....babám želám skoré uzdravenie a hviezdičke krásne prázdniny... 😀

a dúfam,že ty máš len nejakú zápal a nič vážne 😉

a psa budete mať náááádhernééého...môžme sa prísť pohrať?

zuzanocka
25. jún 2009

zuzi,
jasne 😉
a dakujem

milhaus
25. jún 2009

ahojte
nemohla som zaspat, podarilo sa mi to až skoro o stvrtej ale to som tolko nebola pri pc
rado šiel o pol noci pre to firemne auto do košíc s tatkom, kamos ich viezol do pn na stanicu

milhaus
25. jún 2009

po 17:00 by mali prísť ked sa im to auto po ceste neposere zasa, potom môžu ist stopom

danca.b
25. jún 2009

caute
tak aj nasa drnda mala v noci teplotu 😠 furt bola na mne prisata,ale teraz uz vyzera byt ok 🙂
neviem co jej moze byt,nema ziadne ine priznaky...zeby zubky?
prave sa pokadila,ale to sa po cipku vzdy 😒
dufam,ze ju nic nechyti lebo ide vikend a my sa chystame na plavidla ku nam na priehradu 🙂

milhaus
25. jún 2009

aj ja by som chcela ist na tie plavidla, minuly rok som na tom nebola

čo robite na obed? ja som dala piect mäso a spravím ryžu, zemiaky nemáme

zuzanocka
25. jún 2009

my dietujeme 😝 robim vajickovu pol. a druhe neviem... asi baby dostanu len ryzu s mrkvickou 😅

milhaus
25. jún 2009

teraz ma napadlo že ryža bude muset byt bez cibule, ale to nevadí

zuzanocka
25. jún 2009

aj ja robim niekedy bez cibule, niekedy s cibulou, ako sa mi chce 😉
mozes pridat aj vegetu, bude mat zas inu chut 😉

milhaus
25. jún 2009

vegetu tam dávam vždy i korenie mleté čierne
len nemam cibulu preto bez nej
trubu som už vypla, v teple sa to iba dopeká a ryža je hotová
Lucka mi už akosi nechce na obed spávať, ona sa tam polkokrát hrá namiesto spania, vydrží mi do večera ale je zlá niekedy a o tretej ju už spat nedám lebo potom nechce večer spat
ako mi to tu pekne rozvoniava
asi si idem dat ranajky, salam neni tak jedine s lekvárom chleba s maslom

miruss
25. jún 2009

Ahojte.
Maródom prajem skoré uzdravenie. 😝
My sme zdraví, len zuzke idú zúbky, tak je trošku mrzutá. 😝

zuzanocka
25. jún 2009

ty mas teda zivotospravu... ked ini obeduju, ty ranajkujes 😕
ja korenie nedavam do ryze... vegetu som nedavala, teraz obcas 😉

doobeda som isla do billy kupit malej ryzovu kasu. nechala som tam 20e a kasu som nekupila 😅 🙄 budem musiet poobede vybehnut

milhaus
25. jún 2009

zuzanočka to nie je pravidlo, obyčajne ranajkujem okolo desiatej
nakoniec som si musela spravit volske oko, nejde mi ten lekvar otvoriť
ja mam ešte asi tri balenia kaše a už to malej ani moc nedávam iba ked nemá nič na obed spravené

zuzka1.
25. jún 2009

Milhaus ty si Chtelnicanka??
podobam s ana segry, asi preto. Skor tie poznas, neviem kolko mas rokov, oni 33 a 35

milhaus
25. jún 2009

zuzka som o dost mladšia
som z chtelnice 4 roky

milhaus
25. jún 2009

horko je, človek nevie ako sa ma obliect ked je také striedavé počasie

lucinda7
autor
25. jún 2009

ahojte...

Zuzi,ked sa s.re,tak sa to s.re 😠 ale neboj,bude to o.k. 😝

ja do ryže dávam len olej z opraženej cibulky,a vegetu...korenie určite nie....a niekedy kari 😵

zajtra nás čaká posledný den v škole 😝 uff,ale to ubehlo 😵

zuzanocka
25. jún 2009

luci,
nasim to riaditelske nedali 😠
ale hviezdica asi aj tak uz do skoly nepojde... iba v uto skocime po vysvedcenie 😉

dnes sme si pisali program, co budeme robit, ked budeme cely tyzden bez ocina 😉 v nedelu rano odchadza a pride v sobotu vecer ☹ tak dlho sme bez neho tusim este neboli 😝
aj do ikey na vylet pojdeme 😀 do kniznice...na zmrzku...na lod... 😉

dadulka19
25. jún 2009

ahojte 🙂

nejak vás nestíham 😀 😀 😀 ...len som to tu trošku dozadu prebehla... 😒...a zuziii,téda,no dúfam,že bude skoro dobre 😉...

do ryže dávam ja bujón.Obvoďák mi raz povedal,že vegeda obsahuje niečo blé,ale že bujón je o.k.. 😅 .. a tiež cibuľku dávam len vtedy,keď sa mi chce 😎

Zuzi,Lucka,čo dávate učkám?...ja som kúpila bombišky triednej,družinárke aj na tanečnú 🙂,lepšie sa to Luc do školy odnesie 😉

miruss
25. jún 2009

Ahojte.
Už si v mojom obchode objednal 1. zákazník. 🙂
Ja do ryže dávam vegetu, ale my máme domácu, svokra suší zeleninku a robím ju na cibuľke. 🙂

dadulka19
25. jún 2009

mirka super,gratulujem...a hoď link 😉

elise
25. jún 2009

ahojte 😉 ja robím ryžu tak že opražím cibuľku a potom ryžu v tom a prilievam postupne vodu pre dovarením pridám lyžičku másla a nasekanú pažitku alebo bazalku alebo petrželovú vňať a pridávam lyžičku morskej soli 😀

miruss aký obchod nejako mi to uniklo 😀 😕 😅

manžel pracuje na 2 smeny poobede ráno a den voľna zatial si zvyká je rád že má prácu 🙂
ja by som mala ísť na preventívku k zubárovi lebo ma nevzal ked som bola chorá aj s malým, preventívku u obvodáčky a gynekolokyčke tiež som tam rok nebola...

elise
25. jún 2009

musím lukaska pochváliť celý den sme bez plienočky uplne v pohode aj pobedný spánok tiež. len v noci je to tak že 3 noci suchá plienočka dalšiu noc precikaná potom zase suchá a tak ale my sa to naučíme 😀 nočníček je uplne v pohode ide kedy mu treba aj sám aj na záchod chce ísť sám, ma tam schodíky vylezie a sa dne si (mávame tam pernamentne tú korekciu 😀 , ked ideme my dávame korekciu dole 😀 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre