♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
28. dec 2009

dadulka prídite sme vo velkom orvišti pod nadjazdom prvá autobusová zastávka vlavo. 😉 😀

elise
28. dec 2009

zabudla som dopísať že oproti tej zastávky 😀

milhaus
29. dec 2009

musi si ist na myjavu pre papiere a potom to spravi v senici ked pojde do roboty ale chcela vediet ako to funguje len to na poste v pn nik nebral telefonicky

lucifuk79
29. dec 2009

Ahojte všetci....Som síce len v siedmom týždni,ale dúfam,že aj ja budem rodiť v piešťanskej nemocnici... 🙂

elise
29. dec 2009

ahoj lucifuk vitaj takže čakáte prvé bábenko? to je super 😉

zuzidr
30. dec 2009

Ahojte,Emmka je chorá,včera večer teploty,vracanie,zimnica a v noci hrooozny kašel 😠 ešte som chvílu v robote,kedže som v noci prala,vyzerám takto 🙄 🙄 🙄 a za chvílu idem domov a k doktorke 😠

na silvestra sme pozavný k známim,svokra povedala aby sme išli že bude s Emmou doma v posteli,ale mne sa tááák nikam nechce ísť,som unavená zo všetkého a najradšej by som bola s Emmou doma pred telkou 😅 😀 😀 😀

a 9.1.2010 ideme na ples aj zo svokrovcami a moja mama bude varovať malú,tak sa teším 😀

elise
30. dec 2009

ahojte čakáme ocka z práce a ja vyrážam na nákup, budem robiť syrovú roládu na zajtra aj pre nás aj našich aj pre brácha a robiť pagáčiky. 😝
zuzidr nech sa emka čím skorej uzdraví. 😉

andy.a
30. dec 2009

ahojte 🙂 😉 😎

Zuzi,Emmke skoré uzdravenie 😉
ples so svokr. by som za ples nepovažovala,ale za utrpenie mladého Werthera 😀 😀 😝
a sv.sa nikdy neponúkla varovať 😲 🙄

MM robí,dnes došiel doobeda po 28-hod.šichte 😝 😝 😝 3 hod.spal a išiel naspäť 😔
nákupy neviem kedy postíhame,aj zajtra totiž drahý pracuje a najnovšie mi malá nechce chodiť ani von,tobôž do obchodov,len reve až do hysáku ide a napína ju,kľudne by hodila aj šabľu 😔 😝 😝
včera sme z vychádzky museli dojsť rýchlo domov a to bolo doobeda také pekné počko 😠 😝

Lindi,Lukasko sa má lepšie s tými kiahňami,nesvrbí ho to ?? 😕 😒

Lucifuk,vitaj 😉 môžeš o sebe aj viacej napísať 🙂 😉 😕 😅

zuzidr
30. dec 2009

Ahojte, no Emmka takáto chorá ešte nebola hroznééé.stále teplota nad 38,vracanie,je malátna,nechce cikať jesť.....aspom trošku čaju pije.....

andy samozrejme že tam idú aj iný ludia s ktorými sa zabavíme ale nerobí nám problém ani so svokrovcami
😀

lucinda7
autor
30. dec 2009

ahojte.....

tak Emmke skoré uzdravenie želáme...drobátko takto to lapla 😒

my máme tatika na rozlúčkovej v práci a od zajtra ťahá až do pondelku 😒 víkend našťastie len na telefone 😒

ja už dorábam veci na zajtra,kapustnica už je hotová ,ešte šalát vymiešať 😵

andy.a
30. dec 2009

Zuzi a u Dr.ste ako pochodili ?? 😕
to má Emmka takú virózu ?? 😕 😒 akurát teraz,chúďa ☹

Luci,no posl.dobu už MM ani v noci nemám doma 🙄 celý rok nič,bez zákazok a teraz sa idú zblázniť,keď by cez sviatky mala byť rodina pokope 😠
rátam,že aj víkend bude makať a vlastne stále,na Nový rok 1.-ho dúfam bude doma 😝 😕 😅 i keď asi by som sa nedivila,kebyže nie 😝 😝 😔

takže celá moja dovolenka o ničom 😕 😕 😖

kluara
30. dec 2009

ahojte!

všetko dobré do Nového roku, nech je lepší ako bol tento 🙂

Emmke skoré uzdravenie, Lukáškovi nech kiahne rýchlo prejdú 😵

lucinda7
autor
30. dec 2009

inak sú v Pn teraz dosť tie kiahne,aj môj synovec ich teraz má 😒

dadulka19
30. dec 2009

ahojte 🙂

zuzi,tak nech sa Emmka rýchlo uzdraví 😉

kapustnicu ja budem robiť až zajtra,mali sme návštevu,tak som sa do nej nepúšťala 🙂 ,ale niekto zo susedov áno 😖 ,keď som chcela vyvetrať spálňu,nahrnul sa do vnútra akurát príšerný smrad z kapusty 😖....zajtra im to vrátim 😀 😀 😀...

andy,no nič moc.A teraz by som ani nešla s deckami na nákup,ľudí jak nak.....ch 😀...Ja som bola včera večer nakúpiť a najbližšie snáď až v nedeľu-v pondelok 🙂

elise
30. dec 2009

ahojte tak rolády dorobené a pagáčiky sa dopekajú. zajtra si pre to prídu naši.
luky tie kiahne znáša celkom dobre stále sa mu tvoria pupáčiky ale fenistil kvapky zaberajú mal ich aj v pusinke na to dokina dala tatum verde vodičku a na natieranie tiež taku vodičku ale noci sú ťažké býva dosť často hore čoho svrbí v hlaavičke(tam sa to ťažko natiera). nech máme po nich. inak nám robila zároven aj 3 ročnu prehliadku váži 4 kg a meria 100 cm. poslal nás na moč a ortopedovi vraj má ploché môžky a máme nárok na predpísanie ortopediských vložiek každého pol roka tak dufam že sa mu to zlepší. predkžku má v celku dobru len máme pokračovať vo stahovaní.
lzuzi emky mi je ľúto 😒 hlavne aby mala tekutiny, aspon ovlažovať pery, mne pomohlo (teda lukymu) paralen čipok na striedačku s nurofénom. ked mal rok tak bol takto chorý že štedrý den sme mali až v januári.nech je emka čím skôr zdravučká. 😉

andy ak chceš skočím ti na nákup, len mi napíš čo potrebuješ a ešte raz adresu aby som ti to doniesla 😉zajtra manžel nie je v práci má voľno ale 1.1. ide na poobednu.ja som stále na očr. zuzidr ak chceš a stihneš sa zajtra príhlásiť na dobrovolné memocenské a jednorazovo zaplatíš 40 euro tak si môžeš dať vystaviť očr a zároven chodiť do práce trošku si prilepšíš 😉

super silvestra vám prajem babulky nech je pre nás lepší ten nastávajúci nový rok 😵

lucinda7
autor
30. dec 2009

Lindi 4 kg 😀 😀 😀 😀

a tiež želáme všetkým pekný zajtrajší SILVESTER 😵

elise
30. dec 2009

lucka díky som si nevšimla že mi hapruje 1 😀 luky m 14kg 😉

andy.a
30. dec 2009

Lindi,až také zlé to nie je,aby som teba poverovala naším nákupom 😀 😀 😝 😅
ale moooc ďakujem a vážim si to,si zlatá 😵 😵 😵

MM bol ešte v Tescu,keď došiel z roboty,ale napr.také veci ako šunku a rožky na jednohubky a sendvič na chlebíčky už nemali 😕
ale že pôjde ešte zajtra ráno pred robotou 😉 😝 😀
k obedu by mal dojsť z práce domov,tak som zvedavá 😝 😅

čítam super knihu od Tess Gerritsenovej,zato som tu tak neskoro 😕 😅 🙂

Lindi,aj malý bol takto prvý raz chorý,keď mal necelý rok,,na Štedrý den sme boli na pohotov. a dostal prvý raz ATB 😝 a o 3 dni na kontrole medzi sviatkami ďalšie 😕 😖 mal spastickú bronchitídu 😒
tých kiahní je teraz veľa po celom SK,nielen v PN,píšem do pár diskusiií a všade sa nájdu kočky s deťmi s kiahňami 😕 😕 😕
malú mám našťastie proti kiahňam zaočkovanú 😝 malého neviem či stíham,od 11.1-im zasa začína MŠ a neviem teda... 😕 😕 🙄 🙄
Luky to celkom dobre zvláda 😉 tak už nech máte po tom 😉

tak zatím a dobrú noc 😅 😝 😔 😔

dadulka19
30. dec 2009

andy,aj ja som tu ešte 😀 😀 😀 ...,ale už tiež trielim smer spálňa 😎 ...

dobrú noc 😎 😎 😎

lucinda7
autor
31. dec 2009

dobré ránko 😝

Andy,veci typu sendvič na chlebíčky a rožky na jednohuby neboli v TESCU včera už hned poobede 😒 😕

ja teraz luskam novú Vasilkovú -KLAMSTVA 😝 andy už máš zmáknutú??? 😀 😀 😀 😀

dadaga
31. dec 2009

ahojte.. krasneho Silvestra vsetkym prajema a krajsieho ako mame my aj Luko sa hlasi do klubu chorich... tecie mu z nosa aj oci totalne a ma aj teplotu...hruza....

elise
1. jan 2010

ahojte. krásny nový rok všetkým prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
luky bol s nami hore až do pol jednej pozeral ohnostroj trošku sa bál ale páčilo sa mu to, susedia kupili super výzbroj 😀 😀 😀 inak vonku bolo ako na jar dosť teplo 😕
ocka máme v práci ja som na očr. inak sa ma v práci snaží ten d..l vyhodiť, nakonštruoval upozornenia ktoré sa nezakladajú na pravde.tak sa to pekne začína ☹ ☹ ☹ ☹ ale snažíme sa o babenko tak dufam že sa podarí a 3 roky ho neuvidím. 😉

elise
1. jan 2010

s tým babenkom by sme chceli čím skôr, už aj luky potrebuje súrodenca a včera som videla prelitať ponad náš dom bociana tak je to možno nejaké znamenie 😉

lucinda7
autor
1. jan 2010

krásny Nový rok 😝

Lindi tak držím palce nech sa vám zadarí 😵

naši tiež vydržali na polnoc,,,,krpatý dokonca išiel spať až po 1.00,starší o 2.30 a spali sme do 10.00 😀 😀 😀 😀

dnes máme v dedine velký novoročný ohnostroj tak sa tam chystáme 😝

a chorým detičkám skoré uzdravenie želáme....

dadulka19
1. jan 2010

Šťastný rok 2010 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...hlavne veľa zdravíčka všetkým♥♥♥

milhaus
1. jan 2010

ahojte
mi sme boli od utorka na myjave s malou a rado prišiel za nami včera a dneska sme sa vratili
pačilo sa mi tam, bol tam aspon klud
lord za ten čas nebol asi ani doma i u svokry spal lebo nič nebolo zjedene a v ladničke smrdelo pokazene jedlo, pochybujem že by mu to nevadilo

milhaus
2. jan 2010

dobre rano
kukam film na jojke s malou a dneska by som aj mala volačo navarit ale nemam do toho chut
inak tu pada trocha sneh ale nie dlho

elise
2. jan 2010

ahojte aj u nás trošku chumelí 😀 ja robím vločkovú polievku a kuracie masko s ryžou

zuzidr
2. jan 2010

Ahojte.tak aj my sa hlasime z nemocnice.je to tu des,a malej to ustupuje pomaly.na tento silvester tak lahko nezabudneme.malej tu uz je dlho.☹

elise
2. jan 2010

zuzi to mi je ľúto☹ nech sa emka čím skôr uzdraví. a zuzi čo mala virózu alebo vážne ked ste až do nemocnice museli ísť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre