♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kluara
3. okt 2009

Mirka, Andy - ďakujem pekne 🙂 😵

dadaga
3. okt 2009

Matii gratulujeme aj my nech to vyjde... s uspesnim koncom....

milhaus
3. okt 2009

kluara super, tak sa ti to podarilo
to je škoda pisať o lordovi, potom sa i tak všetky na tom bavite a pohoršujete
mala je zdrava a lord este stale nema robotu, leži tu na gauči a ako ho poznam zachvilu zaspi
svokru nahovarame aby investovala a kupila lucke teplaky, nema len svagrovu dceru za vnuča predsa

miruss
3. okt 2009

Ahojte.
Andy to ma mrzí, že máš drobcov chorých. ☹
Prajem im skoré uzdravenie.
My sme našťastie zdraví, ale Kubko musí ísť 19.10. na preťahovanie pipíka. ☹ Nevieš nejaké rady, čím mu stlmiť bolesť?

zuzidr
4. okt 2009

Mili že aby investovala a kúpila Lucke tepláky 😀 😀 chod do mega marketu a kúpiš tam tepláky za 3€ 😅

inak ahojte 😀 prajem vám krásny zvyšok víkendu 😀

Maťka z celého srdca gratulujeme 😀 😀 😀

andy.a
4. okt 2009

Mirka...ďakujem....všetkým v toto počasíi želám hodne zdravíčka... 😉
ad ten pipík..je tu taká téma o tom...potom už len mastiť Framykoinom a kúpať v repíku a vydržať pár dní cca 2-3 hrozný plač,keď bude Kubko cikať 😒 ☹

teraz myslím doporučujú nejakú mastičku,ktorá trocha znecitlivuje,mala by sa dať voľne kúpiť,pohľadaj tú tému v Batoľatách alebo Bábätkách 😉

my sme si to s malým užili,keď mal okolo 2 a pol roka a to bol teda plač...odvtedy už nikdy tak neplakal 😔

inak ahojte a krásny víkend 😎 😎 😎

andy.a
4. okt 2009
dadulka19
4. okt 2009

ahojte 🙂

andy,no my sme stále "na plienkach" 😠 ,ma to štve.Už sa pekne pýtala,len sme raz boli v Tescu a začala plakať,že ju bolí bruško.No a keďže na nočník sa nedalo a na ten špinďúr záchod som ju nechcela dávať,povedala som jej,nech sa vykaká do plienky.No a od vtedy sa nepýta už ☹ 😠 ☹
....a tie choroby vás stále nejako neopúšťajú 😠 .My sme tiež boli chorí,teda ja najviac,baby to zvládli bez atb, ja nie 😒 ...

zuzi,Emmka je zlatunkááááá 🙂 🙂 🙂

mirka,tak toto my našťastie riešiť nemusíme 😵 ,Kubko to dúfam zvládne o.k. 😉

emily,a chceš nové tepláčky,či stačia "ojeté"?Nejaké by som ti mohla pošikovať 😎

kluara
4. okt 2009

ahojte!

všetkým vám ďakujem 😵 😵 😵 dúfam, že to všetko zvládneme do zdárneho konca 🙂

Mirka, tak z tohoto mám strach aj ja, tiež nás to asi neminie, ale zatiaľ mu to pomaličky ide a trápim ho, aby si to skúšal aj sám 😅

Andy, deťom skoré uzdravenie. tvojho muža som videla na rodičku 😉

miruss
4. okt 2009

Ahojte.
Andy díky.
Mati Kubkovi sa to stále zhoršuje, tak doktorka rozhodla, že musíme ísť na to pretiahnutie. ☹ Ide s ním MM, ja to nemusím. ☹
Andy mne radila suseda, detská sestrička, že pred tým dať nejaký homeopatický sirup na upokojenie a potom panadol a kúpať v repíku. 😝
Dada tak tiež ste boli maród, dúfam, že nás to obíde. 😝

milhaus
4. okt 2009

mne nevadia ani obnosene veci, len som chcela aby sa i svokra posnažila

milhaus
7. okt 2009

chcem nas len posunut z tretej stranky na začiatok

elise
8. okt 2009

ahojte 😉 ja v práci rovnako ale teším sa na víkend, síce manžel pracuje ale aspoň budem doma. niečo na mňa lezie mám chytené hrdlo začína nádcha a ani ten stres nepomáha. Myslím že teraz v 3 rokoch by sa malo ísť na prehliadku s malým a nejaké očkovanie tuším ma byť neviete niektorá?
babulky viete mi poradiť kto krásne zdobí medovníčky? chystáme to na mikuláša pre detičky u nás v práci 😉 ak niekoho poznáte hodte IP 😉
tak sda majte krásne občas urobím kuk 😉

kluara
8. okt 2009

ahojte!
elise, ja si to už nepamätám. my sme boli na prehliadke, keď mal Lukáš 2,5 roka, ale či ho aj očkovali 😅

milhaus
8. okt 2009

elise ja ti neviem povedat a od jari sme u dr. neboli

milhaus
9. okt 2009

naša dr. očkuje zdarma proti chripke v pondelok tak neviem či nepojdeme
minuly rok sme neboli a naša to nechytila ani

milhaus
9. okt 2009

dneska mame zasa pocikavaci den asi, vypyta sa neskoro

milhaus
10. okt 2009

presuvam z polky druhej strany

elise
10. okt 2009

ahojte doobeda sme sa vrátili z pohotovosti a beriem antibiotiká som zachrípnutá, bolí ma hlava, mám teplotu. Malého sme izolovali na víkend k našim lebo manžel robí cez víkend aby som to ja mohla vyležať a v pondelok fungovať v práci.

zuzidr
10. okt 2009

Ahojte 😀 Elise,skoré uzdravene 😀

my sme doobeda robili vonku,potom sa Emmka najedla a teraz spí 😀 ja upratujem

tatina máme v robote 😒

dadaga
10. okt 2009

ahojte..no my mame kludnu sobotu.. kedze prsi nic sa neda... upratane navarene mame...tak sme boli doobeda na prechadzke a teraz lenosime...

miruss
10. okt 2009

Ahojte.
Elise skoré uzdravenie prejem. 😖
Ja som doobeda upratovala, teraz decká spia, tak vegetujem. 🙂

dadulka19
10. okt 2009

krásny upršaný víkend prajem 😀 😀 😀

elis,rýchlo sa uzdrav 🙂...

my máme tiež fajn sobotu...navarila som včera večer,upratala tiež,aj napiekla,tak len vegetíme 🙂...a krpček dnes ešte nespal a asi ani nebude 😖.Mali sme návštevu,tak je rozbláznená 😒....

milhaus
11. okt 2009

v sobotu som robila zemiaky na cibulke s klobaskou, potom sme boli u svokrovcou lebo tu bola svokrova sestra z čiech a radova sesternica s mužom a dcerou z Čiech a dneska sme boli od rana u našich, asi hodinu sme doma
mama kupila Lucke pyžamo v Lidli velkost 104

dadaga
11. okt 2009

ahojte....vsetky vikendujete.....nejako nuda....xixi

sofia222
12. okt 2009

Ahojte, vsetkym babulkam prajem pekny dnik....ja som hore od skoreho rana, bo moj malicky nechcel uz spinkat nejako...
chcem vam ponuknut rozne veci zdobene servitkovou technikou, robim to rada a je to moje hobby, preto ponukam rozne veci velmi lacno, staci si aj povedat, co by ste do bytu potrebovali, ci vyzdobene kvetinaciky, ci taniere, vazy, ozdoby na stromcek, kedze vianoce su o chvilu tu a ine veci, aky motyv, ja vam spravim podla zelania.....dobre sa clovek pri tom odreaguje.
ak by mala daktora zaujem, ozvite sa, ci napiste sms na cislo 0911126128, budem rada, prajem vam pekny dnik vsetkym.

sofia222
12. okt 2009

opravujem sa, tak sa ponahlam, bo maly je uz nekludny, ze som sa zmylila, co sa mi nestava casto ...takze motiv

milhaus
12. okt 2009

dobre rano
dneska sa chystám robit kapustovu polievku z hlavkovej kapusty
rado mi kapustu nakrajal a zmizol k rodičom ako vždy

milhaus
12. okt 2009

polievka hotova, pračka pere ešte a potom to povešat na susak donutra lebo vonku to neuschne ked tak leje i ked mame kryti balkon

nika2
12. okt 2009

ahojte,
kocky kde maju pekne zimne topanky tak 22-23? malej by som chcela kupyt aj z klenbou. v protetike uz nic poriadne nemaju. v deichmanne viem, ze maju ,ale asi nemaju klenbu. a kupujete z tou klenbou ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre