♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
19. júl 2009

zle som to napísala: ked ideš od bývalej základky smerok ku kruháču na nitrianskej tak je tam detský obchod. zo strany kruháču máš o2 potom jahodovú , bývalú rivieru, orange, kopányho športový a potom detský obchod. alebo od satelitu smerom ku kruháču máš na rohu prvý detský obchod knihkupectvo bývalú základku teraz výšku a ten detský obchod druhý 😉

danca.b
19. júl 2009

ahojteee
tak my sme dnes dorazili domov z Oravy ....a bolo super,ani domov sa mi moc nechcelo 😢
dve rodiny tam este tyzden zostali,ale kedze my mame este kopec roboty na dvore,tak sme tam pobudli 9 dni 🙂
pocasie nam krasne vyslo,len vcera nam poprsalo...ale to asi vsade 😠
boli sme v Tatralandii(odporucam),v Oravskej Lesnej na zeleznicke,na Oravskej priehrade(previezli sme sa na hausbote na ranc)a este sme sa povozili na motokarach v Niznej 🙂 a na nakupoch v Polsku 🙂
grilovali sme,varili si gulasik,udili ryby a vegetili 🙂 🙂 😉
nazbierali sme si cucoriedky,ale este sme si ich aj kupili za super cenu 1€ za liter...isli dolu s cenou rapidne 😅 😕
zajtra ma caka este nejake vybalovanie,pranie a zaradenie sa do reality 🙂 😀
spat sa mi nechce ....som si tam zvykla na ponocovanie 🙂 :O)

lucinda7
autor
20. júl 2009

dobré ránko 😝
Lindi,to je Rázusova 😝 a už viem ktorý myslíš....AISHU 😝

Danca,vitaj doma....a super že ste si to tam tak fajn užili 😵

milhaus
20. júl 2009

ahojte
nedari sa mi s robotou a rado ide v stredu zasa preč a svokor sa zasa chysta so svokrou vytunelovat firemny ucet, mal by setrit aby bolo z coho žit ale on nie, svokra ma zalusk na plastve okna a opravit si ich thaliu čo maju na dvore naburanu už rok

lucinda7
autor
20. júl 2009

Mili aj ved to je ich vec,ich firma,ich peniaze 😝

nika2
20. júl 2009

ahojte,
nechodite sa kupat niektora na Lineu,ze ake to tam teraz je? raz som tam bola , ale to uz je par rokov dozadu. tusim tam je aj detsky bazen?

kluara
20. júl 2009

ahojte!

Danca, tak ste si to super užili 😉 tam je krásne, veľmi dobre to tam poznám, veď som odtiaľ 😀 😵 😵

mimusbe
20. júl 2009

ahojte...

nika....nasi tam sem tam chodia...ale je tam vraj strasne ladova voda..aj v bazene velkom aj v sprche (neda sa regulovat) a o malom bazene nehovorili...🙂
ale je tam vraj super...prostredie...vela ,,stankov,, na pitie...na jedenie...klud atd...🙂

vie mi niekto poradit?

mala papa Nutrilon 2ku (,,normalny,,)....ale dostali sme dve krabice Nutrilon 2 HA ....moze to papat aj ked nema ziadnu alergiu?a potom pokracovat v ,,normalnom,, nutrilone? alebo sa to takto miesat nesmie...je to VYSLOVENE len pre deti so zistenou alergiou? 😕 😕 😅

a este jedna otazka 🙂 🙂 prve boticky ste detom kedy kupovali? mala mi uz zacina trochu ,,pochodovat,, ked ju drzim za ruky....tak neviem .... 😅

milhaus
20. júl 2009

rado zmlatil svagrinu a mna asi porazí z toho, nebola som tam ked sa to stalo

mimusbe
20. júl 2009

milhaus... niektore veci sa sem fakt nepisu...

sa potom necuduj ze ta po dedine za tieto tvoje skvele prispevky ohovaraju....

nika2
20. júl 2009

ahoj mima,
tam vzdy bola tusim studena voda. no ked bude 35 stupnov asi to bude aj dobre 🙂
rozmyslam, ze tam behneme pozret niekedy. lebo ta eva ma moc nelaka. a teraz maju aj nejaku akciu ,tusim v ab-cku bola reklama.
mima co viem tak nutrilon HA mozu aj deti co nemaju alergiu. len asi sa to nemoze miesat, ze raz ten a raz ten. sestra tiez davala najskor HA , to pre istotu, a teraz presla na normalny. no ked davas uz normalny tak by som to nemiesala. radsej to niekomu dalej daruj alebo predaj.
a tie topanky ja som malej kupila ked zacala za ruky behat. u nas to bolo az okolo 11mesiaca. kupovala som v protetike.
ako pises mala uz asi tak zacina behat tak uz je mozno aj dobre pozret nejake.

mimusbe
20. júl 2009

nika....no je dobre ked je horuco ze sa trosku schladis ale ja si pametam ked som tam chodievala ze tam byvala obzvlast studena voda...akurat tak dobre ponachladat na zenske veci 😅 😖

ale vyskusaj...mozno pre vas nebude...kazdy clovek je iny ...🙂

no asi ho veru dakomu dam/predam...tiez som nebola zato miesat to....ale pre istotu chcem poznat nazor aj inych 🙂
asi behnem veru cez tyzden pozriet do tej protetiky nejake boticky... to sidlo mi dnes uz stvorkovalo (za mojej asistencie ) po schodoch 🙂 🙂 a vykracuje s nozickami jak bocian.... 😀 😀

ale viacej jej vyhovuje stvorkovanie...trolinka si ,,pokraca,,...a hned si sada a stvorkuje 🙂

nika2
20. júl 2009

teda Sabinka je sikula 🙂

nika2
20. júl 2009

nejako sa zatiahlo. dufam,ze nebude prsat.

kluara
20. júl 2009

Mima, tak ako píše Nika - HA môžu aj deti bez alergie, ale nemiešať - najskôr doberte ten, čo máte otvorený, potom ak chceš daj ten HA, a keď ho miniete, prejdi znova na normálny 🙂

ja som botičky kupovala hore v kocke a bola som spokojná

milhaus
20. júl 2009

zrovna tie prispevky stadialto som ešte od klebetníc nepočula a svagrina by sa tym i tak pochvalila lebo ona patri medzi tie klebetnice
lord sa s tym hned pochválil mame, volal jej a ta mu vynadala, ja som ho tiež spucovala, sak to sa nerobi i ked ma dôvod

lucinda7
autor
20. júl 2009

bože Mili,to sa máš čím chváliť čo máš doma 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Mima,v pohode môžeš malej dať ten HA....nie striedať dávku takú dávku takú,ale ked dominieš ten čo máš,lkludne môžeš dávať a minúť ten HA.....on je dokonca vraj lepší ako ten oby 😵

a na tej LINEI tiež neviem o detskom bazeniku 😕ale tiež je pravda že sme tam už nejaký ten rok neboli 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
20. júl 2009

mili ...akýkolvek dôvod by mal,pre mna je absolútny NIEMAND niekto kto si dovolí šahnúť na ženu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mimusbe
20. júl 2009

luci...niemand ???? to som este nepocula 😀 😀 😀

lucinda7
autor
20. júl 2009

Mimus,niemand/čítaj nímand/je po nemecky NIKTO 😵

andy.a
20. júl 2009

hallo 😎 😎 😎

Luci,aj za niemandom dávaš" 😵 " .. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
20. júl 2009

Andy,ten usmev patril Mimus,určite nie Radovi 😠 😠 😠 😠

mimusbe
20. júl 2009

luci: aha 🙂

dadaga
20. júl 2009

ahojte...

Mimus ja by som ten Ha nedavala vraj je horky.... no sak uvidis.. nas ten nechcel len obycajny...

a my sme botky kupovali pod kolonadou v sandre tie capacky tie nosil po vnutri z jari a potom tiez v protetike a teraz ma take letne tie v kocke...

milhaus
21. júl 2009

ešte horšie sa stalo ale tentoraz to spravil svokor ale nie ohladom nasilia ale o tej teme čo som pisala predtym a sme v ..............................................

zuzidr
21. júl 2009

Ahojte,mili vy ste vydarený rodinka všetci,či už Radova strana alebo tvoja 😕 😅 😀 vy dvaja ste sa vážne hladali 😀 😀 😀

sa ti čudujem že si ešte v tom kolobehu 🙄

lucinda7
autor
21. júl 2009

dobré ránko....

Zuzi,už striháš meter??? 😀 😀 😀 😀

elise
21. júl 2009

ja len nakuknem a pozdravím vás 😉 dobré ránko 😉

mili dobrá rada predaj byt a zdŕhaj od rada čo najdalej aj s luckou. 😉 ☹ (existujú rôzne formy bývania (sociálne azilové pre matky s detmi...vygoogli si) 😠 😠

zuzidr takže sa už začínate baliť tak si super oddýchni na dovolenke 🙂 🙂

lucinda7
autor
21. júl 2009

Lindi,ale ten ich byt je zrejme zaťažený hypo 😖
ale odísť aj s Luckou by bolo veru najrozumnejšie....a rozvod,lebo dlhy idú na polovicu 😖a ako vidíme,rastú 😠

elise
21. júl 2009

lucka rozvod by mala mili riešiť čím skôr aby dlhy nerástli v BSM 😠 predajom bytu vyplatiť hypotéku aspon sa zbaví väčšiny dlhov. my sme tak predali byt s hypotékou potom sme brali na dom novú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre