♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
9. jan 2010

Ahojte,čo porábate v takom hroznom počasí? 😅

andy.a
9. jan 2010

Ahojte 😎 😎 😎

Alexíkovi všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 hlavne veľa zdravia,šťastia a úspechov v škole 🙂 🙂 🙂

Zuzi,ja som akurát doobedovala,mali sme franc.zem.,mala by som upratovať,ale vysávať nemôžem,lebo malá spí,tak si asi k nej pôjdem ľahnúť 😝 😀 😀

a vy ako ?? 😕 Emmka OK ?? 😕 🙂 😉

trixi
9. jan 2010

ahojte, tak ja som v tomto hroznom pocasi rano vyhnala svojich chlapov, ze ideme na vylet na Bezovec, ze predsa tam bude kopec snehu a nebude tam liat 😲 😲 😲 , ako velmi som sa mylila, ked sme tam dorazili, vsade blato, voda a snehu menej ako u nas na zahrade, hmla a husty dazd 😅 😅 😅 . Maly bol znechuteny, ze nebude sankovacka, tak sme isli na nakup, ze si upeceme chlebik a stolu v pekarnicke, ked sme prisli domov, tak som zistila, ze naposledy, ked sa mi nepodaril chlieb, tak som ho vyhodila aj s tou miesacou vrtulkou ☹ . Mam naozaj dobry den.

zuzidr
9. jan 2010

andy,Emmka je ok,ešte soplíky a kašel tak 3x za den 😀 inak v pohode 😀

trixi,to sa stalo aj mne s tou metličkou,pol roka som bola bez pekárničky,ako stratená,nakoniec som požiadala výrobcu o poslanie novej metličky a poslali mi ju 😀

a tiež idem dať ešte piecť chlebík na zajtra 😀

a čakám kadrníčku,ideme dnes na ten ples 🙂

dadaga
9. jan 2010

ahojte..
trixi tak tomu sa povie ozaj super den....
my sme dneska spratali vianoce do skatule... a ideme este upratat... chlapi spia spolu tak mam cas aj na net...
a co je na tom divne,ze si krv odnesie clovek sam do labakov? podla mna je to normalne... aspon ma istotu,ze ta krv tam naozaj skoncila...xixi

andy.a
9. jan 2010

Trixi,keď sa darí,tak sa darí 😝 😅 😕

malý sa vrátil od našich ,bol tam od obeda,tak už som vyspaná 😝 🙄 😕
veru počasie otras,akurát tak na bolenie hlavy 🙄 🙄 😖

milhaus
9. jan 2010

tu prší a sneh mizne čoraz viacej
mame tu svagrovcov tak sa deti hraju
to čo mate za gynekologa, ja som si nikdy nič nenosila iba svoj moč ked som bola tehu a flašku na glukozovy test, inak si všetko dal on

lucinda7
autor
9. jan 2010

ahojte 😝

ANDY,Alexik dakuje za gratuláciu 😝

veru počko je otras 😠 my ideme do PN aspon na nákupy 😎

jáááj,moja pekárnička je už dávnejšie úplne kaput chuda...tá už chlebík asi neupečie....a najbližší servis je TN a BA 😒

nika2
9. jan 2010

ahojte,
to je nase zdravotnictvo. inak to pocasie je otras. dnes som si bola kupovat v TN maxe saty na svadbu. a preistotu som si kupila hned dvoje. teda muz ma zasponzoroval 🙂

trixi
9. jan 2010

ahojte, tu miesacu vrtulku som uz objednala cez net, hned 2 ks 😀 , pre pripad, ze by som zasa ju vyhodila. 😀

Inak ja som u svojho gynekologa nemusela nic nikam nosit, zato som musela vzdy zaplatit 10 SK. Vraj na rozvoj ambulancie. Chodim tam uz nejaky ten rocik a nejaku zmenu som nezbadala. ☹

andy.a
9. jan 2010

Trixi,tak to chodíme asi tomu istému 😝 😀
bola som naposledy pred sviatkami,ale nič som neplatila 😝 😉

Nika,kedy a komu ideš na svadbu ?? wow,že dvoje šaty na svadbu 😕 😅 😵 😝

Luci,IP 😉

dadulka19
9. jan 2010

ahojte 🙂

ALEXÍKOVI všetúčko najlepšie k meninkám,nech je zdravý a šťastný♪♪♪♪♪

zuzka nám už plesá 😎

trixi,tak super,aspoň budeš môcť zas vypekať.Ja mám tú metličku už zodratú,čo som ju zo začiatku zabúdala vyberať a veselo som išla krájať chleba,tak som do nej zaryla 😠 .Teraž ju už pred pečením radšej vyberám 😀 .Dnes som piekla chlebík z pšeničnoražnej múky a je úžasný 🙂 🙂 🙂

andy,mňa teda hlava bolieva často,ale dnes ma akýmsi zázrakom nebolí 🙂 🙂 🙂 hurááá 🙂

milhaus
10. jan 2010

dobre rano
rado sa dneska stažoval že ho boli hlava a išiel k rodičom pre niečo čo si vždy zabudne zobrat ked tam je
včera tu hostil svagrovcov a dneska musim dorobit ryžu akoby sme mali zasob navyše

mimusbe
10. jan 2010

ahojte

aj od nas Alexikovi vsetko NAJlepsie k sviatku...aby bol zdravucky a posluskal maminu a tatina 😉

my sme boli od stredy u nasich v pn a vcera sme prisli domov....isli sme na pohreb ...MM zomrela babka... 😔

aj my sme sa chodievali kazdy den sankovat...aspon na hodinku a pol...🙂 🙂 mala si v pohode sedka v sankach..🙂

nika....este som to nepodavala....ale dnes sa s MM chystame k tomu si sadnut a dako to dat do kopy 🙂

ozik...co ste robili ked vam deti prestali papat mliecko? este zhruba pred mesiacom som tu pisala ze nasa ho v pohode pije...a od stredy/stvrtku ani pocut ☹ ☹ papavala nutrilon mliecko poobede ako isla spat a vecer ...a teraz nechce vobec....s rucickou mi odtlaci flasku alebo povie nie ...da si dudku a hotovo...skor vypije cajik.... 😖

nika2
10. jan 2010

ahojte,
mima ani mne nechce mala mlieko uz aj dva mesiace. ked som to povedala doktorke tak , ze ju nemam nutit a ked zje jogurt, syr ,mliecne polievky tak tie davat. skusala som jej dat aj prevarene mlieko , ale ani to nechcela. a neni ho dobre do troch rokov este davat. tak jej davam tie jogurty a tak.
andy ideme sestre na svadbu 6. februara. a unas je stale nejaka oslava, takze tiez saty sa vynosia 🙂 cez leto budu promocie, krstenie ...

andy.a
10. jan 2010

čaute 🙂 🙂 😎 😎

Mimuš,tiež som dávala mliečne výrobky,keď krpci/obaja/ začali odmietať mlieko....a malá od 1 roka,ale my sme to mali s ňou o to ťažšie,že mala alergiu na BKM,kojiť sa nechcela,tak do roku a štvrť,keď sa už nekojila,tak mohla jesť len sójové a ryžové náhradky za mlieko a s tým som som jej zarábala aj nemliečne kaše 😝
potom ako dietu ukončila,postupne som dávala mliečne výrobky a teraz tiež zje len jogurty,pudingy,Monte a podobné veci a mlieko len v polievkach 😝 syru moc nedá 😝
ale pokiaľ ti papá mliečne výrobky,netreba stresovať,mlieko nutne mať nemusí,keď ho odmieta 😉 😕

Nika,veru budete mať bohatý spoločenský život 😉 🙂 😅 jasné,že šaty vynosíš 😉 🙂

mimusbe
10. jan 2010

ja som si teraz spomenula ze sme jej kupili nutrilon bananovy...lebo iny vtedy nemali....takze mozno je to preto ze jej zrovna bananove nechuti...inak mavala obycajny alebo vanilkovy nutrilon ...takze skusime kupit vanilkovy a uvidime ci to bolo tym alebo ci vseobecne mliecko nechce....

a ona jogurty, pudingy spapa vsetky....aj polievky....syr obcas...nejak extra jej zatial nechuti...

dakujem za rady 😉

nika...teeeeeda...sa budete zvrtat ostosest 😉

lucinda7
autor
10. jan 2010

ahojte....

dakujeme za blahoželania....ste zlaté 😝

Mimus,neskúšala si francuzske mliečko????ja som v takom veku prešla z Nutrilonu na FRANCE LAIT a to im obom chutilo 😵

zuzidr
10. jan 2010

Ahojte,my sme po plese dnes celý deň vegetili 😀 na plese bolo super,vyhrali sme kilo mrkvy v tombole 😅 a také super ceny boli 😠 ale inak bolo super 😀

a zajtra zase do roboty,len cez obed pôjdem pre MM a malú a ideme na kontrolu k dr. 🙂 MM bude na OČR celý týžden 🙂

elise
10. jan 2010

ahojte my cez víkend bez malého 😉 som sa liečila zajtra idem do práce ale uvidím čo tam bude.Zajtra ide luky do škôlky (TT)tak býva cez týžden u našich a na víken si ho budem e brávať domou. je to ťažke pre mna ale budem sa sustrediť na prácu, a konečne postupne spravím velké upratovanie(vytriedim veci hračky)
lucka aj od nás alexíkovi gratulácia 😵 😵 😵
zuzidr nech sa emke čím skôr vylepší zdravičko 😵 a inak mrkva sa zíde 😀 , my sme raz vyhrali na polovníckom plese vypchatého nejakého vtáka. 😀
mimus skús ešte ryžový odvar a potom zase to mliečko možno bola príčina v prichuti alebo aj zlá seria, my sme tak vyhodili kašu.už by sa jej mohlo ponúknuť aj kravské, uvidíš 😉

milhaus
11. jan 2010

dobry den
aj mi budeme mat v rodine promocie ked spravi, môj brat bude končit a mama hovorila že tam mam ist i ja s radom

mimusbe
11. jan 2010

ahojte

hodte tip na dobru karicku 🙂 🙂 ...sabinka sa do tejto co mame nejak uz nevojde a aj ked uz bezka...tak ma este malo rocikov...karicku urcite este vyuzijeme.....tak by sme chceli kupit novu....len nevieme aku 😅 ...je toho neskutocny vyber....
tak som chcela poradit....ake mate skusenosti s karickami co mate ...alebo ci nahodku neviete nieco o tychto

http://www.babytrend.sk/hauck-kocik-speed-sun-p...
http://www.babytrend.sk/baby-design-kocik-rider...
http://www.babytrend.sk/hauck-kocik-alu-turbo-p...
http://www.babytrend.sk/hauck-Sportovy-kocik-sh...
http://www.babytrend.sk/hauck-Sportovy-kocik-sp...
http://www.babytrend.sk/baby-design-kocik-tiny-...
http://www.babytrend.sk/popup_image_additional....

vdaka za info 😉 🙂 🙂

trixi
11. jan 2010

ahojte, konecne mame za sebou vysetrenie na ORL u Mrazika, zatial nebudu malemu vyberat nosne mandle. Doktorka povedala, ze je velmi zahlieneny, ze sa to musi najprv preliecit a u tak maleho dietata ak sa zlepsi stav, tak to nevyberaju. Maly bol pri vysetreni super, ja som ho na to vysetrenie pripravila, doma som mu ukazovala ako ho pani doktorka vysetri a ze ked bude dobry, tak skocime pozriet do hrackarstva. Takze ho zaujimalo len to, kedy pojdeme do toho hrackarstva. Nakoniec sme do hrackarstva ani nesli, pretoze ho doma cakal balik (zahranicny Jezisko), tak sme frcali domov a on si teraz mysli, ze vzdy ked prideme od doktorky tak dostane balik 😀 .

mimusbe, mne sa paci ten treti v poradi Hauck v tej jasnej farbe s kvietkami. Vyzera tak lahucko. Ale tu znacku nepoznam, my mame Peg Perego a aj ten uz idem predat, maly sa uz nechce vyvazat v kociku.

mimusbe
11. jan 2010

trixi...tak super ze to maly zvladol....😉 a drzime palce aby sa mu to zlepsilo 😉 🙂

no mne mala tiez nevydrzi dlhe hodiny vysedavat v karicke ked uz bezka....ale zase je este mala na to aby mi presla neviem aky dlhy kus cesty....a ty uz mas velkeho chlapa...my mame este len rok aj dva mesiace 😉 ...ked ideme von tak chvilu pobeha...potom sa povozime a tak 🙂

nika2
11. jan 2010

mima je dost kariciek. aj ja som mala problem vybrat. ale mam chicco multiway aj sestra ho ma a je spokojna. a ja mam este chipolino ta sa da namensie skladat do auta. ale obe su dobre.

trixi
11. jan 2010

mimusbe, aj Matej sa pred rokom este vyvazal v kociku a rad, nerad chodil peso, nechcelo sa mu. Teraz sa rad vozi v aute 😀 . A chodit uz chodi celkom rad. Hlavne ked ma co obzerat. 🙂

elise
11. jan 2010

ahojte
mimuš kuk môj album predáme 😉 aj dovezem 😉

mimusbe
11. jan 2010

nika....pozerala som tie karicky a veru vyzeraju obidve dobre...ale skor sa mi pozdava ta chipollino...ja som nasla chipollino allegra...na tej chicco multiway mi chyba ten stred...medzi nozickami...aj ten ,,pultik,,...asi som zastarala...som zvyknuta na take karicky 😅 😅

milhaus
11. jan 2010

aj mne sa pači ten treti
rado šiel malu kupat

nika2
11. jan 2010

mne ten stred na tej chicco ani nechybal lebo su tam pasy a ked mala uz beha tak je to praktickejsie. ale zase ta chipolino ma dobre to madlo,ze sa moze len z jednej strany odopat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre